Reklam
Temiz Magazin
07 Aralık 2021

27 yıllık tecrübesiyle Seyhan ERDAĞ yönetiminde sadece Temiz Magazin!

26 Şubat'ta Merkür Güneş'in kalbinde olacak! Dualar için özel bir zaman aralığı yaşanacak! Astrolog Sema Sidar'dan yeni haftanın ve yeni haftada burcunuzun yorumları.

Astroloji
23 Şubat 2020
26 Şubat'ta Merkür Güneş'in kalbinde olacak! Dualar için özel bir zaman aralığı yaşanacak! Astrolog Sema Sidar'dan yeni haftanın ve yeni haftada burcunuzun yorumları.

 

Sevgili Temiz Magazin okuyucularım, harika bir hafta geçirmenizi diliyorum.

Yeni haftada burç yorumlarıma, burcunuza Mars’ın ve Venüs’ün açıları yön verecek. İlk başta hatırlatmak istedim sizlere... 

HAFTAYA MARS, GÜNEŞ, MERKÜR ETKİLERİ İLE BAŞLAYACAĞIZ

Mars; (mücadele, savaş gezegeni), Güneş -Merkür kavuşumuna olumlu bir açı yapacak, haftaya bu etki ile başlıyoruz.

Bunu anlatmadan önce Güneş - Merkür kavuşumunu anlatmak istiyorum.

Merkür; iletişim haberleşme gezegeni geri harekette iken kimliğimizi, kişiliğimizi temsil eden Güneş ile güç birliği yapacak.

Merkür ve Güneş kavuşumu yaşanacak...

Merkür, Güneş'in kalbinde olacak!

İLETİŞİM VE HABERLEŞMEDE ANLAŞILIR BİR SÜREÇ BAŞLAYACAK

İletişim, haberleşme ve konuşmayla ilgili daha anlaşılır bir süreç geçireceğiz.

Merkür retro olmasına rağmen günlük işlerimizde biraz olsun rahat nefes almamızı sağlayacak.

DUALARINIZ İÇİN ÖZEL BİR ZAMAN ARALIĞI OLACAK

LÜTFEN NOT ALIN... 

Bu kavuşumun dua kapılarını açan özel de bir zaman aralığı var, 26 Şubat’ta sabaha karşı saat 02:50- 06:41 arasında tam kavuşum yapacak!

MERKÜR, GÜNEŞ'İN KALBİNDE OLACAK!

DUA VE DİLEK ZAMANI... 

Merkür'ün ve Güneş'in kavuşumunun en özel dakikaları 04:40-04:46 arasında olacak. O dakikalarda Merkür; Güneş’in kalbinde olacak!

Türkiye'de sabaha karşı bu zaman aralığında dua ve dileklerimizi yapabiliriz...

Merkür retro olduğu için yarım kalan, içimizde uhde kalıp keşke hayatımızda olsa dediğimiz dilekler için daha uygun olur.

MERKÜR VE GÜNEŞ, MARS'LA BULUŞACAK

Bu ikili Mars'la buluşunca da girdiğimiz mücadeleleri rahat sonuçlandırmamızı, kendimizi doğru ifade edebilmemizi, konuşmalarımızı çekinmeden rahatlıkla yapabilmemizi, zihnimizin dağınıklığını alıp, kolay ilerlememizi sağlayacak.

Bu olumlu etkileşim dişler, kemikler, iskelet sistemi ile ilgili rahatsızlıklarımızın tedavisi için uygun koşulları sağlayacak... 

Kulak, burun, boğaz bölgesi hassas olacak, sağlığınızla ilgili yaptırmak istediğiniz kontrolleriniz varsa gidebilirsiniz.

HAFTANIN 3. ETKİSİNDE VENÜS VAR

VENÜS'ÜN ZORLU AÇILARI HAYATIMIZI ETKİLEYECEK

Haftanın diğer etkisinde Venüs; aşk, ilişki, sevgi gezegeni var. 

Venüs, 2 zorlu açı gerçekleştirecek.

Hafta başında Jüpiter; şans, bolluk, bereket gezegeni ile hafta sonuna doğru da Pluto; değişim, dönüşüm gezegeni ile.

Tüm bu gezegenler birleşince, etkileri de kolay olmayacak tabii ki... 

Sevdiğimiz insandan gerçekleştirmesini istediğimiz fırsat ya da maddi olarak bir beklentiniz varsa bunu elde etmekde zorluk yaşanacak.

Sanatla ilgili konularda ve bu konuda yaptığınız projeler varsa işlerinizin ilerlemesinde problem olabilir.

İstediğiniz, beklediğiniz parayı alamayabilirsiniz. 

Kariyerle ilgili konularda da bizi zorlayacak etkiler oluşacak; mevcut koşullar bize bir şey katmıyorsa inat etmeden alternatif yollar düşünmeliyiz.

Özetle "tırnağın varsa başını kaşı" sözünü deneyimleyeceğiz.

Kimseden beklenti içine girmeden kendi başımıza yapabileceklerimize odaklanmalıyız.

İMZA BEKLEDİĞİNİZ İŞLERİNİZ VARSA, SÜREÇ UZAYABİLİR

Yeni haftada devlet kapısında işleriniz varsa sıkıntıya girebilir, süreç uzayabilir.

Önümüzdeki hafta daha rahat sonuç alırsınız.

İLİŞKİDEKİ PROBLEMLERE DİKKAT!

Bu arada ilişkinizdeki problemleri dönüştürmek, değiştirmek de kolay değil, kolay olmayacak.   

Merkür retroda biten ilişkiler kalıcı olarak bitmemiştir desek de, bu etki ile biten ilişkiler kalıcı olarak sonlanabilir.

4 Mart’a kadar ilişkilerinizde inatçı olmadan ilerlemelisiniz.

HAFTALIK BURÇ YORUMLARINIZ

YENİ HAFTADA BURCUNUZU VE SİZİ NELER BEKLİYOR?

Koçlar ve Yükselen Koçlar:

Koçlar, haftaya Mars’ın Merkür ve Güneş ile yaptığı olumlu açı ile başlıyoruz. Bu etki sizin içe dönme sürecinize de destekleyici olurken aynı zamanda kariyerle ilgili de yapabileceklerinizi daha rahat yapmanızı hedef belirlemenizi ve bu hedefler doğrultusunda iletişimi kurmanızı sağlayacak. Haftanın diğer etkisinde burcunuzdaki Venüs, Jüpiter ve Pluto’ya zorlu açılarda bulunacak. Buda özellikle kariyerde tek başınıza ilerlemeniz gerektiğini başka insanlardan beklenti içine girdiğinizde kaybedebileceğinizi, referans ile değil de bireysel olarak karar almanız gerektiğini vurgularken. Statü sahibi insanlarla inatlaşmadan daha orta yolu bularak ilerlemelisiniz.

 

 

Boğalar ve Yükselen Boğalar:

Boğalar, haftaya Mars’ın Güneş, Merkür kavuşumu ile yapacağı olumlu açı ile başlıyoruz. Bu etki sizin seyahat, uzun yolculuklar ve eğitimle ilgili konularda kazançlı olmanıza yarım bıraktığınız eğitime geri dönmenize hatta uzun zamandır istediğiniz, yurtdışı projesi varsa bununda sonuçlanmasını destekleyecek. Yurt dışı ile yapacağınız işler artabilir. Burada arkadaş çevrenizin desteğini, yanınıza alabilirsiniz. Bu hafta gökyüzü tek başına hareket et dese de sadece bu konuda sosyal çevreniz destek oluşturacak. Haftanın diğer etkisinde Venüs, Jüpiter ve Pluto’ya zorlayıcı açılarda bulunacak bu etki sizin içe dönmenize, sevgi isteğini daha ruhsal enerjilerde bulmanıza belki meditasyon yoga gibi faaliyetlerle ruh dengenizi sağlamanızı istiyor. Çünkü beklentileriniz ilişkiler boyutunda karşılanmayacak, üzülmemek için içe dönmek nadasa çekilmek, ikili ilişkiler için daha önemli ve fayda sağlayacak.

 

 

İkizler ve Yükselen İkizler:

İkizler, haftaya Mars’ın Merkür ve Güneş kavuşumu ile yaptığı olumlu açı ile başlıyoruz. Bu etki sizi kariyer ve maddi konularda neler yapabileceğinizi deneyimlemenize, parasal konularda daha rahat ilerlemenizi ve ödemelerinizi ayarlamanızı sağlayacak. Ödemeler borçlar alanında yazarak çalışmanızı gözümüzden kaçan bir şey olmaması adına gerekli. Bu konuda da önlem almayı bırakmazsanız oldukça kazançlı bir dönemdesiniz. Haftanın diğer etkisinde Venüs, Jüpiter ve Pluto’ya   zorlayıcı bir açı yapacak, bu etkiyle etkiden kaynaklı olarak da kalabalık gruplarda para kaybı yaşayabilirsiniz. Başkalarına kefil olmak başkalarının borçların üstlenmek için hiç uygun zaman değil yine borç vermeniz devamında almanız adına zora sokar.  Maddi konularda riske girmemenizi tavsiye ederim.

 

 

Yengeçler ve Yükselen Yengeçler:

Yengeçler, Haftaya Mars’ın Güneş, Merkür kavuşumu ile yaptığı olumlu açı ile başlıyoruz. Sizin ikili ilişkilerde uzun zamandır yaşadığınız problemleri çözmenize,  partnerinizle bir yolculuğa çıkmanız için destek oluşturacak. İki ilişkiler, evlilik ve ortaklıklarda iletişim anlamında yaşadığınız sıkıntılar çözülecek fakat bir yandan da Venüs’ün Jüpiter ve Pluto’ya yaptığı zorlayıcı açı ile eğer kariyerdeki problemlerinizi evliliğinize yansıtırsanız sıkıntı olacağını, kariyer hayatınızı çok iki ilişkilerinizde anlatmadan sadece ikili ilişkilerinizdeki problemlerinizi odaklanmanızı söyleyebilirim, böylece çözüm olsun. Ama kariyerdeki sıkıntılar eve yansırsa süreç daha bir çıkmaza girebilir ve kariyerle ilgili konularda yavaş adım atmak biraz sakin olup beklemede kalmak devamın da kazançlı olmanızı sağlayacak.

 

 

Aslanlar ve Yükselen Aslanlar:

Aslanlar, haftaya Mars’ın Güneş, Merkür kavuşumuna yaptığı olumlu açı ile başlıyoruz. Bu etki iş ortamınızı yenilemenizi, düzenlemenize, iş ortamında yaşadığınız iletişim problemlerinde kazanç sağlamanızı destekleyecek. Maddi olarak da olumlu dönüşler mevcut, beklediğiniz pirim varsa bu dönemde netleşip, kazançlı çıkabilirsiniz. Yine maddiyatla ilgili konuşmalar için koşullar oluşursa rahatlıkla yapabilirsiniz. Haftanın diğer etkisinde Venüs, Jüpiter ve Pluto’ya zorlayıcı açılar da bulunacak, bu da eğitimle ilgili konularda problemler olabileceğini, bir yolculuk düşünüyorsanız izin problemini aşamadığınız için gidemeyeceğinizi gösteriyor. İş ortamından ayrılmak için çok uygun zaman aralığı değil belirttiğim gibi destekleyici etkilerden faydalanmanız lazım,  tatil ya da seyahat programınız varsa önümüzdeki haftalarda değerlendirmenizi tavsiye ederim.

 

 

Başaklar ve Yükselen Başaklar:

Başaklar, haftaya Mars’ın Güneş, Merkür kavuşumuna  yaptığı olumlu açı ile başlıyoruz. Bu etki ikili ilişkiler, evlilik, ortaklıklar da yaşadığınız iletişim problemlerinizi çözmenizi çocuklarla ilgili konularda kazançlı olmanıza destek oluşturacak. İkili ilişkilerdeki problemleri aşabileceğiniz bir etki fakat işin içine para girerse ve olumlu sonuçlar alamayabilirsiniz. Haftanın diğer etkisi olan Venüs’ün Jüpiter ve Pluto’ya yaptığı zorlu açılar da aşk ve ilişkilerde destekleyici olsa da, işin içine para ve maddi koşullar girdiğinde beklediğinizi alamamanıza, çıkar ilişkisine dönüşme, riskinin olduğunu belirtiyor. Özellikle çocuklarla ilgili konularda  para kısmını çok zorlamamalısınız daha dengede olmalısınız. Partnerinizle maddi koşulları konuşmak için bu hafta uygun değil.

 

 

Teraziler ve Yükselen Teraziler:

Teraziler, haftaya Mars’ın, Merkür-Güneş kavuşumuna yapacağı olumlu açı ile başlıyoruz. Bu etki ev hayatınız ve iş hayatınızı düzenlemeniz, çalışma saatlerinizi dengede tutmanıza, hayatınızı bir programa oturtmanız için destekleyici olacak. Ama Merkür retro herhangi bir spora başlamak güzellikle ilgili bir uygulamanın içinde olmak adına uygun değil, bunu da dipnot olarak belirtmek isterim, bu arada uyku düzeninizi programlamak için harika bir dönem yatma ve kalkma uyanma saatlerinizi dengelemeyi düşünüyorsanız güzel bir program ile yapabilirsiniz. Haftanın diğer etkisinde Venüs, Jüpiter ve Pluto’ya zorlayıcı açılar yapacak ise evlilikte bu kadar rahat ilerleyemediğinizi, iki ilişkilerde sıkıntı olacağını özellikle kimsenin evle ilgili sorumluluk almayacağını söyleyebilirim. Bu alanda daha bireysel yol almalısınız, evin içindeki sorunları sizin çözmenizi gerektiğini belirtmek isterim

 

 

Akrepler ve Yükselen Akrepler:   

Akrepler, haftaya Mars’ın, Güneş-Merkür kavuşumu ile yaptığı olumlu açı ile başlıyoruz. Kardeşleriniz ve yakın çevreniz ile iletişim problemlerinizin çoğunu çözmenize hatta ailecek daha büyük bir birlik oluşturmanızı sağlayacak. Yine partnerinizle yaşadığınız sıkıntılara çözüm getireceksiniz. Aşk adına da destekleyici zamanlar özellikle eski sevgililerin geri dönme etkisi bu hafta hayatınıza bariz bir şekilde parmak basacak. Haftanın diğer etkisinde Venüs’ün Jüpiter ve Pluto’ya yaptığı zorlayıcı açı sizi sağlık konularında sıkıntıya sokacak, migrene baş dönmesine dikkat etmelisiniz. Gideceğiniz kısa yolculuklar da bile yanınıza yiyecek bir şeyler alıp şeker düşmesi gibi problemlerle karşı karşıya kaldığınızda çözebilin. Çantanızda muhakkak yiyecek içecek bulundurmanızı tavsiye ederim nerede hangi koşulda karşılaşacağınız çok belli değil, iş ortamında da yediğiniz yemeklere dikkat edin gıda zehirlenmelerine yatkınsınız.

 

 

Yaylar ve Yükselen Yaylar:

Yaylar, haftaya Mars’ın Güneş-Merkür kavuşumu ile yaptığı olumlu açı ile başlıyoruz. Bu sizin para ile ilgili konularda destekleyecek ailenizden gelecek maddi koşullarda da fayda sağlayacak, yine evle ilgili konularda para açısından kazançlısınız. Ev satışı gerçekleştirebilir, kiranızda indirime gidilebilirsiniz, özetle maddiyat ve ev konusunda destekleyici etkiler var. Haftanın diğer etkisinde Venüs’ün Jüpiter ve Pluto ile yaptığı zorlu açıdan kaynaklı aşk ilişkilerinde maddiyattan kaynaklı sıkıntılara işaret ediyor. Paradan istediğiniz tatmini olamamanıza, ilişkinizde maddi konularında sonuç alamayabilirsiniz, partnerinizden minimum beklenti de olursanız bu sıkıntıyı yaşamazsınız. Ödemelerinizi ve borçlarınızı da yazılı yapmanızı tavsiye ederim.

 

 

Oğlaklar ve Yükselen Oğlaklar:

Oğlaklar, haftaya burcunuzdaki Mars’ın, Güneş-Merkür kavuşumu ile yapacağı olumlu açıyla başlıyoruz. Bireysel olarak yapacağınız tüm mücadelelerin olumlu sonuçlanması, kuracağız iletişimde aksilikler yaşanmaması adına destek sağlarken. Kardeşiniz ve yakın çevrenizle yapacağınız işler varsa burada da süreç olumlu. Haftanın diğer etkisinde Venüs, Jüpiter ve Pluto’ya zorlu açılarda bulunacak, bu etki aileden kaynaklı sıkıntılara sebebiyet veriyor, tek başınıza yol almanız gereken konularda ailenizin desteğini umduğunuz da sıkıntı yaşamanıza neden olurken. Ev hayatı sizi sıkabilir, bunalabilirsiniz, evde durmak çok iyi gelmeyecek, yine uyku problemleri konusunda sıkıntılar var, bu yüzden çok fazla kafein içeren içecekler tüketmemelisiniz bu hafta.

 

 

Kovalar ve Yükselen Kovalar:

Kovalar, haftaya Mars’ın Güneş-Merkür kavuşumu ile  yapacağı olumlu açı ile başlıyoruz, bu etki içe dönmenize, hayattan beklentilerinizi sorgulamanıza neden olacak. Maddi konularda da rahat bir sürece gireceksiniz ama yine de neyi nasıl yapmanız gerektiği ile ilgili soru işaretleriniz var. Unutkanlığınız değil ama dalgınlığınız var, bu yüzden çalışma programı yapmanız ödemelerinizi güzelce programlamanız size fayda sağlayacak. Venüs’ün, Jüpiter ve Pluto’ya yaptığı zorlayıcı açı ise iş ortamındaki maddi beklentilerinizin yavaş ilerlemesine, kardeşlerinize maddi yönden destek oluşturmanıza gideceğiniz kısa yolculuklar için daha fazla para harcamanıza neden olurken. Maddiyat ve iş ortamını dengelemeniz zor olabilir, yolcuklar iyi gelecek fakat önceden bütçenizi ayarlamanız iyi olur.

 

 

Balıklar ve Yükselen Balıklar:

Balıklar, haftaya Mars’ın Güneş-Merkür kavuşumu ile yaptığı olumlu açı ile başlıyoruz. Güneş- Merkür kavuşumunun da burcunuzda olduğunu belirtmek isterim, bu anlamda dilek ve dua kapılarınız açık, bu hafta pozitif konuşmaya, iletişimde olmaya dikkat edin, sözcüklerin tamamen gücü olacak. Söyledikleriniz olabilir, yine kalabalık gruplarda olmak, arkadaşlarınızla sosyalleşmek iyi gelecek. Birden fazla insanla doğru iletişim kurabilirsiniz. Haftanın diğer etkisi Venüs’ün Jüpiter ve Pluto’ya yaptığı zorlu açı, kalabalık gruplarda destek oluştursa da maddi sorumlulukları kesinlikle üstlenmemeniz gerektiğini, arkadaşlarınıza söz verdiğiniz taktirde bütün maddi koşulları sizin sorumluluğunuz ödemeniz gerektiğini vurguluyor. Bu yüzden borç para vermemeye parayla ilgili tutamayacağınız sözlere vermemeye ve gereksiz sorumluluklar almamanızı tavsiye ederim.

ASTROLOG SEMA SİDAR

ASTROLOG SEMA SİDAR'IN SOSYAL MEDYA ADRESLERİ:

İNSTAGRAM: https://www.instagram.com/semasidar/

FACEBOOK: https://www.facebook.com/Sema-Sidar-Astroloji-Ve-Ki%C5%9Fisel-Geli%C5%9F...

TWİTTER: https://twitter.com/Sema_Sidar

 

Etiketler: 
Sema Sidar

Facebook Google plus Instagram Twitter