Temiz Magazin
31 Mayıs 2023

27 yıllık tecrübesiyle Seyhan ERDAĞ yönetiminde sadece Temiz Magazin!

Astrolog Sema Sidar farkıyla 15 Mayıs haftası burç yorumları

Astroloji
14 Mayıs 2023
Astrolog Sema Sidar farkıyla 15 Mayıs haftası burç yorumları

 

15 Mayıs Haftasının Burç Analizleri

ASTROLOG SEMA SİDAR

Koçlar ve Yükselen Koçlar:

Koçlar, bu hafta özellikle maddi konulara ve ertelediğiniz işlere odaklanacaksınız. Ayrıca sağlığınıza da dikkat etmelisiniz. Kesinlikle vitamin desteği alıp ve takviye gıdalarla kendinize iyi bakmalısınız. İş yoğunluğunuz artarken, para kazanma fırsatları açısında şanslısınız. Hem gerçekleşecek yeni ay hem de diğer gezegen açılarıyla birlikte bir yandan da kendinizi yorgun hissedebilirsiniz. Ayakta kalmak ve gücünüzü, kuvvetinizi toplamak önemli. Hafta sonuna doğru aşkla ilgili konular öne çıkacak. Fakat partnerinizi beğenmeyebilir şunu böyle yap şunu şöyle yap diye biraz alanına müdahale edebilirsiniz. Acele etmeden karşınızdaki insanın da özgürlük alanına kısıtlamadan ilerlemeliyiz. Son olarak oldukça sosyal zamanlar başlıyor. Hafta sonuyla beraber hareketleneceksiniz. Şehir içi yolculuklarınız artabilir.

 

Boğalar ve Yükselen Boğalar:

Boğalar, bu hafta sizin önemli etkiler var. Merkür burcunuzda ileri harekete geçerken, Jüpiter burcunuzda uzun bir yolculuğa çıkacak. Diğer taraftan burcunuz da yeni ay gerçekleşecek. Tüm bunlar hayatta ne istediğinizi anlamanıza ve en önemlisi artık harekete geçmenize neden olacak. Sizinle aynı fikirde olmayan insanlarla uğraşmak zorunda kalabilir. Özgürlük alanınızı kısıtlamak zorunda kalabilirsiniz. Diğer taraftan ailevi konular hafta sonuna doğru öne çıkarken aile ve kariyer arasında kalabilir. İşlerinizi toparlamakta zorlanabilirsiniz. Evden çalışmak size iyi gelebilir. Böyle bir imkânınız varsa ona göre bir iş düzeni kurarsanız süper olur. Son olarak maddiyatla ilgili konuştuğunuz her bağlantıyı paraya dönüştürebileceksiniz. Ama geri planda kalmamalı harekete geçmelisiniz. Burcunuz için önemli zamanlar belirttiğim gibi şans ve rüzgâr sizden yana sadece harekete geçmeniz gerekecek.

 

İkizler ve Yükselen İkizler:

İkizler, bu hafta kariyerle ilgili konulara daha fazla yoğunlaşmanız gerekecek. Hatta özellikle ertelediğiniz işler varsa onları çözümlemek için harekete geçeceksiniz. Diğer taraftan özellikle yakın çevrenizde olan ilişkilerinizde daha rahat ilerleyecek ve o ilişkiler size işte de daha rahat bir pozisyona getirecek. Sadece ekstra borçlanmamanız gereken bir hafta bir de yurtdışı bağlantılı işleriniz varsa biraz aksayabilir. Seyahat programınızı iyi yapmalısınız. Hafta sonuna doğru Güneş burcunuza geçecek ve sizin döneminizi de başlatacak. Bireysel olarak ilerlemek, kendi adınıza yeni fırsatlar yakalama adına güzel süreçler olurken, sosyal çevrenizdeki iletişim ağını ve köprü pozisyonunu siz oluşturacaksınız.  Bu bağlar ve devamında size iş fırsatı getireceği için akıllı davranmalısınız.

 

Yengeçler ve Yükselen Yengeçler:

Yengeçler, haftaya burcunuzda ki Mars’ın Neptün ile yaptığı güzel bir açı başlıyoruz. Bu etki ile beraber yolculuklarınız yeniden aktif olurken, tatil planları yapabilir, isteklerinizi gerçekleştirmek için harekete geçebilirsiniz. Hafta ortasında özellikle kalabalık gruplarda ki iletişim ağınız öne çıkarken, kime güvenip kime güvenmeyeceğinizi anlayacağınız etkiler var. Bir de uzun vadeli işlerin çok tetiklendiği bir dönem sizin açınızdan bunlara yoğunlaşabilir. Belkide bir yatırım fırsatı oluşursa bunu değerlendirebilirsiniz. Ayrıca hafta sonuna doğru ödemeler, borçlar ve kredilerle ilgili konularda bir atılım yapmak ve parasal durumunuzu ayarlayarak dediğim gibi yeni bir yatırım fırsatına kanalize olabilirsiniz. Miras ile ilgili beklentileriniz varsa bu dönemde sonuçlanabilir. Hafta sonuna doğru uyku düzeninizle ilgili sıkıntılar olabilir. Sağlığınıza dikkat etmeniz gereken hafta sonu ile başlayan ve devam eden 3 günlük boyunca sürecek etkiler de kendinize iyi bakmalısınız.

 

Aslanlar ve Yükselen Aslanlar:

Aslanlar, maddi konularda özellikle kredilerle ilgilendiğiniz bir hafta. Borçlarınızı yeniden düzenlemek zorunda kalabilir, partnerinizden kaynaklı parasal sıkıntılar yaşayabilirsiniz. Aynı şekilde partnerinizden dolayı işle ilgili konulara odaklanmak da zorlanabilirsiniz. İkili ilişkiler bu hafta kafanızı çok meşgul edecek. Mars’ın da burcunuza geçmesiyle statünüzü korumak için ekstra bir gayretiniz olabilir. İnsanların  sizi göremediği konular ve koşullar için ben buradayım çabanız olacak ki bu başta ilişkiler ve ortaklıklar alanında hayatınızda yer alacak. Sürüncemede olan ilişkileriniz varsa bu haftaki etkilerden maalesef bitme noktasına gelebilir. Diğer taraftan kariyerle ilgili hafta sonuna doğru güzel açıları altında olacaksınız.  İletişimde olduğunuz  insanlar size yeni gelir kaynakları oluşturabilir. Bu arada hayatınızda biri olmasına rağmen farklı bir insandan hoşlanabilirsiniz. Aşk adına karar almanız gereken zamanlar.

 

Başaklar ve Yükselen Başaklar:

Başaklar, bu hafta ikili ilişkiler, ortaklıklar ve evlilikle alakalı konular hayatınızda baskın bir şekilde yer alacak. Karşıt burcunuzda bulunan Neptün’ün açılarından kaynaklı ilişkilerinizi düzenlemek isteyeceksiniz. Ayrıca  yeni bir ortaklı girişimin içinde yer alabilirsiniz. Size tavsiyem ikili ilişkilerde sezgilerinizi dinlemek olurken, beklentilerinizi de minimumda tutmalısınız. Diğer taraftan özellikle yolculuklarla ilgili konularda karar alabilir. Minik bir tatil planı yapabilirsiniz. Ayrıca dil ile ilgili bir eğitime katılabilirsiniz. Yabancı dili ihtiyacınız olan ve geliştirmeniz gereken bir dönemin içindesiniz. Son olarak hafta sonuna doğru evinizin su tesisatı ile ilgili problemler olabilir.  Tadilatlarla uğraşabilirsiniz. Ayrıca zaman yönetimi ile ilgili sıkıntılar olabilir. Randevularınızı teyit etmeden ilerlememelisiniz.

 

Teraziler ve Yükselen Teraziler:

Teraziler, haftaya kariyer odaklı başlayacaksınız. Hem iş ortamınızı revize etmek isterken, hemde  yeni bir iş kovalama durumunuz gündeme gelebilir. Çalışmıyorsanız biraz anne kökünden akrabalarla ilgili konulara yoğunlaşabilir. O alandaki problemlere  çözüm getirmek isteyebilirsiniz. Diğer taraftan sağlıkla ilgili konular çok hareketli, kendinize zaman ayırmak istenizde yoğunluktan buna vakit bulamayabilirsiniz. Uyku düzeninizdeki problemler gün içindeki hayat kalitenize yansıyabilir. Bunu düzenlemek için ekstra efor sarf etmek zorunda kalabilirsiniz. Destek gıda almanızı tavsiye ederim. Son olarak parayla ilgili konularda riske girmeden minik yatırımlar yapabilirsiniz. Aynı zamanda kriz yaşadığınız konularda karşınıza çıkan insanlar size yol gösterici olacak. Evrenden gelen mesajları kulak ardı etmemelisiniz.

 

Akrepler ve Yükselen Akrepler:   

Akrepler, bu hafta konunuz aşk ve yolculuklar olacak. İkili ilişkilerde ki problemleri çözmek için sürpriz bir seyahate gidebilirsiniz ya da sürpriz bir seyahatte yeni bir aşka yelken açabilirsiniz. Gittiğiniz her yerde aşk enerjisi hayatınızda olurken, karşıt burcunuzda gerçekleşecek yeni ay size bu konuda yol gösterici olacak. Sezgilerinizde muazzam güçlü ne dersiniz gerçekleşebilecek etkiler altındasınız. Sözcüklerinizin gücü var. Bu yüzden konuşmalarınıza dikkat ederek, iletişim kurmalısınız. Kariyerle ilgili konularda ise kendinizi baskı altında hissedebilirsiniz. Çok çalışmak istemeyeceksiniz. Özellikle hafta sonuna doğru hafta başında istediğiniz yolculuğu gerçekleştirebilirsiniz. Son olarak dedikodu enerjisine karşı dikkat etmelisiniz. Dedikoduya vesile olacak ortamların içinde yer almamalısınız.

 

Yaylar ve Yükselen Yaylar:

Yaylar, haftaya ev ve aileyle ilgili konulara odaklanarak başlayacaksınız. Evinizin içinde minik değişiklikler yapabilirsiniz. Ayrıca çalışma hayatınız Merkür’ün geri hareketini sonlandırmasıyla iyice hareketlenecek. Mesaiye kalacağınız ve yoğun çalışmanız gereken zamanlar başladı. Hafta sonuna doğru evden çalışmak zorunda kalabilirsiniz. Ayrıca ilişkiler, ortaklıklar ve evliliklerle ilgili yeni bir dönem başlıyor.  Tek başınıza olmak istemeyeceksiniz. Aşk odaklı ilerleyeceksiniz. Sürpriz bir yer değişikliği yapabilirsiniz. Bu arada taşınmayı düşünüyorsanız. Hafta sonuna doğru taşınma işlerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Son olarak kardeşlerinizle olan iletişiminize dikkat etmenizi tavsiye ederim. Onlara karşı uzun vadeli sözler vermemelisiniz. Çünkü  şu an istediğiniz şeyleri 10 gün sonra aynı şekilde aynı motivasyonla isteyecek etkiler altında değilsiniz.

 

Oğlaklar ve Yükselen Oğlaklar:

Oğlaklar, bu hafta tembellik enerjisi ile haftaya başlıyorsunuz. Fakat gündeminiz bunu yapmaya pek fırsat vermeyecek. Parasal konuları toparlamak için ekstra efor sarf edebilirsiniz. Ayrıca yolculuklar size yeni iş kaynakları oluşturabilir. Aynı zamanda ikili ilişkiler, ortaklıklar ve evlilikte yeni bir dönem başlıyor. İlerleme kaydetmeyen kanka ilişkileriniz ilgili karar alabilir. Kendi kurallarınızı partnerinize uygulatmak isteyebilirsiniz. Sağlık açısından alerjik reaksiyonlarınız artabilir. Gıda toleransınada  yatkınsınız. Alerji yaptığını düşündüğünüz gıdalar varsa. Bu hafta tüketmemenizi tavsiye ederim. Diğer taraftan parayla ilgili konularda sosyal medyayı kullanabilir. İşinize teknolojiyi adapte etmek isteyebilirsiniz. Ayın 21’inden sonra böyle bir hamle için gökyüzü tamamen yanınızda olacak.

 

Kovalar ve Yükselen Kovalar:

Kovalar, bu hafta ev düzeninizi değiştirmek. Evinizin içinde minik değişiklikler yapmak isteyebilirsiniz. Diğer taraftan burcunuzdaki Plüton, Jüpiter’le zorlu bir açı yaparken, aynı zorlu açı Mars ile de yapacak. Bu yüzden ruhen sıkışmış, baskılanmış kimse sizi anlamıyor gibi hissedebilirsiniz. Ortaklı girişimler için çok destek teklif gelse de, bireysel davranmanız size   fayda sağlayacak. Bu yüzden bireysel davranmanız ve bireysel ilerlemenizi tavsiye ederim. Aileden insanlar sizden borç para isteyebilir ya da siz onlardan para alabilirsiniz. Uzun vadede geri ödemek üzere konuşmalar yaparsanız. Parasal anlamda karlı bir hafta diyebilirim. Hava değişimi ve seyahat size çok iyi gelecek. Olanağız olursa mutlaka gerçekleştirmelisiniz, enerjinize çok iyi gelecek. Son olarak sigara kullanıyorsanız. Bu hafta minimumda düzeyde içmenizi tavsiye ederim.

 

Balıklar ve Yükselen Balıklar:

Balıklar, bu hafta burcunuzda ki Neptün’ün, Mars ve Güneş ile yaptığı olumlu açılar size enerji yükleyecek.  Hayalleriniz gerçekleştirme yolunda  kararlar alabilir. Bu yönde adım atabilirsiniz. Ne istediğinizi bileceğiniz bir hafta. Yine hafta başında aşk, ilişkiler adına muazzam bir etki var. Partnerinize isteklerinizi söyleyebilir ve  olumlu cevaplar alabilirsiniz. Bu arada birini seviyorsanız gidip konuşmanız için oldukça destekleyici etkiler var. Dikkat  etmeniz gereken nokta sağlığınız olacak. Kalp ve damarla ilgili sağlık probleminiz varsa, risk altındasınız. Ayrıca uyku düzeninizi toparlamalı ve  kendinize vakit ayırmalısınız. Hafta sonu kendi kişisel bakımlarınızı odaklanabilir, fiziksel görüntünüz radikal değişiklikler yapabilirsiniz.

Facebook Google plus Instagram Twitter