Reklam
Temiz Magazin
07 Aralık 2021

27 yıllık tecrübesiyle Seyhan ERDAĞ yönetiminde sadece Temiz Magazin!

Astrolog Sema Sidar farkıyla 10 Haziran haftasının ve yeni haftanın burç yorumları

Astroloji
09 Haziran 2019
Astrolog Sema Sidar farkıyla 10 Haziran haftasının ve yeni haftanın burç yorumları

Sevgili Temiz Magazin okuyucularım, bayram tatilinin arkasından yepyeni bir hafta hepimizi bekliyor...

Umarım anılarınızda güzel yer etmiş bir bayram geçirdiniz...

Duygularımız ile mücadele etmemiz gereken yepyeni bir hafta bizi bekliyor...

GEÇMİŞE DERTLENİP, GELECEĞİMİZİ İNŞA ETMEK İÇİN YENİ BAŞLANGIÇLARA GİRECEĞİZ

Yeri gelecek geçmişe dertlenip geleceğimizi inşa etmek için yeni başlangıçlara girişeceğiz, yeri gelecek hayallerimizin üzerine ilişkilerimizi oturtmaya çalışacağız.

Tüm bunlara vesile olacak ve haftanın tamamını yönlendirecek etkileri Mars; mücadele gezegenin açıları ile hayatımıza yansıtacağız.

Bu anlamda oldukça önemli bir hafta çünkü kendi içimizde dönüşümleri de yaşayacağız ve hayatımızla ilgili radikal bazı kararları almak zorunda kalabiliriz.

GÖKYÜZÜNÜN 3 KÖTÜCÜL GEZEGENİ BİR ARAYA GELİYOR!

İlk karşımıza çıkan etki Mars’ın, Satürn-Pluto kavuşumuna yaptığı karşıt açı olacak.

TEMMUZ'UN BAŞINA KADAR MANTIK VE DUYGU ARASINDA KALACAĞIZ

Gökyüzünün 3 kötücül gezegeninin bu "Bermuda Şeytan Üçgeni"ni andıran sıkıntılı durumu, Temmuz ayının başına kadar mantık ve duygu arasında kalıp, ciddi çelişkiler yaşatacak.

Sizi kısıtlayan, zorlandığınız durumları kaçış olmadan masaya yatırmak zorunda kalacaksınız.

Eğer gayret göstermediğiniz, mücadele etmediğiniz, yeterince çalışmadığınız konular varsa, mecburen başına geçip sorunları çözeceksiniz.

Özellikle aile yaşantısı ve kariyerle ilgili konularda duygusal olduğumuz takdirde kayıplar yaşayabiliriz, daha mantık doğrultusunda yol almalıyız.

KENDİNİZLE BÜYÜK YÜZLEŞME ZAMANI YAŞANACAK!

Karar veremediğiniz, değiştirmek zorunda olduğunuz ve her zaman kaçtığınız, belki tembellik yaptığınız, yüzleşmekten korktuğunuz her konu ile büyük yüzleşmeler yaşayabiliriz.

 

1 Temmuz’a kadar karşımıza negatif, kendi maddi çıkarlarını düşünen insanlar çıkabilir.

Bu süreçte yapılacak en iyi şey hayatınızın düzenini disiplinini, elden bırakmamak, sorumluluktan kaçmamak.

Eğer böyle kırılgan ruh hali, kırılgan bir tavır içinde kalırsak gerçekten süreç daha da zorlaşır, süreci daha da zor atlatırız. 

Emeksiz yemek yenmeyeceğini, istediklerimizi çabalamadan kolayca elde edemeyeceğimizin farkındalığını yaşarsak hiçbir sıkıntı olmaz.

TRAFİKTE ÇOK DİKKATLİ OLMA ZAMANI, KAZA RİSKİ VAR!

Son olarak dikkat etmemiz gereken diğer konulara değinirsem yaşça büyük kişilerle daha fazla problem yaşayabiliriz, kaza riskimiz var, trafikte mümkün olduğunca dikkati elden bırakmamalıyız.

Büyük sağlık operasyonlarını çok tavsiye etmiyorum, dişler ve kemikler açısından riskli bir hafta. 

DOĞAL AFETLERE DİKKAT!

Toprak kayması yine bu etkiden dolayı başımıza gelebilecek bir doğal afet, risk altında olan bir bölgede yaşıyorsanız önlem almanızı tavsiye ederim.

KUZEY AY DÜĞÜMÜ VE MARS KAVUŞUM HALİNDE OLACAK

11 Haziran itibariyle Kuzey Ay Düğümü dediğimiz hayat amaçlarımızı simgeleyen iyicil karma noktamız; Mars (mücadele gezegeni) ile kavuşum halinde olacak ve bu etki Haziran'ın 18'ine kadar devam edecek.

Bu etki de bizim için önemli!

İçimizdeki şefkat ve duygusallığa parmak basarken, geçmişten ders çıkarıp, önümüze bakmamız yönünde ibretlik tecrübeler yaşatacak.

Bunlar bizi üzecek olaylar olarak anlaşılmasın, ruhsal gelişimimize destek oluşturacak; bizim için farkındalık yaratacak bu gözle bakmalıyız.

 

 

Ayrıca duygusal olarak karmaşa yaşadığımız konuları çözümleyeceğiz, enteresan bir şekilde ertelediğimiz, yapmaktan korktuğumuz olaylarla yüzleşeceğiz.

Özetle bu etki ile, cesaret kazanacak, dümene geçip ertelediğimiz ihmal ettiğiniz durumları büyük dönüşümlerle çözümleyeceğiz.

MERKÜR DE BU KAVUŞUMA EŞLİK EDECEK

12 Haziran Çarşamba günü itibariyle Merkür; iletişim gezegeni de Mars, Kuzey Ay düğümü kavuşumuna eşlik edecek.

Duygusallık iletişimimize de yansıyacak.

Geçmişe takılı ruh halinden dolayı, bazı konuları anlatmaya en başından başlayabiliriz.

Bir yandan da konuşmalarımızla sanki karşımızdaki insanın annesi gibi davranabilir çok fazla onu yönetmek onun üzerine baskı oluşturmak isteyebiliriz; özellikle ikili ilişkilere bu durum negatif yansıyabilir.

Bunların dışında empati yeteneğini geliştiren iletişim kurduğumuz insanların duygusuna inebileceğimiz, onların duygularına hitap edebileceğimiz konuşmalar da yapabiliriz. 

Buna dikkat edeceğiz, ama yine kırılgan ruh hali devam ettiği için kırmadan dökmeden incitmeden çok büyük sözler söylemeden kontrollü kurduğumuz iletişim bize güzel başarıları getirecek.

MARS, NEPTÜN İLE OLUMLU AÇI YAPACAK

Haftanın devamında Mars, bu sefer Neptün; hayal ve hayal kırıklığını temsil eden gezegen ile olumlu açı yapacak ve sezgilerimizi kuvvetlendirip, hafta başından beri yaşadığımız karmaşalarda daha rahat  yol almamızı sağlayacak.

Ayağımız yere bastığı zaman, hayallerimizi daha kolay  elde edebileceğiz.

Sorumluluk almamızı gerektiren Mars’ın diğer etkileri birleşince hayatımızda kalıcı neler yapabileceğimizi göreceğiz.

Hayal gücümüzü, yaratıcılığımızı kullanıp birçok işimizde başarı elde edebileceğiz.

İKİLİ İLİŞKİLERDE ROMANTİZM DÖNEMİ BAŞLIYOR

İkili ilişkilerde de romantizm dolu bir dönem de başladı bu etki ile, 21 Haziran’a kadar  da sürecek olumlu yansımaları.

Yalnız bu döneme kadar, yerli yersiz gözyaşlarımızı tutamayabiliriz, mutluluk da hüzün de gözyaşlarımız ile birleşebilir.

İLAÇ KULLANIMINA, İLAÇLARIN YAN ETKİLERİNE DİKKAT!

Negatif etki değil ama yine de dikkat etmenizi isteyeceğim birkaç husus var, ilaçların yan etkisine karşı duyarlı olabiliriz, vücudumuz çok su toplayabilir problem yaratacak bir etki değil, su tüketimine dikkat edersek sorun olmaz.

YENİ HAFTADA BURCUNUZ SİZE NELER SÖYLÜYOR?

BURCUNUZUN YORUMLARI

Koçlar ve Yükselen Koçlar:

Koçlar, haftaya burcunuzun da yönetici gezegeni Mars’ın açıları, şekillendirecek. İlk olarak Satürn ve  Pluto’ya karşı bir etki oluşturacak. Bu etki sizin kariyer ve aile konusunda gelgit yaşamanıza kariyerdeki çalışma yoğunluğunuzdan dolayı, ailenizi ihmal etmenize neden olabilir. İşin daha önemli bir süreci hayatınıza yansıtırken. Hafta ortası Mars’ın Kuzey Ay düğümü ve Merkür ile gerçekleştireceği açılarla uzun zamandır görmediğiniz aile bireylerini görebilir, onlarla vakit geçirebilir. Evinizle ilgili istediğiniz hayal ettiğiniz planları yapmak için fırsatlar oluşabilir. Burada hafta sonuna doğru Mars’ın Neptün ile yapacağı açıda etkili olup, size iyi gelecek ve duygusal olarak hafta başından beri yaşadığınız karmaşalarda çözüm bulacak. Duygu yüklü bir hafta olduğu için burcunuzun yapısına uygun bir enerji olmadığında hareket mekanizmanız kısıtlanabilir, duyguyla mantık arasındaki gel-git durumunu çözümlemede sorunlar yaşayabilirsiniz. Sezgileriniz her zaman iyi yol gösterici olacak.

 

 

Boğalar ve Yükselen Boğalar:

Boğalar, haftayı Mars’ın açıları şekillendirecek. İlk olarak Satürn ve Pluto’ya karşıt açı yapacak. Bunun size yansımasından dolayı, seyahatlerinizde bazı sıkıntılar oluşabilir, şehir içinde yapmak zorunda olduğunuz seyahatler, yurtdışına kayabilir ya da uzun yolculuklar olarak dönüşebilir. Özetle içinde olmak istemeyeceğiniz mecburi bir yolculuk sizi bunaltabilir. Diğer yandan iletişiminizi insanlara doğru aktarmak duygusal olarak onların duygusuna inmek, kardeşlerinizle, yakın çevrenizde daha çok vakit geçirmek için fırsatlar yakalayacaksınız. Bu anlamda size Mars'ın Kuzey ay düğümü ve Merkür ile oluşturacağı kavuşum açısı destek oluşturacak ve gerçekten insanların birçok derdine çare bulacaksınız ve yardım edeceksiniz. Son olarak haftayı Mars’ın Neptün ile yapacağı açı ile kapatıyoruz. Bu etki ile beraber de seyahat enerjiniz planlarınız doğrultusunda gelişecek, kalabalık arkadaş gruplarıyla büyük projelere imza atabileceksiniz.

 

 

İkizler ve Yükselen İkizler:

İkizler, haftaya Mars'ın açıları ile başlıyoruz. İlk olarak Satürn ve Pluto’ya  karşıt  bir etki oluşturacak. Bu etki ile para kaynakları ile ilgili yeni bir döneme başlayacaksınız. Borcu borçla kapatmak, maddi konularda tutamayacağınız sözler vermek. Kredi çekmek için uygun zamanlar değil, para konusunda kesinlikle duygusal kararlar almamalısınız. Bu konuda özellikle çarşamba günü size ders olacak bir tecrübe de yaşayabilirsiniz. Mars, Kuzey ay düğümü, Merkür kavuşumu da maddi yapınızı nasıl programlayacağınız konusunda sizi sınayacak ve bu sınavları sorumluluk aldığınız takdirde çözümleyebileceğiniz gibi, uzun vadede hiç maddi problem de yaşamazsınız. Burada gerçekçi olmak, hayallerinizin ne olduğunu anlamak için hafta sonuna doğru gerçekleşecek Mars, Neptün olumlu etkileşimi de size destek oluşturacak, beklentileriniz ne olmalı para kaynaklarınızı nasıl arttırabilirsiniz bunlarla ilgili yeni fikirler yeni ilham kaynakları hayatınızda olurken para teması önemli bu hafta sizin için.

 

 

Yengeçler ve Yükselen Yengeçler:

Yengeçler, haftayı burcunuzda bulunan Mars’ın açıları şekillendirecek. Sizin için dönüm niteliğinde bir hafta, ilk sınavınız karşıt burcunuzda yer alan Satürn ve Pluto’dan  dolayı ikili ilişkiler ve evlilik konusunda olacak. İkili ilişkiler ve evlilikte bugüne kadar emeklerinizin karşılığını alıp almama ya da duygusal davrandığınız, konuların mantıkla sınavı ile karşı karşıya kalabilirsiniz. Duygu mantık arasında çok ciddi sürüncemeler sıkıntılar oluşabilir. Biraz daha dikkat etmeniz gerekebilir ne kadar duygusal bir yapıda olsanız da bu hafta mantık doğrultusunda kararlar almalısınız. Hafta ortasından Mars, Kuzey ay düğümü ve Merkür ile yaptığı açı ile  hayati dersler, tecrübeler elde edebilirsiniz ki size en iyi desteği gene hiç sesiniz verecek. Hafta sonuna doğru daha rahat etkiler var burcunuzda ki Mars Neptün ile olumlu açı oluşturacak, kariyeriniz, hayatla ilgili hayallerinizi masaya yatıracaksınız. Hafta sonuna doğru oldukça güzel bir etki sizi bulurken sürpriz bir yolculuğa da gidebilirsiniz.

 

 

Aslanlar ve Yükselen Aslanlar:

Aslanlar, haftayı Mars’ın açıları şekillendirecek. Bu anlamda en zorlanacak burçlardan bir tanesi sizsiniz çünkü çok fazla iç dünyanıza dönme, kendi içinizdeki sesi dinlemek adına sınavlar vereceksiniz. İnsanın en ağır yüzleşmeleri bazen kendisiyle olabiliyor, burada yapacağınız en iyi şey çok sistemli bir çalışma planı hazırlamak.  Buna neden olacak ilk etki Mars’ın Satürn ve Pluto ile oluşturacağı karşıt açı  sizi iş ortamıyla sığayacak , bir yandan da sağlıkla ilgili konular canınızı sıkabilir. İş ortamında fazla sorumluluk alarak, çalışarak sorunların üstesinden gelebilirsiniz. Çarşamba günü gerçekleşecek Mars Merkür ve Kuzey ay düğümü kavuşum açısı ile rüyalarınız önem kazanacak ve mesaj içeren rüyalar görebileceksiniz. Diğer yandan hayatınızla ilgili kendinizi tutsak ettiğiniz konuları çözümlemek için cesur olacaksınız. Hafta sonuna doğru ise biraz parasal konular öne çıkabilir, başkalarına vereceğiz maddi sözler borçlar ödemeler sizi biraz yorabilir. Bu konuda sorumluluk almak zorunda kalabilirsiniz.

 

 

Başaklar ve Yükselen Başaklar:

Başaklar, haftayı Mars’ın açıları şekillendirecek. İlk olarak Satürn ve Pluto ile karşıt açı oluşturacak. Bu sizin arkadaş ortamı ve partneriniz arasında gel-git yaşamanıza sebebiyet verebilir. Kalabalık arkadaş ortamlarından hayatınıza birisi girecekse, burada aksamalar, gecikmeler olabilir. Popülerliğiniz artsa da sosyal ortamlar sizin yaşadığınız bir sınav olarak algılayabilirsiniz, ne kadar duygusal hareket ederseniz, hafta içinde problemler olarak hayatınıza yansıyabilir. Mars'ın Kuzey ay düğümü ve Merkür ile gerçekleştirdiği kavuşum açısı sizin kalabalık arkadaş grupları daha mantıklı ilişkiler kurmanıza, yeri geldiğinde kendi menfaatleriniz konusunda tecrübe kazandıracak. Hafta sonuna doğru ise Mars’ın Neptün ile etkileşimi ile hafta başında yaşadığınız partner krizi sizin lehinize çözümlenecek, kalabalık gruplardan ziyade birebir ilişkileri tercih edebilir. Uzun süreli dostluklar, güzel arkadaşlıklar kurabilirsiniz. Ayrıca hafta sonuna doğru  yeni bir ortaklaşa girişimin içinde yer alabilirsiniz.

 

 

Teraziler ve Yükselen Teraziler:

Teraziler, haftayı Mars'ın açıların şekillendirecek. İlk olarak Satürn ve  Pluto kavuşumuna karşıt açı oluşturacak.  Bu  etki ile beraber iş ve kariyer anlamında ciddi bir sınav dönemi olurken, aileden kaynaklı bazı sıkıntılar işlerinize yansıyabilir, işte problem yaşamanızı sebep olabilir. Yeniden düzgün bir iş ortamı oluşturma gibi bir gayret içinde olabilirsiniz. Çarşamba günü özellikle hayatınızda aktif bir şekilde yer alacak Kuzey ay düğümü Merkür ve Mars kavuşumu,  doğru hamleyle kariyerdeki başarıyı elde etmenize destek oluşturacak. Eskiden bu yana yaşadığınız tüm kariyer tecrübeleri, size iyi bir şekilde yansırken. Duygusallıktan çıkıp, stratejik bir şekilde yol almanız size fayda sağlayacak. Diğer yandan Mars’ın Neptün ile üçgen açısı ise size iş ortamında hayallerinize kavuştururken ve sağlık açısından da  güzel bir döneme başlatacak. Gerçekten rahatım diyebileceksiniz. Hem maddi hem de manevi konularda çok başarılı süreçleri hayatınıza yansıyacak.

 

 

Akrepler ve Yükselen Akrepler:

Akrepler, haftaya burcunuzun da yönetici gezegeni Mars’ın açıları damga vuracak. İlk olarak Satürn ve Pluto kavuşumuna gerçekleştirdiği zorlu açıdan dolayı, yakın çevreniz ile bazı anlaşmazlıklar, sıkıntılar yaşayabilirsiniz. Kardeşlerle ilgili konular çok öne çıkabilir. Hatta rahatlamak için mecburi bir seyahat  programınız olabilir. İthalat ihracat ile uğraştığınız bir işiniz varsa, bu dönemde daha fazla sorumluluk almak zorunda kalabilirsiniz. Çarşamba gününden sonra Mars, Kuzey ay düğümü, Merkür kavuşumu ile hem sezgilerinize güvenebileceksiniz ve hem de daha fazla sorumluluk alacak gücü bulacaksınız. Özellikle geçmişten bu yana yaşadığınız hayat tecrübelerini de kullanabileceksiniz. Hafta sonuna doğru ise Mars, Neptün etkileşimi sizi aşk hayatına yönlendirecek. İkili ilişkiler aşk, hobileriniz önem kazanacak, hayallerinizi gerçekleştirmek üzere istediğiniz bir hobiniz varsa, bunu geliştirmek için yeni başlangıçlarınız olabilir.

 

 

Yaylar ve Yükselen Yaylar:

Yaylar, haftayı Mars'ın açıları yön verecek. İlk olarak Satürn ve Pluto ile karşıt açı gerçekleştirecek, bundan  dolayı maddi konular önem kazanacak, mantık doğrultusunda yaptığınız harcamalar size iyi gelirken. Duygusal iniş çıkışların maddiyatınıza yansıması sizi zorlayabilir. Maddi konularda daha fazla sorumluluk almak zorunda kalabilirsiniz. Yine çarşamba günü itibariyle oluşacak Mars, Kuzey ay düğümü, Merkür kavuşumu geçmişte maddi konuda yaşadığınız tecrübelere, ışık tutacak. Borçlar, ödemeler konusunda sezgilerimizi kullanmanız adına destek oluşturacak, kadersel bir süreç olabilir maddi konularda sadece duygusal kararlar vermemelisiniz. Son olarak hafta sonuna doğru gerçekleşecek  Mars, Neptün olumlu açısı ise size ailevi ilişkilerde yaşadığımız hayal kırıklıklarını çözümleme ve ailenize  destek olmanızı aile ile aranızın daha iyi olmasını sağlayacak, bu konuda duygusal olarak yaptığınız her mücadelede olumlu sonuçlanacak.

 

 

Oğlaklar ve Yükselen Oğlaklar:

Oğlaklar, haftayı karşıt burcunuzda bulunan Mars’ın açıları şekillendirecek. İlk olarak burcunuzda bulunan Satürn ve Pluto kavuşumuna zorlayıcı bir açı oluşturacak ve sizi ikili ilişkiler, evlilik konusunda daha duygusal davranmaya, karşınızdaki insanın duygularını önemseme adına teste tabi tutacak. Diğer yandan ortaklıklarda da ortağınızın ne düşündüğünü ne yaptığını tecrübe ile deneyimleyeceksiniz. Son olarak burada kesinlikle hislerinizi kullanmanız gerektiği konusunda uyarmalıyım. Çarşamba günü itibariyle ise karşıt burcunuzda Mars, Kuzey ay düğümü Merkür kavuşumu gerçekleşirken, uzun zaman önce yaşadığınız eski bir ilişkiniz canlanabilir, eski aşkınız ile yeni bir aşka yelken açabilirsiniz. Hafta sonuna doğru oluşacak Mars, Neptün kavuşumu ile kardeşlerinizin   hayalleriniz yolundaki desteği oluşurken, onlarla problem yaşıyorsanız yakın çevrenizin de desteği ile problemlerin üstesinden gelebileceksiniz.

 

 

Kovalar ve Yükselen Kovalar:

Kovalar, haftayı Mars'ın açıları şekillendirecek. İlk olarak Satürn, Pluto kavuşumuna zorlayıcı bir açı oluşturacak. Bu etki ile çalışma ortamı ile alakalı, bazı sıkıntılar gündeme gelebilir. Hayallerinizin ne olduğu konusunda daha yapacağı adımlar atabilirsiniz. Kendi işinizi kurmak gibi bir girişimiz olabilir. Sağlık açısından da biraz hassas bir dönem özellikle, göğüs ve mide ile ilgili sağlık problemleri bu hafta biraz sizi yorabilir. Çarşamba günü itibariyle netleşecek Mars, Kuzey ay düğümü  ve Merkür kavuşumu ise tamamen çalışma ortamınızda geçmişi yad etme, geçmiş ile ilgili konuların öne çıkmasına vesile olurken. Hatta daha önce çalıştığınız bir yerden iş teklifi alabilirsiniz. Mars’ın Neptün ile yaptığı üçgen açı ise maddi konularda hayallerinize kavuşmaya, hayalleriniz yolunda kararlar alma adına desteklerken. Hafta sonundan itibaren maddi konularda nasıl bir yol izlemeniz konusunda farkındalık yaşayacaksınız.

 

 

Balıklar ve Yükselen Balıklar:

Balıklar, haftayı Mars’ın açıları şekillendirecek. İlk olarak Satürn, Pluto kavuşumuna zorlayıcı bir açı oluştururken. Bu etki size kalabalık gruplar ile ilgili sınava tabi tutacak, vericiliğiniz, iyi niyetiniz sıkıntıya sebebiyet verebilir.  Partneriniz ile arkadaşlarınızdan kaynaklı sıkıntılar oluşabilir, bu dengeyi korumayabilirsiniz. Sizin için çok duygusal bir hafta, kırılgan ruh haliniz birçok şeyden vazgeçmenize, sıkıntı yaşamanıza neden olabilir. Tamamen duygusal değil de , hisleriniz ile yol almanızı tavsiye ederim. Çarşamba günü oluşacak Mars, Kuzey ay düğümü, Merkür etkileşiminde, tüm duygusallığınız konuşmalarınıza da yansıtacak, başka insanların ne düşündüğünü önemseyebilirsiniz, yine bu yüzden birçok şeyden vazgeçebilirsiniz. Son olarak burcunuzda bulunan Neptün, Mars ile açı yaparak hayallerinizi gerçekleştirme yolunda destek oluştururken size bu anlamda da olumlu yansıyacak ve hayalleriniz doğrultusunda yol alabileceksiniz bunları gerçekleştirebileceksiniz, sadece ayaklarınız yere  basması önemli.

ASTROLOG SEMA SİDAR

ASTROLOG SEMA SİDAR'IN SOSYAL MEDYA ADRESLERİ:

İNSTAGRAM: https://www.instagram.com/semasidar/

FACEBOOK: https://www.facebook.com/Sema-Sidar-Astroloji-Ve-Ki%C5%9Fisel-Geli%C5%9F...

TWİTTER: https://twitter.com/Sema_Sidar

Etiketler: 
Sema Sidar

Facebook Google plus Instagram Twitter