Temiz Magazin
20 Haziran 2018

24 yıllık tecrübesiyle Seyhan ERDAĞ yönetiminde sadece Temiz Magazin!

Yaşamdan Hikayeler, ünlü sunucu Cem Sünbül'ü 42 yıl sonra annesine kavuşturdu!

Gündem
11 Eylül 2017
Yaşamdan Hikayeler, ünlü sunucu Cem Sünbül'ü 42 yıl sonra annesine kavuşturdu!

Evlatlık olduğunu 28 yaşında öğrenen program sunucusu Cem Sünbül, gerçek ailesini bulmak için Yaşamdan Hikayeler programına katıldı. Ünlü program sunucusu Cem Sünbül 16 Ağustos’ta programa telefonla bağlandı. Kendisinin 1975 yılında hastanede bir hemşire tarafından evlatlık verildiğini söyledi. Yaşamdan Hikayeler ekibi Cem Sünbül’ün annesini aramaya başladı ve tam 27 gün sonra Cem Sünbül ile 42 yıldır onu arayan annesi Yaşamdan Hikayeler'de birbirine kavuştu.

EVLATLIK VERİLEN VE AİLESİNİ ARAYAN CEM SÜNBÜL’ÜN ANNESİNİ TAM 27 GÜN SONRA BULDUK

Heyecanla DNA testinin sonucu bekleyen Cem Sünbül’ün annesi B.T. canlı yayına telefonla bağlandı. Yıllardır evlat hasreti çeken anne B.T. yayında “Cem oğlum çıksın lütfen, o benim oğlum!” diyerek feryat etti. Doğum sonrasında öldü bildiği oğlunun yaşıyor olma ihtimalini Yaşamdan Hikayeler yayınını izlerken öğrenen Anne B.T. Cem’i “1 yıl aradım, aradım, aradım ama bulamadım yoktu. Bir hemşire, bir doktor vardı başka kimseyi tanımıyordum. Bana öldüğü söylendi” dedi. Acılı anne “Ben yetkililere ulaştım ama yoktu arşivlere de girdim o arşivde doğum yaptığımın kaydı yoktu” dedi.

LÜTFİYE PEKCAN SÖZÜNÜ TUTTU SUNUCU CEM SÜNBÜL’Ü ANNESİNE KAVUŞTURDU!

DNA testinin açıklandığı anda mutluluk gözyaşları aktı… 42 yıl sonra annesine kavuşan Cem Sünbül "Anneciğim çok şükür senin dediğin oldu" dedi.. Yaşamdan Hikayeler sunucusu Lütfiye Pekcan "Sır ortaya çıktı Allah’a şükür olsun bunu başardık. Söz verdim onları gerçek anne babalarına kavuşturacağım" dedi...

 

 

Etiketler: 
Yaşamdan Hikayeler
Lütfiye Pekcan
Cem Sünbül