Reklam
Temiz Magazin
07 Aralık 2021

27 yıllık tecrübesiyle Seyhan ERDAĞ yönetiminde sadece Temiz Magazin!

Astrolog Sema Sidar: "2019'un en şanslı burcu Yay Burcu" diyor ve Yay Burçlarının 2019 analizini yapıyor. İşte, aşkta, parada, sağlık ve özel hayatta Yay Burçlarını bekleyenler

Astroloji
26 Aralık 2018
Astrolog Sema Sidar: "2019'un en şanslı burcu Yay Burcu" diyor ve Yay Burçlarının 2019 analizini yapıyor. İşte, aşkta, parada, sağlık ve özel hayatta Yay Burçlarını bekleyenler

Merhaba Sevgili Yay Burçları ve yükselen burcu Yay Burcu olan okuyucularım;

2019’un sizlere de sağlık, mutluluk, huzur getirmesi dileğiyle, burcunuz 2019 yılı yorumuna başlıyorum. 

BU YILIN EN ŞANSLI BURCU SİZSİNİZ

Bu yılın en şanslı burcu sizsiniz!

Burcunuzun yönetici gezegeni Jüpiter; (bolluk, bereket gezegeni) size 2 Aralık'a kadar ziyarete geldi.

12 yılda gelebilecek büyük şansı da yanında getirdi.

2015 ve 2016 yılında yaşadıklarınızı temize çekmek, hayata yeni bir başlangıç yapma fırsatı, fırsatların üzerinden hızlı  yol almak için inanılmaz etkilerle karşı karşıyasınız.

Yapmanız gereken tek şey, fırsatları ertelememek.

2 Aralık 2019'a kadar mümkün mertebe hayatta çok planlı ilerlemek.

Bir yandan da yüksek enerjinizi kendinizi yetiştirebileceğiniz konulara yöneltmek.

Güzel bir çevre oluşturabileceğiniz gibi hayatınızın bu döneminde gelen şanslar, kısa vadeli değil oldukça uzun vadeli olacak.

12 yılda gelen bir şans gelmişken, hiçbir bahane üretmeden hayata sıkı sıkı tutunmalısınız, bütün fırsatları değerlendirmelisiniz  yeter ki yola çıkın gerisi gelecek.

2 Aralık 2019’tan sonra ise bu şansınız para alanına geçecek.

Aralık 2019’a kadar  maddi konularda Satürn sınavı vermeye  devam edeceksiniz, gelirleriniz açısından  kısıtlamalar altındasınız.

Mantıklı para harcamalı gereksiz alışveriş yapmamalısınız, maddi anlamda sorumluluklarınız geçen sene olduğu gibi bu senede teste tabi olacak.

Ayrıca  gerçekleşecek  güneş ve ay tutulmaları genel olarak  para alanınızı tetikleyecek.

YILIN PLANLARINI YAPACAĞINIZ İLK TUTULMA 6 OCAK'TA

Yılı tutulmalar şekillendirecek bu açıdan ilk tutulma 6 Ocak’ta gerçekleşecek, ilk tutulma sizin için çok önemli olacak, çünkü mali açıdan yılınızı şekillendirecek.

Maddi anlamda 2019 planlarını yaparak  böylece yılın genelinde maddi olarak rahat edeceksiniz.

Bu sene yolculuklar, eğitim programları ön planda olacağı için hepsinin  bütçesini bu ay ayarlayacaksınız.

Ocak ayı gerçekleşecek bir diğer tutulma, 21 Ocak’ta Aslan burcunda gerçekleşecek ay tutulması olacak, yurtdışına gidebilir, eğitim programına başlayabilirsiniz.

Ateş elementi bir burçta gerçekleştiği için enerjisi size çok iyi gelecek, rahatlıkla harekete geçebilirsiniz.

Yılın diğer tutulması Temmuz ayında gerçekleşirken, birbirini destekleyici etkilere sahipler.

2 Temmuz ve 16 Temmuz’da gerçekleşecek tutulmalarda maddi konuları, ödemeleri ve borçlar düzenleyeceksiniz.

2 Temmuz’ da ki Güneş tutulması, başkasının finans kaynakları, ödemeler için  destek oluştururken, kredi borcunuzu bitirebilirsiniz.  

16 Temmuz’daki tutulma ile daha yeni kaynaklı oluşturabilir, kurumsal firmalarla iş bağlantıları yapabilirsiniz.  

26 Aralık yılı kapatacak olan güneş tutulması ile  çalışmalarınızın meyvesini alabileceksiniz, hayal ettiğiniz maddi  imkanlar oluşabilecek, oldukça verimli bir dönem.

2019 yılının genelinde hayatın her alanında şanslısınız ama önceliğinizin kendiniz olmalısınız, isteklerinizi ertelememenizi tavsiye ederim.

İlişkiler ve aşk acısından daha kısır bir yıl bekliyor burcunuzu...

7 Ocak’ta aşk, ilişki, sevgi gezegeni Venüs burcunuzda olacak 4 Şubat’a kadar, yılın başında ilişkiler adına şanslı olurken,  bir de yılın sonuna doğru 15 Kasım’dan sonra olumlu etkiler var.

Bir diğer güzel etkilerin olduğu dönem hem iletişim açısından hem de başlattığınız işlerin tamamının sonuçlanması açısından Merkür; 9 Aralık- 29 Aralık’ta burcunuzda olacak yılın sonu olsa bu dönemde oldukça iyi bir getiri sağlayabileceksiniz.

2019’da sağlık açısından dikkat etmeniz gereken süreç yaz ayları olacak. 

3 Haziran’da karşıt burcunuzda gerçekleşen yeni aydan kaynaklı  strese bağlı rahatsızlıklar açısından risk altında olurken, yine 17 Haziran’da burcunuzda  gerçekleşecek dolunay dolaşım sistemi ile ilgili sizi sıkıntıya sokabilir.

Yıl genelinde Jüpiter’in burcunuzda bulunmasından kaynaklı kilo almaya meyilli bir yapıda olacaksınız, sağlıklı beslenmeyi alışkanlık haline getirmelisiniz.

Son olarak 26 Kasım 2019'da burcunuzda gerçekleşen yeni ay gerçekten size büyük kapılar açabilecek fırsatlar yakalamanızı sağlayacak, yeni başlangıçlar açısından bu dönemi de değerlendirmelisiniz. 

ASTROLOG SEMA SİDAR

 

Etiketler: 
yay burcu
Sema Sidar
2019

Facebook Google plus Instagram Twitter