Reklam
Temiz Magazin
24 Ocak 2021

27 yıllık tecrübesiyle Seyhan ERDAĞ yönetiminde sadece Temiz Magazin!

Astrolog Sema Sidar ve 18 Nisan haftası burç yorumları!

Astroloji
17 Nisan 2016

Bu hafta gökyüzünde Mars, geri harekette! Mars mücadele gezegenidir; geri harekete başlıyor olması,  mücadelenizi, hayatta istediklerinizi, birçok konuda karar verme yeteneğinizi  gösterir ve aynı zamanda partner göstergesidir! Aldığımız ödüller hep Mars'ı temsil eder, 30 Haziran'a kadar geri hareketi devam edecek. 

Bu dönemde büyük projelere girişmemeli, kendinizi riske atacak konulara yönelmemelisiniz. İlişkilerinizde partnerinizle  problem yaşamamaya özen göstermelisiniz.

Ele aldığımız işlerde emeğiniz ve gayretiniz iki katına çıkacak, unutmayın! Bunların hepsi Mars'ın geri hareketinden, yani Mars Retro'sundan kaynaklı olduğunu hatırlayın! Kaza riskimiz yüksek, trafikte dikkatli olmalıyız. Kararlarımızı alırken ani karar vermekten kaçınmalıyız. Mars'ın detaylı yazısını astroloji sayfalarında bulabilirsiniz.

www.temizmagazin.com/astroloji/gokyuzunde-kritik-zamanlar-basliyor-astrolog-sema-sidar-yazdi/3949

 

BOĞA BURÇLARI'NIN DÖNEMİ BAŞLIYOR!

Gökyüzündeki diğer önemli etki, 20 Nisan itibariyle Güneş, Boğa Burcu'na geçiş yapıyor ve 21 Mayıs'a kadar Boğa Burçlarının dönemi başlayacak. Gökyüzünün tüm burçlara kattığı enerji, kalıcı projelere imza atmak isteyeceksiniz; güven duygusunu ön plana çıkartacaksınız. Maddi beklentilerimiz artacak... Görsellik önem kazanacak. Sahip olmak, dokunmak, görmek; kısaca 5 duyumuz ile algılamak isteyeceğiz.

22 Nisan'da Akrep Burcu'nda dolunay gerçekleşecek, arkamızdan dönen entrikalar, güven duygumuzun sınandığı bir periyot olacak. Olumlu olarak, eski olandan vazgeçip yeni başlangıçlara yöneleceğiz. Dostlarımızın kıymetini anlayacağız. 

 

HAFTANIN BURÇLARA ETKİSİ...

 

KOÇLAR VE YÜKSELEN KOÇLAR

Koçlar para konuları hayatınızda aktif bir biçimde yer almaya devam ediyor; bu konuda oldukça şanslısınız. Gelirleriniz ile yatırım yapmak, kar elde etmek için gayet olumlu bir periyot. Ayın 19'unda gergin olmanıza sebep olacak gökyüzü oluşumları var. Bugüne önemli kararlarınızı bırakmayın.  Yurtdışı ve eğitim  ile alakalı konularda daha fazla efor sarf edeceksiniz. Tez yazımı, ödev teslimi ve projelerinizi son dakikaya bırakmayın. Çıktığınız yolcuklarda eşyalarınızın kaybolma riski var, dalgınlıklara dikkat.

 

BOĞALAR VE YÜKSELEN BOĞALAR

Boğalar sizin döneminiz başladı, sağlam adımlar attığınız sürece başarı hep sizinle. Yalnız kandırılma riskiniz var. Sağlam adımlar atmanız önemli, bu  dönemde geçmişten tanıdığınız insanlarla iş yapmak isteyebilir ve kendinizi güvence altına almak isteyebilirsiniz. Fakat  bireysel anlamda adım atmanız önemli, tek başınıza karar verip yol almalısınız. Başkasının finans kaynaklarını açısından daha fazla mücadele etmeniz gerekirken. Kredi çekmek için 30 Haziran'a kadar beklemelisiniz, bu döneme kadar kendi yatırımlarınızı değerlendirmelisiniz.

 

İKİZLER VE YÜKSELEN İKİZLER

İkizler kendinizi iş ortamında gereksiz bir mücadelenin içinde bulabilirsiniz... Tartışmalardan uzak durmaya çalışmalısınız. Kariyerde yakalayamadığınız şansı ilişkilerde yakalarken, bu dönemde eski ilişkiler, eski partner adayları gündeme gelebilir. Spiritüel konulara yönelmek için fırsatlar oluşurken... Rüyalarınız mesaj içerikli, önemsememezlik yapmayın. Sağlık problemlerine dikkat etmelisiniz. Omuz, boyun ve bademcik rahatsızlıkları açısından risk altında olduğunuz bir hafta.

 

YENGEÇ VE YÜKSELEN YENGEÇLER

Yengeçler sorumluluklarınızın artacağı bir hafta sizi bekliyor.  Hem iş hem de ev derken ekstra efor sarf edeceksiniz.  Fakat kalabalık gruplarla  yapacağınız işler ve geleceğinizi yönlendirebilir, ikili ilişkiler den ziyade grup ilişkileriniz sizin haftayı olumlu değerlendirmeniz açısından  gökyüzü tarafından vurgulanırken. Sinema,tiyatro görsel sanatsal organizasyonlar sizi haftanın stresinden uzaklaştırabilecek en iyi seçim. Aldığınız gıdalara dikkat edin, zehirlenme riskiniz çok yüksek.

 

ASLANLAR VE YÜKSELEN ASLANLAR

Aslanlar kariyer açısından harika bir dönem başladı, bildiklerinizi uygulamak size fayda sağlayacak. İnsanlarla iletişiminiz artarken... Aşk açısından da yanlış anlaşılmalara açık bir haftadasınız, yani kariyer için şanslı ama, aşkta bu kadar şanslı değilken... Yapıcı tavırlarınız ile negatif etkiyi pozitife çevirebilirsiniz. İşteki başarınızı maddi konulara da başarıyla yansıtabileceksiniz, risk almaktan korkmayın. 24  Nisan'a kadar gökyüzü yanınızda.

 

BAŞAKLAR VE YÜKSELEN BAŞAKLAR

Başaklar kariyer açısından  uzun yolculuklar, yurtdışı seyahatleri hayatınızda aktif...  Bu konularda tereddütsüz adım atabilirsiniz. Maddi açıdan da size getirisi olacak... Uzun yolculukarda eşya kaybetme riskiniz yüksek, eşyalarınıza sahip olmanız gerekiyor... 

Aile ve yuva kavramlarında gerginliklerden kaçınmalısınız, yanlış anlaşılmalara açık bir hafta. Sağlık açısından da sinir sisteminize dikkat etmelisiniz, Konsantrasyonunuzu sağlamak için ekstra çabanız olacak.

 

TERAZİLER VE YÜKSELEN TERAZİLER

Teraziler finansal açıdan çok şanslı bir dönem başladı yapacağınız yatırımlar size karla  dönerken, çıkacağınız kısa yolculuklarda tedbiri elden bırakmayın. Aceleci tavırdan kaçınmanız önemli iken kardeşlerinizle olan ilişkiniz size fayda sağlayacak. Yine çevresel faktörler, patronlar olan ilişkileriniz bu hafta gündemde. İş değişikliği düşünüyorsanız bu konuda fırsat yakalayabilirsiniz. Yalnız 24 Nisan'a kadar olumlu etki var, planlarınızı bu tarihe göre ayarlamanızı tavsiye ederim.

 

AKREPLER VE YÜKSELEN AKREPLER

Akrepler uzun süreli  ilişkiler yolunda şanslı bir dönemdesiniz, bu hafta ikili ilişkiler ve aşk size şans  getirecek. Tek başınıza hareket etmekten ziyade 2 kişi hareket etmek avantaj sağlayacak. Maddi konularda dikkat etmeniz gereken bir dönem başladı, Mars, gelirler alanınızda geri harekette, paranızı almak, gelirlerinizi artırmak için daha fazla gayret göstermeniz gereken bir dönem başladı. 30 Haziran'a kadar maddi açıdan büyük projelere girmemelisiniz. Risk içeren yatırımlar kayıp ile sonuçlanabilir.

 

YAYLAR VE YÜKSELEN YAYLAR

Yay'lar daha fazla çalışmanız gereken süreç devam ediyor, Mars burcunuzda geri harekete başladı, mücadeleden kaçmamanız, programlı bir şekilde hayatınızı kontrol altına almanız size başarı sağlayacak... Ne kadar gayret ve emek sarf ederseniz o kadar başarılı olabileceğiniz bir dönem başladı. 18 - 19 - 20 Nisan tarihlerinde hayatın sorumlulukları ile yüzleşmek zorunda kalacaksınız, bu günler zorlu etkilere sahip sizin için... Kaza riskiniz varken, bu tarihlerde estetik operasyonlarda sıkıntı yaşarsınız. Eğer aklınızda, ajandanızda estetik operasyonlar varsa, lütfen erteleyin...

 

OĞLAKLAR VE YÜKSELEN OĞLAKLAR

Oğlaklar,  alternatif para kaynaklıkları açısından harika bir dönem başladı. Krediler, vergiler, harçlar, ödemelerinizi yapılandırabilirsiniz. Hayatınızda aşk yoksa, sosyalleştiğiniz ortamlarda ilişkiler adına olumlu etki altındasınız. Kendinizi rahatlatmak adına, kendi ihtiyaçlarınıza ve hobilerinize yöneleceksiniz. Bu dönemde dost, arkadaş kavramının önemini anlarken; kime derdinizi anlatabilirsiniz, hangi arkadaşınıza sırrınızı verebilirsiniz dolunayın etkisi ile bunu daha iyi anlayacaksınız.

 

KOVALAR VE YÜKSELEN KOVALAR

 Kovalar, aile yuva kavramları bu hafta da hayatınızda aktif olacak. Evde vakit geçirmek öncelikle tercihiniz olurken... Dolunay kariyer konusunda sizi harekete geçirecek. Arkanızdan dönen entrikalara dikkat etmelisiniz. İş arkadaşlarınıza sırlarınızı anlatmamaya, açığınızı vermemek konusunda tedbirli olun. Hatta kendiniz ile ilgili projelerden özellikle bahsetmeyin. Cuma gününden sonra aile fertlerinizin sağlık problemleri ile ilgileneceksiniz.  

 

BALIKLAR VE YÜKSELEN BALIKLAR

Balıklar kısa yolculuklar hala gündemde ve bu konuda ekstra efor sarf edebilirsiniz, maddi anlamda da yapacağınız kısa yolculuklara ekstra gider durumu söz konusu.... Cuma gününden sonra ise tam tersi, uzun yolculuklar gündeminizde olacak. Yurtdışından  yapacağınız alışveriş, bilet işlemleri, rezervasyonlarda tedbiri elden bırakmayın. Yine kargo işlemleriniz bu hafta problem teşkil edebilir... Sevgili Balıklar, sizlere ekstra notum: Zehirlenme riskiniz var, aldığınız gıdaların son kullanma tarihini kontrol etmeyi  ihmal etmeyin.

Şans kapılarının sonuna kadar açıldığı, mutluluk dolu bir hafta diliyorum.

SEMA SİDAR

İNSTAGRAM: www.instagram.com/semasidar/

FACEBOOK: www.facebook.com/Sema-Sidar-Astroloji-Ve-Ki%C5%9Fisel-Geli%C5%9Fim-Merkezi-1432844233695272/?fref=ts

TWİTTER: twitter.com/Sema_Sidar

 

 

Facebook Google plus Instagram Twitter