Temiz Magazin
20 Haziran 2018

24 yıllık tecrübesiyle Seyhan ERDAĞ yönetiminde sadece Temiz Magazin!

2017'de İkizler Burcu'nu neler bekliyor? Astrolog Sema Sidar yazdı.

Astroloji
31 Aralık 2016
2017'de İkizler Burcu'nu neler bekliyor? Astrolog Sema Sidar yazdı.

Size biraz farklı bir 2017 yılı burç analizleri yazdım, risk altında olduğunuz ve destekleyen dönemlerin özellikle tarihlerini belirttim, böylece güzel bir astrolojik ajandanız olacak. Zamanı ve yılı kaliteli bir şekilde yaşayabileceksiniz.

Sonda söyleyeceğimi de başta söylemek istiyorum. Harikulade bir yıl olsun, yaşamınızda eksikliği hissettiğiniz tüm güzellikleri 2017 hayatınıza getirsin :))

2016'da olduğu gibi, 2017'de de sormak istediğiniz her şey için bana sosyal medya hesaplarım aracılığıyla ulaşabilirsiniz:

İNSTAGRAM: www.instagram.com/semasidar/

FACEBOOK: www.facebook.com/Sema-Sidar-Astroloji-Ve-Ki%C5%9Fisel-Geli%C5%9Fim-Merke...

TWİTTER: https://twitter.com/Sema_Sidar

 

 

 

İkizler ve Yükselen İkizler; aşk, ilişkiler, hobileriniz açısından Ekim ayına kadar  çok şanslısınız.

Bu sene ruh haliniz, hayata bakışınız, aşk ve sevgi dolu olacak.

Kendinize vakit harcayarak, kendi isteklerinize yönelerek seneyi oldukça aktif bir şekilde geçireceksiniz.

Ekim ayından sonra Jüpiter'in Akrep Burcu'na geçmesi ile beraber iş ortamınızda, iş bağlantılarınızda ve hayata dair aldığınız sorumluluklarda şans hep sizden yana olacak. Omuzlarınızdaki  yükler  Ekim ayından itibaren hafifleyecek. 

İş ile ilgili atama ya da terfi beklentiniz  varsa, iş ortamınızdaki durumların düzelmesi adına olumlu net dönem Ekim ayı ile olurken; Mart'tan sonra ciddi ilişkiler yaşama, evlilik yolunda karar almak üzere, ortaklıklar kurma adına da desteğiniz olacak.

 

5 Şubat ve 10 Haziran arasındaki süreçte  özellikle çocuklarınızla ilgili konularda daha kontrollü olmanız gerekiyor, Bu tarihler, yine hayatınızdaki diğer  insanların problemlerinden kaynaklı kendinizi unuttuğunuz, ihmal ettiğiniz bir periyot olacak. Yaratıcılığınızı, pratik zekanızı ortaya koyamayabilirsiniz. 

3 Mart ve 15 Nisan tarihleri arasında Venüs aşk, ilişki gezegeni geri harekette olacak, arkadaş gruplarınız tarafından, sevdiğiniz sosyal kalabalık gruplar tarafından  ilişkilerinizde problem yaşabilirken; dost bildiğiniz insanların çok dost olmadığını görebilirsiniz.

Ayrıca nakit akışınız, çevrenizden kaynaklı olarak, sizi sıkıntıya düşürebilir. Kendi arkadaş çevrenizde yada güvenirliği olmayan büyük gruplara ve büyük organizasyonlara para bağlamamanız önemli, riskli işlere girmeyin; borsa, şans oyunları gibi çok şanslı olduğunuz bir dönem değil. 

Yıl içinde Şubat ve Ağustos ayı da çok önemli dönemler, tutulma dönemleri; Şubat ayında  özellikle kariyer de yeni bir planlama ortaya çıkarken kardeşlerinizle ilgili konularda aktif olacak ve  yolculuklar bu süreçte artabilir. Ağustos ayında ise kredi çekerek yatırım yapma, borçlarımızı kapatma; yeni bir kazanç kapısı sağlama adına gökyüzü yanınızda olacak .

2017 YILINDA AŞK İÇİN ÖNEMLİ TARİHLER

Yıl genelinde ilişki açısından en şanslı burçlardan birisini sizsiniz ama özellikle Şubat ayı, Nisan ve Temmuz ayı daha ön planda olacak aşk konusu.

 

KARİYER ve PARA İÇİN ÖNEMLİ TARİHLER:

Mart, Haziran, Ekim  ayından  sonraki yılın tamamı kariyer anlamında sizi destekliyor

 

SAĞLIK AÇISINDAN ÖNEMLİ TARİHLER:

Nisan ayı, Haziran, Aralık Ayı özellikle Aralık ayının ortalarında sağlık açısından çok riskli bir dönem.

Etiketler: 
ikizler burcu
2017
Sema Sidar
Astrolog Sema Sidar
Astrolog
Astroloji
Ankara
Burç Yorumları
Bilinçaltı
Bilinçaltı Eğitmeni
Bilinçaltı Terapisti