Reklam
Temiz Magazin
29 Mayıs 2020

27 yıllık tecrübesiyle Seyhan ERDAĞ yönetiminde sadece Temiz Magazin!

Astrolog Sema Sidar ve 29 Şubat haftası burç yorumları!

Astroloji
04 Mart 2016

Haftanın görünümü;

Bu hafta gökyüzünün etkilerini incelersek en dikkat çeken etki Balık Burcu'nda gerçekleşen Güneş-Neptün Kavuşum Açısı.

Hayatımıza etkisinde dikkat etmemiz gereken detaylar ise şöyle; dalgınlıklarımız ve bundan kaynaklı yaşayabileceğimiz kazalar!

Kulaktan dolma bilgiyle kullandığımız ilaçlar, bu her zaman bildiğiniz bir ilaç bile olsa negatif etki yapabilir!

Su ile ilgili problemler, özellikle tesisat problemleri yaşayabiliriz.

Geleceğe dair hayallerimizi gerçekleştirmek adına hamle yapabiliriz,  sezgilerimizin güçlü olduğu bir dönem. Rüyalar mesaj içerirken, gördüğümüz rüyaların tamamen tersi çıkar.

Diğer önemli etki ise Satürn-Güneş Kare Açısı.

Yaşca büyük erkek figürleri ile iletişimimize  bu hafta dikkat etmemiz gerekli, özellikle patronlarımız ile üstlerimizle sıkıntılar yaşayabilir, kendimizi ifade etmede bu alanda sıkıntılar yanlış anlaşılmalar olabileceğini gösterirken…

Venüs'ün Uranüs ile yaptığı olumlu açıyla da özellikle güzellik uygulamalarında teknolojiyi kullanabilirsiniz.

Reform niteliğinde fiziksel değişimlere de açığız, yıllarca değiştirmediğiniz saç şeklinizi ve renginizi bu hafta ani bir kararla değiştirebilirsiniz. Geleceğe dair planlarınızda teknolojiyi kullanarak daha fazla kazanç elde edebilirsiniz.

Haftanın burçlara etkisine bakarsak:

 

Koçlar ve Yükselen Koçlar:

Bu hafta dikkat etmeniz konu iş ortamınız ve buradaki ilişkileriniz, özellikle  patronlarınızla diyaloglarınız! Kendinizi ifade etmede problem yaşayabilirsiniz, yanlış anlaşılmalara da açık bir etki var sizin için gökyüzünde. Çalışmalarınızda dalgınlıklardan kaynaklanabilecek hatalarınız, ilerde sıkıntı doğurabilecek etkiye sahip. Gün içinde minik hedefler belirleyerek motivasyonunuzu aktif tutabilirsiniz. Çünkü iş ortamında sorumluluklarınız artacak ve sıkıntı yaşama durumunuz olabilir. Spiritüel konularda bu hafta  hayatınızda aktif olacak. Haftanın stresini atmak için meditasyon, yoga tarzı faaliyetlere yönelip kendi iç dünyanızdaki dengeyi sağlamlaştırabilirsiniz.

 

 

Boğalar ve Yükselen Boğalar:

Boğalar yakın arkadaşlarınız arasında bir tercih yapmak, birkaç arkadaş grubu içinde kendinize en iyi gelen gruba yönelmek zorundasınız! "Zorundasınız" diyorum, çünkü arkadaşlarınız tarafından kandırılmaya müsait bir etki var. Aldanmalar yaşayabilirsiniz.

Özellikle bu hafta Güneş-Neptün kavuşumundan kaynaklı olarak hiçbir şekilde borç ve alacak işine girmemeniz gerekmekte. Yine başkasının finans kaynakları açısından, kefil olmamaya dikkat etmeniz gerekli. Kariyer anlamında da teknolojik faaliyetler, teknolojik gelişmeleri kullanarak kazanç sağlayabilir; kar elde edebileceğiniz yeni iş girişimleriniz olabilir.

 

 

İkizler ve Yükselen İkizler:

Kariyer konusunda ihmal ettiğiniz, ertesi güne kalabilir dediğiniz işler size sıkıntı yaratacak; o yüzden günü gününe işlerinizi halletmeye çalışmanız gereken bir hafta. Kesinlikle bugünün işini yarına bırakmamalısınız.

Zihinsel olarak yaratıcılığınız gökyüzünün de desteği ile hala üst seviyede, bu olumlu etkiyi hem kariyerinize hem de gelecek odaklı projelerinize yansıtacaksınız. Eğer hayatınızda birisi yoksa kariyer ortamınızdan, iş arkadaşlarınız aracılığıyla bir partner adayı olurken, bu kişiyle uzun süreli ilişkiniz başlayabilir. Yine iş seyahatlerinde partneriniz de size eşlik edebilir.

 

 

Yengeç ve Yükselen Yengeçler:

Yengeçler, iş seyahatlerine gökyüzü destek veriyor! Sağlığınız çok ön planda, gideceğiniz yerlerde yiyip içtiklerinize, özellikle ilaç kullanımına dikkat etmeniz gerekiyor. Sağlık açısından zehirlenmelere karşı oldukça hassas olduğunuz bir dönem. Balık Burcu’nda gerçekleşen Güneş- Neptün kavuşumu, sezgilerinizi daha da kuvvetli yapacak…  Karar mekanizmanızda hislerinizi kullanmalısınız. Kariyer konusunda yurtdışı bağlantılı işler, uzun yolculuklar, eğitim ve seminerler  bu hafta hayatınızdaki konu başlıkları.

 

 

Aslanlar ve Yükselen Aslanlar:

Aslanlar başkasının finans kaynakları açısından desteklendiğiniz bir dönemdesiniz fakat burada detaylar çok önemli; kandırılmaya müsait olduğumuz bu haftada özellikle banka gibi kurumsal firmaları seçerseniz, finans kaynaklarınıza destek olarak risk almamış olursunuz. Alacak verecek konularında dikkatli olmanız gerekiyor. Çocuklarınızla ilgili okul ve burs ödemelerinde de atladığınız detayları yeniden yapılandırabileceğiniz bir süreç. Aşk ilişkilerinizde para mevzusu ön plana çıkabilir, sizi sıkıntıya sokabilir; bu hafta sizin dikkat etmeniz gereken konu para mevzusu.

 

 

Başaklar ve Yükselen Başaklar:

Başaklar bu hafta ortaklıklar, ikili ilişkiler ve evlilik açısından olumlu süreçtesiniz. Mevcut ilişkinizde geleceğe dair planlar yapmak bunu hayatınıza oturtmak adına önemli hamlelerde bulunabilirsiniz. Fakat maddi konular bu hafta sıkıntılı, bu konuda gerçekçi davranmak zorunda kalabilirsiniz. Yine geleceğe dair planlarınızda ev alma, ev ile ilgili yapmanız gereken tadilat işlemleri içinde gökyüzü sizin yanınızda olacak!

Aile fertlerinin sağlık problemleri ile ilgilenme, çözüme kavuşturma görevi, doktor hastane işleri de bu hafta sizin sorumluluk alanınızda. Bu konu sizi biraz uğraştırabilir.

 

 

Teraziler ve  Yükselen Teraziler:

Sağlık alanınızın tetiklendiği bir hafta,  özellikle iş yükü ve sorumluluklarınız artarken, işlerinizde dalgınlık ve konsantre olamama sorunu yaşayabilirsiniz!

Güne başlarken uyanmada zorluk yaşayabilirsiniz. Bu konuda alacağınız ilaçlar içinse doktor kontrolsüz kesinlikle ilaç kullanımına dikkat etmelisiniz.

Evinizle ilgili tesisat problemleri ve su ile ilgili sorunlar ortaya çıkabilir. Bu konuda dikkat etmeniz gerekiyor.

Patronlarınızla olan ilişkilerinizde orta yolu bulmak yapıcı davranmak ve sonuç odaklı gitmemiz size bu hafta kazanç sağlayacak konu başlığı olurken. Artan sorumlulukların adına kardeşleriniz ve yakın çevrenizden destek alabilirsiniz.

 

Akrepler ve Yükselen Akrepler:

Aşk ve ilişkiler konusu bu hafta hayatınızda hakim iken açılmak istediğiniz, konuşmayı amaçladığınız partner adayınız varsa; duygularınızı anlatmak için oldukça destekleyici gökyüzü.

Diğer yandan çocuklarınızla ilgilenmeniz gerekip, özellikle maddi olarak onların sorunlarına eğilmeniz gerekebilir.

Balık Burcu’nda gerçekleşen Güneş- Neptün kavuşumu ise hislerinizi inanılmaz derecede aktif ederken. Kendi iç sesinize göre plan yapıp doğru ve yanlışları kendinize sorup kendi düşünceleriniz doğrultusunda hareket etmek kazanç sağlayacak size. Maddi konularda kandırılmalara açık bir hafta, bu konuda da hislerinize güvenmelisiniz.

 

 

Yaylar ve Yükselen Yaylar:

Eviniz ile ilgili konular, yuva kavramları, ailevi olan ilişkilerinizde halletmemiz gereken sorunlara yönelebilirsiniz. Evdeki tadilat ve tesisat problemleri ise dikkat etmeniz gereken konu başlığı olacak…

Market alışverişlerinizde son kullanma tarihlerine dikkat etmelisiniz, yine alkol ve ilaç kullanımlarınızda bilinçsiz kullanımda zehirlenme riskiniz var.

Yaşça büyük erkek figürleri iletişim problemleri yaşayabilirsiniz.

Babanız ve patronunuz sizin özgürlük alanınızı kısıtlarken. Pratik çözüm üretebilme yeteneğinizi bu alanda kullanıp, problemsiz bir hafta geçirebilirsiniz.

 

 

Oğlaklar ve Yükselen Oğlaklar:

Kısa yolculuklar adına desteklenen bir haftadasınız, iş bağlantılarınız için yolculuğa çıkabilirsiniz. Hem yolculukta hem de yeni tanıştığınız insanlara karşı iletişim yeteneğinizi kullanarak, ekstra getiri sağlayabilirsiniz.

Fakat bu hafta dalgınlıklara dikkat etmemiz gereken bir hafta o yüzden, yanınızdaki eşyalara, valizlerinize, özellikle bilgisayar / telefon gibi cihazları unutmamanız önemli. Yolculuklarda alacağınız ilaç ve yediğiniz yemeklere dikkat etmemiz gerekenler ise diğer konu başlıkları…

Mide rahatsızlıkları açısından risk altındasınız. Çalışma ortamınızda ise lokasyon olarak yer değişikliği yaşayabilirsiniz.

 

 

 

Kovalar ve Yükselen Kovalar:

Bu hafta maddi konular ön planda olacak. Alacak verecek işleri, ekstra gelir kaynakları, beklediğiniz ödemelerinizin gerçekleşmesi adına olumlu etkiler altındasınız. Fakat borç vermek için uygun bir hafta değil. Özellikle çevrenizdeki insanlar tarafından kandırılmaya müsait olduğunuz bir hafta. Maddi konularda gerçekçi bir tavır izlemeniz gerekli. Gerektiği yerde hayır diyebilmeniz önemli iken. Arabanızın teknolojik göstergeleri, arabanızda elektronik cihazlarınız bozulabilir. Bunların garanti kapsamında olup olmadığını kontrol etmelisiniz. Güzellik adına lazer gibi yaptıracağınız teknolojik müdahaleler içinde uygun bir hafta.

 

 

Balıklar ve Yükselen Balıklar:

Burcunuzda gerçekleşen Güneş- Neptün kavuşumu sizin hislerinizi ön plana çıkartırken. Kesinlikle hislerinize, rüyalarınıza  güvenmeniz gerekiyor. Bağımlılıklarınıza dikkat etmeniz gerekirken. Bu ilaç, kafein, alkol, hatta uyku bile olabilir... Bunun dışında tamamen kendinize göre yönlendireceğiniz yapmak istediğiniz hamlelere odaklanmanız gerekiyor, ve onları da başarıyla gerçekleştirebileceğiniz bir hafta var. Teknolojik uygulamalardan, sosyal medyadan kazanç sağlayabildiğiniz gibi. 18 Mart’a kadar küçük hedef belirleyerek ilerlemelisiniz, böylece garantili sonuçlar elde edebileceksiniz.

 

Şans kapılarının sizin için açıldığı güzel bir hafta diliyorum.

Facebook Google plus Instagram Twitter