Reklam
Temiz Magazin
31 Mayıs 2020

27 yıllık tecrübesiyle Seyhan ERDAĞ yönetiminde sadece Temiz Magazin!

11 Aralık haftasının yorumları ve 11 Aralık haftasında burcunuzun yorumları Astrolog Sema Sidar farkıyla

Astroloji
10 Aralık 2017
11 Aralık haftasının yorumları ve 11 Aralık haftasında burcunuzun yorumları Astrolog Sema Sidar farkıyla

Merhaba Sevgili Temiz Magazin Okuyucularım.

Bu hafta ile beraber yılın son 15 gününe başlıyoruz, koca bir yılı bitirmeden ve bizi neler bekliyor bakmadan önce, bir noktayı belirtmek istiyorum...

Bu haftayı ayın sonuna bağlamamın bir sebebi var!

Çünkü bu hafta gerçekleşecek gökyüzü hareketleri bizi bir sonraki haftaya hazırlayacak; esas hareketli dönem önümüzdeki hafta başlayacak!

MERKÜR URANÜS İLE OLUMLU AÇI YAPACAK

11 Aralık haftasında enerji olarak hareketli olsak da gökyüzü sakin olacak, bu anlamda ilk hareketimiz, Merkür’ün Uranüs ile yapacağı  olumlu açı olurken bu etki ile  fikirlerimiz ve konuşmalarımız da biraz geçmişte kalabiliriz. 

Merkür’ün retro olduğunu unutmamak gerekli, bu bizi geçmişe yöneltiyor çünkü.

Merkür diğer yandan yarım kalan işlerimizi sonuçlandırabilme azmi verecek, konuşurken beklemeye tahammülümüz olmayabilir, dikkatsizlikten kaynaklı kazalara da açığız, dikkatli olmakta fayda var.

Hayatınızda bitmesini istediğiniz ama cesaret edip bitiremediğiniz, hamle yapmadığınız işler siz farkında olmadan bitebilir. Bu durum tabii ki hayrınıza olacak bir olumlu bir bitiş!

Yaratıcılığınız oldukça açık olacak, farklı fikirler, sıra dışı olaylar, sıra dışı konuşmalar, farklı  eğitimler için oldukça destekleyici.

SATÜRN YAY BURCU'NDAKİ 2 BUÇUK YIL SÜREN YOLCULUĞUNU TAMAMLIYOR.

"Bu hafta önümüzdeki haftaya hazırlıyor" demiştim, bunun sebebi Yay burcunda 2 buçuk yıllık yolculuğunu sonlandırmaya hazırlanan Satürn  gezegeni.

Satürn tüm haftayı  burcun son derecesinde hareket ederek burç değiştirmeye hazırlanıyor. 

Bize de 2 buçuk yıldır hayatımızda baskın olan konularda "gel otur neler öğrendin" diye hesap sorarken, hayatımızda şu kalıcı olsun dediğimiz konuların, ne olduğunu anlamamız için yardımcı olacak. 

Ve salı günü itibariyle Yay burcunda "stelyum" dediğimiz bir açı kalıbının oluşumuna destek verecek. 

İkiden fazla gezegenin sanki bir trenin vagonları gibi birbiriyle etkileşim içinde gerçekleştirdikleri kavuşum açısı.

Venüs ,Güneş, Merkür ve Satürn bu açı kalıbını oluştururken, Güneş liderleri olacak ve doğal olarak  "ben" diye bildiğimiz alanlarda fırsat getirecek. 

Haftanın genelinde hayatınızdaki bir konuyu baskın bir şekilde vurgularken, eğitim, yurtdışı ile ilgili konular, eski aşk ilişkileri, geçmişte iz bırakan konular önümüze gelebilir. 

Yaşça büyük insanlardan destek görebiliriz. 

Hayatımızda bu kadar geçmiş ve geleceğe yön verme enerjisi yan yana olduğu için, bir kağıt kalem alıp, kendi iç hesaplaşmamızı yapmak, gelecekten istediklerimizi belirtmek için oldukça olumlu olurken. 

Küs olduğunuz ve barışmak istediğiniz insanlar varsa, konuşmak için bu hafta tam sırası.

Burçlara etkilerine bakalım daha net anlayacağız,

Koçlar ve Yükselen Koçlar:
Koçlar, burcunuzda bulunan Uranüs’ün  Merkür ile gerçekleştirdiği olumlu açı sizi harekete geçip,  hamle yapmak istediğiniz konularda gerekli enerjiyi verecek.

Bu hafta eğitim konuları, yurtdışı ile alakalı konular, uzun yolculuklar, üniversite bağlantıları, üniversite arkadaşlıkları ve  bu ortamlardan hayatınıza girecek yeni insanlar, yine yeni bir eğitim programı, yarım kalan eğitimler; baskın bir şekilde hayatınızda olacak. 

Her konu sizi bilgiye, bilmeye yönlendirecek. Bu anlamda geçtiğimiz 2 buçuk yıldır hayatınızda olan tüm kişiler ve olaylar bir şekilde çözüme kavuşacak ve  gerekli olan tecrübeyi kazandıracak. 

Kendinizi enerji olarak iyi fakat ruhsal anlamda yorgun hissedebilirsiniz gün içindeki kararsızlıklarınız radikal bir karar almamanız konusunda uyarırken. Karar alırken iki kez düşünmeniz konusunda uyarıyor.

Boğalar ve Yükselen Boğalar:
Boğalar, maddi konularda beklentilerinizi karşılamak adına sıra dışı ve farklı yollardan kazançlar elde etmek için hamle yapabilirsiniz. 

İş ortamınızdaki değişimler sizi maddi anlamda yorabilir, bu yüzden kaynaklarınızı gelirlerinizi sorgulayabilirsiniz.

Bu hafta gökyüzünde baskın olan yay burcu enerjileri sizi maddi konularda başkasından elde edileceğiniz gelir kaynaklarında, ödemeler, krediler, borçlarda, geçireceğiniz sağlıkla ilgili operasyonları vurguluyor.

2 yıldır kapatmaya çalıştığınız bir borcunuz varsa ya da yapılandırmak istediğiniz bir yatırım var ise bunların sonuçlanması adına da destekliyor. 

Satışını istediğiniz bir yatırımınız varsa, beklediğiniz bir  miras konusu varsa bu hafta beklediğiniz haberler gelebilir. 

Ayrıca tecrübe etmeniz gereken konular var ise   yeni yıla başlamadan önce bu konular hakkında hamle yapmalısınız.

İkizler ve Yükselen İkizler:
İkizler, kalabalık arkadaş grupları ile beraber oldukça sosyal olacaksınız, sosyalleşeceğiniz bir hafta olacak.

Kalabalıklardan çok güzel fırsatlar elde edebileceksiniz. 

Önemli gezegenler karşıt burcunuzda baskın bir şekilde yer alıyor. Bu etki sizi özellikle ikili ilişkiler, evlilikler, ortaklıklar, davalar, ortaklaşa girelecek kazanımlar konusunda etkileyecek. 

Uzun süredir hayatınızda olan insanla, neyin doğru neyin yanlış olduğunu anlayabilirsiniz. Geçtiğimiz 2 yıldan beri ilişkiniz yoğun bir sınavdan geçti, bunun sonucunu alacaksınız. "Ya tamam ya devam" anlamında önemli bir hafta; sürpriz bir evlilik kararı alabilirsiniz.

Yine hayatınızda bir insan yoksa özellikle eski arkadaş ortamınızın desteğiyle yeni birsiyle tanışabilirsiniz. Özellikle, katılacağınız davetler size bu konuda destek verirken işle ilgili yatırım anlamında da önemli insanlarla karşılaşabilirsiniz.

Yengeçler ve Yükselen Yengeçler:
Yengeçler, kariyerle ilgili konularda önemli bir hafta. İş ortamında yaşadığınız haksızlıkları çözüme kavuşturabileceksiniz. 

Yine işle ilgili beklediğiniz bir haber varsa bu hafta gelebilir, yalnız biraz sizin kendinizi ortaya çıkartmanız şart. 

Gökyüzünde baskın olan yay burcu enerjileri sizi işi ortamı, iş ortamındaki diyaloglarınız, iş arkadaşlarınız ile ilişkileriniz, günlük rutin işleriniz, sağlıkla ilgili konular ve evcil hayvanlarınızı etkilerken, bu konuları çok fazla öne çıkartacak. 

Uzun zamandır beklediğiniz bir terfi atama, eski işinizden geri dönüş, hak ve adaletin bu ortamda oturması adına oldukça güzel etkiler var. 

Beklediğiniz güzel haberleri alabilirsiniz ve yine  iş değişimi düşünüyorsunuz bu hafta istifa etmenin doğru olup olmadığını ya da bu konuda kafanızdaki soru işaretlerinin cevabını bulacaksınız.

Aslanlar ve Yükselen Aslanlar:
Aslanlar, haftaya sürpriz bir yolculukla başlayabilirsiniz. Özellikle  partneriniz  size bu konuda güzel bir jest yapabilir. 

Yine eğitimle ilgili konular bir şekilde hayatınızda olurken, çocuğunuzun eğitim hayatı da bu hafta sizin sorumluluğunuzda olacak.  

Gökyüzündeki baskın yay burcu enerjileri sizin yapınıza uygun ve sizdeki hareket enerjisini aktifleştirirken, hayatınızda hobilerinize yer vermek, kendinize zaman ayırmak, sevdikleriniz ile olmak için fırsatlar yaşayacaksınız.

2 yıldır bir küs bir barışık giden bir ilişkiniz var ise önümüzde ki 10 gün sizin çok önemli, bu  durum ya tam bir ilişkiye dönüşecek ya da hayatınızdan çıkacak. Bu konuda hamle yapmaktan ziyade size getirdiği kazanımları değerlendirmeniz önemli olacak; gerisini evrenin akışına bırakmanız yeterli. 

    

Başaklar ve Yükselen Başaklar:
Başaklar, maddi konularda ailenizden destek alabilirsiniz, ayrıca mevcut olan borçlarınızı kapatmak adına da yeni fırsatlar oluşabilir. Bu konuda bir kredi çekebilir ve başkasının finans kaynaklarından destek alma adına sıra dışı bir yol izlerken, hibe gibi  destek bir gelir kaynağı bulabilirsiniz, maddi açıdan güzel bir hafta olabilir. 

Özellikle ailevi ilişkileriniz çok öne çıkarken, evinizde bir tadilat ve tamirat söz konusu olabilir, ev ile ilgili yatırım, taşınma, bir yapılanma  ya da  eviniz ile  ilgili sürekli devam eden bir  problem varsa hepsini çözüme kavuşturabileceksiniz. 

Sizin de geçtiğimiz 2 buçuk yılda bu konularınız çok öne çıktı artık bunlarla ilgili meyve toplama, yaşadığınız sorunların çözüme kavuşturma dönemi. 

Aile ilişkilerinizde de problem yaşıyorsanız, aile bağlarını yeniden oluşturma adına oldukça pozitif etkilerin altındasınız.

Teraziler ve Yükselen Teraziler:
Teraziler, ikili ilişkilerde, evlilik, ortaklıklarda, karşınızdaki insana istedikleriniz yaptırma adına çok farklı bir yol izleyeceksiniz. Fikirleriniz karşınızdaki insan ile çatışsa da orta yolu bulabileceksiniz. 

Diğer yandan baskın yay burcu enerjileri, sizin hayatınızda kardeşleriniz ile iletişiminiz, şehirler arası yolculuklar, gün içindeki trafiğinizi aktifleştirirken. İletişim yetenekleriniz çok öne çıkacak, karşınızdaki insana kendinizi doğru ifade edebilme adına bir sınav verirken. Arkadaşlık ilişkilerinizde de çok eski arkadaşlarınız, bağlantılarınız bir şekilde gündeme gelebilir. 

Diğer yandan şehir içi trafiğinde dikkatli olmanız önemli iken bir araba alma yatırım yapma imkanınız varsa bu anlamda şartlar istediğiniz şekilde ilerleyecek.

Akrepler ve Yükselen Akrepler:
Akrepler, iş ortamı ve sağlıkla ilgili konularda hiç beklemediğiniz, ummadığınız olaylarla karşılaşabilirsiniz. Sürpriz bir terfi durumunuz oluşabilir. 

Hastalıklar açısından gribal enfeksiyonlara karşı oldukça açık bir haftadasınız, muhakkak besin takviyesi ile bağışıklık sisteminizi ayakta tutmalısınız. 

Diğer yandan yay burcunda baskın olan  enerjiler sizi parayla ilgili konulara yöneltecek. Geçtiğimiz 2 buçuk yıldır yatırım yapmak istediğiniz ama yapamadığınız her alanda yatırım yapma imkânı oluşurken...

Parayla ilgili sıkıntılı olduğunuz iş bağlantılarınız, bir türlü gelmeyen, kaynaklar bu ay ile beraber gelebilir. Kazanç elde, bunu yatırıma dönüştürme zamanı iken, en büyük tecrübeyi neyin size para getirip, getirmeyeceği konusunda yaşadınız bunu hayatınıza yansıtma zamanı.

Yaylar ve Yükselen Yaylar:
Yaylar, ikili ilişkiler, aşk ilişkileri, çocuklarınızla olan konular, hatta hobileriniz konusunda kendinize vakit ayırmak çok önemli, hafta başında bunun planlamasını yapmalısınız. Çünkü hafta ortasıyla beraber burcunuzda olan gezegenler destek verse de size ruhunuz kazan kaldıracak ve böylece artık ertelediğiniz, hamle yapmadığınız ya da kısaca hayatınızda sürekli sorguladığınız her şey bir şekilde önünüze çıkacak ve sizi önümüzdeki hafta burcunuzda gerçekleşecek yeni aya hazırlayarak sonuca yönlendirecek. 

Burcunuzda çok önemli etkileşimler var, kendinizi öne çıkartmak geleceğe dair planları yapmak, ilerlemek için hamle yapmanız gerekiyor. Önemli bir hafta sizin için her dakikayı her alanda verimli kullanmanız 2018’i doğru şekillendirmeniz gerekli.

Oğlaklar ve Yükselen Oğlaklar:
Oğlaklar, aile  bireyleriyle ilişkileriniz ve evinizde vakit geçirmek için daha fazla efor sarf edebilirsiniz.  

Bunun sebebi ise ev ortamında yalnız kalmak istemeniz  ama sizi burada  sürpriz bir  misafir karşılayacak ve yalnız kalmanıza izin vermeyecek. 

Ailenizden destek alabilirsiniz bu konuda, Çarşambadan itibaren ise bir şekilde bu ortamı sağlayıp kendi iç dünyanıza yöneleceksiniz; bu hafta kararsızlıklarınızı halletmek, beklentilerinizi netleştirmek, işle ilgili ne istiyorsunuz; bunları hayatınıza yansıtmak adına önemli. 

İş ortamınızdaki konulara yönelmek buradan çıkarım elde etmek baskın bir şekilde vurgulanırken, işle ilgili yaşadığınız problemleri eski işinizden haber alarak çözümleyebileceksiniz.

Kovalar ve Yükselen Kovalar:
Kovalar, kardeşleriniz ve yakın çevrenizle ilişkileriniz öne çıkacak, buradaki haberleşme kanalı siz olacaksınız. 

Diğer yandan hiç ummadığınız bir sosyal çevrenin içinde pazartesi ile birlikte kendinizi bulabileceksiniz, şehir içi trafiğiniz de yoğunlaşacak. 

Yay burcunda baskın olan enerjiler, sizi sosyal ortamınızı sorgulamaya, kalabalık gruplarda kimin doğru, kimin yanlış olduğunu anlamaya ve kendinizi sosyal sorumluluk içeren gruplara yönlendirmeye iterken. Kendinizi sosyal sorumluluk adına görevli ilan edebilirsiniz. 

Bu hafta birçok insanı hayatınızdan çıkartma kararı alabilir, hayattan bir beklentisi, bir hedefi olmayan insanlara aşırı tepkilerde bulunabilirsiniz sakin olmanız önemli iken. Çarşamba’dan sonra yeni tanışacağınız insanlara da fırsat vermelisiniz, ilişkilerinizi sorgulama haftası diyebilirim.

Balıklar ve Yükselen Balıklar:
Balıklar, maddi kaynaklarda hiç ummadığınız farklı alanlardan gelirler elde edebileceksiniz, hatta teknoloji kullanarak yeni kazançlar yeni kapılarla karşı karşıya kalabilirsiniz. 

Bu hafta itibariyle maddi konularda  para kazanma ve kazanç elde etme adına olumlu etkilerin altındayken, işinize yatırım yapmak için gerekli fırsatlar ayağınıza gelecek.

Geçtiğimiz 2 buçuk yılda kariyer anlamında önemli sınavlar verdiniz ve  bu hafta baskın olan yay burcu enerjileri sizi bu konuda neyin doğru, neyi yanlış yaptığınızı anlatarak, sonuç almanızı sağlarken. 

Burcunuzun doğası gereği zaman zaman işleri son dakikaya bırakırsınız bu hafta  bunu kaldırmayan etkiler var,  programlı bir şekilde  çalışarak haftadan çok yüksek verim ve gelir elde edebilirsiniz.

Etiketler: 
Astrolog
Astroloji
burçlar
gezegenler
merkür
yay burcu
Sema Sidar
Ankara
Bilinçaltı Eğitmeni
bilinçlatı terapisi

Facebook Google plus Instagram Twitter