Reklam
Temiz Magazin
04 Haziran 2020

27 yıllık tecrübesiyle Seyhan ERDAĞ yönetiminde sadece Temiz Magazin!

Estetikde tüm bildiklerinizi unutun! Ameliyatsız da gençleşebilirsiniz! Dr. Nihat Dik Temiz Magazin'de!

Sağlık
17 Ocak 2016

"Estetik" deyince aklınıza hemen "çok pahalı" olan ve herkesin kolay kolay yaptıramayacağı "estetik ameliyatlar" geliyorsa, tüm bildiklerinizi unutun!

Dr. Nihat Dik'in sihirli dokunuşlarıyla tanışacaksınız! Ve ameliyatsız gençleşecek güzelleşeceksiniz!

ESTETİK'DE TÜM BİLDİKLERİNİZİ UNUTUN! AMELİYATSIZ DA GENÇLEŞEBİLİRSİNİZ!

Medical Estetik Hekimi Dr. Nihat Dik, artık yazılarıyla, yazılarında sizleri aydınlatacak bilgileriyle, "estetik" konusunda hiç bilmediklerinizle, bildiklerinizle ya da yanlış bildiklerinizin doğru yanıtlarıyla Temiz Magazin'in "Doktor" sayfalarında sizlerle buluşuyor. 

Bugünden itibaren, "ameliyatsız gençleşme" ile ilgili her konuya Dr. Nihat Dik'in yazılarında ulaşacaksınız, hatta kendiniz ve çevrenizle ilgili tüm merak ettiklerinizi, Dr. Nihat Dik'e Temiz Magazin aracılığıyla soracak, cevaplarınızı alacaksınız!

DR. NİHAT DİK KİMDİR?

İstanbul Üniversitesi Tıp Fakültesi'nden 1997’de mezun olduktan sonra eğitimine Almanya’da devam etti. Frankfurt’ta estetik alanında çalışmalarda bulundu. Türkiye’ye döndüğünde Eczacıbaşı / Baxter’da işe başlayan Dr. Dik, 3 yıl boyunca Sorumlu Doktor olarak çalışmalarını sürdürdü. İçindeki hiperaktif ruha daha fazla karşı koyamadı ve 2004 yılında Maya Estetik’lerin temeli sayılan Çapa Maya Polikliniği’ni kurdu. www.mayaestetik.com

Kısa zamanda adından sıkça bahsedilen Dr. Nihat Dik, sektörün açmazlarıyla uğraşmak yerine, güzellik dünyasında yeni teknolojileri keşfetmek, medikal estetik uygulamalarında kullanılan cihaz ve malzemeleri Türkiye’ye getirebilmek için, birazda sektöre yön verme arzusu ve müteşebbis genlerinin de etkisiyle 2009 yılında Maya Laser ve Maya Pharma’yı hayata geçirdi.

Ticari altyapısını özenle işlediği Maya Estetik Grubu’nun atılımının önünde artık bir engel olmadığını düşündüğü 2011 yılından itibaren şubeleşmeye ve ülkemizde söz sahibi bir markayı; Maya Estetik Markası’nı Çapa’dan sonra ilk olarak Nişantaşı’nda, sonra sırasıyla Mecidiyeköy, Edremit (Balıkesir), Alsancak (İzmir), Lara (Antalya), Bakırköy ve Suadiye olmak üzere 8 şubeye ulaştırdı.

Dr.Nihat Dik, bu gelişmelere paralel olarak, sektördeki eğitimli, uzman estetiysen eksikliğini gidermek düşüncesiyle, kapsamlı bir eğitim programı ile Milli Eğitim Bakanlığı onaylı sertifika veren Maya Estetisyenlik Kursu ve daha geniş kitlelere hitap edeceği Maya Akademi’yi 2014 yılında hayata geçirdi.

Aşkla ve heyecanla bağlı olduğu işine devam ederken, halen aktif olarak hastalarıyla ilgilenmekte, Maya Estetik Grubu’nu aklındaki yepyeni fikirlerle besleyerek işletmelerindeki heyecanı sürekli canlı tutmaktadır.

 

 

 

 

Facebook Google plus Instagram Twitter