Reklam
Temiz Magazin
07 Aralık 2021

27 yıllık tecrübesiyle Seyhan ERDAĞ yönetiminde sadece Temiz Magazin!

2020'nin son ay tutulması 30 Kasım'da İkizler Burcu'nda gerçekleşecek. Astrolog Sema Sidar hem tutulmayı hem de tutulmanın burçlara etkisini yazdı!

Astroloji
27 Kasım 2020
2020'nin son ay tutulması 30 Kasım'da İkizler Burcu'nda gerçekleşecek. Astrolog Sema Sidar hem tutulmayı hem de tutulmanın burçlara etkisini yazdı!

2020'nin son ay tutulmasını sizin için uzun uzun yazmak istedim o yüzden alıştığınızın dışında size hafta içi sesleniyorum.

30 Kasım 2020’de öğlen saat 12:29’da 8 derece İkizler Burcu'nda yarı gölgeli bir Ay tutulması gerçekleşecek.

Tutulma 4 saat 21 dakika boyunca devam ederken, Doğu Asya, Avustralya ve Amerika’dan izlenebilecek.

AY TUTULMALARI ASTROLOJİK OLARAK ÇOK GÜÇLÜ DOLUNAYLARDIR

Astrolojik olarak ay tutulmaları çok güçlü dolunaylardır ve insanın daha çok duygu durumunu ve burada yaşadığı kaosları çözmeyi hedef alır ve devamında büyük başlangıçları getirir.

Böylece ilk olarak duygularımız hareketlenecek.

Ay İkizler Burcu'ndaki konumundan tutulmayı gerçekleştirirken, eğitim, ikili ilişkiler, kardeşler, yolculuklar, kendimizi keşfetmeye yeni bir şeyler öğrenmeye adadığımız farklı konular, farklı alanlar, medya, haberleşme etkileneceğimiz konu başlıkları olacak.

Daha çok kendi alanımızda kendi özgürlüğünüzü ilan etmeye çalışacağız duygusal olarak ve kendi hayatımızda neleri düzeltmek istiyorsak orada doğru insanlarla bağlantı kurmak isteyeceğiz.

Tutulma karar alamadığımız, kendimizi gösteremediğimiz, sorumluluktan kaçtığımız noktaları önümüze getirecek.

Tutulmayla beraber daha çok yakın çevremizle, komşularla, günlük rutin işlerimizle ilgilenirken; yeni bir çevre oluşturmaya çalışacağız.

Tutulmaya Venüs; aşk, ilişki, sevgi gezegeni 150 derecelik bir açı atıyor.

Bu etki bırakmamız gereken ilişkileri, başkalarının sözlerinden etkilenip aşkta problem yaşayabileceğimizi gösterir...

ÖZEL HAYATIMIZ BAŞKALARININ DEDİKODU KAYNAĞI OLABİLİR

Özel hayatımız başkalarının dedikodu kaynağı olabilir ve biz bundan dolayı bedel ödemek zorunda kalabiliriz.

Hayatla ilgili beklentilerimizde, isteklerimizde, hayallerimizde gerçekçi olurken, en önemlisi zekâmız; bizi girdiğimiz birçok sıkıntıdan çıkartabilecek.

Hırsızlıklara, dedikodulara ve bilgi kirliliğine dikkat etmeliyiz.

Yaşadığımız her sorunu çözebileceğiz ama gün içindeki ani duygu değişimlerimiz yeni bir probleme sebep olabilir.

Ne istediğimizden emin olmalıyız. 

ÖFKE KONTROLÜNE DİKKAT

Tutulmada Ay, "Aldebaran Kraliyet Yıldızı"yla, Güneş de  "Antares Kraliyet Yıldızı"yla kavuşum halinde olacak.

Bu iki sabit yıldızın doğası kendi içinde bazı kuralları, koşulları getirir.

Başarılı olmak istiyorsak, dürüst olmamız, kendi yolumuzdan gitmemiz ve öfke kontrollümüze dikkat etmemiz gerekir.

Bunları yaparsak yüksek başarı elde edebiliriz. Yoksa arkadaşımıza söylediğimiz hastayım bahanesi bile bizi devamında bizim söylediğimizi yaşamamıza neden olur.

VİRÜSE DİKKAT! 

Sağlık açısından solunum yolları, ciğerler oldukça hassas.

Virüsün arttığı bu dönemde çok dikkat etmeliyiz.

Ayrıca tutulmadan yolculuklarla ilgili, şehir içi yolculuklar, yurt dışı seyahat ile kısıtlamalar gelebilir.

AY TUTULMASININ ETKİLERİ 1 AY SÜRECEK

Önümüzdeki bir ay, tutulmanın etkisini net bir şekilde hissedeceğiz.

Sizler için İkizler Burcu'ndaki ay tutulmasının burçlara etkilerini de yazdım... 

Sosyal medya hesaplarımı da buraya bırakıyorum, daima etkileşimde olabilmek için... 

İnstagram: www.instagram.com/semasidar/ 

Twitter: twitter.com/Sema_Sidar

 

 

Koçlar ve Yükselen Koçlar:

Koçlar, tutulma size yakın çevrenizle olan ilişkileriniz de etkileyecek. Kardeşleriniz, komşularınız ilgili konuları gözden geçireceksiniz. Geride bıraktığımız haziran ayında yaşadığınız bir çok konu bu süreçte çözüme kavuşacak. Başkalarının sözü ile karar almamaya ekstra dikkat etmelisiniz.

 

Boğalar ve Yükseleni Boğalar: 

Boğalar, tutulma sizi maddi konularda etkileyecek. Gelirlerinizi arttırmak için ekstra bir çaba içinde girebilirsiniz. Duygularınızın tatmini parasal konular sağlayacak. Maddi anlamda güvende hissetmek isteyeceksiniz fakat şu an yaptığımız hamleler direkt sonuç odaklı olmayacak. Aralık ayının sonunda daha rahat bir sürece gireceksiniz.

 

İkizler ve Yükselen İkizler:

İkizler, tutulma burcunuzda gerçekleşiyor ve burcunuzda gerçekleştiği için sizin için her konuda dönüşüm ve değişim zamanı olacak. Ertelediğiniz tüm konu başlıklarını bu süreçte çözüme kavuşturacaksınız. Aynı zamanda duygusal gelgitler yaşayabilirsiniz. İstikrar sizin için önemli bir kelime, hızlı düşünüp karar vermemelisiniz.

 

Yengeçler ve Yükselen Yengeçler:

Yengeçler, tutulmanın en zor etkilediği burçlardan birisi sizsiniz, içe dönmenize sebebiyet verecek. Bu sosyal çevrenizi değiştirmek isteyeceksiniz. Ruhsal anlamda yeni bir oluşum dönemi de diyebilirim. İş ortamında gereksiz dedikodulara karşı tetikte olmalısınız.

 

Aslanlar ve Yükselen Aslanlar:

Aslanlar, tutulma sizi kalabalık ortamlarda etkileyecek. Yeni bir sosyal çevre oluştururken kurduğunuz iletişim ağı geleceğe dair projelerinizi de oturtmanızı sağlayacak. Geleceği konuşmanın bu doğrultuda yol almanın tam zamanı.

 

 

Başaklar ve Yükselen Başaklar:

Başaklar, tutulma sizi kariyer alanında etkileyecek iş yükünüz artabilir. Fakat başka insanların söylemlerine karşı kariyer ortamınızda kulaklarınızı tıkamalısınız. Anne kökünden akrabalarınızla bu dönemde tartışmamaya dikkat etmelisiniz.

 

Teraziler ve Yükselen Teraziler:

Teraziler, tutulma sizi uzun yolculuklar seyahat ve yurtdışı ile alakalı konularda etkileyecek. Mecburi bir yolculuğa çıkmak zorunda kalabilirsiniz ve seyahat gündeminiz hareketlenebilir. Diğer yandan eğitimle ilgili konularda kesinlikle son dakika iş bırakmamalısınız. Kendinizi geliştirecek bir eğitime katılabilirsiniz.

 

Akrepler ve Yükselen Akrepler:   

Akrepler, tutulma sizi para alanında etkileyecek. Ödemelerinizi yeniden düzenlemek, hatta para adına verdiğiniz sözleri bir an önce tutmak zorunda kalabilirsiniz. Yazarak alışveriş yapmanızı tavsiye ederim. Yine miras beklentiniz varsa bu dönemde konuşmaları gerçekleşebilir. Haziran ayında  elde edebilirsiniz.

 

Yaylar ve Yükselen Yaylar:

Yaylar, tutulma sizi ikili ilişkiler, ortaklıklar, evlilikler de etkileyecek. Karşıt burcunuzda gerçekleştiği için kendi dengenizi bulmak zor olabilir. İlişkilerde minimum beklenti maksimum verim şeklinde ilerlemelisiniz. İnsanların söylediklerine değil yaptıklarına bakmalısınız. Aşk adına güzel bir tutulma aşk hayatınızdaki sıkıntıları çözebileceksiniz.

 

Oğlaklar ve Yükselen Oğlaklar:

Oğlaklar, tutulma sizi iş ortamında ve sağlıkta etkileyecek. Dolaşım yolu rahatsızlıklarına dikkat etmeniz gerekirken. Temiz hava olan ortamlarda olmaya dikkat etmelisiniz. Diğer yandan çalışma ortamınız da iletişim ağını siz yürüteceksiniz, doğru iletişim kurmak önemli olacak.

 

Kovalar ve Yükselen Kovalar:

Kovalar, tutulma sizi aşk ilişkiler ve çocuklar da etkileyecek. Aşk adına çok güzel bir dönem. Aşkı yeniden yaşamak flört enerjisini, hayatın her alanına aksettirmek için olumlu etkiler varken. Çocuklarınızın arkadaş ortamı ile dengesini siz kurmak zorunda kalabilirsiniz.

 

Balıklar ve Yükselen Balıklar:

Balıklar, tutulma sizi aile yuva kavramların da etkileyecek. Ev içinde değişiklikler yapılabilir, taşınabilir, lokasyon değişimi kararı alabilirsiniz ve haziran ayında uygulayabilirsiniz. Aile içindeki bir çok konu ile ilgileneceksiniz, sorumluluklar sizin üzerinizde olacak.

ASTROLOG SEMA SİDAR 

Etiketler: 
ay tutulması
Sema Sidar
Astrolog
burçlar

Facebook Google plus Instagram Twitter