Temiz Magazin
18 Haziran 2018

24 yıllık tecrübesiyle Seyhan ERDAĞ yönetiminde sadece Temiz Magazin!

Sarp Levendoğlu eşi Birce Akalay'ı Datça'da bir oyuncuyla aldatmış!

Gündem
06 Ocak 2017
Sarp Levendoğlu eşi Birce Akalay'ı Datça'da bir oyuncuyla aldatmış!

Sarp Levendoğlu-Birce Akalay çiftinin üç yıllık evliliklerini bitirme kararının altından yakışıklı oyuncunun Datça’da ünlü bir oyuncuyla yaptığı kaçamak çıktı...  

Son dönemde boşanacaklarına dair haberlerle gündemde olan ve iddiaları her seferinde yalanlayan Birce Akalay-Sarp Levendoğlu çiftinin evliliğinde sona gelindi. İkili önceki gün, boşanmak üzere avukatlarına vekâlet verdi. 

DATÇA'DA ALDATMIŞ

Ayrılık kararının altından Datça kaçamağı çıktı. HaberTürk'ten İpek Durkal, Levendoğlu'nun geçtiğimiz yaz eşiyle de kısa süreli bir tatil yaptığı Datça’da kalbini, yaşadığı aşklarla magazin sayfalarını süsleyen ünlü bir oyuncuya kaptırdığını açıkladı.

YAZDAN BERİ SORUN YAŞIYORLARDI

Yaz boyunca ayrı yerlerde tatil yapan çift hakkında o zaman da ayrılık dedikoduları çıkmıştı.  Levendoğlu tüm yaz Datça’da kaldı, tatil yaptı, tutkunu olduğu sörfe daldı.  Birce Akalay ise İstanbul’da sette çalıştı. Yaz başından beri bir araya gelmediler, sorunlarını çözmediler.

Bunun üzerine Levendoğlu’nun ‘Datça’ günlerinden bu yana hayatında, yine kendi sektöründen ve magazinden, aşklarıyla da çok tanınan bir başka kadının olduğu çıktı. Birce Akalay ile Sarp Levendoğlu çok beğendiğim iki oyuncu. 2014 yılında, ‘Küçük Ağa’ dizisinde birlikte rol alırken ilişki yaşamaya başlamış, kısa sürede de evlenmişlerdi. 

 

Kaynak:Posta

 

Etiketler: 
Sarp Levendoğlu
Birce Akalay