Temiz Magazin
26 Nisan 2018

24 yıllık tecrübesiyle Seyhan ERDAĞ yönetiminde sadece Temiz Magazin!

Survivor 2017 kadrosu belli oldu!

Gündem
03 Ocak 2017
Survivor 2017 kadrosu belli oldu!

Acun Ilıcalı, Survivor 2017 ünlüler ve gönüllüler takımlarını sosyal medya üzeriden açıkladı. Survivor ünlüler ve gönüllüler takımlarının açıklanmasının ardından herkes hangi takımda hangi isim'in yer aldığını merak etmeye başladı. Acun, son bombasını ise Survivor'un 21 Ocak'ta ilk bölüm ile ekrana geleceğini açıklayarak patlattı.

Survivor 2017 için Acun Ilıcalı, sosyal medya hesabından çarpıcı açıklamalarda bulundu. Survivor 2017 ünlüler kadrosunu açıklayan Acun Ilıcalı son olarak Gönüllüler kadrosunuda sosyal medya hesaplarından duyurdu. Acun Ilıcalı böylelikle Göz6 yarışmasından gelecek olan iki yarışmacı dışında ünlüler ve gönüllüler kadrosunu açıkladı.

SURVİVOR ÜNLÜLER TAKIMINDA HANGİ İSİMLER YER ALIYOR!

Survivor 2017 Ünlüler kadrosunda birçok önemli isim yer alıyor. Acun Ilıcalı Survivor 2017 Ünlüler kadrosunu açıkladıktan sonra takipçileri tarafından büyük heyecan uyandırdı. Survivor ünlüler kadrosunda İlhan Mansız, Serhat Akın, Tarık Mengüç, Dj Berna Öztürk, Seda Demir, Çılgın Sedat, Pınar Saka, Sema Apak, Milli Boksör Adem Kılıçcı, Dünya serbest dalış şampiyonu Şahika Ercümen, Dünya Kickboks şampiyonu Sabriye Şengül yer alıyor.

İŞTE ÜNLÜLER TAKIMI

İLHAN MANSIZ, SERHAT AKIN, TARIK MENGÜÇ, PINAR SAKA, SEMA APAK, ADEM KILIÇCI ,ŞAHİKA ERCÜMEN.

SURVİVOR GÖNÜLLÜLER TAKIMINDA HANGİ İSİMLER YER ALIYOR?

Gökhan Gözüken, Fulya Şahin, Ogetay Girişken, Denisa, Elif Sadoğlu, Eser West, Burçak Tuncer, Tuğçe Melis Demir, Volkan Çetinkaya.

 

Kaynak: Milliyet

Etiketler: 
Acun Ilıcalı
İlhan mansız
SERHAT AKIN
Tarık Mengüç
PINAR SAKA
SEMA APAK
ADEM KILIÇCI
ŞAHİKA ERCÜMEN
Eser West
Seda Demir
Survivor