Reklam
Temiz Magazin
06 Haziran 2020

27 yıllık tecrübesiyle Seyhan ERDAĞ yönetiminde sadece Temiz Magazin!

Akrep Burcu'nda Yeni Ay geliyor. Hayatımızda bir dönem kapanacak! Astrolog Sema Sidar'dan yeni haftanın ve burcunuzun yorumları

Astroloji
27 Ekim 2019
Akrep Burcu'nda Yeni Ay geliyor. Hayatımızda bir dönem kapanacak! Astrolog Sema Sidar'dan yeni haftanın ve burcunuzun yorumları

 

Merhaba Sevgili Temiz Magazin okuyucularım, oldukça önemli bir haftaya başlıyoruz.

Hayatımızdaki bir dönemi kapatacak etkilerle karşı karşıyayız.

Başlıkları sayacak olursam hafta başında bizi Yeni Ay karşılıyor, hafta Merkür retrosu ile devam ederken, son olarak Venüs'ün burç değiştirmesi ile haftayı kapatacağız.

HAFTAYA YENİ AY İLE BAŞLAYACAĞIZ

Haftaya 28 Ekim’de 4 derece Akrep Burcu'nda gerçekleşecek çok önemli etkilere sahip Uranüsyen Yeni ay ile başlıyoruz.

Uranüs; sıra dışılığı, sınır dışılığı, isyanı, ani gelişen olayları simgeler.

Yeni Ay, Akrep Burcu'nun özelliklerini yeni başlangıçlar şeklinde vurgularken bir yandan da bu yeni başlangıçlara, Uranüs karşıt açı oluşturacak.

Bu da bizi içsel değişime ve güçlenmeye yöneltecek. 

Tabii burada Akrep-Boğa aksı dediğimiz sabit burçların başrolde olmalarından kaynaklı güven duymadığımız her konunun yeni başlangıçtan çıkıp sonlanma etkisi olabilir.

Diğer yandan da sezgilerimiz ile yol alıp, güçlü olmak isteyeceğiz.

Hayatımızdaki standartların bozulmasını ise hiç istemeyeceğiz.

VERDİĞİMİZ KARARLARIN DÖNÜŞÜ OLMAYACAK!

SÜRECE DİKKAT!

Verdiğimiz kararların dönüşü olmadığı bir sürece giriyoruz.

Düşünmeden hareket etmek devamında üzülmemize neden olabilir.

Gizemli konular, sırlar, kapalı kalan uzun zamandır en dibe gömdüğümüz duygularımız ortaya çıkabilir.

Çünkü bir yandan da gökyüzünde Venüs; aşk ilişki gezegeni ile Merkür, iletişim, haberleşme, zihin gezegeni yine Akrep Burcu'nda kavuşum halinde olacaklar.

SIRLARIMIZA DİKKAT!

Sırlarımıza dikkat etmeli çok fazla açığa çıkmasını istemediğimiz konuları bu dönemde gündeme getirmemeliyiz.

Yasak aşklar, tutkulu ilişkilerinize bu dönemde dikkat etmelisiniz, güç gösterisi yaşanmasın.

Ayrıca para ile ilgili sınavlarımız olabilir, güvenmediğiniz insanlara borç para vermemeliyiz.

Yeni ay önümüzdeki 8 gün boyunca etkisini sürdürecek.

Yapılması gerekenler: "Hayatınızda güçlü olmak istediğiniz alanları, kimlere güveneceğinizi belirlemek ve sezgilerimizi kullanmak, paramızı dikkatli harcamak ve ani karar vermemek."

Sabit burçlarda, (yani Kova, Boğa, Aslan ve Akrep) gerçekleşen bir etki olsa da Uranüs’ten kaynaklı hafif isyan enerjimiz içimizde olacak.

Yeni ay; yeni başlangıçları temsil eder ve önümüze getirir ama Merkür retroya hazırlanıyor, gökyüzü yaptığınız başlangıçları uzun vadede hayatınıza başarı olarak yansıtır.

Bu yüzden yeni başlangıçlar daha çok ruhsal gelişimimiz de olursa mükemmel sonuç alırız.

SAĞLIK KONUSUNDA HANGİ ALANLARDA ETKİLENECEĞİZ?

Sağlık olarak ise genital bölge rahatsızlıkları, üreme organları ile ilgili rahatsızlıklar, yine boyun boğaz ve tiroid ile ilgili sıkıntılar gün yüzüne çıkabilir.

Son olarak Yeni Ay'da Venüs; Agena sabit yıldız ile kavuşum halinde olacak, daha güçlü bir ilişkiler isteyip, tutku arışında olacağız.

Sıra dışı konulara eğilirken ve sanatla ilgili konularda başarı sağlayabileceğiz.

MERKÜR GERİ HAREKETE BAŞLIYOR!!!

31 EKİM'DE YILIN EN SEVMEDİĞİMİZ GÖKYÜZÜ OLAYI VAR: MERKÜR RETROSU

31 Ekim'de ise yılın en sevmediğiniz gökyüzü olaylarından biri oluşuyor.

Merkür; iletişim, haberleşme, zihin gezegeni geri hareketine başlayacak.

Merkür retroda dediğimiz bu geri harekette, gezegen kendi yeteneklerini ve görevlerini iyi bir şekilde hayatımıza yansıtamayacak.

MERKÜR RETRO'SUNDA EVLENMEYİN! SÖZLEŞME İMZALAMAYIN!

20 Kasım'a kadar devam eden bu zorlu dönemde yeni başlangıçlar yapmamak, evlenmemek, sözleşme imzalamamak, elektronik eşya almamak çok önemli devamında sıkıntılar olur, işlerimizden istediğimiz performansı alamayabiliriz.

Yine Merkür Akrep burcunda geri hareketini yapacağı için, sırlarımıza, kiminle ne konuştuğumuza, insanlarla kurduğumuz iletişime dikkat etmemiz gerekiyor.

Kontrollü ilerlemeliyiz.

Merkür retro döneminde yarım kalan işlere yönelmek bunları sonuçlandırmak daha verimli olurken.

31 Ekim- 20 Kasım tarihi arasında yolculuklarda rötarlar olabilir.

Özellikle bankacılık işlemlerinizde, para ile ilgili işlemlerde sıkıntılara dikkat etmelisiniz.

Eğer ödemeleriniz, borçlarınız varsa sürekli programlı şekilde ilerleyin, sistemli bir şekilde kontrol ederek gerekiyor.

Aşk ve ilişkiler açısından ise yeni bir ilişkiye başlanmamalı ama bir yandan da eski ilişkiler gündeme gelebilir.

Hele daha önce ilişkiniz retro döneminde bittiyse bu dönemde yeniden alevlenebilir ama altını tekrar çiziyorum, adını retrodan sonra koymalısınız yeniden ayrılık ile sonuçlanmaması için.

HAFTANIN SON ETKİSİNDE VENÜS VAR

VENÜS, YAY BURCU'NA GEÇİYOR

Son olarak 1 Ekim'de Venüs; aşk, ilişki, sanat gezegeni Yay Burcu'na geçiyor, 28 Kasım’a kadar bu burçta kalacak.

Venüs; dişil enerjiyi simgeler, Yay burcu ise Eril enerjiyi simgeler, bu yüzden gezegen aşkı, sevgiyi bu burçta daha özgürlük teması ile getirir.

İlişkilerde sorumluluktan kaçan daha aceleci tavırda olurken, daha yüzeysel ilişkiler gündemde olur.

Bu dönemde ilişkiler daha flört odaklı, dışa dönük sosyal ve her an her yerde spontan bir şekilde gelişebilir.

Uzun süreli ilişkileri çok desteklemeyen bir etki, birden fazla insan ile flört halinde olabiliriz.  

Çapkınlık olarak düşünülmesin ama paylaşım enerjisi çok aktif olduğu için her şeyi herkesle paylaşmak isteyebiliriz ve arkadaşlığın verdiği enerji bir anda sevgili olmaya dönüşebilir.

Neredesin, Ne yapıyorsun soruları bu dönemde ilişkiye negatif yansır daha serbest bırakmalı partnerimizi.

Bu dönemde arkadaşlık ilişkilerimiz ise çok güzel olur, kalabalık ortamlarda daha fazla bulunabiliriz.

Uzun yolculuklardan, seyahatlerden, katılacağımız eğitim ortamlarından aşk hayatımıza yeni biri gelebilir.

Aşkta şanslı burçlar; başta Yaylar devamında İkizler, Koçlar, Aslanlar.

 

HAFTALIK BURÇ YORUMLARINIZ

Koçlar ve Yükselen Koçlar:

Koçlar, haftaya yeni ay ile başlıyoruz. Bu etki sizin ödemeler, borçlar, krediler alanınızda gerçekleşirken. Para ile ilgili konular çok öne çıkacak. Ve bu konuda güvenmediğiniz insanlarla alışveriş yapmamanızı tavsiye ederim. Bu hafta paralarınızı, alacaklarınızı düzenlemenizi, hatta böyle uzun zamandır alamadığınız paralar varsa bunlar için borçluların kapısını çalabilirsiniz. Haftanın diğer etkisi ise Merkür; iletişim gezegenin geri hareketi olurken, bu etki yine sizin para alanızı tetikliyor. Kesinlikle ödemelerinizi yazarak yapmalı, çok sistemli gitmeli. Yine geçireceğiniz sağlık operasyonları varsa retrodan sonra, 21 Kasım ve sonrasında olmanızı tavsiye ederim. Haftanın son etkisinde ise Venüs burç değiştirecek, uzun yolculuklardan, katıldığınız bir eğitim programından hayatınıza yeni birisi gelebilir. Eğitimle ilgili konularda daha yüksek başarı sağlayacaksınız. Hareket enerjisi hayatınıza gelirken, yurtdışı ile ilgili düşündüğünüz projeler aktifleşebilir bu dönemde.

 

 

Boğalar ve Yükselen Boğalar:

Boğalar, haftaya yeni ay ile başlıyoruz. Yeni ay karşıt burcunuzda gerçekleştiği için sizin için ana temalar ikili ilişkiler, ortaklıklar ve evlilik olacak. Bu konularda güveniniz sınanabilir, güvenle ilgili sıkıntı yaşayabilirsiniz. Tutkulu ilişkiler çok öne çıkabilir ve yapmanız gerektiğini bilemeye bilirsiniz. Ani karar almamanızı daha içinize dönmenizi tavsiye ederim Merkür'ün burç değiştirmesi ise yine, sizi aynı konularda etkileyecek ve eski ilişkiler gelip kafanızı karıştırabilir. Eskiden hayatınızda olan insanlarla daha sık görüşebilirsiniz. Aşk adına ve eğer bir ortaklık girişimiz varsa 20 Kasım ve sonrasında bunu resmiyete dökmelisiniz. Son olarak Venüs’ün burç değiştirmesi ödemeler, borçlar alanında size destek oluşturacak ani para girişleri olabilir. Yine vize, pasaport işlemleri ve yurt dışı için sizde para harcayabilirsiniz.

 

 

İkizler ve Yükselen İkizler:

İkizler, haftaya yeni ay ile başlıyoruz. Sizi etkilediği alanlar ise çalışma ortamı, iş arkadaşlarınız ve sağlıkla ilgili konular olacak. Öncelikle iş ortamında çok stratejik ilerlemeli, zekanızı kullanmalı ve gereksiz sorumluluk almamaya özen göstermelisiniz. Merkür’ün geri hareketi ise yine size iş ortamında etkiliyor hem sırlarınıza dikkat etmelisiniz hem de bir yandan da yanlış anlaşılmamaya… İş ortamında iletişimle ilgili sıkıntılar olabilir. Yine sağlık açısından larenjit, farenjit tarzı rahatsızlıklara ve boğaz enfeksiyonların da risk altındasınız. Son olarak Venüs’ün burç değiştirmesi, karşıt burcunuzda gerçekleşecek, bu yüzden sizi tetiklediği konular ikili ilişkiler, ortaklıklar ve evliliklerde olumlu etkiliyor. Enerjinize iyi gelirken, kalabalık ortamlarda çok ilgi çekeceksiniz.

 

 

Yengeçler ve Yükselen Yengeçler:

Yengeçler, haftaya yeni ay ile başlıyoruz. Yeni ay sizi aşk, ilişkiler ve çocuklarla ilgili alanda etkileyecek. Kendinize vakit ayırmak da zorlanabilirsiniz, zamanı iyi programlamanız önemli. Bir yandan da hayatınızda tutku dolu bir aşk, ilişkisinin olmasını isteyebilirsiniz. Yine çocuklarla ilgili konularda önemli karar almak için uygun dönem sezgileriniz çok kuvvetli olurken. Merkür’ün geri hareketi ise yine aynı alanda sizi etkileyecek. İlişkilerinizde aşk adına güzel etkiler varken bir yandan da yanlış anlaşılabiliriz. Eski ilişkiler, aşklar gündeme gelebilir. Hayatı sorguladığınız bir dönem ve bunun için içinize dönebilirsiniz. Venüs’ün burç değiştirmesi ise iş ortamında sizi etkiliyor, uzak yolculuklardan gelecek fırsatlar size iyi gelirken, iş ortamında popülerliğini dağıtabilir.

 

 

Aslanlar ve Yükselen Aslanlar:

Aslanlar, haftaya yeni ay ile başlıyor. Bu etki sizi aile, yuva ve evle ilgili konularda etkileyecek. Aile içindeki iletişimlerde sıkıntılar olabilir. Çalışmak bu dönemde size zor gelebilir, tatil diyemem ama dinlenme modundasınız demek daha doğru olur. Merkür'ün geri hareketi de bu alanda etkileyecek, ev içindeki elektronik eşyalarınıza dikkat etmeniz gereken bir dönem başladı. Elektronik eşyalar bozulabilir, evinizde özellikle neyi nereye koyduğunuzu çok daha dikkat etmeniz gerekli unutabilirsiniz, devamında işleriniz aksayabilir. Son olarak Venüs'ün burç değiştirmesi ise aşk ilişkiler adına sizi çok güzel etkileyecek sanatsal faaliyetlerde bulunabilirsiniz, katıldığınız davetlerden hayatınıza yeni bir aşk gelebilir.

 

 

Başaklar ve Yükselen Başaklar:

Başaklar, haftaya yeni ay ile başlıyoruz. Sizi kardeşler, yakın çevre ve seyahat alanında etkileyecek, bu konu başlıklarında güven açısından sıkıntılar olabilir radikal kararlar alabilirsiniz. Özellikle mirasla ilgili problemler yaşanıyorsa, bu dönemde çözülmezse de çözüm kapısı açılabilir.  Merkür'ün geri hareketi de yine sizi bu alanda etkiliyor yanlış anlaşılmalara karşı dikkatli olmalısınız. Kardeşleriniz ve yakın çevrenizin sırlarını duyabilirsiniz, onların çok gizli mahremiyetini her yerde konuşmamaya dikkat edin. Çok ani şekilde kendinizi böyle bir dedikodu ortamının içinde bulabilirsiniz. Son olarak Venüs’ün burç değiştirmesi evle ilgili konularda etkileyecek, evinizi güzelleştirmek, eşyalarınıza daha kolay ulaşılabilir bir şekilde dekore etmek isteyebilirsiniz.

 

 

Teraziler ve Yükselen Teraziler:

Teraziler, haftaya yeni ay ile başlıyoruz. Bu etki sizi gelirleriniz adına etkilerken, gelirlerinizi nasıl arttırabilirsiniz, bu konu da stratejiler geliştirebilirsiniz. Yine para ile ilgili güvenmediğiniz insanlarla ilgili minik bir sınavınız olabilir. Merkür'ün geri hareketi de sizi para ile ilgili konularda etkiliyor, ödemelerinizi tahsil etmekte zorlanabilirsiniz. Ödemelerde, gecikmeler, problemler olabilir. Yine para kaybetmemeye, cüzdanınızı bir yerde unutmamaya özen göstermelisiniz. Venüs'ün burç değiştirmesi ise kardeşler, yakın çevre ile ilgili konularda size destek sağlayacak uzun zamandır görmediğiniz ilkokul, orta okul, lise arkadaşlarınızla bu süreçte görüşebilirsiniz. Kardeşlerinizle minik seyahate çıkabilirsiniz.

 

 

Akrepler ve Yükselen Akrepler:   

Akrepler, haftaya yine burcunuzda ki etkiler damga vuracak ,burcunuza gerçekleşen yeni ay ile haftaya başlıyoruz. Bu etki sizin artık tamamen dönüşüm sürecinde olduğunuzu hayatınızda soru işaretlerinin kesinlikle olmaması gerektiği vurgularken, soru işareti yaşadığınız alanlara yönlendirecek. Yine burada başarılı yeni başlangıçlar yapılabilir. Merkür retroda burcunuzda gerçekleşiyor her alanda kurduğunuz iletişim konusunda risk altındasınız, iletişiminize dikkat etmelisiniz insanlar tarafından yanlış anlaşılmaya açıksınız. Burada tamamen sezgilerinize güvenmenizi tavsiye ederim. Son olarak Venüs'ün burç değiştirmesi ise sizi para alanında etkileyecek. Ödemeler, borçlar, kredilerde hiç ummadığınız farklı kaynaklardan paralar gelebilir gelirleriniz de arttırabilirsiniz.

 

 

Yaylar ve Yükselen Yaylar:

Yaylar, haftaya yeni ay başlıyoruz. Bu etki sizi iç dünyanıza yönetecek, biraz kendi içinizde kalıp. Ne istediğinizi anlamamız gereken etkiler var ve aynı zamanda beklentilerinizi de netleştireceksiniz. İşinizle ilgili ortamlarla alakalı ise daha çok nadas dönemi diyebilirim. Meditasyon, yoga gibi aktivelerle enerjinizi dengeleyebilirsiniz. Merkür retro ise yine size iş dünyada yöneltirken, iş ortamındaki insanlar tarafından yanlış anlaşılmamaya, özellikle randevularınıza dikkat etmenizi tavsiye ederim. Tamamen içinize döndüğünüz bir dönem olacak. Son olarak Venüs, burcunuza geçiyor. Aşk, ilişkiler, seyahat yurtdışı bu konularda çok güzel bir dönem, yeni ayın ve Merkür retronun zorlu ettiklerini Venüs'ün burcunuza geçmesi ile telafi edebileceksiniz.

 

 

Oğlaklar ve Yükselen Oğlaklar:

Oğlaklar, haftaya yeni ay ile başlıyoruz. Bu etki sizi kalabalık gruplar işe projeleriniz alanında destekliyor. Uzun zamandır istediğiniz bir projenin altyapısı ve yolu açılabilir, başlangıçlar için çok uygun değil ama aynı zamanda Merkür retroda yine aynı alanda etkiliyor. Arkadaş gruplarında ki, iletişime dikkat etmeli, kiminle ne paylaştığınız, kiminle ne paylaştığınızı özen göstermelisiniz. Arkadaş gruplarınızı da sınıflandırmalısınız, sizin bu dönemde zararsız geçmenizi neden olur. Venüs'ün burç değiştirmesi ise size eski ilişkilerinizde daha takık hale getirebilir, ilişkilerle ilgili korku yaşayabilir. Güven duygunuz sınanabilir.  O zaman da özellikle iş ortamınızdan bir eski ilişkiniz varsa, bu dönemde gündeme gelebilir.

 

 

Kovalar ve Yükselen Kovalar:

Kovalar, bu hafta yeni ay ile başlıyoruz. Bu etki sizi kariyer, iş ortamında, otorite figürleri açısından etkileyecek. Patronlarınızla sıkıntı yaşamamak daha düzeyli bir ilişki kurmaya, sınır çizmeye, mesafe koymanızı tavsiye ederim. Aynı zamanda bu dönemde yeni kariyer planları oluşsa da imza atmamanız, önemli Merkür geri hareketi de yine sizi kariyerle ilgili alanda etkilediği için sıkıntılar oluşabilir. İnsanlar sizi yanlış anlayabilir, muhakkak teyit almanız randevularınızı netleştirmeniz önemli son olarak. Venüs'ün burç değiştirmesi ise sizi popüler ortamlara sokacak kalabalık gruplardan yeni bir aşk ilişkisi gündeme gelebilir, enerjiniz dengeleyecek güzel bir etki.

 

 

Balıklar ve Yükselen Balıklar:

Balıklar, haftaya yeni ay ile başlıyoruz. Bu etki size uzun yolculuklar, seyahat ve eğitim alanında etkileyecek. Uzun bir yolculuğa çıkabilir, seyahatleriniz arttırabilirsiniz. Yine aynı zamanda bu dönemde oradan iş bağlantıları yapabilirsiniz, sezgileriniz çok kuvvetli olurken. Merkür retro yine size aynı alanda etkileyecek, yolculuklarda çıkarken gecikmelere karşı dikkatli olmalısınız. Son olarak Venüs'ün burç değiştirmesi ise kariyerle ilgili konularda etkiliyor nakit para akışınız hızlanırken. Otorite figürleri daha iyi anlayacaksınız. Bu da size iyi gelecek ve yine yeni iş dalları varsa  kısa süreli işlerde daha yüksek başarı elde edeceksiniz.

ASTROLOG SEMA SİDAR

ASTROLOG SEMA SİDAR'IN SOSYAL MEDYA ADRESLERİ:

İNSTAGRAM: https://www.instagram.com/semasidar/

FACEBOOK: https://www.facebook.com/Sema-Sidar-Astroloji-Ve-Ki%C5%9Fisel-Geli%C5%9F...

TWİTTER: https://twitter.com/Sema_Sidar

Etiketler: 
Yeni Ay
s

Facebook Google plus Instagram Twitter