Temiz Magazin
20 Haziran 2018

24 yıllık tecrübesiyle Seyhan ERDAĞ yönetiminde sadece Temiz Magazin!

Hayvansever Ajda Pekkan, "kaz tüyü" kıyafeti neden giydi?

Özel Haber
25 Eylül 2016
Hayvansever Ajda Pekkan, "kaz tüyü" kıyafeti neden giydi?

Süperstar Ajda Pekkan, Kurban Bayramı'nda Kıbrıs konserinde "kaz tüyünden" hazırlanan bu kıyafeti giydi.

Başarılı modacı Gülşah Saraçoğlu ise, Ajda Pekkan'ın "Beni hayvan mezarlığına gömün" diyecek kadar hayvansever olan Ajda Pekkan'ı eleştirdi. Kaz tüyleri'nin yolunurken kaz'lar ölmeden yolunduğunu ve o esnada hayvanın çok acı çektiğini hatırlatan Saraçoğlu, "Şaşkınlık içindeyim! Nasıl böyle bir şeyi giymeyi tercih etmiş, anlamıyorum" diyor!

Beyaz Tv ekranlarında "Söylemezsem Olmaz" programının kaliteli yüzü Gülşah Saraçoğlu, Ajda Pekkan'ı şu sözlerle eleştirdi:

"Ajda Hanım çok şık her zaman ki gibi! Bu kıyafeti bana yapın, belki bana yakışmaz! Ajda Pekkan'a ne giyse yakışıyor. Enteresan olanı Ajda Pekkan bunu nasıl giymiş? Hatırlarsanız kısa birkaç sene önce 'beni hayvan mezarlığına gömün' diyordu, ne kadar hayvansever olduğunu hepimiz biliriz.

KAZ TÜYLERİ YOLUNURKEN, HAYVANLAR CİYAK CİYAK BAĞIRIYOR!

Bu kaz tüyleri, o tüyler yolunurken ciyak ciyak, o hayvanlar ölmeden yolunuyor! Nasıl böyle bir şey giymeyi tercih ettiğini anlamış değilim, şaşkınlık içindeyim! Üstelik bunu bu sezon 2 kez yaptı, devekuşu tüyleri de kullandı. Hayvan mezarlığına gömün beni dedi! Hatta bu 'hayvan mezarlığına gömün beni' cümlesi nedeniyle, Bülent Ersoy'la da karşı karşıya geldiler, büyük kıyamet koptu. Onun için beni çok şaşırtan ve etkileyen bir durum oldu bu. Kıyafet güzel tabii ki ama, kaz tüyünü tercih etmesine çok şaşırdım! Ajda Hanım'ın bu kaz tüylerine okey deyip, tercih etmesi açıklamalarına uymuyor, havyanseverliğine uymuyor!"

Kaz tüylerinin gerçek olmaması ihtimalinin sorulması üzerine de Gülşah Saraçoğlu, "Yapay değil, orjinal kaz tüyü" cevabını verdi.

Gülşah Saraçoğlu'nun bu haklı eleştirisine bakalım Ajda Pekkan'ın yanıtı ne olacak? 

İşte Ajda Pekkan'ın ikinci kıyafeti. Gülşah Saraçoğlu'nun "Bu sezon 2 kez kullandı, devekuşu tüyleri de kullandı" dediği kıyafet ise, Süperstar'ın Harbiye Açıkhava Konseri'nde giydiği kırmızı tuvaleti:

Etiketler: 
Gülşah Saraçoğlu
Ajda Pekkan
Beyaz Tv
Bülent Ersoy
hayvan
kaz
hayvan mezarlığı