Reklam
Temiz Magazin
26 Kasım 2020

27 yıllık tecrübesiyle Seyhan ERDAĞ yönetiminde sadece Temiz Magazin!

Astrolog Sema Sidar'ın 2 Mayıs haftası burç yorumları.

Astroloji
01 Mayıs 2016

KOÇLAR VE YÜKSELEN KOÇLAR:

Koçlar "yeni ay" sizin maddi konularınız ve para alanınızı tetikleyecek. Geçtiğimiz 20 gündür maddi konular hayatınızdan ön plandaydı. Bu hafta ise nereye, ne kadar ödeme yaptığınız, gelirlerinizi ayarlamanız gerekecek. Borçlarınızı kapatabileceğiniz fırsatlar oluşurken... 

Yeni başlangıçlar adına da gökyüzü sizi tetikleyecek. Serbest çalışan, kendi işini yapan Sevgili Koçlar! Sizin için yeni fiyat çizelgesi oluşturma zamanı geldi. Yeni ürünler getirmek, işlerinizi canlandırmak ve maddi olarak yukarı ivme kazanmak için önünüzdeki 10 gün çok önemli.

 

BOĞALAR VE YÜKSELEN BOĞALAR:

Boğalar sizin döneminiz! Gökyüzü tamamen size çalışıyor! Venüs burcunuzda! 

6 Mayıs'ta burcunuzda "yeni ay" gerçekleşecek. Yeni ay; kendinizi görsel olarak yeniden revize etme,  yeniden doğmak için fırsatlar getirecek... Yaptığınız bakımlar, görsel ve fiziksel değişim istediğiniz artabilir... Bildiğiniz her şeyi hayata uygulama dönemi. Her anın tadını çıkartmalısınız. Dikkat etmeniz gereken konu iştahınız. Yemek yiyeceğiniz ortamlar artarken, duygularınızdaki karmaşa da iştahınıza yansıyacak.

 

İKİZLER VE YÜKSELEN İKİZLER:

İkizler, "yeni ay" astrolojinin zor alanında gerçekleşiyor sizin için olumsuz gibi başlasa da hafta, hisleriniz çok kuvvetli olacak. İletişim tarafınızı hisleriniz ile birleştirerek sorunlarınızı çözüme kavuşturabileceksiniz. Hafta sonundan itibaren, hafta içindeki gerginlikleri atmak adına nefes terapisi, meditasyon ve  kişisel gelişim kitapları size fayda sağlayabilir... 

Farkındalığınız artacak ve iş ortamında "ben" diyebileceksiniz.

YENGEÇ VE YÜKSELEN YENGEÇLER:

Yengeçler "yeni ay" kalabalık grupları temsil eden, geleceğe dair planlarınızı, hayata dahil edebileceğiniz alanda gerçekleşecek. Bu dönem yeni projeler gündeme gelirken, farkında olmadan kendinizi aşırı sosyal bir ortamın içinde bulabilirsiniz. Bu dönemde ikili ilişkilerinizden ziyade kalabalık gruplarla yapacağımız toplantılar olabilir... Kalabalık grupları baz alarak gerçekleştireceğiniz projeler sizi başarıya götürecek... Hafta sonundan sonra sizin içinde daha rahat edebileceğiniz bir dönem başlıyor. Ayın 9'undan sonra oldukça pozitif etkiler altındasınız. Görselliğiniz adına   değişim yapmak istediğiniz konuları ele alabilir; paket program güzellik uygulamasına başlangıç yapabilirsiniz.

 

ASLANLAR VE YÜKSELEN ASLANLAR:

Aslanlar kariyer alanınızda gerçekleşecek  "yeni ay" sizin için  20 gündür aktif!

Bu alan nedeniyle, hayatınızdaki planlar, projeler, işler tam rayına oturmaya başlayacak ve ürünlerinizi toplamaya başlayacaksınız.

Bu hafta başarılarınız ödüllendirilecek. Bunların hayatınıza yansıması oldukça olumlu olacak. Projelerinize yenileri eklenirken... Geleceğe dair istekleriniz netleşirken, yaptığınız işlerde görsellik ön planda çıkacak. Bu hafta sunumu olan Aslanlar, içerik kadar, renkler, ambalaj, dış çerçeve de önemli. Zevkinizi de, bilgileriniz kadar sunumunuza  yansıtmalısınız.

 

BAŞAKLAR VE YÜKSELEN BAŞAKLAR:

Başaklar uzun yolculuklar, seyahatler, yurtdışıyla ilgili konular, eğitim alanlarınız "yeni ay" tarafından tetiklenecek. Uzun yolculuklara gitmek için ve kendinize bu yolculuktan iş bağlantıları çıkarmak için gene olumlu bir hafta olacak... Tek fark burada, cuma gününden itibaren burcunuzda Jüpiter ileri hareketine başlayacak, fırsatlar  yeniden hayatınızda olacak.

İş arayan Başak Burçları 9 Mayıs'dan sonra geçmişe dair eski işler, projeler gündeme gelebilir. Maddi konularda tamamen kendinizi yeniden yapılandırmanız, Eylül'e kadar rahat etmenizi sağlayacak.

 

TERAZİLER VE YÜKSELEN TERAZİLER:

Teraziler sizin için maddiyat problem teşkil edebilir. Bu dönemde giderleriniz artacak özellikle lüks harcamalara karşı ilginiz artabilir. Kesinlikle sezon alışverişi yapmamanız gereken bir hafta, hatta 20 günlük bir periyot var diyebilirim bu alışverişleri yapmamanız için!

Venüs, burcunuzun da yönetici gezegeni. Boğa Burcu'nda ve sizi tamamen ihtişama ve görselliğe yöneltecek... Siz de kilo alımlarına açık bir dönemdesiniz. Stresiniz, yaşadığınız zorluklar iştahınızın artmasına  sebep olacak. Miras beklentisi olan, miras davası olan Teraziler sonuç alacaksınız. Ve tüm mahkeme işlemleriniz aleyhinize sonuçlanacak.

 

AKREPLER VE YÜKSELEN AKREPLER:

Akrepler, "yeni ay" ikili ilişkiler, evlilik alanınızda gerçekleşiyor. Evlilik teklifi alabilir, ileriye yönelik kalıcı bir ilişkiye  başlayabilirsiniz. Hayatınızda özellikle eski ilişkileriniz gündeme gelse de denenmişi denemek için ideal bir gökyüzü yok.  Bir noktayı da belirtmek istiyorum: 25 Mayıs'a kadar Merkür geri harekette; "sevgilim" demek için, "eşim" demek için bu tarihten sonraki dönemi kullanmalısınız.  Kariyer açısından da fırsatlar yakalayacaksınız. Gruplar ve kalabalıklardan ziyade bire bir yaptığınız bağlantılar size para getirecek, bu da aklınızda olsun.

 

YAYLAR VE YÜKSELEN YAYLAR:

Yaylar, kariyer alanındaki zorluklar, hayatta verdiğiniz mücadeleler yoluna girmeye başlayacak. Olumlu etkilerle beraber daha da  rahatlayacaksınız.

Cuma gününden itibaren yaşadığınız maddi ve iş odaklı sıkıntıları sıfırlayabileceksiniz ve yaptığınız iş bağlantıları size çok pozitif ivme kazandıracak. Sadece daha fazla çalışmak ve çalışmalarınızı düzene koymak zorundasınız. Burcunuzun özelliği  olarak baskıya ve kısıtlanmaya direnciniz düşük, o yüzden bu baskıyı yaşamadan önce son dakikaya iş bırakmamanız önemli. Eylül'e kadar oldukça başarılı bir dönem aktif olacak bu hafta.
 

OĞLAKLAR VE YÜKSELEN OĞLAKLAR:

Sevgili Oğlaklar, flört anlamında çok aktif  olduğunuz bir dönem. Fakat uzun soluklu ilişkilerden ziyade en kısa süreli ilişkiler bunlar... Yine bu hafta  şansınızın da aktif olduğu bir süreç yaşayacaksınız. 

Yeni ay size maddi konularda fırsatlar yaratacak, iş arıyorsanız bunların sonuçlanması adına net vurgu var. Gelirleriniz adına  bir dip not: yeniden yükseliş adına olumlu etkiler var. Kendinizi yeniden revize etmek, hayatın eğlenceli taraflarını görmek adına güzel bir süreç başladı.

 

KOVALAR VE YÜKSELEN KOVALAR:

Kovalar, ev ve yuva kavramları alanınızda "yeni ay" gerçekleşecek. Eviniz ve kendiniz için  hediye yağmuruna tutulabilirsiniz.  Mutfağınızda revize yapabilir, yeni mutfak gereçleri alabilirsiniz. Dip not: teknolojik ürünleri 25 Mayıs'tan sonra alıyoruz. Yine misafir açısından da aktif olduğunuz dönem, uzun yoldan gelebilecek misafirlerinizi ağırlama, onlarla vakit geçirme dönemi olabilir. Evcilik oynadığınız bir hafta. Ailevi problemleri olan Kovalar bu hafta barış haftası, sizin için çözüm haftası.

 

BALIKLAR VE YÜKSELEN BALIKLAR:

Balıklar kardeşlerinizle ilgili konular aktif olacak, onların problemlerine çözüm bulacaksınız. Kendiniz için çıkacağınız kısa yolculuklar size iyi gelirken. Seyahat programınız aktif.

9 Mayıs'tan sonra hem maddi hem manevi açıdan rahatlık var. Yatırımlarınızın sonucunu alma ve 4 aydır süregelen sürecin olumlu yansımalarını görebileceksiniz. Bekar Balık Burçları, aşk açısından şanslı bir süreç başladı. Şans, bolluk, bereket gezegeni ilişkiler alanında ileri harekete başlayacak. Her an uzun süreli bir ilişkiye başlayabilirsiniz.

 

SEMA SİDAR SOSYAL MEDYA ADRESLERİ:

İNSTAGRAM: www.instagram.com/semasidar/

FACEBOOK: www.facebook.com/Sema-Sidar-Astroloji-Ve-Ki%C5%9Fisel-Geli%C5%9Fim-Merkezi-1432844233695272/?fref=ts

TWİTTER: twitter.com/Sema_Sidar

 

Facebook Google plus Instagram Twitter