Reklam
Temiz Magazin
03 Haziran 2020

27 yıllık tecrübesiyle Seyhan ERDAĞ yönetiminde sadece Temiz Magazin!

Astrolog Sema Sidar'ın 23 Mayıs haftası burç yorumları!

Astroloji
22 Mayıs 2016
Sema Sidar Astrolog

 

 

Herkese Merhaba,

Gergin bir gökyüzü var bu hafta; o yüzden  ilk olarak güzel  haber ile başlayalım.

HABERLEŞME, İLETİŞİM GEZEGENİ MERKÜR İLERİ HAREKETİNE BAŞLAYACAK.

25 Mayıs'tan itibaren Merkür ileri hareketine başlayacak; iletişim, haberleşme  ve her türlü yazılı / sözlü anlaşmamızı temsil eden gezegendir, Merkür. Bu  olumlu etki ile beraber ertelediğimiz imzaları artık hayatımızda aktif hale getirmek için ideal dönem, ilişkilere başlamak için, parayla ilgili yaşadığımız sıkıntıları çözmek, elektronik eşya almak için  destekleyen periyot  başladı.

 

MARS, AKREP BURCU'NA GEÇİYOR!

28 Mayıs itibariyle ise Mars geri hareketine devam  ederken, Akrep Burcu'na geçiş yapacak ve 3 Ağustos'a kadar bu burçta kalacak. Akrep Burcu'nun yönetici gezegenidir Mars, bu etki biraz olsun geri hareketin olumsuz etkisini kıracak fakat Akrep teması hayatta  gizliliğin önemli olduğunu gösterir. Artık savaştığınız alanları, savaştığınız insanları ve mücadeleleri Ağustos'a kadar gizli yapmanız; kendinizle ilgili stratejilerinizi paylaşmamanız önemli. Ağustos'a kadar  çevrenizde duyduğunuz ve kahramanı olacağınız yaşanmışlıklarınızda  "savaşta her yol mübahtır" teması ile karşı karşısınız dikkat!!!

HAFTANIN EN SIKINTILI OLAYI:

Esas haftanın sıkıntılı olayı ise Çarşamba gününden itibaren gerçekleşecek! Değişken burçlarda büyük kare açı oluşacak.

BÜYÜK KARE AÇI NE DEMEK?

Büyük kare en zorlu açı kalıbıdır, sınırlarda kararlar aldırır. Güneş, Jüpiter, Satürn, Neptün gezegenleri büyük karenin içeriğini oluşturuyorlar. Etki olarak ise zaruri değişiklikler ve ancak değişiklik yapınca işin içinden  çıkabileceğimiz durumlar oluşacak. Kendimizle sürekli bir çatışma halinde olurken, uzun yolculuklar bu dönemde risk altında bu hafta mümkün mertebe garantici davranıp kendinizin  en rahat  ettiği  ulaşım aracına yönelin.

Haftanın burçlara etkisine gelelim Sevgili Okuyucularım;

 

KOÇLAR VE YÜKSELEN KOÇLAR:

Koçlar genel olarak haftayı diken üstünde geçireceksiniz, sizi çalışma ortamınız ve çalışma ortamınızdaki  fazla iş yükü zorlayacak... Ne kadar ofis işi yapsanız da dışarıda halletmeniz gereken  angarya işlerin fazlalığıyla bunalacaksınız. Gerçekçi hayaller, gerçekçi davranmak, kendi iç sesinizi dinlemek, süreci olumlu atlatmanıza yardımcı olacak... İş ortamında yaşça büyük erkek figürlerine dikkat edin. Şanslı olduğunuz konu ise; ödemeleriniz ve alacaklarınız, bu konuda  haksızlığa uğradığınız süreç bitti ve artık sabrınızın meyvesini yiyeceksiniz.

 

BOĞALAR VE YÜKSELEN BOĞALAR:

Bu hafta arkadaşlarınız ve  sosyal çevreniz tarafından hayal kırıklığına uğrayabilirsiniz onlarla gireceğiniz para dialogları canınızı sıkacak dikkat edin. Burcunuzda ileri harekete geçen Merkür "ben" diyebildiğiniz konularda , anlaşmalarda başarıya götürecek. Ama yine birden  fazla kez mücadele etmek ve denemek zorunda kalabilirsiniz. Tek başınıza hareket etmeniz  gereken bir hafta çok fazla başkalarından beklenti içine girmeyin. Güzel haber ise: her an aşkınız kapınızı  çalabilir,  eski aşklar ve  ilişkiler daha fazla gündemde olacak, benden uyarması!

 

İKİZLER VE YÜKSELEN İKİZLER:

İkizler, ailevi konular ve tedirginlikleriniz size  radikal kararlar vermek zorunda  bırakacak! Özellikle ikili ilişkilerinizde, evlilik kararı verecekler  dikkat! Partneriniz ile aileniz arasında kalabilir, aileniz ile  dialoğunuzu sertleştirmek zorunda olabilirsiniz. Kariyer açısından güzel bir hafta,  gerçekçi her hayalinizinden  ve her hareketinizinden  olumlu sonuç alırken. Spiritüel konular size iyi gelecek, nefes terapisi, yoga , uzun yürüyüşleri de alternatiflerinizin arasına ekleyin.

 

YENGEÇ VE YÜKSELEN YENGEÇLER:

Yengeçler iş sesinizi dinlemeniz sizi haftanın zorlu etkilerinden kolay çıkmanıza yardımcı olucak... Mecburi yapacağınız  yolculuklardan  kaynaklı, işinize konsantre olmayla ilgili sıkıntı yaşayacaksınız. Yolculuklar açısından da şanssız bir dönemdesiniz, garantici davranmanız gideceğiniz yerlere her zamankinden daha önce çıkmanız, bu hafta işlerinizin aksamaması adına önemli. Kardeşlerinizin sorunlarına çözüm üretmek, onlarla ilgilenmek ise bu haftanın diğer ana başlığı.

 

ASLANLAR VE YÜKSELEN ASLANLAR:

Aslanlar maddi konularda arkadaşlarınız tarafından sınanabilirsiniz, özellikle sizden borç isteyen ödemeyen ya da sizin borç isteyeceğiniz, güveninizin kırılacağı para durumunda gerilmeniz, üzülmeniz söz konusu! Bu konuda sizleri ciddi şekilde uyarıyorum! Yine şans oyunları ve risk taşıyan  yatırımlardan uzak durun. Yaşça büyük erkek figürleri de sizin için problem teşkil ederken, kalabalık gruplarla yapacağınız toplantılar, eğitimler ve seminerlerden avantaj sağlayacaksınız, bu tarz hiç bir organizasyona ve fırsata hayır demeyin.

 

BAŞAKLAR VE YÜKSELEN BAŞAKLAR:

Başaklar kariyer açısından yeniden planlama yapmak zorunda kalabilirsiniz. Mecburi iş ve proje değişikliklerine gidebilirsiniz. Bu da sizin evinizdeki düzeninize ve partnerinizle  olan ilişkinize yansıyabilir. İkili ilişkiler açısından sıkıntılı bir hafta, yanlış anlaşılmalar kendinizi doğru ifade edememe durumuyla karşı karşıyasınız. Uzun yolculuklar, minik bir tatil planı kendiniz için katılacağınız bir workshop tamamen bu durumu sizin lehinize çevirecek, pozitif enerjiye sahip... Fakat kariyer açısından kesinlikle planlı gitmeniz gereken bir dönem.

 

TERAZİLER VE YÜKSELEN TERAZİLER:

Teraziler iş ortamınızdaki dengeyi sağlamak adına daha fazla efor ve çaba sarf edeceksiniz. Burada dikkat etmeniz gereken nokta, karşınızdaki insanlardan beklentileriniz ve devamında  kırıklığına uğrama durumunuz. Ne kadar gerçekçi, ayaklarınız yere basarsa o kadar pozitif sonuç alabileceksiniz. Kısa yolculuk diye başladığınız projeler,  bağlantılar uzayabilir ve sizde devamında birden fazla aynı yolu yapmak zorunda kalabilirsiniz, planlı olmanız gereken bir hafta. Çevrenizde sözünde durmayan insanlarla karşılaşabilirsiniz dikkatli olun.

 

AKREPLER VE YÜKSELEN AKREPLER:

Akrepler başkalarından elde edeceğiniz gelirler,  krediler ve ödemeler konusunda dikkat edin. Kesinlikle bütçenizin  dengesini ayarlamanız şart. Lüks harcamalara  karşı eğiliminiz var, harcamalarınızın ucunu kaçırabilirsiniz. Dikkat etmeseniz, Ağustos'a kadar ödemelerinizde sıkıntı olacak.. Bunun yerine sosyal  çevrenizi kullanarak kendi gelirlerinizi arttırarak, kendi işinize  yönelmelisiniz. Harcamalar yerine tasarrufu seçerseniz rahat karla kapatacağınız bir dönem olur. İkili ilişkilerde yaşadığınız sorunlar bu hafta itibari ile son bulacak.

 

YAYLAR VE YÜKSELEN YAYLAR:

Yaylar burcunuzdaki Satürn'ün içinde bulunduğu zorlu açıdan kaynaklı, mecburi yer değişiklikleri ile karşı karşıya gelebilirsiniz. Ailevi konularda hayal kırıklıkları yaşayabilirsiniz. İsteklerinizi ve  beklentilerinizi minimumda tutup ne kadar gerçekçi davranırsanız o kadar pozitif  sonuç alacaksınız. Diğer yandan kariyerinizle ilgili ise güzel ortaklıklar söz konusu. İletişim konusunda  da dikkat etmeniz gerekiyor, randevularınız da teyitleşmeniz önemli. İş hayatınızda yapacağınız değişiklikler ve gayretiniz ve daha fazla çalışmanız size başarı olarak geri dönecek.

 

OĞLAKLAR VE YÜKSELEN OĞLAKLAR:

Oğlaklar iş ortamında terfi / atama bekliyorsanız bu hafta  patronunuza duyurmak için ideal, yine  daha fazla çalışarak kendinizi göstermeniz, fark edilecek ve mükafatlandırılacak. Dikkat etmeniz gereken konu; kardeşlerinizle ilgili konular,  hayal kırıklıkları söz konusu. Yine yakın akrabalarınızla minik sürtüşmeler ve tartışmalarla karşı karşıya kalabilirsiniz.  Yolculuklar adına desteklenirken, erken tatil planı gündeme gelebilir. Hafta sonu ile beraber hayatınızda yeni bir dönem başlarken, kadersel başlangıçlar ve fırsatlar sizinle olacak.

 

KOVALAR YÜKSELEN KOVALAR:

Kovalar aşk ve kariyer  açısından  oldukça güzel bir dönemdesiniz ama,  maddi  konulara da   yönelmelisiniz, ihmalkarlıklarınız sizi sıkıntıya düşürebilir. Beklediğiniz ödemelerde  bu hafta  sıkıntılar var. Yine eğer gerçekçi bir tavır sergilemezseniz, harcamalarda da aşırıya kaçarsınız Eylül ayına kadar istikrar sağlamanız zor olur. O yüzden dikkat!!Aşk açısından , flörtöz bir ruh haliniz var. Bu dönemde talipleriniz çok olsa da zihin olarak uzun soluklu bir ilişkiye konsantre olmanız zor.

 

BALIKLAR VE YÜKSELEN BALIKLAR:

Balıklar aile ve yuva kavramları ön plana çıkacak ve mecburi bir evlilik kararı alabilir, mecburi bir  yeni düzen oluşturmak zorunda kalabilirsiniz. Kariyeriniz açısından ise harika bir dönemi bugüne kadar planladığınız geleceğe dair projelerinizi gerçekleştirmek adına oldukça güzel bir periyot. Yalnız gökyüzündeki zorlayıcı etkilerden kaynaklı,  daha fazla efor sarf edip bir yerine belki  üç kez  hamle yapmanız gerekebilir ama savaşan kazanır pes etmeyin kesinlikle.

Yaşayacağınız her zorluk , yeni ve güzel bir başlangıç olarak hayatınıza yansısın.

 

 

SEMA SİDAR SOSYAL MEDYA ADRESLERİ:

İNSTAGRAM: www.instagram.com/semasidar/

FACEBOOK: www.facebook.com/Sema-Sidar-Astroloji-Ve-Ki%C5%9Fisel-Geli%C5%9Fim-Merke...

TWİTTER: twitter.com/Sema_Sidar

Etiketler: 
Sema Sidar
Astrolog
Astroloji
Ankara
burçlar

Facebook Google plus Instagram Twitter