Reklam
Temiz Magazin
05 Aralık 2020

27 yıllık tecrübesiyle Seyhan ERDAĞ yönetiminde sadece Temiz Magazin!

Astrolog Sema Sidar farkıyla 27 Ağustos haftasının ve yeni haftada burcunuzun yorumları.

Astroloji
27 Ağustos 2017
Astrolog Sema Sidar farkıyla 27 Ağustos haftasının ve yeni haftada burcunuzun yorumları.

 

HAFTANIN YORUMU:

Merhaba Sevgili TEMİZ MAGAZİN okuyucularım;

Bu  hafta, geçtiğimiz haftaya oranla oldukça sakin bir gökyüzüne sahip, bakalım bu hafta bizleri neler bekliyor.

MERKÜR GERİ HAREKETİNE DEVAM EDERKEN, ASLAN BURCU'NA GEÇİŞ YAPACAK!

İlk olarak 31 Ağustos itibariyle Merkür (iletişim gezegeni) geri hareketine devam ederken, Aslan Burcu'na geçiş yapacak.

6 Eylül'e kadar yeni  başlangıçlar yapmamanız çok önemliyken, iletişim  konusunda yaşanan sıkıntılar hatırlatıyorum; tamamen Merkür'den kaynaklı!

Bu haftayla beraber yaşça büyük insanlarla, otorite figürleriyle ve değer verdiğiniz, sözüne güvendiğiniz insanlarla da beklemediğiniz sıkıntılar yaşayabilirsiniz.

Organize etme yeteneğiniz zayıflayabilir.

Bayram haftasında olduğumuz için, ne olur büyüklerinizin bayramını kutlamaya ekstra ekstra dikkat edin, çünkü Merkür'ün  geri hareketi  gözünüzden kaçan bir detayın büyüklerinizin abartmasına, daha hassas olmasına sebep verecek.

Yine  gücünü arkanızda  hissetmek istediğiniz insanlarla da sıkıntılarla karşılaşabilirsiniz. Bu hafta beklenti yok!..

 

SATÜRN İLERİ HAREKETE GEÇTİ! GÜZEL BİR DÖNÜŞÜME BİZİ SÜRÜKLEYECEK.

Geçen hafta da hayatımızı etkileyen Jüpiter ve Satürn arasındaki olumlu açı bu haftada devam ediyor, fakat bir farkla!

Satürn ileri harekete geçti ve daha güzel bir dönüşüme bizi sürükleyecek...

Kendinizi daha  kontrollü olarak geliştirebileceksiniz, dayanıklılığınız artarken, hukuka dayalı her türlü işte daha pozitif etkilerle karşı karşıya kalabilirsiniz. 

Büyütmek istediğiniz işleriniz varsa, olumlu etkiyi kullanarak bağlantılarınızı gerçekleştirebilirsiniz, daha verimli bir hafta bekliyor hepimizi.

 

HAFTA ORTASI GÜNEŞ ve NEPTÜN KARŞI AÇI OLUŞTURACAK! PEKİ BU NE ANLAMA GELİYOR?

Hafta ortası ise Güneş -Neptün karşıt açı oluşturacak.

Hayal ve hayal kırıklıklarını temsil eden Neptün, "ben" diyebildiğiniz alanlarda sizi zorlayacak.

Aşırı bir hayal ve hayalperestlik durumu ve bu yüzden hassas ve kırılgan bir yapınızın olmasına dikkat etmelisiniz.

Tembellik yapma isteğiniz artarken, bayramı gayet uygun bir şekilde istirahat ederek geçirebilirsiniz.

Özellikle bayramın ikinci gününden sonra bu iyice artarken; kandırılmaya da müsait bir haftadayız hatırlatıyorum!

 

GIDA VE ALKOL ZEHİRLENMELERİNE DİKKAT!

Aynı zamanda gıda ve alkol zehirlenmelerine dikkat etmelisiniz.

 

 

HAFTANIN SON ETKİSİ: MARS ve URANÜS ARASINDA OLUMLU ETKİLEŞİM OLACAK!

Haftanın son etkisi Mars-Uranüs arasındaki olumlu etkileşim! 

Hareketlerimizi eyleme dönüştürmek, karar verdiğimiz konularda aktif  rol almak, bunun için farklı metotları uygulamak için bize destek verecek... 

 

TRAFİK KAZALARINA DİKKAT!

Ne kadar olumlu etki olsa da işin içinde Mars ve Uranüs varsa, trafikte  ekstra dikkatli olmanızı rica ediyorum, trafik kazalarına sebebiyet verecek etkiler var, ve  hiç beklemediğiniz ani hareketlerden kaynaklı olabileceğinin de altını çizmek isterim.

Aynı zamanda özgür ruh hali bizi isyan enerjisi ile karşı karşıya bırakabilir. Ama en güzel yanı kendi içinizdeki yeni ve farklı sırları keşfetmek için gücünüz olacak.  

 

HAFTANIN BURÇLARA ETKİSİ:

Lütfen yükselen burcunuzun yorumunu da okumayı unutmayın.

Koçlar ve Yükselen Koçlar:

Koçlar, aşk ilişkilerinizde  yanlış anlaşılmaya müsait bir haftaya başladınız, ilişkilerinizde kendinizi düşünmekten kaynaklı, özgürlük alanınızın sınırlarınızı genişletme çabasından dolayı oldukça hareketli olacaksınız.

Fikir yapınızda da reform yani yenilik yapma isteğiniz, sizi iletişim anlamında doğru anlaşılmama ve karşı tarafı kırmanıza sebebiyet verebilir, bu da ilişkide kalıcı bir yara bırakabilir dikkatli olmalısınız. Hatta bu etki ilişkinizi bitme noktasına getirebilir.

Diğer yandan ortaklıklarda kalıcı sonuçlar alabileceğiniz güzel işbirliklerine başlayabilirsiniz. Fakat bunu farklı bir iş kolunda deneyimleme adına daha net bir destek var. Dikkat etmeniz gereken diğer bir konu ise hastalıklar, özellikle ayak ile problemler  ve zehirlenmelere açık bir haftadasınız.

 

 

Boğalar ve Yükselen Boğalar:

Boğalar,  Merkür'ün Aslan Burcu'na geçmesi sizi aile ve yuva kavramlarında aile büyükleri tarafından yanlış anlaşılmanıza sebebiyet verebilir.

Yine evinizdeki aletlerde ateşi barındıran her türlü elektronik eşyada problemler olabilir. Ocak, fırın, kombi, şofbene dikkat...

Diğer yandan  dinlenme isteğiniz artarken, kendinize vakit ayırmak için de aileniz ile zaman mücadeleye girişebilirsiniz. Kalp kırmamaya özen göstermelisiniz.

İş ortamından beklediğiniz bir para, uzun zamandır talep ettiğiniz alamadığınız bir para da bu hafta gelebilir.

Cuma gününden itibaren partneriniz ile ilgilenmeniz şart, hatta onu programlı ve organize bir şekilde gezdirmelisiniz, bu konuda sizden beklentisi yüksek olacak.

Burada  dikkat etmeniz gereken nokta kendi arkadaşlarınız ile partnerinizin iletişimi, kendinizi arabulucu olarak bulabilirsiniz.

 

İkizler ve Yükselen İkizler:

İkizler, kısa yolculuklarınızda aksamalar olabilirken, kardeşleriniz ile  olan konuşmalar ve görüşmelerde yine yakın çevreniz ile ego problemiyle karşılaşabilirsiniz.

Merkür'ün geri hareketiyle birlikte Aslan  burcuna geçmesi sizin yanlış anlaşılma riskinizi yükseltirken, kullandığınız elektronik eşyalar da bozulma  riskine sahip. Cep telefonunuz, tabletiniz, bilgisayarınızı  kaza riskine karşı sürekli yanında taşımamanızı ya da kontrollü taşımalısınız.

İkili ilişkilerde ise çok güzel bir hafta sizin için, mevcut bulunan ilişkinizi bir üst boyuta daha ciddi bir aşamaya taşıyabilir, evlilik kararı alabilirsiniz. Aşk adına harika etkiler var.

Diğer yandan kariyerle ilgili ise ekstra bir sorumluluk bu hafta sizi bulabilir biraz mesaiye kalmamız gereken etkilerle karşı karşıyasınız.

 

 

Yengeçler ve Yükselen Yengeçler:

Yengeçler, sizin iletişim açısından risk altında olduğunuz konu para ve  parayla bağlantılı her türlü konuda...

Gelirleriniz için  insanlarla kurduğunuz bağlantılarda, yine  alacaklarınızda ve ödemelerinizde yanlış anlaşılmaya açık bir haftadasınız, bağlantılarınızı düzgün hatta yazılı yapmanız çok önemli.

Bu hafta evde oturmak evde vakit geçirmek isteyebilirsiniz, hatta iş ortamınızın yenilenmesi size yeni bir ev alma imkanı yaratabilir.

Evde vakit geçirmek isterken yolculuk enerjisi size zor gelecek, ayrıca çıkacağınız yolculuklarda hastalanma, zehirlenme, uykusuz kalma gibi etkilerle karşı karşıyasınız, tüm bu sebepleri ortadan kaldıracak bir şekilde dinlenerek, dikkatli beslenerek yolculuk yapmanızı şiddetle öneririm.

Cuma gününden itibaren ise iş ortamınızla ilgili alacağınız haberler özellikle Eylül için maddi konuları tekrar masaya yatırmanıza sebebiyet verecek olumlu etkilere sahip.

 

 

Aslanlar ve Yükselen Aslanlar:

Aslanlar, Merkür burcunuza geçti fakat geri hareketi ile kendinizi doğru ifade etme adına problemler yaşayabilirsiniz.

Yine karşınızdaki insanların size  fazla kendini beğenmiş itham etme durumları oluşabilir.

"Ben -Sen" , "Biz-Siz" dengesiniz kurmanız, yeri geldiğinde stratejik olmanız gereken bir haftadasınız.

Aşk, çocuklar ve hobileriniz konusunda oldukça güzel etkiler altındasınız.

Yine çocuklarınızla gideceğiniz kısa yolculuklar size çok iyi gelecek.

Gökyüzü size  ödemeleriniz konusunda ihtar veriyor, burada hayaller / hayatlar durumu olabilir. Daha az para harcamayı düşündüğünüz konular ise daha büyük bir bütçe ile karşınıza çıkabilir. Yine plansız bir yolculuk  durumuz oluşabilir, burcunuzda bulunan Mars, Uranüs ile çok olumlu bir açı yaparken, sizi  ummadığınız, plansız oluşumlarla karşıya getirecek; fakat gerçekten oldukça pozitif etkisi olacak o yüzden yolculuklar ertelemeyin.

 

 

Başaklar ve Yükselen Başaklar:

Başaklar, Merkür'ün geri hareketiyle birlikte Aslan Burcu'na geçmesi sizin kendinizi biraz ikinci insan durumuna sokmanıza, isteklerinizi başkalarının isteklerine bağlı bir hale gelmesine sebebiyet verebilir.

Bu hafta başkaları sizin adınıza karar verecek, bu  yüzden beklentinizi düşürmenizde fayda var. 

Aynı zamanda burcunuzdaki Güneş'in Neptün'le yaptığı karşıt açı da hayallerinizi gerçekleştirme adına sizi zorlayacak.

Beklentilerinizi minimumda tutmanız haftayı rahat geçirmeniz adına çok çok önemli.

Size iyi gelecek en büyük enerji ise  ailevi destek, aileniz ile olmak ve evinizde vakit geçirmek çok iyi gelirken. Maddi olarak da sizin diğer aylarda  rahat etmenizi sağlayacak.

Cuma gününden itibaren maddi konularınızı ayarlamanız gerekli, ödemelerinizde bir plana gitme ve önümüzdeki dört aylık süreci değerlendirmeniz adına çok önemli.

 

 

Teraziler ve  Yükselen Teraziler:

Teraziler, Merkür'ün Aslan burcuna geçmesi sizi kalabalığa girdiğiniz, sosyalleştiğiniz alanlarda egosal problemler ile doğru anlaşılmayla ilgili bazı sıkıntılar yaşamınıza  sebebiyet verecek ve zorlayacak.

Diğer yandan kardeşleriniz, yakın çevreniz ile  gireceğiniz büyük bir proje size fırsat gibi gelebilir. Burada çok olumlu bir etkileşim ile karşı karşıyasınız.

Kısa yolculuk enerjiniz aktifleşirken iş ortamına adaptasyon, işe adaptasyonla ilgili de bazı problemler olacak.

Bu yüzden gelecekle ilgili planlama yapmayı, iş ortamınızla ilgili konuları bu hafta çok takmamanızda fayda var.

Ruhsal sağlığınızı da dengede tutmanız çok önemli, meditasyon ile ilgilenebilirsiniz.

Peki neden ruh sağlığı dedim, farklı sıra dışı aşk ilişkileri sizi zorlayacak, standartlarınız zorlanırken ne istediğinizi bilmesiniz, dengede olarak.

 

Akrepler ve Yükselen Akrepler:

Akrepler, kariyerle ilgili konularda, iş bağlantılarınızda bu hafta Merkür'ün Aslan burcuna geçmesi sizi yanlış anlaşılmaya, sıkıntılar yaşamanıza sebebiyet verecek.

İletişimlerinizi mail yoluyla yazılı olarak yaparak garantici davranabilirsiniz, çünkü söz uçup yazı kalabilir dikkatli olmanızda fayda var.

Olumlu etki ise para enerjiniz yükselecek ve hiç ummadığınız anda gelir kaynakları oluşup maddi açıdan sizi yukarı çekecek.

Partneriniz ile ilişkinize de dikkat etmenizde fayda var, gireceğiniz kalabalık ortamlar size iyi gelmeyecek, problem yaşama riskiniz var, çünkü bu hafta flört enerjiniz yüksek olacak. Başka insanların da ilgisini çekerken bu partneriniz tarafından yanlış anlaşılmaya sebebiyet verebilir, sizi suçlu duruma düşürebilir, dikkatli olmalısınız.

 

 

Yaylar ve Yükselen Yaylar:

Yaylar, yolculuk enerjiniz aktif olurken tüm bağlantılarınızı, tüm rezervasyonları muhakkak check edin, Merkür sizin burada aksamalara, sıkıntılarla karşı karşıya kalabileceğinizi gösteriyor.

Diğer yandan burcunuzdaki Satürn ileri harekete başladı ve Jüpiter ile  olumlu bir etkileşimde. Kalıcı başarılar elde etmek adına, kariyerinizi bir yere taşımak ve  kalıcı işlerde bulunmak adına çok olumlu.

Özellikle eğitim alanında yüksek başarı verirken, girdiğiniz sosyal ortamlarda adınızın tanınırlığı adına oldukça pozitif  etkiler hayatınızda olacak.

Ailevi konularda  problem yaşam riskiniz var, hatta bunların işinize negatif yansıması olabilir dikkatli olmanız gerekiyor. Diğer yandan uzun yolculuklar, bir anda kendi içinde  kısa seyahatlere dönüşebilir seyahat ve hareket enerjiniz çok aktif.

 

 

Oğlaklar ve Yükselen Oğlaklar:

Oğlaklar, maddi konularda, krediler, borçlar ve ödemelerinizde birtakım sıkıntılarla karşı karşıya kalabilirsiniz. Merkür sizi ödemelerinizin kontrolünü yapmanız adına uyarırken, sağlık problemlerine de dikkat etmelisiniz, özellikle uyku problemi, halsizlik, işlerinizin aksamınıza sebebiyet verebilir.

Fakat devamında  geliştireceğiniz  bir çalışma sistemiyle tüm bu problemleri çözümleyebileceksiniz.

Dikkat etmeniz gereken konu ise özellikle yolculuklar! Ne yediğinize, ne içtiğinize de dikkat etmelisiniz. Yolculuklarda hastalanma, bitkin düşme, yediklerinizden kaynaklı zehirlenmelere açıksınız.

Ev ortamınız, aile ortamı size iyi gelecek... Hiç ummadığınız  maddi bir destekle ev alma durumunuz oluşabilir. Evinizi revize edebilirsiniz,cuma gününden itibaren maddi konularda rahatlama olacak,hafta başındaki gergin enerjiniz kalmayacak.

 

 

Kovalar ve Yükselen Kovalar:

Kovalar, ikili ilişkiler, evlilikler ortaklıklar açısından zorlu bir hafta! Merkür'ün geri hareketi, sizi bu alanlarda zorlayacak.

Çevrenizdeki herkesin kendi isteklerini dillendirmesi; birbirinizi yanlış anlamınıza sebebiyet verebilir.

Herkesin kendini övme durumu olabilir, dikkatli olmanızda fayda var.

Diğer dikkat etmeniz gereken konu ise özellikle ödemeleriniz, maddi konularda yanlış anlaşılmalar, beklentilerinizin karşılanmamasıyla ilgili bir takım sıkıntılar olabilir.

Gideceğiniz uzun yolculuklar ise tanınırlığınızı artırırken, isim yapmanız adına çok pozitif etkiler getirecek yolculuk enerjiniz çok aktif ve size çok iyi gelecek.

Çıktığınız yolculuklar kendi içinde kısa yolculuklara dönüşebilir, seyahat enerjisinin çok iyi geleceği ve bunun sonucunda daha kalıcı  projelerin oluşumuna  sebebiyet verecek olumlu etkiler var.

 

Balıklar ve Yükselen Balıklar:

Balıklar, sağlık  konusuna  dikkat etmeniz gerekiyor, özellikle kalp ,dolaşım sistemi, damarlarla ilgili problemler sizi sıkıntıya sokabilir; kontrole gitmenizde fayda var.

Merkür'ün geri hareketiyle Aslan Burcu'na geçişi sizi hem sağlık hem de  iş ortamınızda yaptığınız bağlantıların aksaması ve konuşmaların  yanlış anlaşılmasıyla karşı karşıya bırakabilir.

Diğer yandan kariyerle ilgili özellikle ödemeler, krediler ve vergiler anlamında kalıcı güzel olumlu etkiler var, hatta sevdiklerinizden destek alarak bir yapılanma içine girebilirsiniz.

İkili ilişkilerde ise  beklentileriniz düşebilir, sizde partnerinizi beklentilerini karşılayamayabilirsiniz. Hayatınızda kimse yoksa bu hafta farklı, sıra dışı bir ilişki ile hayatınıza renk gelebilir.

 

Hepinize sağlıklı, huzurlu bayramlar diliyorum.

Sevginin her kapıyı açtığını lütfen unutmayınnn... 

Etiketler: 
Astrolog
Sema Sidar
Astroloji
burçlar
gezegenler

Facebook Google plus Instagram Twitter