Reklam
Temiz Magazin
03 Haziran 2020

27 yıllık tecrübesiyle Seyhan ERDAĞ yönetiminde sadece Temiz Magazin!

Astrolog Sema Sidar ve 11 Nisan haftası burç yorumları!

Astroloji
11 Nisan 2016

Herkese Merhaba,

Bu hafta kıymetini bilmemiz gereken bir gökyüzü var, oldukça sakin ve olumlu oluşumlar mevcut.

İlk olarak Merkür, Boğa Burcu'na geçiş yaptı, enerjisi olarak maddesel şeylere önem veren, kalıcı değerler üzerinde duran, hayal gücümüz ile değil, mantık çerçevesinde değerlendirmeye çalıştığımız, net ve somut çözümler elde etmeye odaklı olacağız...  Kesinlikle garantici bir tavır içerisinde olacağız; denenmişi tekrar da deneyebiliriz. 

Bu dönemde eski ilişkilerimize ve  bağlantılarımıza daha çok güvenirken, tecrübelerimizden yararlanmak için de oldukça ideal bir süreç. Paranın önemini, değerini daha çok anlayacağız.

Merkür'ün yaptığı olumlu açılarla  beraber hayatımızda kalıcı iş bağlantıları ve kalıcı projeleri getireceğiz. Önümüzdeki  haftayı iyi değerlendirmeniz önemli, çünkü bundan sonraki haftalarda gökyüzü karışmaya başlayacak. O yüzden önemli iş bağlantılarınız, imza atmanız gereken  projeleriniz varsa bu haftayı değerlendirin!

 

KOÇLAR VE YÜKSELEN KOÇLAR:

Koçlar gelirlerinizi arttıracak iş fırsatları açısından oldukça şanslısınız yapacağınız bağlantılar konuşmalarınız size yeni kapılar yeni projeler açarken. Venüs halen  burcunuzda aşk açısından desteklenen süreçtesiniz.. Gelirlerinizi rahatlıkla  değerlendirebilirsiniz, arabanızı değiştirebilir,bireysel emekliliğe başvurabilirsiniz. Kısaca paranızı kendinize yatırım olarak kullanacak fırsatlarınız olacak. Özellikle iş ortamından hayatınıza  girecek partner adayları için daha pozitif bir etki altındasınız. Fiziksel değişiminiz için olumlu olarak kullanıp hamle yapabileceğiniz bir hafta.

 

BOĞALAR VE YÜKSELEN BOĞALAR:

Boğalar, iletişim gezegeni Merkür burcunuzda ve oldukça olumlu etkileşimler içinde size bireysel anlamda her konuda fırsat tanırken kişisel gelişim döneminiz olduğunu bilin... Kendinizi tanımak, kendinize yatırım yapma zamanı geldi. Bu değişim  bireysel projelerinize de olumlu yansırken,kendinize olan güveninizi de hayata yansıtarak yol alabilirsiniz. Kalıcı anlaşmalar ve her şeyi imzayı dökmek önemli sizin için; unutmayın söz uçar yazı kalır. Önümüzdeki bir aylık süreçte çok etkili olacak bir cümle bu; buna göre işlerinizi yürütmelisiniz.

 

 

İKİZLER VE YÜKSELEN İKİZLER:

İkizler, iş ortamındaki ilişkileriniz risk altında! Patronlarınız, çalışma arkadaşlarınız ile iletişiminize dikkat etmeniz gereken bir dönem başladı... Size verilen sözler tutulmayabilir ve alacağınız kararlarda kendi iç sesinizi dinlemek size her konuda kazanç sağlayacak. Özellikle bu hafta yaşadığınız bu sıkıntılardan, spritüel konulara yönelerek rahatlayabilirsiniz. Meditasyon, yoga , nefes terapisi rahatlamanız için harika bir çözüm olur... Soğuk algınlıkları açısından risk altındasınız, yediklerinize de dikkat etmelisiniz bünyeniz zayıf.

 

 

YENGEÇ VE YÜKSELEN YENGEÇLER:

Yengeçler gelecek adına atılım yapmak, istediğiniz bağlantıları kurmak için fırsatlar yakalayacaksınız. Bununla beraber sosyal çevreniz de bu konuda size destek olacak ve referanslarınız ile  harika sonuçlar elde edebileceksiniz. Tamamen geleceğinizi yönlendirme adına çok olumlu bir hafta. Yeni tanışacağınız insanlar, özellikle arkadaş çevrenizde size yeni kapılar açabilir... Aşk açısından sıkıntılı bir hafta, partnerinizi  ihmal etmeniz, birlikte az vakit geçirmeniz ilişkinizdeki mevcut sıkıntıları tetikleyecek.

 

 

ASLANLAR VE YÜKSELEN ASLANLAR:

Aslanlar kariyer  açısından haftanın en şanslı burcu sizsiniz. İş arıyorsanız, iş değişikliği düşünüyorsanız tam sırası. Yapacağınız hamleler; özellikle konuşmalarınız, diyaloglarınız size istediğiniz işi getirecek... Bu hafta boyunca sarf edeceğiniz gayret, önümüzdeki iki ay boyunca rahat etmenizi sağlayacak. Kesinlikle  hamle yapmaktan kaçınmamalı ve mücadele gücünüzü ortaya koymalısınız. Evde vakit geçirmenizin zor olacağı bir hafta, o yüzden  uyku düzenine dikkat etmelisiniz.,

 

 

BAŞAKLAR VE YÜKSELEN BAŞAKLAR:

Başaklar bu hafta uzun yolculuklar ve eğitim  konuları sizin için aktif  olacak... Yeni girişimler adına da destek göreceksiniz. Gideceğiniz uzun yolculuklar, iş bağlantılarınızı kuvvetlendirecek... Başlayacağınız tüm yazı işlerini başlatın. Eğitim konularında projelerinizi son dakikaya bırakmayın. Dikkat etmeniz gereken konu ise bayan figürleri, anlaşmazlıklar yaşayabilirsiniz. Kardeşiniz, patronunuz, arkadaşınız bile olabilir.

 

 

TERAZİLER VE YÜKSELEN TERAZİLER:

Başkalarının para kaynakları size şans getirecek. Kendinize yeni finans kaynakları bulabilirsiniz. Kredilerinizi ve borçlarınızı yeniden yapılandırabilirsiniz... Genel olarak haftaya odaklanmakta, güne başlamakta zorlanabilirsiniz. Aşk açısından ise şans ve şanssızlık bir arada. Gökyüzü yeni aşklar açısından olumlu destek verirken, bu kişi hiç tarzınız olmayan bir kişi olacak. Sizi fiziksel ve ruhsal olarak mutlu edemeyecek.  Diş rahatsızlıklarına  dikkat etmeniz gerekiyor, operasyon riskiniz  yüksek!

 

 

AKREPLER VE YÜKSELEN AKREPLER:

Akrepler aşk ve ilişkiler adına hala gökyüzü sizin yanınızda bu süreci değerlendirmelisiniz. Özellikle Merkür'ün Boğa Burcu'na geçmesi size ilişkiler açısından  kalıcılık önem teşkil edecek. Bu etkiden kaynaklı olarak evlilik adına da karar alma adına çok desteklenen bir süreç. Eğer hayatınızda birisi yoksa uzun süreli ilişkiler için artık destek var. Diğer yandan  ortaklıklar konusunda  dikkat etmelisiniz. İsteklerinizi ve düşüncelerinizi yazılı olarak kağıda dökmelisiniz. Kesin adımlar dönemi.

 

YAYLAR VE YÜKSELEN YAY'LAR:

Yaylar çalışma temponuzu arttırmanız gereken bir döneme başladık. Önümüzdeki haftayı  değerlendirmeniz önemli, bundan sonra sizin için sıkıntılı süreçler başlayacak. İş ortamındaki dengeler sizi sıkıntıya sokabilir...  İş yoğunluğunuzu ayarlamamız şart, devamlı sıkıntı yaşamamanız  için ekstra efor sarf etmeniz gereken bir dönem, patronlarınızla ve çalışma arkadaşlarınız ile  oldukça gergin bir süreç.  Emek, gayret, mücadele; devamında size başarı getirecek. Kolay bir dönem değil malesef.

 

OĞLAKLAR VE YÜKSELEN OĞLAK'LAR:

Oğlaklar, aşk adına  diğer şanslı burçta  sizsiniz. Özellikle flörtöz tarafınız ön plana çıkacak. Duygularınızı  açmak, karşınızdaki insana kendinizi anlatmak için fırsat yakalayabilirsiniz... Hobileriniz ve  zevklerinize yöneleceksiniz. Merkür'ün Boğa Burcu'na geçmesi size kalıcı zevkler getirecek; bireysel gelişim kurslarına gitmek için harika bir dönem. Çocuklarınız ile ilgilenirken, onlara paranın önemi anlatmak için uğraşabilirsiniz... Somut şeylerin arayışı, garantici tavrınız çevrenizdekileri bunaltacak.

 

 

KOVALAR VE YÜKSELEN KOVA'LAR:

Kovalar aile ve yuva kavramları hayatınızda ön plana çıkıyor... Ev temasının etrafında şekillenecek bir hafta.  Evde vakit geçirmek, ev ile  ilgilenmek önemli olacak... Tadilat işleri ve evinizin zemininde yaşayacağınız problemlere dikkat. Ev almayı ,  taşınmayı düşünenler ise önümüzdeki 10 günlük süreci çok olumlu değerlendirin, devam eden periyotta  bu kadar olumlu etki yok. Uzun yoldan gelen sürpriz misafirlere de hazırlıklı olun.

 

 

BALIKLAR VE YÜKSELEN BALIKLAR:

Balıklar kısa yolculuklar sonucu yapacağınız olumlu iş bağlantıları bu hafta oldukça önemli sizin için. Özellikle kardeşlerinizle ilgili konular aktif olurken... İletişim yönünüz çok kuvvetli, çok kolay sizi yeni bağlantılara, yeni insanlara ve projelere yöneltirken... Bu hafta "söz uçar yazı kalır" haftası o yüzden her şey konuşmayıp, yazıya taşımalısınız. Dalgınlıklar açısından sizin için sıkıntılı, eşyalarınızı unutmamaya dikkat etmelisiniz. Baş ağrıları da  sağlık açısından risk altında olduğunuz rahatsızlıkların başında gelecek.

Işığınızın yolunuzu aydınlattığı, bereketli bir hafta diliyorum.

 

Facebook Google plus Instagram Twitter