Reklam
Temiz Magazin
05 Haziran 2020

27 yıllık tecrübesiyle Seyhan ERDAĞ yönetiminde sadece Temiz Magazin!

Gökyüzünde kritik zamanlar başlıyor! Astrolog Sema Sidar yazdı!

Astroloji
14 Nisan 2016

Mars Retrosu başlıyor!

Herkese Merhaba;

17 Nisan itibariyle Mars Yay Burcu'nda geri hareketine başlıyor. 27 Mayıs'a kadar Yay Burcu'nda bu geri hareketine devam ederken, daha sonra da Akrep Burcu'nda 30 Haziran'a kadar bu hareketi sürdürecek.

Mars, mücadele gezegenidir ve hayatta verdiğimiz mücadeleler savaş alanlarımız ve birçok konuda karar verme yeteneğimizi  gösterir ve aynı zamanda partner göstergesidir! Aldığımız ödüller hep Mars'ı temsil eder. Geri harekette iken tüm bu temsil ettiği başlıkları başarılı bir şekilde  hayatımıza yansıtamaz!

AGRESİFLİĞE DİKKAT!

Agresif  tarafımızı  kontrol altına almalıyız,  hareketlerimizde  kısıtlanma, sorumluluktan kaçma yaşarken, mücadeleci tarafımızı göstermeye çalışsak bile gösteremeyeceğiz, göstersek yetersiz kalacak! Bir seferde deneyip başarılı olduğumuz  işlerde, birden fazla denemek zorunda kalacağız.

KOLAY BİR DÖNEM DEĞİL!

Hamle yapmak  zorundayız! "Armut piş ağzıma düş" dönemi önümüzdeki 1,5 ay için kesinlikle yok.

Sakin bir ruh halindeyken, saldırgan  yüzümüzü gösterebiliriz. Bu dönemde hayatınıza çektiğimiz partner adayları bizi çok tatmin etmeyecek, biraz pasif enerji, özellikle bayanlar için söylüyorum. Eril yerine daha dişil enerji de partner adayları çekebilirsiniz. Size kapris, naz niyaz yapabilir.

Tek başımıza hareket etmek tercihimiz olurken, isyan modumuz harekette olurken.

Mars Retrosu, Yay Burcu'nun teması ile birleşince, uzun yolculuklarda risk altındayız, bu dönemde vize başvurularında ekstra çaba var. Yolculuklarda, valizinizi kaybedebiliriz, münakaşalar çıkabilir. Çevrenizde trafik kazaları artabilir. Dikkat!!!

Kullandığımız  toplu taşıma araçlarına, arabamıza dikkat ediyoruz.

Mars geri harekette iken son dakikaya iş kesinlikle bırakmıyoruz çünkü ekstra efor sarf ediyoruz bunun için zamanınız kalmaz.

Herkes çok çabuk öfkelenebilir, dikkat etin! Sizde şeytana uymayın, sinirlerinize hakim olun! 

Spor salonuna yıllık üyelik yok, sportif faaliyetlere başlamayı da Retro'nun bitimine, devamına bırakıyoruz. Başladığınıza devam edin, yeni bir hamle lütfen yapmayın!

Yaşadığımız olaylara çok tepki vereceğiz... Pasif mi olsak aktif mi olsak, müdahale mi etsek ne yapsak diye düşünürken; zaman kaybedip  zarara uğrayabiliriz.

Bir uyarı daha yapmalıyım ki; kaldıramayacağınız yüklere heveslenmeyin; hedef belirleyip yönelin!

3 AY ÖNCE UYARDIĞIM TARİH MAALESEF GELİYOR!

3 ay öncesinden bangır bangır bağırdığım tarih maalesef geliyor :(  

29 Nisan itibariyle Merkür geri hareketine başlayacak, fakat biz 26 Nisan'dan itibaren bu etkileri hayatımızda hissedeceğiz ve 25 Mayıs'a kadar  Merkür'de işin içine girecek.

Merkür  iletişim gezegeni; detaylı olarak yazacağım  bu dönemi, ama şimdiden uyarı yapmak istiyorum. Bu tarihe kesinlikle anlaşma, evlilik, imza hiçbir şeyi bırakmıyoruz.

28 MAYIS VE 9 MAYIS TARİHLERİ ARASINA DİKKAT!

28 Mayıs - 9 Mayıs tarihleri arasında  tam 4 gezegen gökyüzünde geri harekette olacak.  Jüpiter, Mars , Merkür, Satürn .... Eğer haritanızda bu gezegenler geri harekette değilse sıfır olumlu etkimiz var, gerçekten çok karışık konuşmaya çalışıyoruz anlaşılmayacak, mücadele etmeye çalışıyoruz boşa çıkacak, kalıcılık isteyeceğiz kısıtlanacak, kendimizi ifade etmekte sıkıntılar olacak. Diğer taraftan büyütmeye çalıştığımız  konularda  kıtlık enerjisi oluşacak.

Özellikle 29 Nisan - 9 Mayıs tarihi çok gergin bir dönem dikkat ediyoruz ama, haritanızda bu gezegenler geri harekette sessiz için yapıcı ve tetiklediğiniz bir dönem bilginiz olsun.

Şimdiden uyarı yapıyorum evleneceksiniz evlenmeyin! İmza atacaksanız atmayın! Büyük kararlara girişmeyin.

Ruhani bir yöne kayın! Dua edin! Meditasyon yapın ve bir taraftan bu zorlu enerji vücudunuzun atmanız lazım .

Biraz olsun nefes alabileceğimiz dönem, 9 Mayıs'tan sonra tamamen rahatlama durumu...

YAY, KOÇ VE ASLAN'I UYARIYORUM!

Şimdi özellikle Yay, Koç  ve Aslan Burçlarını 17,18, 19 Nisan'da uyarıyorum. Dikkat edin Satürn'de geri harekette sizi kısıtlayacak dünya başımıza yıkılıyor da ne oluyor diye isyan edebilirsiniz. Her şey elimizde kalıyormuş gibi bir durumla karşı karşıya kalabiliriz.

Bu dönem, ruhsal bir yolculuk, unutmayın!

 

Facebook Google plus Instagram Twitter