Reklam
Temiz Magazin
07 Haziran 2020

27 yıllık tecrübesiyle Seyhan ERDAĞ yönetiminde sadece Temiz Magazin!

Astrolog Sema Sidar'ın 9 Mayıs haftası burç yorumları.

Astroloji
08 Mayıs 2016

Haftanın görünümü;

Herkese Merhaba,

Astrolojik açıdan güzel bir haftaya daha başlıyoruz.

Gökyüzünde oluşan olumlu etkiler hayatımıza girmeye başlıyor. 9 Mayıs haftasında Jüpiter'in Güneş, Merkür, Venüs ile yapacağı "açılar" olaylara mantık çerçevesinde bakarak, kazançlı elde etmemizi sağlayacak... 

Jüpiter  şans, bolluk, bereket gezegeni ileri hareketine başladı ve 9 Eylül'e kadar Başak Burcu'nda olacak. İleri hareketi ile birlikte bolluk, bereket, kendimizi  geliştirmek, yayılmak, büyümek adına yaptığımız hamlelerde daha fazla gayret göstermek zorunda kalmayacağız, daha kolay elde edebileceğiz... Biraz  olsun "kısmet kısmet" kelimesinin pozitif etkisini de hissedeceğiz. 

Hafta sonundan itibaren Güneş, Merkür ve Venüs ile kavuşum halinde olacak.  Daha pozitif düşünürken, yaratıcı projeler üretebileceğiz.

Fakat  Merkür'ün geri hareketi devam ediyor, büyük projeler için teklif aldata imza için 25 Mayıs ve sonrası tercih etmemiz uzun süreli olması açısından çok önemli.  Görselliğiniz adına, fiziksel değişimleriniz adına, radikal değişiklikler için uygun bir hafta.

Diğer yandan "Boğa Yeni Ayı"nın etkileri devam ediyor, uygulama yeteneğimiz artıyor...

Sağlık açısından gıda zehirlenmeleri, boyun ve diş problemlerine dikkat etmeliyiz. 

 

Burçları incelersek;

KOÇLAR VE YÜKSELEN KOÇLAR:

Koçlar bu hafta maddi konularda bir revizeye gitmek zorunda kalabilirsiniz. İş ortamınızda patronunuz ya da patronlarınızla olan ilişkilerinizi gözden geçirip zam isteyebilir, ayı maddi olarak karlı kapatabilirsin.

Güneş'in Boğa Burcu'nda olduğu 19 Mayıs dönemine kadar,  sizin için para konuları aktif olacak ve artık sonuçlandırmanız gereken işler listesinde 2 haftadır altını çizdiğim bu konuda çözüm elde edeceksiniz. İş arıyorsanız, iş değişikliği düşünüyorsanız, yaptığınız müracaatlar için bu hafta sonuç alabileceksiniz. Haftanın stresini evcil hayvanlarınızın bakımı ve onlarla geçireceğiniz vakit ile atabilirsiniz.

 

BOĞALAR VE YÜKSELEN BOĞALAR:

Boğalar aşk hayatınızda hareketli dönemler başladı. Hayata da aşk gözlüklerinden bakarken "ne yaparsan yap aşk ile yap" sözü bu hafta sizin için çok geçerli! İkili ilişkiler, ortaklıklar sizin için ön planda olacak... Ruhsal  anlamda da  aşkla dolusunuz. Burcunuzda gerçekleşecek Güneş, Merkür ve Venüs kavuşumu size parıltı olarak yansırken , sizin ışığınız ile çevrenizdekilerde aydınlanacak. Kısaca hayatınızda sevgi tomurcukları ektiğiniz bir  dönem. Yine uzun yolculuklarla  beraber güzel başarılar da elde edebilirsiniz. Yapacağınız yurt dışı bağlantılı yolculuklar,  tatil ile  ilgili planların hepsinden bu hafta olumlu sonuç alabileceksiniz. O yüzden bu haftada planlarınızı oluşturmanız sizin için önemli.

 

İKİZLER VE YÜKSELEN İKİZLER:

Sevgili İkizler. Aile ve yuva kavramları; evle ilgili problemler, evdeki sorumluluklarınız bu hafta sizin için aktif olacak konu başlıkları!

Omuzlarınızda aşırı yük hissedeceksiniz. Bardağın boş tarafından bakmaya meyillisiniz bu konuda. Hem aile içindeki ilişkileriniz, ardından  evinizin içindeki  minik tadilat işleri ön plana  çıkabilir. Bu dönemde mecburi bir ev değişimi, zorunlu bir yapılanmaya gidebilirsiniz.  Kredi çekerek  risk altına girebilirsiniz. Adımlarınızı net atmanız önemli, kısa süreli bir hamle değil, kalıcı bir değişiklik olacak .Bu yüzden ince eleyip sık dokumanız önemli.

 

YENGEÇ VE YÜKSELEN YENGEÇLER:

Yengeçler kısa yolculuklar aktif olurken, kalabalık gruplara karşı,  büyük projelere imza atabilirsiniz .İş için gideceğiniz seyahat planları gün yüzüne çıkarken. Evlilik ve ev hayatı ile ilgili süper bir hafta. Mevcut problemlerinizi çözüme kavuşturabileceksiniz. Bu açıdan oldukça güzel bir hafta sizin için... 

Bekar Yengeçler yeni ilişkiler gündemde iken ilişkinin adını koymak "sevgilim" demek için  yine 25 Mayıs ve  sonrasını tercih etmeniz önemli, uzun vadeli ilişki yaşamanız açısından... Diğer yandan mevcut ilişkinizde evlilik kararı almak için  destekleyen bir hafta, ikili ilişkileriniz ön planda olacak.

 

ASLANLAR VE YÜKSELEN ASLANLAR:

Aslanlar yaptığınız işlerdeki başarınızı, gelirlerinize yansıtabileceksiniz. Kariyer başlığı genel olarak ayın 21'ine kadar zaten hayatınızda aktif... Bu haftaki pozitif etkilerle beraber bunu paranıza ve yatırımlarınıza  yansıtabileceksiniz. Bu dönemde kalıcı bir yatırım yapabilir ve kazancınızı bir yere kanalize edebilirsiniz. Diğer yandan çalışma ortamınızda ki dengeler karışabilir.  Personelinizi ve işle ilgili standartlarınızı değiştirmek için gerekli şartlar oluşurken. Ev ve iş kavramındaki aşırı yoğunluk, bu hafta  artacak ve zamanı iyi kullanmak  zorunda bilirsiniz. Sağlık açısından da  dikkat etmeniz gerekiyor, bağışıklık sisteminiz zayıf,  hastalıklara çok yatkınsınız.

 

BAŞAKLAR VE YÜKSELEN BAŞAKLAR:

Başaklar Jüpiter burcunuzda ileri harekete geçti artık şansınızı yaratma ve zamanı değerlendirme vakti.

Geçtiğimiz 4 ay boyunca  kazandığınız tecrübeleri hayatınıza aktif bir şekilde yerleştirmeniz  çok önemli, ancak bu şekilde   kazanan olabileceksiniz. Aşk açısından da şanslısınız, eğer bekarsanız hayatınıza girecek yeni ilişki olurken. Son dakika gelişecek yolculuklar  bekarlar için ilişki, işleriniz için önemli bağlantılar, ruhunuz için detoks etkisi yaratacak. Bu yüzden gelen her teklifi değerlendirmelisiniz. Şans oyunları adına da minik kazançlar elde edebilirsiniz.

 

TERAZİLER VE YÜKSELEN TERAZİLER:

Teraziler  bardağın boş kısmından  bakabilirsiniz. Ekstra giderler ve ödemeler konunuz ayın  19'una   kadar aktif  ve dikkat etmeniz gereken konu başlığı! 

Diğer yandan evle ilgili projeler, ev alma bunun için  kredi kullanma  ve fırsatları değerlendirme açısından şanslısınız, fakat bunların hepsini plan aşamasında tutmanız; imza kısmını 25'inden sonra yapmanız sizin için önemli. Hislerinize  güvenebileceğiniz bir dönem başladı, Eylül ayına kadar kendi iç sesinizi dinleyerek yol almalısınız. Buda sizin için avantaj olacak ve  kendini yolunuzu  aydınlatacaksınız.

 

AKREPLER VE YÜKSELEN AKREPLER

Akrepler ikili ilişkileriniz oldukça aktif bu  hafta, size getiri sağlayacak....

Gideceğiniz kısa yolculuklar size devamında proje ve fikir olarak yeni fırsatlar doğururken... Hem  sosyal olarak hem de kendi sosyal  hayatınızda desteklenen periyottasınız; bağlantılarınızı kalıcı olarak hayatınıza yansıtabileceksiniz. İlişkisi bulunan  Akrepler, evlilik kararı almak, ilişkiyi bir sonraki adıma taşımak. Bekar Akrepler ciddi bir ilişkiye başlamak için 21 Mayıs'a kadar oldukça olumlu etkilerle karşı karşıyasınız, bunu değerlendirebileceğiniz gibi ortaklık teklifi alabilir, yeni bir projeye başlayabilirsiniz.

 

YAYLAR VE YÜKSELEN YAYLAR:

Yaylar kariyer için harika bir dönem başladı sizin için; çalışma saatlerinizdeki düzensizlik  devam etse de, çalışmalarınızın meyvesini alarak, gelirlerinize de yansıtabileceksiniz. Aynı zamanda  kariyer adına yeni  fırsatlar da yakalayabileceksiniz. Bu açıdan o kadar güzel bir haftaki sizin için, başarınız da ödüllendirilecek. Diğer  yandan evcil hayvanlarınızın  ve  onların sağlıkları ile  ilgilenmek durumda kalabilirsiniz. Siz de aldığınız gıdalara dikkat etmelisiniz, ayın 21'ine kadar sağlık açısından riskli bir süreciniz var.

 

OĞLAKLAR VE YÜKSELEN OĞLAKLAR:

Oğlaklar yurt dışıyla alakalı konular, uzun yolculuklar ve hatta partnerinizin de bu yolculuklarda  size eşlik edeceği bir hafta olurken... Geçen hafta da belirtmiştim, ayın 21'ine kadar hobilerinizden para kazanmak adına gökyüzü yanınızda. Yalnız tek başınıza  hamle yapmanız şart; beklediğiniz zaman zarar elde edeceksiniz. O yüzden lütfen kalkın ve mücadelenizi yapın. Diğer yandan ise bu  hafta "ben" diyebilmeniz gereken konularla karşı karşıya olup bir tercih yapabilirsiniz. Yurt dışı markalarla çalışmak ve yurtdışı firmalarla iş yapmak size her türlü getiri sağlarken... Kısa vadeli bir eğitim durumunuz olabilir.

 

KOVALAR VE YÜKSELEN KOVALAR:

Kovalar rüyalarınız, hislerinize ön plana çıkacak. Zaman zaman bunun gerginliği tüm haftaya yansırken. Rahatlamak   için  meditasyon size inanılmaz iyi gelecek. Bu açıdan  inanılmaz  bir reform yaşayacaksınız. Hislerinizin  açıldığını özellikle kendiniz ile  ailenizle ilgili düşündüklerinizin ve konuştuklarınızın gerçekleştiğini görürken... Haftanın diğer önemli konusu kredi ve ödemeler... Onları  yeniden yapılandırmak, başkasının finans kaynakları konusunda destek görmek,  parasal anlamda yeniden yapılandırmak için ayın 21'ine kadar çok olumlu bir etkiye sahipsiniz. Planlamalarınızı  bu tarihe göre rahatlıkla yapabilirsiniz.

 

BALIKLAR VE YÜKSELEN BALIKLAR:

Balıklar, ikili ilişkilerinizde oldukça aktifsiniz, partneriniz ile  gideceğiniz  kalabalık organizasyonlar bu hafta  hayatınızda olabilir... 

Yine sürpriz  kısa yolculuklar, iletişim alanınızın kuvvetli olmasından  kaynaklı  yeni iş bağlantıları size yeni kapılar açacak...

Bekar Balıklar da, aşk adına gerçekten çok güzel bir döneme başladınız, uzun süreli ilişkiler adına Eylül'e kadar destek var. Hatta bu insanla gideceğiniz kısa yolculuklar sonucu tanışabilirsiniz... Jüpiter artık siz evlilik alanınızda ilerlemeye başladı ve uzun süreli ilişkisi olan Balık Burçları her an evlilik kararı alabilirsiniz.

Her gayretinizin olumlu sonuçlanacağı, sevgi dolu bir hafta diliyorum.

 

SEMA SİDAR SOSYAL MEDYA ADRESLERİ:

İNSTAGRAM: www.instagram.com/semasidar/

FACEBOOK: www.facebook.com/Sema-Sidar-Astroloji-Ve-Ki%C5%9Fisel-Geli%C5%9Fim-Merkezi-1432844233695272/?fref=ts

TWİTTER: twitter.com/Sema_Sidar

Facebook Google plus Instagram Twitter