Temiz Magazin
30 Mayıs 2023

27 yıllık tecrübesiyle Seyhan ERDAĞ yönetiminde sadece Temiz Magazin!

Astrolog Sema Sidar farkıyla en detaylı, en uzun burç yorumları: 22 Mayıs haftasında burcunuzu ve sizi neler bekliyor?

Astroloji
21 Mayıs 2023
Astrolog Sema Sidar farkıyla en detaylı, en uzun burç yorumları: 22 Mayıs haftasında burcunuzu ve sizi neler bekliyor?

 

ASTROLOG SEMA SİDAR'LA

22 Mayıs Haftasının Burç Yorumları

ASTROLOG SEMA SİDAR'IN İNSTAGRAM SAYFASI

Koçlar ve Yükselen Koçlar:

Koçlar, hafta başında ilişkilerle ilgili konuları çözümlemek isteyeceksiniz. Partneriniz ile net konuşmalar yapabilirsiniz. Çocuklarınızla ilgili problemlerde sizi biraz uğraştırabilir. Onlara daha rahat koşullar sağlamak için ekstra finans kaynaklarına ihtiyaç duyabilirsiniz. Aşk adına destekleyici fakat maddi konularda zorlanabileceğiniz etkiler altındasınız. Hafta ortasına kadar maddi konuları çözüme kavuşturamayacaksınız 26 Mayıs ve 1 Haziran arasında ise hafta daha rahat etkiler altında olurken, haftanın kapanışında daha depresif modda olabilirsiniz. Baba ve otorite figürleri ile anlaşma adına kendi fikirlerinizin dışında hareket edebilirsiniz. Politik ve stratejik davranmanızı tavsiye ederim.

 

Boğalar ve Yükselen Boğalar:

Boğalar, hafta başında ailevi konular çok öne çıkacak. Onlarla bir iş girişiminde bulunabilir ve destek olabilirsiniz. Ailevi konular uzun zamandır zaten hayatınızda bir yandan size destek sağlıyor, bir yandan da birçok işinizi yapma anlamında önünüzde engel olabiliyor. Önce onların problemlerini çözüp ilerlemek zorunda kalabilirsiniz. Burcunuzdaki Jüpiter, Mars ile zorlu bir açı yapacak. Bu da belirttiğim gibi ailenin sizi kısıtlayıcı etkisini gösteriyor. Bu duruma hafta ortasında kardeşleriniz destek verecek. Hatta onlarla güzel bir iş birliği yapabilirsiniz. Hafta sonuna doğru ise arkadaş çevrenizle ilgili sıkıntılar gündeme gelebilir. Sosyal çevreniz anlaşmakta ve güzel bağlar kurmak da zorlanacaksınız.

 

İkizler ve Yükselen İkizler:

İkizler, haftaya burcunuzdaki Güneş’in Mars’la yaptığı olumlu açı ile başlıyoruz. Bu sizi sürpriz yolculuklar adına tetiklerken, aynı zamanda güzel dostluklar ve yakın çevrenizle güzel ilişkiler içinde olabileceksiniz. Hafta ortasında kendinizi güne uyarlamakta zorlanabilir, yorgun uyanabilirsiniz. Sağlığınıza dikkat etmelisiniz. Ayrıca parayla ilgili sürpriz gelişmeleri 26 Mayıs ve sonrasında yaşayabileceksiniz. O zamana kadar parayı konuşmak için olumlu etkiler altında değilsiniz. Haftanın kapanışında kariyerle ilgili konulara dikkat etmeli, kendinizi yönsüz ve bir şeyler yapamıyor, çözümleyemiyor hissi ile baskılayabilirsiniz. Daha kararlı adım atmalı ve değişen koşullara uyum sağlamalısınız.

Yengeçler ve Yükselen Yengeçler:

Yengeçler, haftaya uzun zamandır gündeminizi meşgul eden maddi koşullarınıza düzen oturtarak başlayacaksınız. Bunun için daha fazla çalışabilir, mesaiye kalabilirsiniz. Ayrıca kariyerle ilgili size verilen bir iş vaadinin daha uzun sürede gerçekleştiği haberini alıp, modunuzu düşürebilirsiniz. Hafta ortasında yeni tanışacağınız insanların size fayda sağlayabilir. Burcunuzdaki Venüs, Uranüs’e çok güzel bir açı yapacak. Kısa süreli de olsa güzel fırsatları hayatınıza getirecek. Hafta sonuna doğru ise mecburi gideceğiniz yolculuklar olabilir. Ailedeki yaşça büyük otorite figürlerinden kaynaklı kendinizi zorluklar altında hissedebilirsiniz. Baba figürleri ile konuşmalarınızda daha dikkatli olmanızı tavsiye ederim. Süreçlerde onlarla inatlaşmadan ilerlemek size kazanç sağlar.

 

Aslanlar ve Yükselen Aslanlar:

Aslanlar, haftaya burcunuzda bulunan Mars’ın önce Güneş ile devamında Jüpiter ile yaptığı açılarla başlıyoruz. Sosyalleştiğiniz ortamlarda çevreniz, kalabalık arkadaş ortamlarınız size çok iyi gelirken, eğitimle, kariyerle ilgili konularda statü sahibi insanların sizi baskılaması ile alakalı zorluklar yaşayabilirsiniz. Hafta ortasında ise biraz olsun bunu çözeceksiniz. Hem sezgileriniz size bu konuda yardımcı olacak hem de yakın çevreniz dediğim gibi iş konusunda size fayda sağlayacak. Haftanın kapanışında ise parasal konulara dikkat etmenizi öneririm. Gereksiz borçlanmadan uzak durarak yol almalısınız. Aynı zamanda yurtdışı bağlantılı bir işiniz varsa rötarlı bir süreçte olduğunu belirtmeliyim.

 

Başaklar ve Yükselen Başaklar:

Başaklar, haftaya kariyerle açısından şanslı başlayacaksınız. Hatta ertelediğiniz birçok konuyu iyi ki ertelemiştim şimdi tam zaman diyerek hızlıca çözüme kavuşturacaksınız. Eğitimle ilgili konular, gideceğiniz yolculuklar, yurtdışı bağlantılı herhangi bir işiniz varsa evrak işi de dahil bunları gerçekleştirme de zorlanabilirsiniz.  Hafta sonuna doğru ise eğitimle ilgili konularda hafta başında yaşadığınız sıkıntıları çözümlerken, tanıdığınız bildiğiniz insanlar size bu konuda destek verecek. Bu arada onlarla güzel bağlar kurabilirsiniz. Sosyalleşme adına çok destekleyici etkiler var. Fakat ortaklık ve iş girişimi açısından destek yok. Haftanın kapanışında ise özellikle aşkta sıkıntılı bir süreç olduğunu belirtmeliyim. Partnerinizden daha fazlasını bekleyebilirsiniz. Ciddi ilişki isteğiniz onu baskılayacak. Ters tepecek durumlar yaşayabilirsiniz.

 

Teraziler ve Yükselen Teraziler:

Teraziler, haftaya eğitimle ilgili konularda destek alarak başlayacaksınız. Ayrıca yolculuklarınız adına da olumlu etkiler var. Hatta gideceğiniz yerlerde yeni insanlarla güzel ortamlarda yer alabilirsiniz. Dikkat etmeniz gereken konu ise vize, pasaport işlemleri, aynı şekilde devlette evrak işi bekliyorsanız rötarlı bir şekilde gerçekleşeceğini belirtmeliyim.  Diğer taraftan hafta ortasında işinizle alakalı geliştirmek istediğiniz noktalarda yeni insanlar tanıyabilirsiniz, bu alanda sürpriz görüşmeler gerçekleştirebilirsiniz. Hafta sonuna doğru ise sağlıkla ilgili konulara dikkat etmelisiniz. Vücudunuzun alerjik reaksiyonlarından kaynaklı sıkıntılar yaşayabilirsiniz. Yedikleriniz içtiklerinize ekstra dikkat etmenizi öneririm.

 

Akrepler ve Yükselen Akrepler:   

Akrepler, haftaya maddi konularda destek ile başlıyorsunuz. Krediler, ödemeler, borçlar alanında yaptığınız işlerin size parasal anlamda olumlu yansımalarını görürken, ödemelerinizi de kolaylıkla gerçekleştirebilecek. Dikkat etmeniz gereken konu ise ilişkiler Jüpiter’in zorlayıcı açıları ilişkilerde sıkıntı yaratırken, ortaklı bir girişime kesinlikle girmemelisiniz. Aynı şekilde partnerinizle yaptığınız bir işiniz varsa biraz daha dikkatli olmalısınız. Hafta ortasında ise eğitimle ilgili konularda destek sağlarken, aynı şekilde eğitimle ilgili konulardan ekstra gelir kaynağı elde edebilirsiniz. Hafta sonunda ise partneriniz kıskançsa onun baskıcı tavrı iyice tavan yapabilir. Sizde sıkışmış ve kıpırdayamıyor hissi ile 4 Haziran’a kadar mücadele edebilirsiniz.

 

Yaylar ve Yükselen Yaylar:

Yaylar, haftaya ikili ilişkiler ortaklıklardan destek alarak başlayacaksınız. Hatta bu destek size uzun yolculuklar adına da karar almaya teşvik edecek ve fırsatları getirecek. Dikkat etmeniz gereken diğer bir nokta ise maddi konular olurken, iş ortamında mesaiye kalma durumunuz oluşabilir. Sağlık açısından gün içindeki yorgunluklarınız artacağı için destek gıda almanızı tavsiye ederim. Aynı şekilde hafta ortasında güzel bir ortaklaşa girişime imza atabilirsiniz. Ev ortamınız, ailevi ilişkileriniz, aile içindeki ani kararlar sizi mecburi yer değişikliklerine yönlendirebilir. Ailenizden beklediğiniz maddi destek varsa, tam olarak beklentiniz karşılanmayabilir.

 

Oğlaklar ve Yükselen Oğlaklar:

Oğlaklar, bu hafta sağlıkla ilgili konulara odaklanarak başlayacaksınız. Gün içindeki yorgunluklarınızı çözmek için tahlillerinizi güncelleyebilirsiniz. Aynı zamanda aileden gelecek bir miras ya da para kaynağı varsa bu dönemde adımlarınızı atsanız bile 6 aylık süreçte olumlu olarak yansıyabilir. Ayrıca dişlerle ilgili problemleriniz varsa tetiklenebilir, diş sıkma gibi bir sıkıntınız varsa nüksedebilir. Hafta ortasında yine parasal konularda destek varken, eşinizin parası, ailenizin parası size bu dönemde fayda sağlayacak. Hafta sonuna doğru ise kardeşlerinizle olan iletişiminizle ilgili sıkıntılar gündeme gelebilir. Onların problemlerinde sebep sizmişsiniz gibi gösterebilirsiniz. Aynı zamanda gideceğiniz yolculuklarda eşyalarınızı kaybetmemeye dikkat etmelisiniz.

 

Kovalar ve Yükselen Kovalar:

Kovalar, haftaya ilişkilerde destek alarak başlıyorsunuz. Bu hafta aşkta en şanslı burçlardan birisi sizsiniz. Ve hayatınızda kimse yoksa sürpriz bir ilişki gündeme gelebilir. Fakat ilişkinin içindeki harcamalara ve para kaynaklarına dikkat etmelisiniz. Hobilerinizden kazandığınız bir gelirimiz varsa bu hafta buna destek yok, ödemelerinizi temin etmekle ilgili problemler var. Hafta ortasında sizi destekleyen alan ise özellikle çalıştırdığınız insanlarla olan iletişiminiz olacak. Eğer personeliniz varsa bu dönemde size daha çok fayda sağlayacaklar. Sosyal çevre ve iş ortamı açısından pozitif etkiler altındasınız. Hafta sonunda ise hafta başında belirttiğim gibi parasal konulara dikkat etmeli risk içeren hamlelerden uzak durmalısınız.

 

Balıklar ve Yükselen Balıklar:

Balıklar, haftaya ev aile ortamındaki düzeni sağlamak, üzere aldığınız kararlarla başlayacaksınız. Taşınma yer değiştirme, evin içindeki tadilat ve tamirat durumları ile ilgilenmeniz gündeme gelebilir. Aynı şekilde sağlıkla ilgili konulara da iştah açıklığına dikkat etmelisiniz. Kilo almaya meyilli olduğunuzun altını çizmeliyim. Diğer taraftan uyku düzeninizle ilgili problemler, işteki başarınızı bire bir etkileyecek.  Ayrıca aileden gelen kalıtsal rahatsızlıklarınız varsa hafta ortasında nüksedebilir. Bu konuda da tedbir elden bırakmayın. Hafta sonuna doğru ise burcunuzdaki Satürn Güneş ile zorlayıcı bir açı yapacak. Tam olarak ilerleyemiyor hissine kapılabilir. Çok fazla sorumluluğu üstünüze almış olabilirsiniz.

Facebook Google plus Instagram Twitter