Reklam
Temiz Magazin
31 Mayıs 2020

27 yıllık tecrübesiyle Seyhan ERDAĞ yönetiminde sadece Temiz Magazin!

Astrolog Sema Sidar'ın 30 Mayıs haftası burç yorumları!

Astroloji
29 Mayıs 2016
Astrolog Sema Sidar

 

Haftanın görünümü;

Herkese Merhaba;

Oldukça zorlu bir hafta bizi bekliyor!

Jüpiter - Satürn - (Güneş, Venüs) - Neptün büyük kare açı kalıbını oluşturuyorlar.

Değişken burçlarda gerçekleşen büyük kare, astrolojinin en zorlu açı kalıplarından birisidir.  Hayatımıza yenilikleri yaşadığımız gerginlikler sonucu getirir, kısaca ekstra gayret ve çabalama sonucunda başarılı olacağız.

YENİLİKLER, HAYATIMIZA GERGİNLİKLER SONUCUNDA GELECEK!

Ruh halimizin tamamen değişken olacağı bir hafta diyebilirim ki, Haziran sonuna kadar bu zorlayıcı etki hayatımızda... 

Kesinlikle ani kararlardan uzak durmalıyız. Yazarak, not alarak duygularınızı bir kağıda dökmenizi özellikle tavsiye ederim en azından mantık çerçevesinde olayları değerlendirebilirsiniz. Bu zorlu açı kalıbının  olumlu etkisi "sevgi"yle dönüşebileceğimiz, eğer pozitif  bakarsak, diyaloglarımızı sevecen cümlelerle kurarsak daha güzel oluşumlara sebebiyet verecek.

5 HAZİRAN'DAKİ YENİ AY'A DİKKAT!

Dikkat etmemiz gereken etki ise  ayaklarımızı kesinlikle yere basmamız lazım, hayal kısmını gerçekçi düşüncelerle örtmeliyiz, bu şekilde karar vermeliyiz.

Haftanın diğer etkisi ise 5 Haziran'da gerçekleşecek İkizler Burcu'ndaki yeni ay, Venüs ise yeni ayı başrolde destekleyecek. Fakat İkizler teması değişken bir tema ve karşıt  açılarda etkili olacak.  Zorlayıcı bir yeni ay!!!

Eğitim, sınav, seminer, etkinlik,tez yazımı, okul projelerinizi son dakikaya bırakmıyoruz ve bağlantılarımızı netleştiriyoruz. Sınavlara  zihin olarak konsantre olmamız zor... Konsantrasyon sıkıntısı yaşayabilirsiniz... Yeni başlangıçlara sebebiyet verecek ama biz bunu zorunlu bir şekilde yapacağız. Bu dönem sevgi ihtiyacımız artacak, sevgiyi söz olarak duymak  isteyeceğiz. Bardağın dolu tarafından bakıp boş kısmı ile  karşılaşabiliriz.
 
Haftanın en pozitif olayı, Güneşin Venüs ile kurduğu  güzel kavuşum. Özellikle İkizler ve Yay, Kova ve Teraziler için aşk, sevgi ve ilişkiler adına harika bir dönem. Gideceğiniz tiyatro, sinema, sosyal etkinlikler ruhunuza iyi gelecek. Yeni bir kitaba başlayabilir kendinizi geliştirecek kişisel gelişim kitaplarına yönelebilirsiniz, haftanın zorlu enerjisini kıracak bu aktiviteler.
 

HAFTANIN BURÇLARA ETKİSİ:

Koçlar ve Yükselen Koçlar:

Sevgili Koçlar, haftanın dikkat etmeniz gereken konusu kardeşler ve yakın çevre...

Yeni ay sizi kardeşler, yakın çevre ve iletişim alanında etkileyecek, iç sesinizi dinleyerek doğru yolu  bulabilirsiniz... Mecburi uzak yolculuklardan da kaçınmalısınız. Risk içeren bir haftaya sahipsiniz, hızdan uzak durmalısınız. Sağlık anlamında özellikle gribal enfeksiyonlar, faranjit, ses telleriyle ilgili problemler gündeminizde olabilir. Vitaminlerinizi  içerek haftaya kontrollü bir şekilde başlayın. Komşularla münakaşalara, özellikle yaşça büyük insanlarla münakaşa girmekten uzak durun.

 

Boğalar ve Yükselen Boğalar:

Sevgili Boğalar, aşk ve ilişkiler açısından şanslı bir döneme girdiniz, fakat zorunlu olarak kendinizi bir ilişki içinde bulabilirsiniz, mecburiyetten yaşadığınız bir ilişki de, ruh olarak sizi zorlayabilir! 

Yeni ay size maddi konularda fırsatlar getirecek. Elde edeceğiniz gelirleri, ite kaka birden fazla kez talep ederek almak zorunda kalabilirsiniz. Arkadaşlarınız ile geleceğe dair planlar da gerçekçi olduğu zaman sonuç verecek. Bu hafta arabayla ilgili sıkıntılar yaşayabilirsiniz arabanızın tamirat, servis gibi masraflarıyla karşı karşıya kalabilirsiniz dikkat!

 

İkizler ve Yükselen İkizler:

Sevgili İkizler, sizin burcunuzda gerçekleşen yeni ay, sizi kariyer adına planlama yapmak, kariyerdeki hayallerinizi gerçekleştirmek için dürtüsel davranmaya zorlayacak. Karşınıza çıkan fırsatları değerlendirmelisiniz. İkili ilişkilerde ise evlilik kararı alabilir, evlilik yolunda gidecek güzel bir ilişkiye başlayabilirsiniz. Aşk, aile, yuva kavramları ile  aynı çerçeveden bakarken; Güneş'in Venüs ile olumlu etkileşimi sizin burcunuzda gerçekleşiyor, hayata aşk ile bakacaksınız... Güne gülerken başlarken akşam ağlayarak bitirebilirsiniz, ruh halinizdeki değişiklikleri kontrol altına almazsanız haftanın bu kadar pozitif etkisi  sıkıntı olarak geri dönebilir.

 

Yengeç ve Yükselen Yengeçler:

Yengeçler, Yeni Ay size biraz bardağın boş tarafından bakmamanız konusunda sözel uyarılarda bulunacak, cümlelerinizin enerjisinin hayata geçtiğini göreceksiniz ve "iyi düşün ki  iyi olsun" sizin sözünüz bu hafta.

İş ortamındaki gerginliklere, yaşça büyük patronlarınız ile münakaşaya girmemeye dikkat edin. Sizi olumlu olarak destekleyecek konu ise yakın çevreniz, gideceğiniz kısa yolculuklar ve arkadaş gruplarınız , kardeşlerinizle  yapacağınız projeler ruhunuza iyi gelecek. Uzun yürüyüşler, meditasyon yine iş ortamındaki negatif etkilerden, çıkış noktası yakalayabileceğiniz bir konu ama tamamen pozitif düşünmeniz gereken bir hafta!

 

Aslanlar ve Yükselen Aslanlar:

Aslanlar maddi konularda ekstra finans kaynakları yakalayacaksınız, yeni bir girişim ve projede yer alabilirsiniz. Özellikle para getirecek finansal konulara yönelebilirsiniz. Fakat borç vermemeli, kredi çekmemelisiniz. Ödemelerinizi belli bir çerçevede tutmak önemli, giderlerinizi kısmak size avantaj sağlayacak. Yeni ay sizi kalabalık gruplar ve sosyal ortamlar alanında etkileyecek. Size iyilik yapana iyilik yapmanız gereken bir döneme girdiniz. İlk adımı karşı tarafın  yapmasını bekleyin. Bu dönemde kalabalık gruplardan karlı satışlar elde ederken. Zeka olarak çok aktifsiniz çevrenizdeki insanların  bir sözü ilham kaynağı olabilecek, o yüzden her konuşmayı  tecrübe olarak hayatınıza yansıtmaya bakın.

 

Başaklar ve Yükselen Başaklar:

Başaklar, aile ve yuva kavramları ile ilgili sıkıntılar yaşayabilirsiniz. Ev ortamı bu hafta size iyi gelmeyecek,  yaşça büyük erkeklerle problem, iletişim sıkıntınız  olacak. Ay sonuna kadar devam edecek bu durum... 

Diğer önemli konu ise; Yeni Ay kariyer alanınızda gerçekleşecek. Gerçekçi davrandığınız zaman, kariyerinize odaklandığınızda çok güzel yeni iş bağlantıları kurabilirsiniz. Jüpiter'in de burcunuzda olduğunu unutmayalım ve Eylül'e kadar tüm fırsatları değerlendirmeniz için hamle yapmanız şart. İkili ilişkiler konusunda  hayaller ve hayatlar vurgusu var, dikkatli olmalısınız.

 

Teraziler ve  Yükselen Teraziler:

Teraziler, yakın çevre, kardeşler konusunda birtakım sıkıntılarla karşı karşıyasınız; gideceğiniz kısa yolculuklar size hep külfet, yorgunluk olarak geri dönecek. Borçlarınız ve para durumunuzla ilgili de bazı sıkıntılar gündemde olurken...

Kısa yolculukların aksine, uzun yolculuklar  rahatlamanıza sebebiyet verecek. İş ortamında da gerginlikler devam ediyor ve diğer yandan sağlık açısından da oldukça zorlu etkiler altındasınız.  Yeni ay size eğitim, seminer ve  etkinlikler, yurtdışı ile bağlantılı konularda fırsatlar sağlarken. Eğer düşündüğünüz bir yurtdışı seyahati varsa haziran ayı genel olarak, hatta bu hafta bu açıdan sizi çok destekliyor, fırsat olarak hayatınıza yansıtabilirsiniz.

 

Akrepler ve Yükselen Akrepler:

Akrepler maddi konularda gelirleriniz açısından sıkıntılı bir hafta, giderlerinizi kısmak durumunda  kalabilirsiniz. Özellikle sosyal çevreniz, arkadaşlarınız ve ilişkilerinizde aşırı derecede maddi fedakarlık yapacaksınız. Yeni Ay sizi krediler, borçlar, miraslar alanında etkiliyor. Fırsat diye gördüğünüz kaynaklara gerçekçi davranmazsanız sizi negatif etkileyebilir. Mecburen  kredi çekmek, borç almak zorunda kalabilirsiniz. Paranızla ilgili ödemelerde problemler olabilir dikkat edin. Sözel olarak bağlantı kuracağınız yeni projeler de size para olarak dönebilir Burada çok hassas ve ince bir çizgi var bu hafta tamamen mantıksal olarak düşünmeniz, net  bir karar üzerinde durmanız size fayda sağlayacak.

 

Yaylar ve Yükselen Yaylar:

Sevgili Yaylar "ben" diyebileceğiniz alanlar size başarı getirecek... 

Artık Mars Burcunuzdan çıktı, daha rahat nefes alacaksınız ve kariyeriniz üzerine yapmak istediğiniz projelere daha  rahat odaklanabileceksiniz. Güneş -Venüs kavuşumu sizi ikili ilişkiler ve evlilik alanında etkiliyor. Hatta yeni ayda ikili ilişkiler ve evlilik alanınızda gerçekleşecek sözel olarak tamamen ciddi bir ilişki arayışına, güven arayışına  girerken. Sürekli değişen bir ruhsal  yapınız olurken. Kesin kararlı olmak değişken  ruh halinden kurtulmak önemli. Psikolojinizi stabil bir duruma soktuğunuz  zaman ardı ardına gelecek başarılar bu hafta sizinle.

 

Oğlaklar ve Yükselen Oğlaklar:

Oğlaklar iş ortamındaki problemler, iş bağlantılarınızla ilgili sıkıntılar hatta gereksiz yük altında kalacağınız bir ay, çok fazla çalışmak zorunda kalabilirsiniz. Ve sizin için, sağlık problemlerine sebep verirken.... Yeni ayda sağlık alanınızda gerçekleşiyor hastalansanız bile  tedavisi erken olacak fakat soğuk algınlığı, ses telleriyle ilgili problemler, diş ve kemiklerinize dikkat edin. Gideceğiniz uzun yolculuklar eğitim ve seminer ise sizi ruh halinizi pozitife çevirecek. Yakın çevreniz ile  yaşayacağınız hayal kırıklıklarına hazır olun; fazla iyi niyet problem yaşamanıza sebep olacak.

 

Kovalar ve Yükselen Kovalar:

Kovalar Venüs'ün İkizler burcunda olması aşk ve ilişkiler açısından size şanslı bir dönemi başlattı. Hayata daha pembe gözlüklerden bakabileceksiniz. Yeni ay da aşk, çocuklar ve özel zevkler alanınızı tetikledi. Bu hafta zorlu etkiler olsa da en şanslı burçlardan biri de sizsiniz. Sadece kararlığınız , istikrar konusunda sınanacaksınız. Ne kadar kararlı olursanız net başarılar hayatınızda olurken. Şans oyunları açısından da şanslısınız, bir bilet alın. :) İlham perisi de yanınızda iken projelerinizi, planlarınızı not alın. Gelecek için yatırım niteliğinde fikirlere sahipsiniz çünkü.

 

Balıklar ve Yükselen Balıklar:

Balıklar kariyer adına  efor sarf etmeniz gereken bir hafta, yaşça büyük erkek figürleri ile tartışmamaya dikkat edin. Diğer yandan size ikili ilişkiler açısından fırsat niteliğindeki dönem devam ediyor. Ev yuva kavramları, evle ilgili yenilikler adına olumlu hafta. Yeni ay bu alanda gerçekleşti ev değişimi yapabilir, kendinize ait bir oda ve yeni bir  düzen oluştururken. Kendinizle ilgili  planlarınızda ne kadar gerçekçi olursanız o kadar fayda sağlayacağınız bir hafta olacak.. Bu ay sonuna kadar ay sıvı  alımlarınıza, alkol problemlerine, ilaç kullanımlarınıza dikkat edin.

Yeni kapıların açıldığı güzel bir hafta olması dileğiyle...

SEMA SİDAR SOSYAL MEDYA ADRESLERİ:

İNSTAGRAM: www.instagram.com/semasidar/

FACEBOOK: www.facebook.com/Sema-Sidar-Astroloji-Ve-Ki%C5%9Fisel-Geli%C5%9Fim-Merke...

TWİTTER: https://twitter.com/Sema_Sidar

Facebook Google plus Instagram Twitter