Temiz Magazin
21 Kasım 2019

27 yıllık tecrübesiyle Seyhan ERDAĞ yönetiminde sadece Temiz Magazin!

Güzel oyuncu Özge Borak itiraf etti! Özge Borak Ata Demirer için...

Gündem
16 Temmuz 2019
Güzel oyuncu Özge Borak itiraf etti! Özge Borak Ata Demirer için...

Woman TV ekranlarında deneyimli programcı Şafak Yavuz’un hazırlayıp sunduğu Şafak Yavuz’un Vizöründen Programı ünlü isimleri ağırlamaya devem ediyor.

Bu hafta ünlü oyuncu Özge Borak Şafak Yavuz’un konuğuydu.

Türk halkının gönlünü başarılı oyunculuğu ve güzelliğiyle kazanan ünlü oyuncu, yaşamına dair bilinmeyenleri ilk kez Şafak Yavuz’un Vizöründen programında anlattı.

Özge Borak, Ata Demirer ile biten evliliğinin ardından ilk kez konuştu. Uzun süredir Ata Demirer ve biten evliliği hakkında sessizliğini koruyan güzel sanatçı, Şafak Yavuz’un daha önce katıldığı bir televizyon programında “Ata benim miladımdır, hiç istemem ama bir gün ayrılsak bile bu sözümün arkasındayım” demiştiniz, bugün bu sözünüzün arkasında mısınız sorusuna karşılık önce biraz düşündü ve sonra “Evet, arkasındayım” dedi.

ATA DEMİRERİN İTİRAFINDAN SONRA ÖZGE BORAK'TAN İLK AÇIKLAMA

Ata Demirer’in katıldığı bir televizyon programında ayrılığın ardından “Özge’ye aşık oldum evlendim, Allah’ın bildiğini kuldan mı saklayayım?” açıklamasından sonra Özge Borak’tan da ilk açıklama Şafak Yavuz’un Vizöründen programında gelmiş oldu.

ASLA DEMİYORUM AMA ARTIK EVLENMEYİ DÜŞÜNMÜYORUM

Ünlü ve güzel oyuncu Özge Borak evlilik hakkında görüşlerini açıklarken “İki kez denedim olmadı, artık asla demiyorum ama evlenmeyi düşünmüyorum" dedi.

ÇOCUĞUM OLSUN İSTERDİM

Ailesine düşkünlüğü ile bilinen güzel sanatçı Özge Borak "Geniş bir aile kurmak, çocuk sahibi olmak isterdim ama kısmet değilmiş ama hayat bu belli olmaz yinede, hiçbir şey için asla demiyorum" dedi.

EVİME USTA GİRMEZ

Evinde her işi kendi yaptığını söyleyen Özge Borak, "Tamirat işlerini çok seviyorum benim evime kolay kolay usta girmez” dedi.

MERAKLI VE ADRENALİN TUTKUNUYUM

Özge Borak her konuda bilgi sahibi olmayı çok sevdiğini söylerken arkadaşlarının arasında bu bilgileri paylaşmayı sevdiğini ve heyecan veren sporlara karşı tutkusunuda anlattı.

BABASININ MESAJI AĞLATTI

Güzel oyuncu Özge Borak Şafak Yavuz’un konukları için hazırladığı ve artık merak konusu olan Mesajınız Var köşesinde babasının duygusal mesajını izlerken gözleri doldu. Mesajdan sonra oldukça duygusallaşan Özge Borak’ın konuşurken sesi titredi “Babam benim ilk aşkım" dedi.

BEN BÖYLEYİM

Ünlü oyuncu Özge Borak “Dışardan sert göründüğümü söylüyorlar aslında sert birisi değilim ama kalkanlarım olduğu doğrudur" dedikten sonra çıplak sesle Ben Böyleyim şarkısını söyledi.

Mükemmel ses performansı olan Özge Borak albüm teklifleri geldiğinide sözlerine ekledi.

BİRBİRİNDEN ÜNLÜ İSİMLERDEN SÜRPRİZ MESAJLAR

Şafak Yavuz’un klasiği haline gelen ve programın merak uyandıran köşesi Mesajınız Var konuklarına duygusal anlar yaşatıyor.

Özge Borak da birbirinden ünlü dostlarından gelen duygusal sürpriz mesajlara aynı duygusallıkta mesajlar yolladı.

Ünlülerin sohbet adresi haline gelen Şafak Yavuz’un Vizörden her Pazartesi günü saat 20.30'da kaçıranlar için Salı günü (bugün) saat 12.00'de Woman TV ekranlarında.

 

 

Etiketler: 
Özge Borak
Ata Demirer
Şafak Yavuz’un Vizörden
Program

Facebook Google plus Instagram Twitter