Reklam
Temiz Magazin
28 Eylül 2021

27 yıllık tecrübesiyle Seyhan ERDAĞ yönetiminde sadece Temiz Magazin!

Bir Zamanlar Çukurova 9 Eylül'de başlıyor... İşte meraklıları için ilk bölümde yaşanacaklar...

Gündem
08 Eylül 2021
Bir Zamanlar Çukurova 9 Eylül'de başlıyor... İşte meraklıları için ilk bölümde yaşanacaklar...

 

Yapımını TIMS&B Productions’ın, yapımcılığını ise Timur Savcı ve Burak Sağyaşar’ın gerçekleştirdiği ‘Bir Zamanlar Çukurova’, 9 Eylül Perşembe akşamı 20.00’de merakla beklenen dördüncü sezonuna başlıyor!

 

Üç sezon boyunca reytinglerin zirvesinde yer alan ve dördüncü sezon öncesi kadrosuna katılan oyuncular, yenilenen dekorları ve çarpıcı hikayesiyle dikkat çeken  ‘Bir Zamanlar Çukurova’, 103’üncü bölümüyle sezona muhteşem bir başlangıç yapacak.

 

ÇUKUROVA GÖRÜNMEZ DÜŞMANIN PEŞİNDE!

Yamanlar Konağı’nı saran alevlerin arasında başta Züleyha ve Fikret olmak üzere tüm Çukurova halkı Demir’i aramaya başlar. Fikret, yaralıların hastaneye yetişmesi için canla başla çabalarken Züleyha bu hain saldırının bir düşman tarafından yapıldığını düşünüp savcıyla görüşmek ister. Ancak Ümit yaşanan onca acıdan sonra da rahat durmaz. Savcıya yaptığı şoke edici açıklamalarla Züleyha ve Fikret’i oldukça zor bir duruma sokar. Fikret, başta kararsız kalsa da sonunda Züleyha’ya Hakan’ın adını verir ve saldırıyı onun gerçekleştirmiş olabileceğini söyler.

 

HAKAN VE ABDÜLKADİR İNTİKAM PLANI KİMLERİ YAKACAK?
Şehre intikam ateşiyle beraber gelen Hakan Gümüşoğlu, ölen kardeşi Erkan’ın intikamını almak için her şeyi yapmaya hazırdır. Demir’le önceden yolları kesişen zengin iş adamı Hakan, şimdi Çukurova’da itibar kazanmak ve dengeleri değiştirmek hedefindedir. Hakan, Adnan ve Demir Yaman ile kapanmamış davası olan Abdülkadir ile birlikte adım adım intikamını planlar ve Yamanlar Konağı’nı gözlemeye başlar. Ancak Hakan ve Abdülkadir’in hedefinde hiç beklenmedik bir isim daha vardır.

 

ZÜLEYHA’NIN SİLAHINDAN ÇIKAN KURŞUN ÜMİT’İ VURUYOR!

Züleyha, bulunan bir cesedin teşhisi için çağrılır. Acısıyla boğuşan Züleyha’ya bir darbe de Ümit’ten gelir. Ümit, Züleyha’dan Demir’in yerini öğreneceğini düşünüp Adnan’ı kaçırır. Ümit’in yaptıkları artık canına tak eden Züleyha, silahını alıp Ümit’in karşısına çıkar. Aralarında yaşanan boğuşma esnasında Ümit vurulur. Züleyha dehşet içindedir. Üstelik onları uzaktan izleyen kişiden de habersizdir.

 

‘Bir Zamanlar Çukurova’ merakla beklenen dördüncü sezonun ilk bölümüyle 9 Eylül Perşembe akşamı atv’de.

 

Etiketler: 
Bir Zamanlar Çukurova
Tims&b
atv
Hilal Altınbilek

Facebook Google plus Instagram Twitter