Reklam
Temiz Magazin
07 Aralık 2021

27 yıllık tecrübesiyle Seyhan ERDAĞ yönetiminde sadece Temiz Magazin!

2021'in ilk burç yorumları. Astrolog Sema Sidar'ın 4 Ocak - 10 Ocak haftası burç yorumları

Astroloji
03 Ocak 2021
2021'in ilk burç yorumları. Astrolog Sema Sidar'ın 4 Ocak - 10 Ocak haftası burç yorumları

 

Koçlar ve Yükselen Koçlar:

Koçlar, haftaya Merkür-Plüton kavuşumu ile başlıyoruz. Bu etki size kariyer de destek verirken, beklediğiniz iyi haberlerin gelmesini sağlayacak. Kariyerde iş düzeninizin oluşması ve zamanı doğru yönetmek için bu etkiden faydalanabilirsiniz. Mars’ın burç değiştirmesi ise size para konusunda destek verecek, hak ettiğiniz paraları alabilmek için gayret göstereceksiniz ve elde edeceksiniz. Mars’ın Satürn’ yaptığı zorlu açı ise iş performansınızı artırırken, parayla ilgili beklentileriniz daha da yükselebilir ama yavaş adım atmak ve beklentilerinizi zamana yaymak önemli. Merkür’ün burç değiştirmesi ise sizi kalabalık gruplar da etkileyecek, sosyalleştiğiniz ortamlarda enerjinizi insanlara yansıtabileceksiniz. Ayrıca geleceğe dair projeleriniz için doğru insanlarla görüşüp, güzel iş bağlantıları yapabilirsiniz. Son olarak Venüs’ün burç değiştirmesi ise yine kariyerde etkileyecek, hızlı ve nakit para kazanma isteğiniz çok artacak. Hayatınızda kimse yoksa iş ortamından biri ya da iş arkadaşlarınız vasıtasıyla tanıdığınız bir insanla yeni bir ilişkiye başlayabilirsiniz.

 

 

Boğalar ve Yükselen Boğalar:

Boğalar, haftaya Merkür-Plüton kavuşumu ile başlıyoruz. Bu etki sizi eğitimle ilgili konularda radikal kararlar almaya yine kendinizi geliştirecek hatta para kazanmanızı sağlayacak bir yolculuğa çıkmanıza sebebiyet verecek. Mars burcunuza geçecek ve hayatla ilgili yeni bir mücadele dalı oluşturacak.  Ocak ayı boyunca kendinizi güvende hissetme isteğiniz ve maddi koşulları dengeleme arzunuz çok artacak. Merkür’ün burç değiştirmesi ise özellikle kariyer de kalıcı adımlar atmak istemenize, belki yeni ve farklı bir iş dalına yöneltecek. Bu arada maddi koşullarda daha garantici olmalısınız. Mars’ın Satürn’e yaptığı zorlu açı hem de Venüs’ün burç değiştirmesi maddi koşulları çok öne getirecek. Gereksiz harcamalardan uzak durmalısınız, yine maddi harcamalarınızı yazarak yapmanız önemli. Partnerinizden kaynaklı da giderlerinizde artabilir, onun sorumluluklarını lütfen üstlenmeyin.

 

 

İkizler ve Yükselen İkizler:

İkizler, haftaya Merkür-Plüton kavuşumu ile başlıyoruz. Bu etki sizi ödemeler, borçlar, kredilerde etkilerken. Yine mirasla ilgili beklentileriniz varsa ona dair hamle yapabilirsiniz. Mars’ın burç değiştirmesi ise içinize döndürecek ve hayat standartlarınızı gözden geçireceksiniz. İş ortamındaki düzeni sağlamak ve konfor alanınız için gayret içinde olacaksınız. Sağlıkta ise boyun ve boğaz bölgesi 4 Mart’a kadar hassas dikkat etmelisiniz. Mars’ın Satürn’e yaptığı zorlu açı ve Venüs’ün burç değiştirmesi sizin başkaları yüzünden gereksiz borçlanabileceğinizi gösterirken, ödemelerinizi çözümlemelisiniz ve eğer bir kredi çekecekseniz onun zamanını iyi ayarlamalısınız. Merkür’ün burç değiştirmesi sizi eğitimle ilgili konulara yönlendirirken, yurtdışından beklediğiniz haberler yine ticaretle ilgili hamleler için destek var.

 

 

Yengeçler ve Yükselen Yengeçler:

Yengeçler, haftaya Merkür-Pluto kavuşumu ile başlıyoruz. Karşıt burcunuzda gerçekleşen bu etki sizi ikili ilişkiler, evlilik, ortaklıklar da daha ayaklarınız yere basa basa karar vermenizi sağlayacak. Partnerinizden daha radikal ve sonuç odaklı hamleler bekleyeceksiniz. Mars’ın burç değiştirmesi kalabalık gruplarda, arkadaş ilişkilerine dikkat etmeniz gerektiğini, maddi konularda burada ödün verebileceğinizi gösterirken hem Mars’ın Satürn’e yaptığı açı hem de Venüs’ün burç değiştirmesi ödemelere, borçlara, kredilere dikkat etmeniz gerektiğini vurgularken, gereksiz borçlanmaya girmemelisiniz. Eşin para kaynaklarını da güvenmemeniz gereken bir aylık süreçtesiniz. Merkür’ün burç değiştirmesi ise yeni finans kaynakları açısından destek sağlayacak. Beklediğiniz prim ve maaş artışı varsa, bunu elde edebileceksiniz.

 

 

Aslanlar ve Yükselen Aslanlar:

Aslanlar, haftaya Merkür-Plüton kavuşumu ile başlıyoruz. Bu etki sizi iş ortamı ve sağlıkta etkilerken, dişlerinizin ve kemiklerinizin hassas olduğu bir döneme girdik. Venüs’ün burç değiştirmesi de özellikle dişler ve kemiklerin sizin için hassas olduğunu gösterirken, şeker rahatsızlıklarınız da varsa muhakkak kontrollerinizi yaptırmalısınız. Mars’ın burç değiştirmesi ise sizi kariyer de etkileyecek. İş ortamındaki mecburi zorunluluklar, kariyerde üstlerinizle konuşmanıza belki de terfi istemenize neden olabilir. Fakat bunu Mart ayına sarkıtırsanız daha başarılı sonuçlar alırsınız. Mars’ın hem Satürn’e yaptığı zorlayıcı açı hem de demin de belirttiğim gibi Venüs’ün burç değiştirmesi ruhen bunu tam olarak desteklemiyor. Merkür’ün burç değiştirmesi ise size ilişkilerde destek sağlayacak. İşte zorlansanız da aşkta kazanacağınız bir döneme başladınız. Partnerinizin zekâsı size yol gösterecek.

 

 

Başaklar ve Yükselen Başaklar

Başaklar, haftaya Merkür-Plüton kavuşumu ile başlıyoruz. Bu etki sizi aşk, ilişkiler ve çocuklarla ilgili konularda realist ve kararlı olmayı ve sonuç almaya yönlendirecek. Çocuklarla ilişkilerinizde zihninizi değil mantığınızı kullanacaksınız. Diğer yandan Mars’ın burç değiştirmesi yolculuklar, seyahat ve eğitimle ilgili konularda konfor alanınızı bozmanız gerektiğini vurgularken. Mars’ın Satürn’e yapacağı zorlayıcı açı ve Venüs’ün burç değiştirmesi kendinize vakit ayırmada zorlanabileceğinizi bundan dolayı da daha gergin bir ruh halinde olacağınızı gösteriyor. Ayrıca aşk ilişkilerinde karşınızdaki insanın maddi durumu öncelik listenizde olacak. Onun para kaynaklarına göre karar alacaksınız. Son olarak Merkür’ün burç değiştirmesi ise sağlık alanında etkileyecek. Dolaşım yolu rahatsızlıkları açısından risk altındayken iş arkadaşlarınızla da yeni bir iş ortaklığına, yeni bir projeye başlayabilirsiniz. Buda oldukça verimli olacak.

 

 

Teraziler ve Yükselen Teraziler:

Teraziler, haftaya Merkür-Pluto kavuşum açısı ile başlıyoruz. Bu etki aile, ev ve ev halkı ile ilgili iletişiminizde kalıcı sonuçlar elde etmek isteyeceksiniz. Duygusal değil daha çok mantıkla ilerlemenizi sağlayacak. Sizin için her şey sonuç odaklı beklentilerinizin hepsinde sonuç almak isteyeceksiniz. Mars’ın burç değiştirmesi ise maddi konularda sizi yeni bir sınava tabi tutacak. Gelirlerinizi arttırmaya çalışırken, partnerinizden ya da sevdiklerinizden maddi destek bekliyorsanız, tek başınıza olduğunuzu söylemem gerek. Mars’ın Satürn’e yapacağı zorlu açı ve Merkür’ün burç değiştirmesi ise sizi iş ortamında etkileyecek. Hayatınızda kimse yoksa oldukça zeki size yol gösterici bir partner adayı iş ortamından gelebilir. Çocuklarınızın okul ve ödev sorumlulukları sizin üzerinizde olacak. Onları sınavlara siz hazırlayacaksınız.

 

 

Akrepler ve Yükselen Akrepler:   

Akrepler, haftaya Merkür-Pluto kavuşumu ile başlıyoruz. Bu etki sizin kardeşlerle olan iletişiminizde yakın çevrenizle kurduğunuz bağlar da etkileyecek. Onlarla daha radikal konuşmalar yapabilirsiniz ve parayı önemseyeceksiniz. Bu hafta Mars’ın karşıt burcunuzda geçmesi ikili ilişkiler, ortaklıklar, evlilikte de yeni bir dönemi başlatıyor. Ciddi olmayan, güven duymadığınız ikili ilişkilerinizi aşkta dahil hayatınızdan çıkartabilirsiniz ki, Mars’ın Satürn’e yaptığı zorlu açılar yine Venüs’ün burç değiştirmesi size bu konuda güç verecek. Karşınızdaki insanlardan hem parasal beklentileriniz olacak hem hayatınızda sizin için kimler fedakârlık yapıyor bunları göreceksiniz. Son olarak Merkür’ün burç değiştirmesi ise ev değişimi ile ilgili karar almanıza neden olurken. Evin içindeki elektronik eşyalarla ilgili bozulmalara dikkat etmelisiniz.

 

 

Yaylar ve Yükselen Yaylar:

Yaylar, haftaya Merkür-Pluto kavuşumu ile başlıyoruz. Bu etki sizi parayla ilgili konularda ve gelirlerinizde tetiklerken, gelirlerinizi arttırmak için ve daha kalıcı gelir kaynakları bulmak için gayret göstereceksiniz. Maddi anlamda önemli bir dönem. Diğer yandan Mars’ın burç değiştirmesi ise iş ortamındaki konfor alanınızı yükseltmek, iş ortamınızı yenilemek için çaba içinde olacağınızı gösteriyor. Sağlık da işte açıklığına karşı dikkatli olmalısınız. Mars’ın Satürn’e yapacağı zor açı ve Venüs’ün burç değiştirmesi daha fazla çalışmanız gerektiğini de vurguluyor. Gelecek odaklı yatırım planı için önümüzdeki 20 günlük süreçte daha fazla çalışabilirsiniz. Buna göre kendinizi daha çok çalışmaya motive edebilirsiniz. Merkür’ün burç değiştirmesi ise iletişim, haberleşme ağınızın yeniden oluşacağını, özellikle kardeşlerinizle ve komşularınızla ilişkilerde daha iyi bir döneme işaret ediyor.

 

 

Oğlaklar ve Yükselen Oğlaklar:

Oğlaklar, bu hafta burcunuzda gerçekleşen Merkür-Pluto kavuşumu ile başlıyoruz. Bu etki daha radikal kararlar ve sorumluluk almaya yönlendirecek. Para kaynaklarınızı da gözden geçireceksiniz. Zamanı iyi programlamaya çalışacaksınız. Mars’ın burç değiştirmesi ise hobilerinize yöneltirken, gerçekten kendinize vakit ayırmak bir yandan istikrarla para kazanmak ve hayatınızı bir düzene oturtma isteğiniz var. Fakat Mars’ın Satürn’e yaptığı zorlayıcı açı ve Venüs’ün burcunuza geçmesi sizin gelirlerinizi arttırmak isterken daha fazla efor sarf etmeniz gerektiğini gösteriyor. Diğer yandan aşkta şanslı döneme girdiniz, ilişkilerinizde ki mevcut problemleri çözebileceğiniz gibi hayatınızda kimse yoksa yeni bir aşka yelken açabilirsiniz. Merkür’ün burç değiştirmesi ile sorumluluk alarak, kendinizi disipline ederek ve gerekirse özgürlük alanınızı kısıtlayarak kazançlarınızı artıracaksınız.

 

 

Kovalar ve Yükselen Kovalar:

Kovalar, haftaya Merkür-Plüton kavuşumu ile başlıyoruz. Bu etki sizi biraz yoracak, hafta başında düşüncelerinizde duygularınızda negatif bakış açısına sahip olabilirsiniz. Mars’ın burç değiştirmesi ise aile, ev ve ev düzeni ile ilgili konularda daha fazla efor sarf etmenize sebep verecek. Çünkü burcunuzdaki Satürn’e zorlu bir açı yapacak ve iletişim gezegeni burcunuza geçecek.

Kendi başınıza hareket etmek isterken, ailenizdeki sorumluluklar arttığı için karar alamayabilir, hareket etmekte zorlanabilirsiniz. Ayrıca hayatınız bir an önce düzene sokma isteğiniz varken, başka insanların problemleri sizi gerebilir. Venüs’ün burç değiştirmesi ise maddi anlamda size iyi gelecek; para kaynaklarınızı artırırken bir yandan da iş ortamınızı düzenleyeceksiniz. Sağlıkta ise dişleriniz ve kemikleriniz oldukça hassas, kontrollerinizi lütfen yaptırın.

 

 

Balıklar ve Yükselen Balıklar:

Balıklar, haftaya Merkür’ün Plüton ile kavuşumu ile başlıyoruz. Bu etki sizi kalabalık arkadaş gruplarında akılcı iş bağlantıları yapma adına destekleyecek. Geleceğe dair projelerinizde sonuç odaklı olacaksınız, hayalperestliğinizi kenara bırakacağınız güzel bir hafta. Mars’ın burç değiştirmesi ise yakın çevre ve kardeşleriniz ile bazı girişimlerde bulunabileceğinizi. Onların konfor alanı için fedakarlık etmek zorunda kalacağınızı gösteriyor. Mars’ın Satürn’e yaptığı zorlayıcı açı ise arkadaşlarınız için yolculuğa çıkabileceğinizi ve maddi kaynaklar açısından daha tutumlu olmanız gerektiğini vurgularken. Merkür’ün burç değiştirmesi sizin iş ortamınız da teknolojiye ağırlık vermeniz gerektiği konusunda ihtarda bulunuyor. Son olarak Venüs’ün burç değiştirmesi ise sizin hayatınızda kimse yoksa arkadaşlarınız vasıtasıyla tanışacağınız, güzel bir ilişkiye yönlendirirken, yine geleceğe dair bir projenizi de gerçekleştirmek için de fırsat elde edeceksiniz.

ASTROLOG SEMA SİDAR 

Etiketler: 
burçlar
2021
Sema Sidar
Astroloji

Facebook Google plus Instagram Twitter