Reklam
Temiz Magazin
12 Ağustos 2020

27 yıllık tecrübesiyle Seyhan ERDAĞ yönetiminde sadece Temiz Magazin!

Zerrin Özer yürüyor mu, yürüyemiyor mu? Çelişkili cevapları kafalarda soru işareti bırakıyor!

Özel Haber
15 Haziran 2016
Zerrin Özer yürüyor mu, yürüyemiyor mu? Çelişkili cevapları kafalarda soru işareti bırakıyor!

Geçirdiği bel fıtığı ameliyatları sonrası ağrılarından dolayı yürüyemeyerek, tekerlekli sandalyeye mahkum kalan ve zor günler geçirdiğini söyleyen Zerrin Özer, uzun bir aradan sonra ilk adımlarını attığını söyledi. Oysa ki 2 Mayıs'daki TRT programında da ayakta şarkı söylemişti!

Tek geçimini sağladığı TRT Müzik'teki programı sonrası gazetecilerin sorularını yanıtlayan Özer, şunları söyledi:

"Fizik tedavi görmeye başladım, daha iyiyim. Bugün ilk defa ayakta şarkı söyledim; bu mutluluğu tarif edemem. İlk zamanlarda kendimi zorlayıp ayağa kalkıp yürümek istedim. O sırada ayak parmaklarımı kırdım. Bu durum beni daha da zorladı." (SABAH GAZETESİ)

 

"BUGÜN İLK DEFA AYAKTA ŞARKI SÖYLEDİM" DEDİ!

OYSA DAHA ÖNCE AYAKTA ŞARKI SÖYLEMİŞTİ!

Oysa Zerrin Özer, 2 Mayıs tarihinde de Trt Müzik'teki programında ayakta şarkı söylemiş, bu mutluluğunu da İnstagram takipçileriyle kendisi paylaşmıştı.

İşte o kareler!

Zerrin Özer'in 2 Mayıs'da TRT ekranlarındaki canlı yayınında ayakta şarkı söyleyip, Haziran'ın ortasında gazetecilere "bugün ilk defa şarkı söyledim" demesi, akıllarda soru işareti doğurdu!

Özer'in fıtık ameliyatlarını gerçekleştiren Dr. Gökhan Özçınar'ın da artık bir açıklama yapması, ameliyatta nasıl bir sorun yaşandığını anlatması, Zerrin Özer'in gerçekten yürüyüp yürüyemediğine dair, artık hastane raporlu kanıt göstermesi gerekmiyor mu?

 

 

 

Facebook Google plus Instagram Twitter