Reklam
Temiz Magazin
07 Aralık 2021

27 yıllık tecrübesiyle Seyhan ERDAĞ yönetiminde sadece Temiz Magazin!

Aslan Burçlarının 2019 yılı analizi. Aşk, iş, sağlık, para 2019'da Aslan Burçlarını neler bekliyor? Astrolog Sema Sidar yazdı

Astroloji
23 Aralık 2018
Aslan Burçlarının 2019 yılı analizi. Aşk, iş, sağlık, para 2019'da Aslan Burçlarını neler bekliyor? Astrolog Sema Sidar yazdı

Aslan ve Yükselen Aslan burçları için 2019 Yılı

Merhaba Sevgili Aslan burçları, 2019’un size sağlık, mutluluk, huzur getirmesi dileğiyle, analizime başlıyorum.

Bu sene sizin için çok güzel etkilere sahip.

Şans, bolluk, bereket gezegeni Jüpiter, Yay Burcu'na geçti ve sizin de içinizdeki ateşi harekete geçirerek birçok konuda burcunuza şans tanıyacak.

Bir kere kendinizi daha rahat hissedeceksiniz bu yıl.

Geçen  seneki tutulmalar da üzerinizde olmayacak ve yol almak, hız kazanmak; hedeflerinizi gerçekleştirmek için rahat rahat kullanabileceğiniz 1 yıllık süreç hayatınızda olacak.

2019'DA EN ŞANSLI OLDUĞUNUZ KONULAR:

2019’da en  şanslı olduğunuz konular hobileriniz, kendinize vakit ayırabileceğiniz zaman, özel zevkleriniz, çocuklarla ilgili konular ve en önemlisi aşk olurken. Hobilerinizden para kazanabilir yeni bir hobiye merak sarabilirsiniz.

AŞK

Hayatınızda aşk içinde harika bir dönem, "hayatımın aşkı nerede uzun zamandır  aşk yaşamıyorum"  diyorsanız 2019 size Jüpiter'in yaydaki etkisi ile beraber bu kişiyi getirir.

Ayrıca  çocuk  düşünüyorsanız muhakkak değerlendirmelisiniz.

2 Aralık'tan sonra da çalışma ortamı, iş ortamı, iş arkadaşlarınızla ilişkiniz açısından şanslı bir döngüye gireceksiniz. Bu sene kendinize vakit ayırma önümüzdeki 2020 ise çok çalışma dönemi diyebiliriz.

SAĞLIK

Sizi zorlayacak konu ise  sağlıkla ilgili konular olacak.

Enerjiniz yüksek olsa da dişler, kemikler hassas olacak.  

Sağlık açısından yılın genelinde tutulma döngülerinde risk altındasınız, dikkat etmeniz gereken nokta ise  dişler ve kemikler bu yüzden bu sene gıda takviyelerini ihmal etmemelisiniz, kalsiyum alabilirsiniz ve rutin kontrollerinizi yaptırabilirsiniz.

Geçen seneden bu yana devam eden Satürn’ün  zorlukları aynı koşulda ve konularda zorlamaya devam ediyor.

Burada yine çalışmak istemediğiniz için iş ortamında zorlanabilir, gereksiz işlerle çok uğraşmak istemeyebilirsiniz.

Yılı şekillendirecek olan tutulmaların ilki 6 Ocak'taki tutulma.

İş ortamındaki düzeni oluşturma, belki orada insanların kuralına uymak adına ekstra eforunuz söz konusu olacak.

İnsanların planları doğrultusunda hareket etmeniz gerekebilir, yılın ilk başları olmasına rağmen yine de izin kullanma durumunuz mümkünse kullanıp daha rahat bir sürece geçebilirsiniz.

 

21 Ocak'ta ise burcunuzda olan son tutulma gerçekleşiyor artık üzerinizdeki sorumluluklar bu tutulma ile beraber daha da rahat bir sürece girecek ama son olarak kendinizi öne çıkartmak ben buradayım demek duygusal olarak hayatınızda gitmesi gereken insanları hayatınızdan çıkartmak için önemli bir tutulma farkındalığınız oldukça yüksek olacak ve  aslında evrenin size verdiği tüm şansları gözden geçirmiş olacaksınız.

 

Yılın devamındaki önemli tutulmalar 2 Temmuz'da ve 16 Temmuz’daki tutulmalar.

Özellikle ilk olarak iş ortamında değişiklik yapmak adına sizi tetikleyebilir.

Mevkii statü daha yüksek bir pozisyon düşünüyorsanız Temmuz ayında çok stratejik bir şekilde hamlelerinizi yapabilirsiniz.

Yine Ocak ayında iş ortamında yaşadığınız problemleri Temmuz ayındaki tutulmalardan faydalanarak çözebilirsiniz.

Temmuz ayında özellikle uyku düzeniniz ile ilgili sağlık problemlerine  dikkat etmeniz konusunda uyarabilirim.

Tutulmalar  zihinsel anlamda yoracak etkilere sahip, bu yüzden özellikle temmuz ayında herhangi bir ilaç kullanımı, bağımlılık içeren madde kullanımı, kafein, alkol gibi dikkat etmenizde fayda var.

Yılın son tutulması ise 26 Aralık'ta gerçekleşiyor, yeni bir iş durumunuz oluşabilir  ve  hayatınızda ertelediğiniz kendi işinizi kurmak İstediğiniz  durum varsa bunu rahatlıkla sonuçlandırabilirsiniz.

 

Sizin için 2019 genel olarak ilişkiler ve aşk  zamanı.

Yılın genelinde  bu olumlu etki olsa da spesifik olarak 28 temmuz ve 21 Ağustos tarihleri arasında Venüs burcunuzda yol alacak ve size gireceğiniz sosyal ortamlarda aşk ilişkisi getirebilir,.

Mevcut ilişkinizdeki sıkıntıları da çözebilirsiniz.

27 Haziran’da Merkür burcunuza geçiyor, 8 Temmuz’da geri harekete başlayacak ve 1 Ağustos kadar olan süreçte  büyük anlaşmalar,  imzaları atmamanızı tavsiye ederim daha kontrollü bir şekilde yol almak size kazanç sağlar.

11 Ağustos’tan 29 Ağustos tarihleri arasında ise rahatlıkla hamle yapabilir büyük imzalarınızı atabilirsiniz.

Son olarak 1 Ağustos'ta burcunuzda Yeni Ay gerçekleşecek, bu yeni ayın etkisi ile beraber yarım kalan işlerinizi tamamlamak öne çıkmak, hayatınızı yeniden revize etmek için olumlu bir döngü hayatınızda olacak...

ASTROLOG SEMA SİDAR

 

Etiketler: 
aslan burcu
Sema Sidar
2019

Facebook Google plus Instagram Twitter