Reklam
Temiz Magazin
29 Eylül 2020

27 yıllık tecrübesiyle Seyhan ERDAĞ yönetiminde sadece Temiz Magazin!

Sosyal medyadaki canlı yayınlar sonunda bir yerden patlak verdi! Selin Ciğerci canlı yayında cinsel saldırıya uğradı!

Gündem
11 Mayıs 2020
Sosyal medyadaki canlı yayınlar sonunda bir yerden patlak verdi! Selin Ciğerci canlı yayında cinsel saldırıya uğradı!

Selin Ciğerci, Instagram canlı yayınında cinsel saldırıya uğradı.

Koronavirüs sürecinde eşi ile birlikte evinde karantinada olan Selin Ciğerci, sosyal medya hesabından takipçileriyle karantina günlerini paylaşıyordu. Ciğerci, dün akşam Instagram üzerinden yaptığı canlı yayında ise bir kullanıcı tarafından cinsel saldırıya uğradı.

Ciğerci canlı yayın sırasında "Abla çok önemli bir soru soracağım" diyen bir erkeği yayına aldı. Ancak yayına bağlanan erkek kamerasını açtığı sırada cinsel organını gösterdi. Ciğerci kısa sürede saldırganı yayından atarken yaşadığı şoku bir süre atlatamadı.

“GERÇEKTEN O KÖPEK SURATLIYI BULACAĞIM ALLAH BİN TÜRLÜ BELASINI VERSİN”

Yaşanılanlardan sonra sosyal medya hesabından açıklamada bulunan Ciğerci, "Bugün canlı yayında o terbiyesizliği yapanı bulamayacağımı sanıyorsa video ve resim adı ne varsa avukatıma gitti. Burnundan nasıl fitil fitil getireceğim herkese örnek olsun böyle pislik sapıklar hala var. Herkesin başına gelebilir lütfen herkes örnek alsın bu yaşadığımı hala şok içindeyim ve sinirliyim" dedi.

Ciğerci daha sonra bir video yayınlarken göz yaşlarını tutamadı ve "Mübarek Ramazan ayında hepinizden özür diliyorum benim gerçekten bir suçum yok. Ben işinde gücünde evinde ailesiyle olan bir kadınım. Gece annem aradı 'Hayırdır ne oldu?' diye utancımdan konuşamadım. Gerçekten o köpek suratlıyı bulacağım Allah bin türlü belasını versin” ifadelerini kullandı.

Etiketler: 
selin ciğerci

Facebook Google plus Instagram Twitter