Reklam
Temiz Magazin
30 Mayıs 2020

27 yıllık tecrübesiyle Seyhan ERDAĞ yönetiminde sadece Temiz Magazin!

Astrolog Sema Sidar'ın 25 Nisan haftası burç yorumları

Astroloji
24 Nisan 2016

25 Nisan haftasında, gökyüzünde bizi etkileyen en önemli etkilerden biri, geçtiğimiz 22 Nisan'daki dolunayın etkileri! Dolunayın etkileri, bu hafta da hayatınızda olacak!!!

Dolunay, maddi konularda gizli kalmış konuların aydınlanması adına destek veriyor... 

Arkadaşlarınız  arasında ise sırların hakim olması, gizli kapaklı olayların artmasına sebep olacak... 

Ay, Akrep Burcu teması ile hayatımıza girerken, hislerimiz rüyalarımız bizi  yönlendirecek. Bu dönemde iç sesimize göre karar verip, yol almanın tam sırası! Bu açıdan oldukça etkili bir Dolunay yaşıyoruz.

HAFTANIN DİĞER ÖNEMLİ KONUSU MERKÜR!

Bu haftanın  önemli olan diğer konusu ise, Merkür! İletişim gezegeni olan Merkür, yavaşlamaya başladı ve gökyüzünde 29 Nisan itibari ile Boğa Burcu'nda geri hareketine başlayacak. Bu haftayla beraber gökyüzünde 5 gezegen geri hareketinde olacak Merkür, Mars, Jüpiter, Mars ve Pluto. 

Bizi  geçmişte yaşadıklarımızla yüzleştirecek. Eski ilişkiler, eski tecrübeler hayatımızda ön plana çıkacak. 

Merkür'e bir parantez açacak olursam, iletişim gezegeni, iletişim konularında, haberleşmede, eğitimde, görsel ve yazılı medyada, teknolojide, elektronik aletler dendiğinde ilk aklımıza gelen gezegendir. Merkür'ün  geri hareketinde  bu konu başlıklarında problemler,  gecikmeler olur. Boğa Burcu temasıyla birleştiği için ise maddi kayıplar yaşamamız aktif olacak. Güven duygumuz ön plana çıkacak.

GÜZEL HABER İSE... 

Güzel haber ise; Güneş-Jüpiter  üçgen açısı gerçekleşiyor,  bireysel olarak yapmak istediğimiz konularda başarı elde edebileceğimizi, tek başımıza yol almanın daha doğru olacağını ve maddi konularda  geçmişe dair paraları toplamak için ideal bir hafta.

SEMA SİDAR SOSYAL MEDYA ADRESLERİ:

İNSTAGRAM: www.instagram.com/semasidar/

FACEBOOK: www.facebook.com/Sema-Sidar-Astroloji-Ve-Ki%C5%9Fisel-Geli%C5%9Fim-Merkezi-1432844233695272/?fref=ts

TWİTTER: twitter.com/Sema_Sidar

 

HAFTANIN BURÇLARA ETKİSİ

KOÇLAR VE YÜKSELEN KOÇLAR

Boğa Burcu'nda toplanan gezegenler size para konusunda  destek olmaya devam ediyor. Maddi konular hakim hayatınızda ve kendinizi bu anlamda şanslı hissedebilirsiniz. 

Yeni girişimler için hiç uygun bir hafta değil, fakat  geçmişteki borçlarınızın, alacaklarınızın  hesabını yapmak için, bunları toplamak için uygun. Hesapta olmayan paraların hayatınıza girişi açısından güzel bir hafta. Yalnız ödemeler konusunda da hassas olmanız lazım; geçmişe dair faturalarınız, kredi taksitleriniz, kredi kartı borçlarınıza da dikkat etmelisiniz. Merkür'ün geri hareketi size yeni hamle yapmayın, geçmişe dair olan bütün hesapları kapatın uyarısı yapıyor. Dikkat!!

 

BOĞALAR VE YÜKSELEN BOĞALAR

Boğalar burcunuzda iletişim  gezegeni Merkür, geri hareketine başlayacak. Merkür'ün geri hareketi sizi etkilerken yeni hamle ve projelere kalkışmayın. Güven duymadığınız, tecrübesine inanmadığınız hiçbir insanla iş bağlantısında bulunmamalısınız. Bu hafta bireysel anlamda hareket etmeniz, ortaklıktan uzak durmanız size daha çok başarı getirecek... Fiziksel değişiklikler, saçınız adına yapacağınız radikal değişiklikler için biraz daha beklemeniz gerekli. Eski aşk ilişkileriniz kapınızı çalabilir... Yeni, eski hiçbir aşk ilişkisinin adını koymak için uygun bir zaman değil...

 

İKİZLER VE YÜKSELEN İKİZLER:

İkizler; yarım kalan iş bağlantılarınızı halletmek, iş ortamındaki huzurunuzu sağlamak için gayet güzel bir hafta. Tamamen iç sesinize odaklanmalısınız! Yine mesaj içeren rüyalar, kendinizle ilgili yapmak istediğiniz değişikliklerin mesajını alabildiğiniz bir süreç var önünüzde, o yüzden rüyalarınıza dikkat diyorum! 

Zihinsel olarak zaman zaman odaklanmada sıkıntı yaşasanız da, çarşambadan sonra sizin için projelerinizi netleştirmek adına önemli. Geçmiş ilişkiler, geçmiş aşk ilişkilerini özellikle iş ortamından olan eski partner adayları hayatınıza girmek isteyebilir; bu dönemde yeni başlangıç yok, fakat eskiden olan defterlerin hesabını görmek için ideal.

 

YENGEÇLER VE YÜKSELEN YENGEÇLER

Yengeçler, geleceğe dair plan ve projelerini gerçekleştirmek adına fırsat yakalayabileceksin fakat; eskide yaşadığınız sıkıntıların aynısı bu dönemde hayatınızda olabilir. O yüzden bağlantılarınızı netleştirmeniz çok önemli.

İş yoğunluğundan kendinize vakit ayırmayıp, sosyalleşmek adına bile iş toplantılarını değerlendirmek zorundasınız. Cuma gününden sonra sizin için daha ideal bir dönem başlayacak... Dolunay'ın etkileri sizi duygusal olarak etkiledi, mantığınızın yerine duygularınız ile hareket edebilirsiniz, bu size yanlış kararlar aldırabilir.

 

ASLANLAR VE YÜKSELEN ASLANLAR:

Aslanlar! Sevgili Aslan Burcu ve yükseleni Aslan Burcu olan okuyucularım! 

Merkür, kariyer alanınızda geri harekete başlayacak, bu dönemde özellikle serbest çalışan,  kendi işini yapan Aslan Burçları; alacak-verecek hesabınız çok önemli, güvenmediğiniz insanlarla para alışverişine girmemelisiniz.  Mayıs sonuna kadar  gökyüzü karışık,  büyük projelere girişmeden önce bağlantılarınızı netleştirmeniz önemli. Ev - iş dengesi sağlamanız da önemli, sizi iş yoğunluğunda rahatlatacak bu dengeyi sağlayabilmeniz... İş arayanlar, ayrıldığınız iş yerlerinden iş teklifi gelebilir. Yeni tanıştığınız insanlarla ortak bir projede yer alabilirsiniz. Ama çarşambaya kadar, kendinizi gereksiz bir baskı altında hissederken, insanlara  açıklama yapmak zorunda hissedebilirsiniz.

 

BAŞAKLAR VE YÜKSELEN BAŞAKLAR

Başaklar, uzun yolculuklar ve eğitim konularında  Merkür'ün geri hareketinden etkileneceksiniz, yapacağınız seyahat programlarında aksamalar aksaklıklar olabilir. Daha ucuz olması gereken  harcamalarınıza, daha fazla para ödemek durumunda kalabilirsiniz. İş bağlantılarınızda  yurtdışı firmalarla çalışmamalı, daha çok yurtiçi firmalara yönelmelisiniz; size uyarım bu!  Hatta alışverişlerinizde bile yerli firmalara yönelmeniz, size kar sağlayacak. Çarşamba'dan itibaren evden çıkmak, dışarıda vakit geçirmek zor gelecek. Burcunuzda gerçekleşecek Jüpiter-Güneş olumlu açısı, fiziksel olarak minik değişiklikler açısından sizi pozitif etkiliyor.

 

TERAZİLER VE YÜKSELEN TERAZİLER

Teraziler ilişkiler açısından fırsatlar yakalarken, genelde eski ilişkileriniz ve eski partner adaylarınızın ilgisi aktif olacak... Bu dönemde borç isteyenlere hayır demelisiniz, çevrenizdekiler para konularında  size fikir danışırken... Çok fazla bu tarz işlere girmemeli, paranızın değerini bilmelisiniz. Yine kredi çekmek, büyük bir projelere girmek için de uygun zaman değil belirtmek isterim. Mayıs sonuna kadar idare etmeniz önemli.

Hafta içinde yakın çevreniz ve kardeşleriniz ile  güzel vakit geçirebilir. Gideceğiniz kısa yolculuklar sonunda  maddi sorumluluklarınızdan  kurtulup, daha rahat nefes alabilirsiniz.

 

AKREPLER VE YÜKSELEN AKREPLER

Sevgili Akrep Burçları, dolunay sizin burcunuzda gerçekleşti ve 6'ncı hissinizi olumlu anlamda etkiledi, bu etkiyi kendi bireysel yolculuğunuz için kullanabilirsiniz. Mesaj içeren rüyalarınızı dinlemeniz önemli.

Dikkat etmeniz gereken konu ise ikili ilişkileriniz!  Aşk, aldatma, aldatılma ve  kandırılma  veya kandırma olasılığınız çok yüksek!!! Yine bu dönemde eski ilişkileriniz, eski partner adaylarınız ön plana çıkacak ama, ilişkiye başlamak için ve ilişki bitirmek için düzgün bir zaman değil... Mayıs sonuna kadar doğru hamle için beklemenizi öneririm! Güven duygunuzun sınanacağı bir hafta olacak!

 

YAYLAR VE YÜKSELEN YAYLAR

Yaylar iş ortamınızda maddi anlamda kazanç sağlayabileceğiniz büyük projelere imza atabilirsiniz. Spritüel  konulara olan ilginiz bu konularda kazanç sağlamanıza yardımcı olabilir... Eski iş bağlantılarınızda gündemde olurken... Maddi konularda para kaybetmemeye, büyük yatırımlara girmemelisiniz. Riski destekleyen bir haftada değilsiniz. Güneş-Jüpiter olumlu açısı size bireysel hamleler için ateşlerken, baskı altında hissedeceğiniz tüm ortamlardan kendinizi soyutlamalısınız. Burcunuzda sizi zorunlu bitişlere itecek, olumsuz etkiler mevcut.

 

OĞLAKLAR VE YÜKSELEN OĞLAKLAR

Oğlaklar iş ortamınızda ki sorumluluklarınızın artması, kendinize  zaman ayırma konusunda  sizi zorlayacak; yarattığınız her zaman aralığında dinlenmeniz önemli. Maddi konularda ise dikkat etmeniz  gereken bir hafta, yapacağınız girişimler  iş bağlantıları sizi olumlu anlamda geri dönecek. Ama gelirlerinize yansıması ise 10 Mayıs'tan sonra.

Yine  iş ortamınızda minik değişikler yaşayabilirsiniz. Gideceğiniz yolculuklar bu hafta  hayatınızda dönüm  noktası olup, sizi yeni kararlar almaya yöneltebilir.

 

KOVALAR VE YÜKSELEN KOVALAR

Sevgili Kova Burçları; Merkür aile ve yuva kavramları alanınızda geri hareketine başlayacak. Aile içinde yaşadığınız bir takım anlaşmazlıklar, iletişim sıkıntıları ile karşı karşıya kalabilirsiniz... 

Evinizdeki elektronik eşyalarınıza dikkat edin, yeni elektronik eşya almamalısınız. Beyaz eşyalarınızla ilgili sorun yaşıyorsanız şu an değiştirmemeniz gereken bir döneme girdik, aklınızda olsun.

Sosyal ortamlar açısından da oldukça güzel bir hafta, gireceğiniz kalabalık gruplardan kendinize iş bağlantıları yaratıp olumlu sonuçlar elde edebilirsiniz.

 

BALIKLAR VE YÜKSELEN BALIKLAR

Balıklar, Merkür iletişim alanınızda geri harekete başlayacak, yazılı ve sözlü olarak yaptığımız tüm bağlantılarınızı birden fazla kez kontrol etmek durumunda kalabilirsiniz. Yolladığınız maillerin, mesajların gidip gitmediğinin teyidini almanız, bağlantılarınızın aksamaması için  önemli! 

Uzun yolculuklardan gelecek misafirleriniz, arkadaşlarınız olurken... Yurtdışı bağlantılı işlerden kazanç sağlayacağınız bir hafta. Yerli firmalardan ziyade yurtdışı firmalara yönelip onlardan yapacağınız alışverişlerden olumlu sonuç elde edebilirsiniz.

 

Geri giden gezegenlerden minimum etkileneceğimiz , bir hafta olması dileğiyle...

ASTROLOG SEMA SİDAR

 

 

Facebook Google plus Instagram Twitter