Reklam
Temiz Magazin
09 Ağustos 2020

27 yıllık tecrübesiyle Seyhan ERDAĞ yönetiminde sadece Temiz Magazin!

Tek seansta sigarayı bırakabilirsiniz.

Sağlık
27 Ocak 2016

BİOREZONANS YÖNTEM İLE SİGARA BIRAKMA

İradenizi zorlamadan, ilaç kullanmadan, vücudunuza kimyasal maddeler sokmadan, hiç bir yan etkisi olmayan biorezonans yöntemi ile sigarayı bırakmak mümkündür. Bir çok bağımlılıktan farklı bir bağımlılık olan sigarayı, hayatınızdan çıkartmak için kararlı olmanız, sonuca ulaşabilmemiz için yeterli olacaktır. 

Mental (beyini koşullandırma) bir şartlandırma oluşturmaya çalışmadan, vücudun nikotin ve yanında olan 5000 den fazla zehirli maddeye olan bağımlılığı, biorezonans yöntemi ile ortadan kaldırılmaktadır.

Vücudumuz tanıdığı maddelere karşı istek duyar. Sigara kullanan kişilerde, nikotin ve yanındaki maddeleri hücreler kodlarına yerleştirmiş ve bağımlılık geliştirmiş olur. Biorezonans yöntem ile vücudun sigara ile olan tüm algıları ortadan kaldırılmaya çalışılır. 

Bu yöntem frekanslar kullanılarak uygulanmaktadır.

Her hücremizin elektromanyetik bir yayılımı vardır, buna ''frekans'' denir. Sigara bağımlılığı olan kişilerde hücrelere kodlanmış olan nikotin ve diğer zehirli maddelerin elektromanyetik yayılımları (frekansları) kullanılır. Vücuda kodlanmış olan sigaranın tüm algıları, iki aynı frekansı eşleştirme yöntemi ile ortadan kaldırmak demek;  vücudun fiziksel bağımlılığının ortadan kaldırılması anlamına gelir.  Fizik kurallarına göre iki aynı frekans eşleştirildiğinde birbirini nörtler.  Bu uygulamayı vücudun enerji merkezleri araciliğı ile yaparak, sigaranın vücutta ki frekansları, biorezonans cihazındaki sigaranın frekansları ile eşleştirilir  ve fiziksel bağımlılık sonlandırılır. Bu işlem sadece 45 dakika sürmektedir. Tek seansta sigarayı bırakmak mümkündür. 

İlk seanstan sonra tekrar sigara isteği oluşur ise, ki bu sadece sigara alışkanlığınızı hatırlamaktır, aslında fiziksel bir ihtiyaç duymaz artık vücut, bu tip durumlarda destek seansı dediğimiz bir program ile, kişinin vücudunu sigaranın frekanslarından temizleme işlemine alırız. Yarım saat süren bu işlemden sonra kişi kendini sigaradan tamamen uzaklaştığını görerek, sigara içilen ortamlarda dahi sigara dumanından ve  kokusundan rahatsız olma haline geçer.

İşlem sırasında ağrı, acı hissedilmez. Uygulaması esnasında vücutta başlayan detoksifikasyon ( vücudun zehirli maddelerden arınması) nedeni ile rahatlama ve uyku hali görülebilir. İlk 48 saat içerisinde günde 3 lt su tüketilmesi, sıcak duş alınması ve kahve, alkol gibi içeceklerden uzak durulması önerilmektedir. 

Sigara kullanma alışkanlığı yoğun ve uzun yıllara yayılmış ise, renk terapisi ile  yapılan işlem güçlendirilmekte, kişi mümkün olduğunca sakin ve rahat bir süreç geçirerek sigarayı bırakması sağlanmaktadır.

Uludağ Üniversitesinin yaptığı araştırma sonucu, biorezonans yöntemin sigara bırakma konusundaki  başarı oranı yüzde 74 olduğu görülmüştür.

Bu yöntem ile Türkiye de yapılan sigara bırakma tedavilerinde 30 bin'den fazla kişi sigarayı iradesini zorlamadan bırakmış olmakla birlikte, sağlıklı bir yaşam sürecine geçmiştir. Bir çok doktorun ve hastanenin kullandığı bu yöntem başarı oranı olarak, diğer yöntemlerden çok daha yüksek, yan etkisi olmayan bir seçenektir. 

 

Facebook Google plus Instagram Twitter