Reklam
Temiz Magazin
26 Kasım 2020

27 yıllık tecrübesiyle Seyhan ERDAĞ yönetiminde sadece Temiz Magazin!

İşte Zerrin Özer'in ameliyatını yapan o Doktor! Temiz Magazin ulaştı!

Özel Haber
23 Ocak 2016

Zerrin Özer, önce Sabah Gazetesi'nden Ömer Karahan'a konuştu, ardından da röpörtajın yayınlanmasından sonra hemen hemen tüm televizyon kameralarına aynı cümleleri söyledi: "Doktorun heyecanı yüzünden tekerlekli sandalyeye mahkumum!"

İşte Zerrin Özer'in ağzından, Sabah Gazetesi röportajından alıntıladığımız ameliyat süreci:

Yıllar önce Almanya'da yaşarken havalimanında düşmüştüm. Birkaç film çektirdim, 'Biraz sıkışma var' dediler. Sonra üstüne bir daha düştüm. Zaman zaman ağrı yapıyor, zaman zaman geçiyordu. Bir süre sonra-benim çok büyük bir köpeğim var- gece lavaboya kalktım ve ona takılıp bir kez daha, çok kötü bir şekilde düştüm. Birkaç gün geçti, baktım ağrıya dayanamıyorum, gözyaşlarım durmuyor. Etrafımdakiler 'Durma, hemen hastaneye git' dediler. Aslında en son noktaya gelmeden hastaneye gitmem ben, kendime hiç bakmam. Neyse... Doktora gittik, film çektiler; disk patlamış, sinire yapışmış. Doktor "Hemen ameliyata almamız lazım sizi" dedi. Başka bir doktor da aynısını söyledi. Sonra beni bu duruma sokan o doktor beyefendi geldi. "Biz bu ameliyatı hep yapıyoruz, ertesi gün kalkıp yürüyorlar, yemek yapıyorlar" falan dedi. Sürekli aspirin aldığım için ameliyat öncesi bırakmam gerekiyordu, bu yüzden bir hafta ameliyata giremedim. Ama böyle bir işkence yok; sürekli ağlıyorum. Sonra ameliyat oldum, çıktım ve kendime geldim. Yürütmek istiyorlar beni fakat çok daha beter bir ağrı saplandı. Sonra doktor geldi yanıma; "Zerrin Hanım size bir şey söyleyeceğim" dedi. "Tabii buyurun" dedim. Doktor, "Zerrin Hanım ben bu işi beceremedim" dedi. 

"Çok heyecanlandım" dedi, hiç anlatmaya değer görmeyeceğim, bir doktorun söylemeyeceği şeyler söyledi. 'İsminizin büyüklüğü', 'Heyecanlandım' gibi cümleler kurdu. Böyle bir şey olur mu? Ardından "Zerrin Hanım içeride parça kalmış, yarın sizi tekrar ameliyata alacağız" dedi. Neşter kırılmış, onu almak için çok uğraşmış, orada omurilik olduğu için onun altından almaya çalışmış vs... Ertesi gün tekrar uyandım ve yine ağrıdan duramıyorum. Bu sefer de "Hemen çivi takalım" dediler. Dedim ki, "Artık onları görmek istemiyorum, lütfen yanıma gelmesinler. Ben artık bu hastaneden gidiyorum." Ve o şekilde hastaneden ayrıldım. Bir ay daha böyle bekledikten sonra başka bir doktor beni ameliyat etti. Altı tane çivi taktılar, o çiviler iyi duruyor fakat yürüme kasım zedelendiği için şu anda ben yürüyemiyorum ve sağ bacağımı kaldıramıyorum. Ablam fizyoterapist, altı ay bana her gün, iki saat terapi yaptı. Affedersiniz, birkaç kişiye tutunarak sadece lavaboya gidebiliyorum!

Zerrin Özer, Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan'ın Tarabya'daki davetine de tekerlekli sandalyesinde katılmıştı... 

 

 

Zerrin Özer'in ilk cümleleri böyleydi...

Ünlü sanatçı hafta boyunca, ana haber bültenleri başta olmak üzere, röportaj yaptığı tüm programlara, gazetecilere aynı cümleleri kullandı! Doktorum "Büyüklüğünüz karşısında heyecanlandım! Beceremedim!" dedi!

DOKTOR GERÇEKTEN BU CÜMLELERİ KURDU MU?

Bir doktor gerçekten bu cümleleri kurmuş muydu? Bu doktor kimdi? Zerrin Özer, neden Doktoru ve gerekiyorsa hastaneyi mahkeme vermiyordu? Konuyla ilgili cevaplanması gereken pek çok soru varken Temiz Magazin ameliyatı gerçekleştiren Doktorun ismine ulaştı!

TEMİZ MAGAZİN O BİLGİLERE ULAŞTI!

Zerrin Özer'in ameliyat olduğu hastanenin ismine ve o doktora Temiz Magazin ulaştı! Zerrin Özer'in iddiasına göre, "Büyüklüğünüz karşısında heyecanlandım! Beceremedim!" diyerek kendisini "tekerlekli sandalye"ye mahkum eden 2 ameliyatını, İstanbul Fulya'da bulunan İstanbul Cerrahi Hastanesi'nde olmuş. 2 ameliyatını yapan doktor ise Operatör Dr. Gökhan Özçınar. Özçınar, Beyin, Sinir ve Omurilik Cerrahisi Uzmanı. Özçınar, İstanbul Cerrahi Hastanesi'nin doktorlarından değil, dışardan çalışarak, operasyonu hastanede yapmış.

 3'üncü ameliyat ise 1 ay sonra Prof. Nezih Özkan tarafından Ethica Hastanesi'nde yapılmış ve Zerrin Özer'e bu 3'üncü operasyonunda da 6 adet platin çivi takılmış. 

ARTIK SÖZ OPERATÖR DR. GÖKHAN ÖZÇINAR'DA!

Zerrin Özer'in sağlık durumu, tekerlekli sandalye ile hayatını idame ettirdiği ve iddiaları kayıtlı ve ortada iken, artık söz Dr. Gökhan Özçınar'da. Gökhan Özçınar'ın bir an evvel, savunmasını yapması ve Özer'in iddialarına cevap vermesi gerekiyor! Özçınar gerçekleştirdiği ameliyat için "Beceremedim", "Büyüklüğünüz karşısında heyecanlandım!" dedi mi? Yine Zerrin Özer'in iddiasına göre "Ameliyat edilen bölgede neşter kırıldı mı?", "İçerde parça kaldı mı?"; tüm bu soruların cevaplanması ve Zerrin Özer'in iddialarına cevap verilmesi gerekiyor. 

 

ZERRİN ÖZER MAHKEMEYE BAŞVURACAK MI?

Kamuoyunda merak edilen bir diğer konu ise, Zerrin Özer'in yaşadığı bu süreci mahkemeye taşıyıp taşımayacağı... Bu sorunun cevabını da ilerleyen günlerde hep birlikte göreceğiz! 

Zerrin Özer, yakın dostları ile hastane odasında bu pozu vermişti...

 

 

 

 

Facebook Google plus Instagram Twitter