Temiz Magazin
20 Haziran 2018

24 yıllık tecrübesiyle Seyhan ERDAĞ yönetiminde sadece Temiz Magazin!

Bülent Ersoy'u hiç böyle görmediniz! Diva "tavşan" olmak istiyor.

Gündem
09 Ocak 2017
Bülent Ersoy'u hiç böyle görmediniz! Diva "tavşan" olmak istiyor.

Türk Sanat Müziği'nin Diva'sı Bülent Ersoy son dönemde çok popüler olan akıllı telefonların programı olan Snapchat modasına uydu. Diva uygulamada bulunan "karaca" efektini uyguladı.

Diva'nın "karaca" hali, ilk olarak Kanal D ekranlarında Yılbaşı Özel Programında yayınlandı. "Ben Bilmem Eşim Bilir" programındaki mini konseri ve skeçleriyle Kanal D izleyicileriyle yeni yıla giren Diva'nın, snapchat halini Genel Yayın Yönetmenimiz Seyhan Erdağ, instagram hesabında paylaştı.

Ersoy renkli, tatlı ve şirin görüntüsüyle hem şaşırttı, hem de güldürdü. Bülent Ersoy'un videosunu izleyenler: "Ya ne tatlı olmuş", "Çok tatlı olmuş", "Tavşan olucakmış, dilek kutusundan kura çeker mi, selamlar çok güzel olmuş", "Ama bu bambi çok tatlı olmuş", "Diva ne istiyorsa o olacak", "Diva her zamanki gibi muhteşem", "Çok şirin", "çok cilveli" gibi beğeni cümleleri kurdular. 

EN ÇOK DA ŞAŞIRDILAR

Bülent Ersoy, renkli görüntüsüyle hem şaşırttı hem güldürdü. Ersoy çekilen videoda "Ama ben geyik olmak istemiyorum, geyiği sevmiyorum, ben tavşan olmak istiyorum; sen niye beni böyle çekiyorsun ya..." diyor.

 

 

 

Etiketler: 
Bülent Ersoy
Seyhan Erdağ