Temiz Magazin
20 Mart 2023

27 yıllık tecrübesiyle Seyhan ERDAĞ yönetiminde sadece Temiz Magazin!

Astrolog Sema Sidar'ın 13 Mart Haftası Burç Yorumları

Astroloji
12 Mart 2023
Astrolog Sema Sidar'ın 13 Mart  Haftası Burç Yorumları

 

Astrolog Sema Sidar'ın 13 Mart  Haftasının Burç Yorumları

Koçlar ve Yükselen Koçlar:

Koçlar, haftaya zorlu açılarla başlıyoruz. Sizi özellikle kardeşleriniz, yakın çevreniz ve komşularla olan ilişkilerinizde zorlu etkileyecek. İsteklerinizi ve onların taleplerini karşılamak için çok fazla fedakarlık yapmak zorunda kalabilirsiniz. İstekleriniz için onlardan yardım istediğinizde, beklediğinizi alamayabilirsiniz.  Bireysel olma zamanı sizin için.  Hafta ortası ise özellikle iş yerindeki bayan figürlerine karşı dikkat etmenizi öneririm.  Eğer aktif bir çalışma hayatınız yoksa anne kökünden akrabalarla olan ilişkilerde sıkıntılar yaşayabilirsiniz. Diğer taraftan haftanın güzel etkilerinde Venüs’ün burç  değiştirmesi sizi sabit gelir kaynaklarına yöneltirken, gelirlerinizi  arttırabileceksiniz ve yatırım yapma fırsatı elde edebilirsiniz. Haftayı  Merkür’ün burcunuza geçmesiyle kapatıyoruz.  Bu etki de daha rahat iletişim kurmanıza,  dileklerinizi kolayca gerçekleştirme ve rahat iletişim kurup, hızlı sonuç almanızı sağlayacak. Ani kazalara karşı da risk altında olacaksınız. Dikkatli olmanızı öneririm.

 

 

Boğa  ve Yükselen Boğalar:

Boğalar, haftaya zorlu etkilerle başlıyoruz. Sizi kalabalık gruplar, sosyalleştiğiniz alanlar ve arkadaş gruplarınızda etkileyecek. Onlardan beklediğiniz parasal kaynaklar varsa beklediğinizi  alamayabilirsiniz. Ayrıca arkadaşlarınız yüzünden daha fazla para harcamak zorunda kalabilirsiniz. Maddi konularda bireysel düşünmenizi tavsiye ederim. Diğer taraftan uzun yolculuk düşünüyorsanız hafta ortasında sizi biraz sıkıştırabilir ya da özgürlüğünü kısıtlayan bir yolculuk yapmak durumunda kalabilirsiniz. Yolculukların rahatsız edeceğiz etkiler var. Haftanın sizin için iyi haberi ise Venüs burcunuza geçiyor. İlişkiler, aşk ve sosyalleşmek için daha rahat bir etki başlarken, aşk hayatınızda kimse yoksa bu dönemde rahatlıkla aşkı hayatınıza alabilirsiniz. Haftanın son etkisi Merkür’ün burç değiştirmesi ise ertelediğiniz konular için çözüm bulmanızı sağlayacak. Bireysel olup  kendi düşünmediğiniz zaman ruhsal anlamda bunalabileceğinizi söylüyor.

 

 

İkizler ve Yükselen İkizler:

İkizler, haftaya burcunuzdaki Mars’ın Neptün, Güneş ve Merkür ile yaptığı zorlu açılarla başlıyoruz. Özellikle kariyer başta olmak üzere ruhen sıkışmış, kendinizi tam olarak ifade edemiyor ve kafanızı çok karışık hissedebilirsiniz. Kariyerle ilgili konularda önümüzdeki bir haftalık süreçte kesinlikle hamle yapmaktan kaçınmalısınız. Beklentilerinizi karşılayamayabilir. Diğer taraftan parasal konularda uzun süreli yatırımlar için uygun bir dönem değil. Venüs’ün burç değiştirmesinin çok pozitif etkisi olmasına rağmen sizin yapmak istedikleriniz konusunda hayallerinizi arttırıp, bunu gerçekleştirecek imkanları vermediği için bunaltabilir. Bu hafta daha çok kısa vadeli planlar ve programlar dahilinde ilerlemelisiniz. Merkür’ün burç değiştirmesi ise kalabalık gruplar sosyalleştiğiniz alanlarda, arkadaşlarınızın desteğinin yanında olacağını gösteriyor. Sosyalleştiğiniz zamanlar oldukça artacak.

 

 

Yengeçler ve Yükselen Yengeçler:

Yengeçler, haftaya zorlu açılarla başlıyoruz. Bu etkiler yurtdışı  bağlantılı işler yapıyorsanız isteklerinizin, taleplerinizin istediğiniz gibi gerçekleşmeme durumu yaratırken, diğer taraftan eğitimle ilgili konular, yolculuklar anlamında da bu hafta biraz sıkışık olabilirsiniz. Gökyüzü beklentilerinizi karşılamayacak. Ayrıca vücudunuz ödeme çok yatkın sağlık anlamında dikkat etmenizi öneririm. Hafta ortasında ise özellikle partnerinizden maddi bir beklentiniz varsa size yardımcı olmayacak. Parasal sorumlulukların hepsi üzerinizde olacak.  Bunun altını çizmeliyim. Venüs’ün burç değiştirmesi ise arkadaş ortamından gelebilecek destekler işaret ederken,  hayatınızda kimse yoksa arkadaşınızlarınız aracılığıyla yeni bir aşka yelken açabilirsiniz. Son olarak Merkür’ün burç değiştirmesi ise kariyerle ilgili konularda emir altında kalamayacağınızı,  hatta sizin de biraz öfke kontrol problemi yaşayacağınız döneme işaret ediyor. Sakin kalmalı ve yavaş hareket etmeye özen göstermelisiniz.

 

 

Aslanlar ve Yükselen Aslanlar:

Aslanlar, haftaya zorlu açılarla başlıyoruz. Bu etki kalabalık gruplardan kaynaklı maddi zararlar elde edebileceğiniz gösterirken, başkasına referansıyla, ortaklığıyla bir şeye kesinlikle girmemelisiniz. Parasal  kaynaklarınızı kendinize saklamalısınız. Arkadaşınız vasıtasıyla  gireceğiniz yatırımlardan bu hafta zararlı çıkarsınız. Daha bireyselde kalıp ilerlemelisiniz. Hafta ortasında ise sağlıkla ilgili konulara dikkat etmeli. Gideceğiniz yolculuklarda soğuk algınlığıyla karşı karşıya kalabilirsiniz. Diğer taraftan işle ilgili konularda yetiştirme anlamında sıkıntılar olabilir. Venüs’ün burç değiştirmesi ise kariyerle ilgili konularda bayan figürlerine dikkat etmeniz gerektiğini, kesinlikle işe çok şık ve hazırlıklı gitmenizi tavsiye ederim. Son olarak haftayı Merkür’ün burç değiştirmesi ile kapatıyoruz. Bu etki size oldukça iyi gelecek. Enerjinizi yükseltecek ve hızlı hareket etmenizi sağlayacak olumlu bir etki. Üzerinizdeki  rehavet de kalkacak.

 

 

Başaklar ve Yükselen Başaklar:

Başaklar, haftaya zorlu açılarla başlıyoruz. Bu  etkiler ikili ilişkiler, ortaklaşa yaptığınız  projeler,  evlilikler de sizi zorlayacak. Karşınızdaki  insandan çok fazla beklentiye girebilir ve bunun gerçekleşmemesinden kaynaklı hem hayal kırıklığı hem de depresyon yaşayabilirsiniz. Minimum beklentinin , maksimum verim olduğunun altını çizmeliyim. Diğer taraftan  çocuklarla ilgili konularda giderleriniz artabilir.  Uzun vadeli borçlanmamanızı tavsiye ederim. Venüs’ün burç  değiştirmesi ise size çok iyi gelecek. Uzun yolculuklar ve  seyahat alanınız tetiklenirken, kesinlikle yolculuk planı oluştuğu anda ertelememelisiniz ve hareket geçmelisiniz.  Son olarak haftayı  Merkür’ün burç değiştirmesi ile kapatıyoruz. Bu etki maddi konuları yeniden gözden geçirmeniz konusunda uyurken, kısa vadeli borçlanma için gökyüzü yanınızda olacak.  

 

 

Teraziler ve Yükselen Teraziler:

Teraziler, haftaya zorlu açılarla başlıyoruz. Bu etkiler  sağlıkla ilgili konularda vücudunuzu ödeme karşı hassas yaparken,  ayaklarınıza da dikkat etmeniz gerekli, rahat ayakkabılar giyip özellikle gideceğiniz yolculuklarda rahatınızı  ön plana almalısınız. Ayrıca katılacağınız bir eğitim ya da bir proje varsa son dakikaya iş bırakmamanızı tavsiye ederim. Hafta ortasında aileniz,  evliliğiniz ya da ilişkinize karışabilir. Özelimiz ailenize bu haftalık anlatmamanızı tavsiye ederim. Diğer taraftan Venüs’ün  burç değiştirmesi size iyi gelecek. Ummadığınız para kaynakları oluşabilir. Yine  bir burs, kredi,  prim  beklentiniz varsa bu etki ile beraber gelebilir. Son olarak haftayı Merkür’ün burç değiştirmesi ile kapatıyoruz. Karşıt burcunuzda geçecek. Evlilik, ortaklık, ilişki ilişkilerde kısa süreli de olsa rahat etmenizi sağlayacak. Kendinizi  daha rahat düşünebileceksiniz. Bireysel  davranabileceksiniz.

 

 

Akrepler ve Yükselen Akrepler:   

Akrepler, haftaya zorlu açılarla başlıyoruz. Bu etkiler aşk ve çocuklarla ilgili konularda sizi sıkıştırırken, bu alanda çok fazla para harcayabilirsiniz  ya da hobilerinize yaptığınız yatırımlar varsa beklediğiniz olumlu yansımaları alamayabilirsiniz. Diğer taraftan hafta ortasında sağlığınıza çok dikkat etmenizi öneririm. Hava değişimleri ya da havadan kaynaklı alerjik reaksiyonlar problem yaratabilir.Venüs’ün burç  değiştirmesi ise size çok iyi gelecek. Çünkü karşıt burcunuzda geçiyor.ikili ilişkiler, ortaklaşa planlar ve evlilikte istediğiniz güven ortamını bulabileceksiniz. Aşkta rahat edeceksiniz. Yine  ortağınızdan  beklediğiniz bir parasal kaynak varsa rahatlıkla elde  edebileceksiniz.  Son olarak haftayı Merkür’ün burç değiştirmesi ile kapatıyoruz.  Bu  etki iş ortamında daha çok sorumluluk  almanız gerektiğinin altını çizerken, proje işlerinde liderlik vasfını üstlenebilirsiniz. Son olarak sağlıkta baş bölgeniz hassas, ani hareketlerde yüzünüzü kafanızı bir yere vurmamaya dikkat etmelisiniz.

 

Yaylar ve Yükselen Yaylar:

Yaylar, haftaya zorlu açılarla başlıyoruz. Bu etkiler sizi  özellikle aile ve ikili ilişkiler de  etkilerken, ev ve aile ile ilgili konularda partnerinizden destek  alamayacaksınız. İkili  ilişkiler, ortaklaşa girişimleri de bu hafta gökyüzü destek vermiyor. Aynı zamanda partneriniz ve onun  ailesinden kaynaklı da problemler  bu hafta biraz canınızı  sıkabilir.  Kendi  alanınızda kalmanızı tavsiye ederim.  Yeni hafta ortasında daha önce harcadığımız lüks harcamaların  ödeme planını çıkartmak zorunda kalabilirsiniz. Para anlamında  hem destek hem de geçmiş harcamalarınızdan dolayı sorumluk almanızı gerektiren etkiler var. Venüs’ün  burç  değiştirmesi ise sağlığınıza özen göstereceğiniz bir döneme işaret ederken,  estetik operasyon düşünüyorsanız, sizin için tam zamanı olacak. Son  olarak Merkür’ün burç değiştirmesi ise yine enerjiniz yukarı çekerken, hızlı pratik ve hareketli bir döneme giriş yapacaksınız.

 

 

Oğlaklar ve Yükselen Oğlaklar:

Oğlaklar, haftaya zorlu açılarla başlıyoruz. Bu etkiler kardeşlerle ilgili beklentilerinizde sıkıntılar yaratırken,  sürpriz yolculuklar çıkarsa bunların sizi devamında yorgun olacağınız bir duruma sokabilir. Hava değişimlerine bu hafta ekstra dikkat etmelisiniz. Apartmanda komşularla ilgili bazı sıkıntılar gündeme gelebilir. Onların su tesisatındaki sıkıntıları sizi bulabilir. Diğer taraftan hafta ortasında burcunuzdaki Plüton, Venüs’e zorlu açılar yapacak. Yine ev ve aile ile ilgili konularda dikkat etmenizi önerirken, sizde evin içind2  tadilat ve tamirat düşünüyorsunuz bu hafta buna başlamak için uygun değil. Venüs’ün burç değiştirmesi ise size çok iyi gelecek.  Aşk  ve ilişkiler adına güzel bir dönem başlıyor. Kendinize de vakit ayıracaksınız. Hafta başında yaşadığınız sıkıntıları hafta sonuna doğru çözüme kavuştururken, son olarak haftayı Merkür’ün burç değiştirmesi ile kapatıyoruz. Bu etki sizi ev ortamında etkileyecek. Evde mecburi zaman geçirmek zorunda bırakabilir.

 

 

Kovalar ve Yükselen Kovalar:

Kovalar, haftaya zorlu açlarla başlıyoruz. Bu etkiler parasal anlamda hayattan beklentilerinizi yukarı çekse de getiri anlamında bunu size sağlamayacak. Maddiyatla ilgili konulara biraz daha dikkat etmenizi öneririm. Diğer taraftan lüks harcamalarınız artabilir.  Aynı  zamanda geride bıraktığımız Ekim ve Kasım ayında yaptığınız harcamaları düzenlemek zorunda kalabilirsiniz. Hafta ortasından biraz yorgun hissedeceğiniz etkiler var. Özellikle diş sıkma ile ilgili sağlık problemine dikkat etmenizi belki biraz rahatlatıcı bitki çayları içerek, üzerinizdeki gergin enerjiyi atabilirsiniz. Venüs’ün burç değiştirmesi ise sizi ailevi konularda yine maddi anlamda sıkıştırırken,  güven ortamı oluşturmak daha güvenli bir yaşam alanı adına taşınmak için hamle yapabilirsiniz. Son olarak haftayı Merkür’ün burç değiştirmesi ile  kapatıyoruz.  Bu etki size çok iyi gelecek. Hızlı para kaynaklarını aktif ederken, kardeşlerinizden ve yakın çevrenizden güzel destekler görebilirsiniz. Ama bunlar uzun vadeli olmayacak. Bunu belirtmeliyim.

 

 

Balıklar ve Yükselen Balıklar:

Balıklar, haftaya burcunuzda kümeleşen gezegenlerle ve  onların yaptığı zorlu açılarla  başlıyoruz.  Sizi için oldukça kritik bir hafta burcunuzdaki Neptün,  Merkür ve Güneş  güç birliği yaparak Mars’a zorlu bir açı gerçekleştirecek. Hem sağlığınıza dikkat etmeli, hem de bağımlılıklarınızı  kısıtlamalısınız. Çok fazla talepker olmak devamında sizi hayal kırıklığıyla başbaşa bırakabilir. Hafta ortasında yine maddi konularda dikkat etmelisiniz. Uzun vadeli planlar kesinlikle yapmamanızı öneririm. Diğer taraftan Venüs’ün burç değiştirmesi ise süpriz kısa yolculuklara  yönlendirirken, şehir içi trafiğinizin aktif olması size iyi gelecek. Maddi kaynakları  şehir dışına taşırsanız daha karlı bir süreçte olacağınızın altını çizmeliyim. Son olarak haftayı Merkür’ün burç değiştirmesi ile kapatıyoruz. Bu etki parasal kaynaklar da ani hareketlerde  bulunmamanızı ve sistemli ilerlemenizi söylüyor.  Al-sat  işlerinde karlı bir dönem olsa da uzun vadeli yatırımlardan uzak durmalısınız.