Temiz Magazin
21 Haziran 2018

24 yıllık tecrübesiyle Seyhan ERDAĞ yönetiminde sadece Temiz Magazin!

Merak edenler ve sevenler için işte Gülşen Bubikoğlu'nun son hali!

Özel Haber
24 Ekim 2016
Merak edenler ve sevenler için işte Gülşen Bubikoğlu'nun son hali!

Türk Sineması'nın en özel isimlerinden Gülşen Bubikoğlu, uzun yıllardır hiçbir projede yer almayıp, medya'da gözükmeyerek adeta "inzivaya" çekilmişti. 

Kanlıca'daki evinde yaşayan, sadece Ailesiyle ilgilenen Gülşen Bubikoğlu'nun kızı Zeynep İnanoğlu ve damadı Cüneyt Özdemir'den bir de "Mavi" adında bir erkek torunu oldu.

Gelen hiçbir film, dizi hatta röportaj teklifini bile kabul etmeyen Gülşen Bubikoğlu, objektiflerden uzak bir hayat sürmeyi tercih ederken, geçtiğimiz haftalarda sosyal medyada kendisine hesap açtı. 

İnstagram hesabından, arşiv fotoğraflarını paylaşmaya başlayan Gülşen Bubikoğlu, kısa sürede sosyal medyada olduğunun haberini alan sevenleri tarafından ilgiyle karşılandı. 

Gündelik hayatını, az da olsa sevenleriyle paylaşan Gülşen Bubikoğlu, şimdilerde tabir yerindeyse "sosyal medyada hayranlarıyla buluşmanın keyfini yaşıyor!"

Sosyal medyayı yeni yeni keşfetmeye başlayan Gülşen Bubikoğlu, en çok da fotoğraflarının altına yapılan yorumlara şaşırıyor.

Bubikoğlu'nu uzun yıllardır göremeyen, nasıl olduğunu merak eden sevenleri ise, ünlü sanatçının bakımlı ve daima güzel olan fiziğine beğenmekten de kendilerini alamıyorlar. 

 

Etiketler: 
Gülşen Bubikoğlu