Temiz Magazin
22 Eylül 2023

27 yıllık tecrübesiyle Seyhan ERDAĞ yönetiminde sadece Temiz Magazin!

Astrolog Sema Sidar farkıyla yeni haftada burcunuzun yorumları

Astroloji
29 Mayıs 2023
Astrolog Sema Sidar farkıyla yeni haftada burcunuzun yorumları

 

Astrolog Sema Sidar'ın

29 Mayıs Haftası Burç Yorumları

 

Koçlar ve Yükselen Koçlar:

Koçlar, hafta başındaki ilişkiler ana konunuz olurken, parayla ilgili konuları, hayattan beklentilerinizi, aile ve ev hayatı ile ilgili vermeniz gereken radikal kararları hafta sonuna bırakacaksınız. Kendi işiniz varsa sabit gelir kaynakları oluşturmak adına daha fazla efor sarf edebilirsiniz. Gerçekleşecek dolunay ise eğitimle ilgili konular, yurtdışı bağlantılı işler ve kendinizi geliştirmek istediğiniz bir alanda bilgi ve deneyim açısından size fayda sağlarken, hayat enerjinizi de oldukça yükseltecek bu enerjiyi doğru kullanmak adına spora başlayabilirsiniz.

 

Boğalar ve Yükselen Boğalar:

Boğalar, bu hafta burcunuzda Jüpiter, Kuzey Ay Düğümü burcunuzda kavuşum gerçekleştirecekler, yine Merkür, Uranüs kavuşumu burcunuzda gerçekleşiyor. Parayla ilgili konular, uzun vadeli planlar, geleceğe yönelik hamleleri gerçekleştirmek adına yeni insanlarla tanışmak, hayatınızdaki değişim dönüşüme uyum sağlamak oldukça önemli olacak. Gerçekleşecek dolunayın da etkisiyle beraber parasal konuları çözüme kavuşturacaksınız. Yatırım planınız varsa biraz erteleyebilirsiniz. Ama bununla ilgili görüşmeleri yapmak için gayet uygun. Parada alacaklarınızı tahsil etmek. Yine kredi ve ailen gelecek paralarla ilgili konuşmaları çözümlemek adına fırsatlar olacak. Hafta sonu özellikle parayla ilgili konulara daha fazla odaklanacaksınız.

 

İkizler ve Yükselen İkizler:

İkizler, haftanın ana konusu sizin için kariyer olacak. Hafta başında motivasyonunuz biraz zayıf olabilir ve motivasyonunuzu yukarı çekmek için sevdiğiniz insanlardan destek alabilirsiniz. İşteki önemli süreçleri rahatlıkla ve akılcı bir şekilde ilerleyerek yapabilmeniz adına karşıt burcunuzda gerçekleşecek dolunaydan olumlu enerjiler alırken, dolunaydan kaynaklı ikili ilişkiler, ortaklıklar ve evlilikle ilgili konularda değişken fikirler içinde olabilir ve öne çıkmak isteyebilirsiniz. Burada önemli olan başkalarının fikirlerine göre hareket etmemek, kendi fikirlerinizin doğrultusunda ilerlemek olur. Sağlık açısından ise bacaklarınız ve kaslarınız hassas olacak. Dikkatli spor yapmanızı tavsiye ederim.

 

Yengeçler ve Yükselen Yengeçler:

Yengeçler, bu hafta sosyal çevrenizle oldukça sık vakit geçireceksiniz. Yeni arkadaş grupları, yeni insanlar hayatınıza dahil olabilir. Diğer taraftan burcunuzdaki Venüs, Neptün ile çok güzel bir açı yapacak. Bu etki de uzun yolculuklarınızı tetiklerken, ilişki adına da oldukça şanslısınız. Eski ilişkiler gündeme gelebilir. Bu hafta özellikle okul döneminden tanıdığınız insanlar karşınıza çıkabilir. Son olarak gerçekleşecek dolunay iş ortamınızı tetiklerken daha fazla çalışmak ve mesaiye kalmak zorunda olabilirsiniz. Ayrıca sağlık açısından midenizin oldukça hassas olduğu bir hafta. Bilmediğiniz yerlerde yemek yememenizi tavsiye ederim. Son olarak iş arkadaşlarınızın aşırı duygusal durumları işte de sıkıntı yaşamanıza sebebiyet verebilir. Bu problemleri mantık çerçevesinde çözmenizi tavsiye ederim.

 

Aslanlar ve Yükselen Aslanlar:

Aslanlar, bu hafta ana konunuz kariyer olacak.  Statünüzü korumak için iş bitiriciliğiniz önem kazanacak. Kesin adımlarla ilerlemeniz çevrenizden takdir toplayacak. Fakat inatlaşmadan ilerlemeli değişen koşullara, uyum sağlayabilmelisiniz. Ayrıca parasal anlamda önemli bir borcunuzu kapatmak adına hamle yapabilirsiniz. Gerçekleşecek dolunay ise enerjinizi oldukça yukarı çekecek. Çocuklarla ilgili konular, ilişkiler, kendinize ayırdığınız vakit adına güzel bir planlama yapabilirsiniz. Diğer taraftan gerçekleşecek dolunayın size enerji artışı olarak geri dönecek. Ayrıca fiziksel görüntünüz ile alakalıda radikal değişimler yapma isteğiniz olabilir. Özellikle saçlarınızla ilgili değişim kararı alabilirsiniz.

 

Başaklar ve Yükselen Başaklar:

Başaklar, bu hafta ana konunuz eğitim hayatınız ve yolculuklar olacak. Kendinizi geliştirmek adına yeni başlangıçlar içinde yer alabilirsiniz. Özellikle yabancı dille ilgili konular geçen haftadan bu yana hala hayatınızdaki aktifliğini koruyor. Diğer taraftan aşk adına şanslı bir enerjiniz var. Sosyalleşeceğiniz ortamlardan yeni insanlar girebilir. Uzun vadeli bir ilişki açısından da gökyüzünden destek var. Son olarak gerçekleşecek dolunay ev ve aile hayatı ile ilgili karar almanıza, belki taşınma ile ilgili de hamle yapmanıza sebebiyet verebilir. Aile içindeki değişen koşullar ve durumlar da ise daha serin kanlı ilerlemenizi tavsiye ederim.

 

Teraziler ve Yükselen Teraziler:

Teraziler, bu hafta ana konunuz ödemeler, borçlar, krediler olacak. Bu konuda biraz kendinizi kısıtlanmış ve baskı altında hissedebilirsiniz. Parasal konuları çözümlemek için ekstra bir çabanız olacak. Bir yandan da özellikle daha fazla çalışıp mesaiye kalma durumu yaşayabilirsiniz. Kafanız zaman zaman iş değişikliği ile ilgili karışsa da biraz daha beklemeli ve yavaş hareketlerle ilerlemelisiniz. Başkalarının fikirlerine göre hareket etmemenizi tavsiye ederim. Gerçekleşecek dolunay ise kardeşlerinizle kurduğunuz iletişimde fayda sağlarken, hafta sonuna doğru şehir içi trafiğiniz artabilir. Bu arada gideceğiniz yolculuklar ekstra para kaynağı oluşturabilir. Bunu da göz ardı etmeyin.

 

Akrepler ve Yükselen Akrepler:   

Akrepler, bu hafta ana konunuz ikili ilişkiler, ortaklıklar ve evlilik olacak. Bu arada sürüncemede olan ilişkileri bitirme kararı alabilirsiniz. Ani kararlar vereceğiniz bir hafta. Biraz daha güven odaklı kararlar vermelisiniz ve ilerlemelisiniz. Bir yandan da sezgileriniz acayip güçlü olacak. Başka insanlara bu konuda koçluk yapabilir, yardım edebilirsiniz. Gerçekleşecek dolunay ise yurtdışı odaklı para kaynaklarını aktif ederken, döviz yatırımı yapmanızı tavsiye ederim. Parayı iyi değerlendirip iyi bir yatırımda kullanabilirsiniz. Vize işlemleriniz varsa bu hafta gerçekleştirmek için uygun.

 

Yaylar ve Yükselen Yaylar:

Yaylar, bu hafta özellikle burcunuzda gerçekleşecek dolunaya odaklı hareket edeceksiniz. Ondan önce iş ortamını yenilemek, daha çok çalışmak, sağlığınızı destek olması adına kendinize vakit ayırmak, spor başlamak için fırsat yaratırken, kendi ruhsal gelişiminize odaklı ilerleyeceksiniz. Gerçekleşecek dolunay hayatınızda istemediğiniz konularda karar almanızı, yurtdışı odaklı işleriniz varsa, bunlar için adım atacağınızı, yabancı dilinize odaklanıp yurtdışı odaklı projelerde yer alırken, kendinizi zaman zaman baskı altında hissedebilirsiniz. Kısa vadeli işler ve projeler üzerine yoğunlaşmalı, uzun vadeli yapacağınız işlerden uzak durmalısınız. Ayrıca bireysel olmak önemli. Bu hafta başkalarının fikirlerinde kalmadan ilerlemelisiniz.

 

Oğlaklar ve Yükselen Oğlaklar:

Oğlaklar, hafta başında özellikle çocuklarla ilgili konulara odaklanabilir. Onların problemlerini çözmek için gayret gösterebilirsiniz. Diğer taraftan 2 Haziran ve devam eden üç günlük sürede de kendinize vakit ayırmak ve dinlenmek size çok iyi gelecek. Gerçekleşecek dolunay ise içe dönmenize, spiritüel konulara yönelmenize, iş ortamında haksızlık yaşadığınız konularda karşınızdaki insanlara karşı dava açmadan da bu süreci daha hukuki alanlara taşıyabileceğinizi söyleyeceğinizi etkileri tetikliyor. Hak ve adaletle ilgili hafta sonuna doğru kafa yoracağınız bir süreçte başlamış olacak. Hamle yapmadan güzel konuşmalarla süreci lehinize çevirebilirsiniz.

 

Kovalar ve Yükselen Kovalar:

Kovalar, ev, aile, aile hayatı hafta başında uğraşacağınız konular olurken, evinizin içinde değişiklik yapma isteği ya da taşınma isteği hafta ortasına kadar devam edecek. Bir yandan da daha fazla para kazanıp yeni işler alabileceğiniz etkiler var. Fakat fazla çalışmak zorunda kalacaksınız. Gerçekleşecek dolunay ise sizi sosyal kelebek yapacak. Uzun süredir görmediğiniz insanlarla seyahate çıkabilir. Ya da seyahat de yeni insanlarla tanışabilirsiniz. Yolculuk enerjiniz aktif olacak. Sosyalleşmek adına harekete geçeceksiniz. Bir yandan da iş için önemli hamleler yapacağınız için girdiğiniz ortamlarda yeni işler bağlayabilirsiniz.

 

Balıklar ve Yükselen Balıklar:

Balıklar, bu hafta yolculuk enerjiniz oldukça aktif. Hareketli bir hafta başlangıcı olacak. Bir yandan da burcunuzdaki Neptün’ün, Venüs ile yapacağı olumlu açı aşk adına hayatınızı hareketlendirecek. Sürpriz bir aşk başlayabilir ve hayalinizdeki insanı bulabilirsiniz. Ayrıca gerçekleşecek dolunay çok hızlı fikir değiştirmenize kariyerle ilgili yeni kararlar almanıza iş odaklı olmanıza neden olurken, uzun vadeli iş planları lütfen yapmayın. Değişken enerjiler kısa vadeli işler için destek veriyor. İş arkadaşlarınıza karşı tutamayacağınız sözler vermeyin. Son olarak sağlık adına önemli bir hafta uyku düzeniniz deki sıkıntılar gün içindeki yöneticilik vasıflarınızı istediğiniz gibi gerçekleştirmenize engel olabilir.

Facebook Google plus Instagram Twitter