Reklam
Temiz Magazin
26 Kasım 2020

27 yıllık tecrübesiyle Seyhan ERDAĞ yönetiminde sadece Temiz Magazin!

Astrolog Sema Sidar'ın 16 Mayıs haftası burç yorumları.

Astroloji
15 Mayıs 2016
Astrolog Sema Sidar'ın 16 Mayıs haftası burç yorumları.

Tüm burçlar için, bu haftanın ilk 4 günü çok önemli! Tüm burçlar için gerekli uyarıları hazırladım... 

KOÇLAR VE YÜKSELEN KOÇLAR:

Koçlar  maddi konular için  haftanın ilk 4 gününü değerlendirmelisiniz, bu konuda  sonuç alabileceğiniz konuşmalar ve anlaşmalar için  pozitif  etki altında olacaksınız... Dolunayın etkisiyle beraber yurtdışı alakalı konular, uzun yolculuklar, eğitim ve  seminerler  sonucu elde  edeceğiniz projeler adına güzel bir döneme başladınız. Bu hafta itibariyle  uzun yolculuklar fırsat niteliğinde olacak sizin için. Eğitim hayatına devam eden Koç burçları ise özellikle diyaloglarınız, iletişimleriniz ve sınav döneminizle ilgili başarı sizinle. Önümüzdeki bir aylık süreç boyunca bu etki hayatınızda olacak.   Çevrenizde bu konuda size yardımcı...

 

BOĞALAR VE YÜKSELEN BOĞALAR:

Boğalar haftanın ilk 4  günü sizin için çok önemli; Güneş'in  burcunuzdaki son  günleri. Bireysel olarak kendinizi ifade etmek için elinize geçen fırsatları değerlendirmelisiniz. Ajandanızda  haftanın ilk 4 gününü kendinize göre doldurun. Dolunay ise başkalarının finans kaynakları açısından şanslı bir döneme sokacak, çevrenizdeki insanlar size maddi manevi katkı sağlarken. Kredi çekebilir, kredilerinizi  yapılandırabilir, borçlarınızı yeniden düzenleyebilirsiniz. Dikkat etmeniz gereken konu ise;  kaza riskiniz yüksek. Trafikte dikkat!!! Güzel haber ise; maddi anlamda da sizin için güzel bir dönem başladı. Önümüzdeki bir ay boyunca maddi konuları halledip ve ekstra kazançlar sağlayabileceksiniz. 

 

İKİZLER VE YÜKSELEN İKİZLER:

İkizler iş ortamındaki yaşadığınız sorunları halletmek adına ve iş ortamıyla ilgili düzenlemeleri yapmak adına haftanın ilk 4 günü sizin için çok önemli. Haftanın devamında Güneş sizin burcunuza geçiş yapıyor. 20 Mayıs itibariyle; gökyüzünde sizin döneminiz başlıyor artık ifade  gücünüz, güveniniz ben diyebilme özelliğiniz artacak. Karşıt burcunuz gerçekleşecek Dolunay size ilişkiler konusunda ön plana çıkaracak. Ortaklıklar, projeler, aşk adına uzun süreli ilişkiler adına harika bir etki oluşurken. Yalnız birden fazla insan hayatınıza girmek isteyebilir ve sizde duygu karmaşasına girebilirsiniz. Burada kimi istediğiniz kimden ne beklenti içinde olduğunuzu bilmeniz önemli. 

 

YENGEÇ VE YÜKSELEN YENGEÇLER:

Yengeçler projelerinizi gerçekleştirme adına haftanın ilk dört gün değerlendirmeniz önemli, görsel tarafınız ve görselinizi kullanmak sizin için kazanç sağlayacak. Dolunay sizi sağlık alanında ve iş ortamınızdaki dengelerinizi etkileyecek. Bu dönemde  iş ortamınızda iletişim olarak gereksiz bir mücadele içinde girerken. Aşırı iş yükü sağlık konusunda sizi negatif etkilerken. Ev içindeki kazalara ve sakarlıklara dikkat!! Önümüzdeki bir ay boyunca spritüel, mistik konular ilginizi çekecek. Bu konularda   eğitime başlayabilirsiniz.  Meditasyon, yoga  sizi yeniden yapılandıracak etkiye sahip.

 

ASLANLAR VE YÜKSELEN ASLANLAR:

Aslanlar kariyerinizdeki yoğunluğunuzu çözüme kavuşturmak, projelere yönelmek, projelerinizi netleştirmek adına haftanın ilk günlerini değerlendirmeniz önemli. Dolunay  ise aşk adına  yaralarınızı saracak. Yalnız bu dönemde flört tarzındaki ilişkiler adına gökyüzü yanınızda olacak uzun süreli bir ilişki değil ama hayatınız  hareketli günler içindesiniz. Büyük projeleri gerçekleştirmek ve kalabalık gruplarla yapacağınız işlerden kazanç sağlamak adına bir aylık güzel bir süre başladı. Geleceğe dair tüm planlarınızı uygulamak için fırsatlar yakalarken, gerekli bağlantıları da sağlayabileceksiniz.

 

BAŞAKLAR VE YÜKSELEN BAŞAKLAR:

Başaklar uzak yolculuklar ve yurt dışıyla bağlantılı konularınızı  halletmeniz için  haftanın ilk dört günü önemli. Vize ve pasaport başvurunuz varsa bu dönemde yapmanız, işlemin kolaylığı açısından olumlu etkileyecek. Dolunay  aile ve yuva kavramlarınızı hayatınızda aktifleştirecek. Bu dönemde evinizde  değişiklikler gerçekleştirirken. Kendinize ait özel bir köşe yaratabilirsiniz. Dolunayın etkisiyle  değişken bir ruh haliyle karşı karşıya kalacaksınız,  kendinize ait özel  bir köşe yaparak, durumu sizin için pozitife çevirebilirsiniz. Önümüzdeki bir ay boyunca kariyer açısından güzel bir dönem başladı ve projeler işler artacak. Belirttiğim  gibi ev ve iş düzenini ayarlamanız bu haftanın en önemli konu başlığı.

 

TERAZİLER VE YÜKSELEN TERAZİLER:

Teraziler  ödemelerinizi, beklediğiniz yeni finans kaynaklarını ve başkalarıyla ilgili para işlerinizi halletmek için haftanın ilk dört günü değerlendirmeniz gerekecek. Eylül ayına kadar bu konularda pozitif etkiniz yok. Dolunayın etkisiyle beraber da yakın çevreniz ve kardeşleriniz ile olan iletişiminiz ön plana çıkarken. Sürpriz  kısa yolculuklar elde edeceğiniz başarılı bir hafta yaşarken. Güneş'in İkizler burcuna geçmesiyle beraber ile eğitim adına  projeleriniz,kendinizi geliştirmeniz gerekenler konuları  çözüme kavuşturacaksınız.Kariyer döneminiz hareketlenecek, yaratıcığınız size başarı getirecek.

 

AKREPLER VE YÜKSELEN AKREPLER:

Akrepler aşk ve ilişkiler için, evlilik kararı vermek, aşkınızı  partnerinize anlatmak  için sizi  haftanın ilk dört gününü değerlendirmeniz önemli. Temmuz ayına kadar bu konuda nadas dönemine gireceksiniz. Dolunay ise size para konularında etkileyecek. Kendi işini yapan akrep burçları fiyatlarınızı net olması projelerinizi fiyatlandırmadaki kararlılığınız size kazanç sağlayacak.Her yaptığınız için iş için farklı müşteri kitlesi ile karşı karşıya kalabilirsiniz. Burada biraz sabrınızın sınanacak. Önümüzdeki  bir ay boyunca maddi konular başkalarından elde edeceğiniz maddi fırsatlarınız oluşurken. Artık maddi konuları refaha kavuşturma dönemi.

 

YAYLAR VE YÜKSELEN YAYLAR:

Yaylar zorlu çalışma şartları için ve bunları yoluna koymak kendinize bir düzen ayarlamak için haftanın ilk dört günü kullanmanız önemli. Sonra işler sizin için daha kolay bir hal alacak burcunuzda gerçekleşen dolunay sizi  kendi iç yolculuğunuza çıkartırken değişken ruh halinizde lütfen dikkat edin. Mars mücadele  gezegeni başrolde,  bugüne kadar verdiğiniz tüm mücadeleler ile yüzleşip,  duygusal olarak küllerinden yeniden doğma doğabilirsiniz.Güneş ise  artık İkizler burcuna geçti  önümüzdeki bir ay boyunca sizi tüm ikili ilişkileriniz,  ortaklıklar açısından başarıya götürürken.  Bu dönemde yapacağınız işleri bireysel değil, iki kişi yapmanız iki kişi düşünmeniz sizi pozitif etkileyecek.

 

OĞLAKLAR VE YÜKSELEN OĞLAKLAR:

Oğlaklar çocuklarınızla ilgili konular kendi bireysel zevklerimiz ve kendinize ayırmanız gereken zaman adına haftanın ilk dört günü çok önemli. Oldukça pozitif etkilerle karşı karşıyasınız.Yay burcunda gerçekleşen dolunay ise sizi  iç yolculuğunuza çıkartacak hislerinizi dinlemelisiniz.Zaman zaman bardağın boş tarafından bakarken,  kararsız bir ruh halinde olsanız da. Kariyerinize, işinize  odaklanarak süreci lehinize çevirebileceksiniz. Önümüzdeki bir ay boyunca  sağlığınıza dikkat etmeniz gerekirken, özellikle bronşit,soğuk algınlığı,  ses telleri ile ilgili problemler ve  ağzınızda çıkan yaralar açısından risk altındasınız. 

 

KOVALAR VE YÜKSELEN KOVALAR:

Kovalar ev ile ilgili sorunları çözmek ev arıyorsanız taşınma durumunuz varsa sonuca ulşamak adına haftanın ilk dört günü önemli evden çalışabilirsiniz size daha iyi gelirken. Dolunay sizi sosyal  kalabalıklarla ve geleceğe dair planlarınız  konusunda  etkileyecek. Sürekli  fikir değiştirseniz de  ,gerçekleştirmek istediğiniz projeler adına git geller yaşasanız da başarılı bir dönemdesiniz. Bu dönemde gerçek arkadaş ve dostluklar üzerine duracaksınız.  Güneş'in İkizler burcuna geçmesi size aşk alanında destekleyecek bu dönemde minik flörtler, kısa süreli bir ilişkiler adına destek görüyorsunuz. Yine kendinize zaman ayırmak hobilerinize ve isteklerinize  göre yeni bir yaşam standardı belirleyeceksiniz.

 

BALIKLAR VE YÜKSELEN BALIKLAR:

Balıklar kısa yolculuklar sonucu halletmeniz gereken işler, iletişiminizi kullanarak imzalamanız,  netleştirmeniz gereken projeler için haftanın ilk dört günü sizin için önemli olacak. Yalnız kesinlikle ayın 19 unu ve  20 sine son dakika  işlerinizi bırakmayın. Dolunay sizi kariyer alanında etkileyecek duygusal anlamda git gellerinizin iş ortamınıza yansırken. Yeni projeler ve teklifler, işte hareketli olacağınız bir dönemde  Güneş'in İkizler burcuna geçmesi ile beraber  aktifleşirken.Diğer yandan aile ve  yuva kavramları aile kavramınız ön planda olacak. Aileniz ile beraber yapmanız gereken konulara yöneleceksiniz,  ev ortamı size daha iyi gelecek. Yine evde tadilat işleriyle uğraşmak zorunda kalabilirsiniz.
Mükemmel bir hafta geçirmeniz dileğiyle.

 

 

SEMA SİDAR SOSYAL MEDYA ADRESLERİ:

İNSTAGRAM: www.instagram.com/semasidar/

FACEBOOK: www.facebook.com/Sema-Sidar-Astroloji-Ve-Ki%C5%9Fisel-Geli%C5%9Fim-Merkezi-1432844233695272/?fref=ts

TWİTTER: twitter.com/Sema_Sidar

Etiketler: 
Astroloji
Astrolog Sema Sidar
Sema Sidar
Burç Yorumları

Facebook Google plus Instagram Twitter