Temiz Magazin
26 Nisan 2018

24 yıllık tecrübesiyle Seyhan ERDAĞ yönetiminde sadece Temiz Magazin!

Ali Ağaoğlu’n​a​ 1 milyon 230 bin dolarlık​ Babalar Günü hediyesi

Gündem
19 Haziran 2017
Ali Ağaoğlu’n​a​ 1 milyon 230 bin dolarlık​ Babalar Günü hediyesi

Ağaoğlu Şirketler Grubu Yönetim Kurulu Başkanı Ali Ağaoğlu’nun dün Etiler’de bindiği sıfır Rolls Royce aracın sırrı çözüldü. Ünlü işadamının çocukları, oğlu Alican Ağaoğlu, kızı Sena ve oğlum dediği damadı  Koray Kırcal’ın “Babalar Günü” hediyesi olduğu ortaya çıktı. 

Çoçukların babalarına Rolls Royce’in en son modeli “Dawn” serisini aylarca önce sipariş vererek Babalar Günü'ne yetiştirdikleri bu muhteşem hediyeyi dün babalarına teslim ettiler.

Ortaköy’deki evde küçük bir partiyle Babalar Günü'nü kutlayan Ali Ağaoğlu 1 milyon 230 bin dolarlık yeni aracıyla sevgilisi Duygu Su Gülpınar ile birlikte Etiler Nusret’e giderken görüntülendi. 

Ali Ağaoğlu’na evlatlarının hediye ettiği süper aracın koltuklarının rengi ise dikkatlerden kaçmadı özellikle şirketin kurumsal rengi olan  Orange tercih etmeleri Ali Ağaoğlu’nu çok duygulandırdı.

Rolls-Royce Dawn'ın yüzde 90'ı el imalatı ve kişiye özel ısmarlama olarak hazırlanıyor. 5285 mm uzunluğundaki araç 1947 mm genişliğinde ve 1502 mm yüksekliğiyle gerçekten çok heybetli duruyor. 2563 kg ağırlığındaki araçta kişiye özel ısmarlama programı ile ince detaylar ve usta işçilikte seçenekler neredeyse sonsuz. 

 

 

Etiketler: 
Ali Ağaoğlu
Sena Ağaoğlu
Rolls Royce
Alican Ağaoğlu
Etiler