Temiz Magazin
20 Haziran 2018

24 yıllık tecrübesiyle Seyhan ERDAĞ yönetiminde sadece Temiz Magazin!

Tiyatro Teras açıldı

Gündem
15 Haziran 2017
Tiyatro Teras açıldı

Başarılı oyuncu ve yönetmen Şüküri Çavuşay (Shyqyri Caushaj), İstanbul Nişantaşı’nda Tiyatro Teras’ı sanatseverlere kazandırdı. Açılışa ünlü oyuncu Bennu Yıldırımlar, Rana Cabbar, Burak Tamdoğan, Bertan Asllani, Cemrehen Karakaş, Gürkan Günal ve Serap Zerener katıldı.

 

“İki deli iş yapar” sloganı ile yola koyulduklarını belirten Çavuşay, “Öğrencilik dönemimden özlediğim süreci tekrar yaşamak ve her oyuncu ve oyuncu adayı için gerekli olduğunu düşündüğüm eğitimi ve çalışma sürecini paylaşarak küçük ama bizi biz yapan “Tiyatro Teras’ı açtık” dedi. Çavuşay, “Usta olmak yerine hep çırak kalarak ustalaşmak ve ustalaştırmak, kendimizi tanıma ve keşfetme adına potansiyelimizi sorgulayıp anlamaya çalışırken, yetenekli gençlere de fırsat tanıyacağız” dedi.

 

“Tiyatro Teras’ın oluşum sürecini kelimelere dökmekte zorlandığını belirten Arnavut asıllı oyuncu Şüküri Çavuşay; “Belki de anlatılması değil, yaşanması gereken bir duygu.” dedi. Şüküri Çavuşay Tiyatro Teras'ın tanıtım filminde Charlie Chaplin olarak kamera karşısına geçti.

Son olarak Göç Zamanı adlı dizide Zafer karakterini canlandıran Şüküri Çavuşay, Tiyatro Teras’ı açarak hedef büyüttüğünü belirterek sürpriz projelerle geleceğini söyledi.

 

 

Etiketler: 
Şüküri Çavuşay
Tiyatro Teras
Bennu Yıldırımlar