Reklam
Temiz Magazin
09 Temmuz 2020

27 yıllık tecrübesiyle Seyhan ERDAĞ yönetiminde sadece Temiz Magazin!

Astrolog Sema Sidar: "Kemerlerinizi bağlayın, hedeflerimize doğru harekete geçiyoruz!" Merkür Retrosu da bitiyor, gökyüzünde muhteşem etkiler başlıyor. Yeni haftanın yorumu ve burç yorumlarınız!

Astroloji
17 Kasım 2019
Astrolog Sema Sidar: "Kemerlerinizi bağlayın, hedeflerimize doğru harekete geçiyoruz!" Merkür Retrosu da bitiyor, gökyüzünde muhteşem etkiler başlıyor. Yeni haftanın yorumu ve burç yorumlarınız!

 

Merhaba Sevgili Temiz Magazin okuyucularım, çok güzel bir haftaya başlıyoruz, birbirinden güzel haberler bu hafta bizi bekliyor.

Kemerlerinizi bağlayın hızlanıyoruz, harekete geçiyoruz hedeflerimize doğru…

MARS, AKREP BURCU'NA GEÇİYOR

İlk olarak 19 Kasım'da Mars; mücadele, savaş, hırs gezegeni kendi yönettiği, mutlu olduğu Akrep Burcu'na geçiyor.

3 Ocak 2020’ye kadar bu burçta kalacak.

Bize mücadele etmemiz gereken konularda stratejimizi belirlemek, gücümüzü ortaya koymamız gereken alanlarda başarı sağlamak için destek verecek.

Tabii biraz rekabet ortamında “Ya Hep Ya Hiç” kafasında olabiliriz ama yine de hem tutkulu hem mücadeleci olup en azından bir şeyleri yapmak için içimizdeki o gayreti harekete geçirecek güzel bir enerji.

Bu dönemde sezgilerimiz çok kuvvetli olurken mücadele edeceğimiz alanlarda iç sesimize güvenebiliriz.

Ayrıca azimli ve sabırlı olurken, özellikle ameliyatlarla, operasyonlarla ilgili başarı sağlıyoruz.

Dikkat etmemiz gereken noktalar ise düşünmeden hareket, hırsı öfke ile karıştırmak olacak.

Hırsı dengelememiz lazım, motivasyon kaynağı olarak dönüşümünü yaparsak daha iyi olur, hedeflerimiz için kolay ilerleyebiliriz.

Son olarak manipülasyona açık etkiler var! Uyarıyorum!

MERKÜR'ÜN GERİ HAREKETİ BİTİYOR!

Haftanın en güzel haberi ise 20 Kasım'da Merkür; iletişim, haberleşme, zihin gezegeni geri hareketini sonlandıracak.

Merkür geri hareketini sonlandırdığı için daha rahat hareket edeceğiz.

Yeni başlangıçlar ve harekete geçmek için ideal dönem de başlamış olacak.

Fakat Merkür ilk etapta durağan pozisyonda olacak, ayın 20 ve 21’inde Güneş de burç değiştirmeye hazırlanacak.

GÖKYÜZÜ TÜM YENİ BAŞLANGIÇLAR İÇİN 22 KASIM'DA HAZIR

Bu yüzden tüm yeni başlangıçlar için gökyüzü 22 Kasım itibariyle hazır ve nazır bizi bekleyecek.

20'si itibariyle ise elektronik cihazlarınızdaki bozulmalar sonlanmış olacak, 22'si itibari ile anlaşmalarımızı sözleşmelerimizi gerçekleştirebiliriz.

En önemlisi artık harekete geçebiliriz.

9 Aralık'a kadar Merkür Akrep burcunda olacak ve 20'sinden sonra bize Akrep Burcu'nun ketum, stratejik tavrını iletişimde ve haberleşmede sergiletecek...

Sezgilerimizi kullanmanız gerektiğini vurgulayarak yol bulmamızı sağlayacak.

Bu yüzden hislerimizin yine önemli olduğu, bizi doğru yönlendirdiği ikinci kez (Mars Akrep’ten sonra) Merkür’ün Akrep burcunda ileri harekete geçmesiyle de baskın bir şekilde yer alacak.

GÜNEŞ, YAY BURCU'NA GEÇECEK VE GÖKYÜZÜNDE YAY BURÇLARININ DÖNEMİNİ BAŞLATACAK!

22 Kasım itibariyle ise Güneş; kimliğimizi, kişiliğimizi temsil eden gezegen burç değiştirerek, Yay Burcu'na geçecek.

22 Aralık'a kadar bu burçta yolculuğunu devam ettirirken, resmi olarak Yay Burçlarının dönemi başlayacak.

Yay burcu öğrenmek, bilmek, araştırmak, yurtdışı, uluslararası işler, eğitim konuları bunlardan sorumludur.

Doğal olarak hepimizin kendimizi daha rahat ifade ettiği alanlar da bu konu başlıkları olacak.

Abartıya kaçmak, ani karar vermek, özgürlüğümüze düşkün olmak yine Güneş Yay’ın yansımaları olacak...

Neredesin? Ne yapıyorsun? gibi sorulara bireysel alanımızı ihlal ettiği için cevap vermek istemeyeceğiz.

Diğer yandan farklı yerlere gitmek, eğitime başlamak, gezmek, araştırmak isteyeceğiz daha kafamız havada olacak.

Hedeflerimiz doğrultusunda ilerlemek önemli olacak.

Bu dönemde eğitim hayatı ile ilgili tüm işlerimizde yüksek başarı elde ederken, öğrenmek isteyeceğiz...

Sonuna kadar bilmeyi, bilgiyi deneyimleyeceğiz.

İyimser olup, Pollyanna enerjisi hayatımıza yansıyacak.

Gülmek, eğlenmek bu burcun doğası ile kimliğimize de geçecek bu anlamda güzel enerjileri ortaya çıkartacağız.

HAFTAYI YİNE ÇOK GÜZEL BİR ETKİ İLE KAPATACAĞIZ...

Son olarak haftayı yine çok güzel bir etki ile kapatıyoruz.

Venüs; aşk ilişki gezegeni Jüpiter, şans, bolluk, bereket gezegeni güç birliğinde olacak.

Gökyüzünün iki iyicil gezegeni yan yana gelmiş daha ne olsun?..

Tepkilerimize daha abartılı olarak yansısa da yine de çok güzel bir şekilde istediklerimizi gerçekleştirmek, kısa vadeli işler de güzel sonuçlar elde etmek, aşkta ilişkilerde daha samimi daha pozitif olmak, sosyalleşmek, arkadaşlarımızla iyi vakit geçirmek için fırsatları hayatımıza getirirken.

Maddi konularda aşırı para harcamaya vurgu yapıyor, gösteriş önemli olabilir.

Bir şeyleri daha fazla daha ön planda yapmak isteyebiliriz.

Aşk enerjisi ile sevgimizi de doya doya yaşayıp, sevgimizi göstereceğiz.

İkili ilişkiler içinde gökyüzü bize destek verirken. 30 Kasım'a kadar devam edecek bu hoş hava.

YENİ HAFTADA BURCUNUZU NELER BEKLİYOR?

Koçlar ve Yükselen Koçlar:

Koçlar, haftaya burcunuzun yönetici gezegeni olan Mars’ın Akrep burcuna geçmesi ile başlıyoruz. Sizin için iyi bir enerji doğanıza ne kadar ters olsa da gezegeninizin kendi yönettiği diğer bir burca geçmesi, yeniden kendinize gelme hareket enerjisi hayatınıza yansıtma, sezgilerinizi kullanma. Özellikle ödemeler, borçlar ve krediler anlamında size destek oluşturacak. Bu konu başlıklarında ki mücadelenizde daha rahat ve sonuç odaklı olacaksınız. 20 Kasım itibariyle Merkür geri hareketini bitiriyor ve yine para, ödemeler ve krediler alanında destek sağlayacak. Beklediğiniz bir miras varsa bununla ilgili haberi de yine 9 Aralığa kadar alabilirsiniz. Haftanın diğer etkisinde ise Güneş burç değiştirecek ve inanılmaz iyi gelecek bir etkiyi ortaya çıkartacak. Enerjinize çok uygun gökyüzü varken uzun yolculuklarınız, seyahatleriniz artabilir. Bir yandan da kendinizi geliştirecek bir eğitime başlayabilirsiniz. Aynı zamanda eğitimle ilgili gelişmelere de destek sağlayacaksınız. Venüs, Jüpiter kavuşumu size eğitim konusunda uzun zamandır beklediğiniz fırsat varsa getirecek.

 

 

Boğalar ve Yükselen Boğalar:

Boğalar, haftaya Mars'ın burç değiştirmesi ile başlıyoruz. Bu etki yine karşıt burcunuzda gerçekleşen bir gökyüzü olayı ve bu yüzden ikili ilişkiler, ortaklıklar, evlilik bu dönemde mücadele konunuz olacak. Fakat illa negatif olarak değerlendirmemek lazım bu konu başlıklarında gerçekleştirdiğiniz işlerin mücadelenizin sonucu olabileceksiniz. Tabii sürüncemede olan evlilikler için sıkıntılı bir etki olsa da eğer yapıcı davranırsınız da çözüm odaklı olursanız çözülebilecek. 20 Kasım'da Merkür'ün geri hareketini sonlandırması da destek verecek. En azından daha doğru anlaşılır olup, doğru iletişim kurmaya başlayacaksınız. Güneş’in burç değiştirmesi size ödemeler, borçlar, krediler alanında destek oluşturacak. Yurtdışı kaynaklı iş yapıyorsanız beklediğiniz paralar varsa gelebilir. Yine başkasının finansal kaynağından destek bekliyorsanız, 22 aralığa kadar beklediğiniz haber gelebilir. Son olarak Jüpiter Venüs kavuşumu ise yine sizi para kaynakları alanında etkiliyor. Aynı zamanda estetik ve güzellik için geçirmek istediğiniz bir operasyon varsa kararını verip uygulayabilirsiniz.

 

 

İkizler ve Yükselen İkizler:

İkizler, haftaya Mars’ın burç değiştirmesi ile başlıyoruz. Mücadele bu etki ile mücadele gezegeninin size yansıması çalışma ortamınızla, sağlıkla ilgili alanlar olurken. Sağlık açısından genital bölge rahatsızlıkları, hormonel rahatsızlıklara yaktın bir dönemde dikkat etmeniz gerekiyor. Aynı zamanda Merkür’ün geri hareketini bitirmesini yine size sağlık ,iş ortamından etkileyecek. İş ortamındaki sırlar çözümlenebilir, insanlar sizi daha doğru anlamaya başlayacak. 20 Kasım itibariyle Güneş’in burç değiştirmesi ise karşıt burcunuzda olduğu için ikili ilişkiler, evlilikler, ortaklıklar bu alanda sizi etkiliyor. Uzun zamandır hareket enerjinizi kazandıracak bir etki yoktu, size burada yardımcı olacak ve flört enerjisini yeniden canlandıracak. Aynı zamanda yeni bir ortaklığa, yurtdışı bazlı ortaklığa girişe bilirsiniz. Jüpiter, Venüs kavuşumu ise yine bu konularda size destek oluştururken. Evlilik kararı alabileceğiniz de bir dönemdesiniz.

 

Yengeçler ve Yükselen Yengeçler:

Yengeçler, haftaya Mars’ın burç değiştirmesi ile başlıyoruz. Bu etki sizi çocuklar, hobileriniz ve aşk alanında etkileyecek. Aşk açısından oldukça verimli bir sürece başladınız. Bir yandan sezgileriniz de iyice kuvvetlendi ve kendinize vakit ayıracağınız koşullar oluştu. Bu anlamda pozitif yansıtacak. Merkür geri hareketini bitirmesini ile uzun zamandır, ikili ilişkilerinizde ki yanlış anlaşılmalar çözümlenecek. Yine çocuklarınızla olan iletişiminiz de daha anlaşılır ve düzgün olurken. Güneş’in burç değiştirmesi ise size iş ortamı ve sağlık ile ilgili konularda etkileyecek. Ayrıca dolaşım sistemi rahatsızlıklarına uzun yolculuklardan kaynaklı vücudumuzdaki ödemin artmasına dikkat etmeniz lazım. Bol hareket bu dönemde size iyi gelecek, işten kaynaklı bir seyahat durumumuz oluşabilir. Haftanın son etkisinde Venüs, Jüpiter kavuşumu ise yine size bu alanda destek oluşturacak. Sağlığınıza çok takılabilirsiniz, kilo vermek için ekstra bir gayretsiz olabilir.

 

 

Aslanlar ve Yükselen Aslanlar:

Aslanlar, haftaya Mars’ın burç değiştirmesi ile başlıyoruz. Bu etki ile hayatımızda aktif olan konular aile, yuva, aile içindeki ilişkiler olurken. Özellikle burada bir mücadeleniz varsa ev almak üzerine olabilir. Ailedeki problemleri çözmek üzerine olabilir, sonuç alacaksınız. Daha hırslı olacaksınız. Merkür'ün de geri hareketine bitirdiği bu hafta da iletişim anlamında da yine aile ile ilgili konularda destek oluştururken. Evinizin içinde dekorasyon değişimi isteğiniz olabilir, ev taşıyabilir, ev alabilir. Evinizde misafirleri ağırlayabilirsiniz. Bu anlamda da güzel etkiler var. Yalnız ketum olmanız ve kendinizi en gereksiz insanlara açmamanız gerekli. Güneşin burç değiştirmesi ise resmen size can verecek sizi çok iyi etkileyecek. Aşk, ilişkiler, çocuk, hobiler alanlarında ışığınızı parlatacak. Nerede hareket orada bereket olacak. Venüs, Jüpiter kavuşumu ise yine hayatınızda uzun zamandır Aşk yoksa ya da mevcut ilişkinizde problem yaşıyorsanız çözmeniz için sizin yanınızda olacak.

 

 

Başaklar ve Yükselen Başaklar:

Başaklar, haftaya Mars’ın burç değiştirmesi ile başlıyoruz. Bu etki sizi kardeşler, yakın çevre ve şehir içi yolculuklarda etkilerken. Pr işlerinde ekstra bir gayret içinde olabilirsiniz. Kendinizi tanıtma öne çıkma ve bu konudaki stratejileri geliştirmek için de destekleyici etkiler var. Bir yandan da Merkür’ün geri hareketini bitirmesine sizi iletişim alanına yönlendirecek, kardeşlerle olan diyaloglarda sıkıntı varsa çözümlenecek. Yolculuklardan gelecek ekstra para kaynağı için, destekleyici olurken. Güneş’in burç değiştirmesi ise para kaynakları, aile ile ilgili ile ilgili konularda size destek oluşturacak evinizi değiştirebilir, evinizin dekorasyonu ile ilgilenebilirsiniz. Ama şöyle bir durum var Özellikle Kasım sonuna kadar biraz evde vakit geçirip, Kasım'dan sonra daha ev dışında geçireceğiniz bir döneme başlayacaksınız, bunu da belirtmek isterim. Venüs Jüpiter kavuşumu ise evi güzelleştirmek için  gösterdiğiniz çabaya işaret ediyor ve iyi gelecek.

 

 

Teraziler ve Yükselen Teraziler:

Teraziler, haftaya Mars'ın burç değiştirmesi ile başlıyoruz. Bu etki sizi gelirler, ödemeler ve kazançlarınız alanında etkileyecek daha idealist daha para odaklı bir döneme başladınız. Burada hedefleriniz olabilir ve bu hedefler doğrultusunda rahatlıkla mücadele edebilirsiniz. Merkür'ün de geri hareketini bitirmesine size para ile ilgili alanda etkilediği için doğru cümle kurma ve strateji geliştirme bunu diyaloglara dökme adına gayet güzel. Sadece daha sezgisel düşünmenizi tavsiye ederim. Güneş’in burç değiştirmesi ise enerjinizi çok iyi gelecek ve sizi harekete geçirecek yolculuklarınızda artabilir, kardeşlerinizle vakit geçirebilirsiniz. Venüs Jüpiter kavuşumu ise seyahatlerden gelecek fırsatı işaret ediyor aynı zamanda kardeşinizle beraber de ortak bir girişinde yer alabilirsiniz. Sizin için şanslı bir hafta sonu olacak.

 

 

Akrepler ve Yükselen Akrepler:   

Akrepler, bu hafta gökyüzü yine size çalışıyor, Mars; mücadele gezegeni burcunuzda geçti ki burcunuzun da yönetici gezegeni, artık bindiğiniz atı, şahlandırma zamanı. Hedeflerinizde ilerlemek kendi gelişiminizi sürdürmek ve başarı sağlamak için gökyüzü yanınızda olacak. Burcunuzda bulunan Merkür’de geri hareketini bitiriyor ve size iletişim kapıları açısından fırsat sağlayacak. Yeni insanlarla büyük başarılar gelebilir. Ama bireysel davranmanız önemli ve kararlarınızda sonuç alana kadar kimseyle paylaşmamanız ise işin tılsımını kaçmaması adına gerekli. Güneş’in burç değiştirmesi ise para kaynaklarınızı etkiliyor para ile ilgili konularda fırsatlar gelebilir. Yurtdışı, şehir dışı işiniz varsa, bu dönem de tam meyvesini toplayacağınız koşullar oluşacak. Venüs, Jüpiter kavuşumu da buna destek verirken. Gökyüzü “Nerede hareket orada bereket” diyor olacak sizin için.

 

 

Yaylar ve Yükselen Yaylar:

Yaylar, haftaya Mars'ın burç değiştirmesi ile başlıyoruz. Bu çok güzel bir etki olmasına rağmen sizi zor etkileyebilir, etkilediği alan itibariyle kendi korkularınızla yüzleşmek bunlar için mücadeleye girmek, sezgileri güçlendirmek daha ketum olmak, birçok hayat stratejisini içinde barındıran ve bunları da uygulamanız gereken zaman, bu doğanıza ters olsa da perşembe itibariyle kendi içinizdeki dengeyi bulabileceksiniz. 20 Kasım'da ise Merkür geri hareketini bitiriyor tamamen sezgilerinize danışmak kendi içinizdeki kişi ile yüzleşmek için iletişim kurmak, içinize dönmek için fırsat olacak ve bunu yapmak iyi gelecek. Çünkü 22 Kasım itibari ile Güneş’te burcunuza geçecek, artık sizin döneminiz başlayacak. Hadi kalk gidiyoruz diyor sistem harekete geç diyor. Bu yüzden hafta başında daha durağan, 22'si itibariyle de ilerleyeceğiniz etkiler var. Yine burcunuzda Venüs Jüpiter kavuşum var ki gökyüzünde size fırsatları, aşkı hayatın her alanında başarıyı getirebilecek çok güzel bir etki.

 

 

Oğlaklar ve Yükselen Oğlaklar:

Oğlaklar, haftaya Mars'ın burç değiştirmesi ile başlıyoruz. Bu etki sizi kalabalık ortamlarda sosyalleştirecek, geleceğe dair projelerinizde daha hedef odaklı yapacak. Kalabalık gruplar size yeni iş kapıları, yeni projeler açabilir. Sadece burada mantığınızı kesinlikle geri planda tutmayın, duygusal davranmayın. Merkür'ün geri hareketini bitirmesine yine sizi sosyalleştirirken, stratejik konuşmalar yapabilir çok büyük işler bağlayabilirsiniz, 9 Aralığa kadar. Güneş’in burç değiştirmesi olaylara negatiften bakmanızı sebebiyet verebilir fakat kendi içinizde çözülmeyebildiğiniz takdirde içinize sindiği zaman hiçbir engel ve sıkıntı olmayacağını belirtmek isterim. Venüs Jüpiter kavuşumu yine aynı alanda etkilediği için içe dönmenize neden olacak. Meditasyon yapmak, beklentilerinizi, isteklerinizi korkularınızı netleştirmek adına iyi gelecek.

 

 

Kovalar ve Yükselen Kovalar:

Kovalar, haftaya Mars'ın burç değiştirmesi ile başlıyoruz. Bu etki size kariyerle, işle ilgili konularda mücadeleye, hırsa, başarı elde etme yönlendirecek. Tabii ki de burada stratejik olmak çok önemli gerçekten arkanızdan dönen işlerle de ilgili yüzleşme zamanı olacak sizin için ve 20 Kasım'da Merkür'ün de geri hareketini durdurması tüm bu süreçlerde zekanızın, sezgilerinizin ve iletişiminizin öne çıkmasına ve bununla beraber kariyerde daha yüksek bir statüye geçmeye fırsat tanırken. Güneş’in burç değiştirmesi ise size inanılmaz güzel bir etki olarak yansıyacak kalabalık gruplar da popüler olma, yurtdışına gitmek uzun yolculuklarda seyahatlerde yer almanızı sağlayacak. Kalabalık insanlarla bir arada büyük bir proje gerçekleştirebilirsiniz. Venüs, Jüpiter kavuşumu ise yine uzun zamandır istediğiniz bir iş kapısının size gelmesini, fırsatların hayatınıza yansımasına sebebiyet verecek.

 

 

Balıklar ve Yükselen Balıklar:

Balıklar, haftaya Mars'ın burç değiştirmesi de başlıyoruz. Bu etki sizi uzun yolculuklar, seyahatler ve yurtdışı ile ilgili işlerinizin daha fazla olmasını, artmasını sağlarken. Seyahat enerji çok aktif aynı zamanda uzun yolculuklar size fırsatlar sağlayacak. Bu konu başlıklarında mücadelenizde artabilir ama hepsi sonuç odaklı olacak. Merkür'ün de geri hareketini bitirmesine aynı konularda destek verirken, uzun yolculuklardan gelen her türlü iş bağlantısı, eğitimle ilgili konularda destek sağlayacaksınız ve kesinlikle sezgilerinizi dinlemelisiniz ve bu olur dediğiniz her şey önünüze gelecek. Güneş’in burç değiştirmesi ise kariyer ile alanda etkileyecek. Kariyerde zorlu fırsatlar olabilir ama her şey hareket etmeniz üzerine kurulu, beklememeniz önemli. Bu dönemde proje olarak gördüğünüz işleri hemen değerlendirmelisiniz. Venüs, Venüs Jüpiter kavuşumu ise kariyerle ilgili konularda size ekstra destek sağlarken fırsatlarla dolu da bir süreç olacak ay sonuna kadar.

 

ASTROLOG SEMA SİDAR

ASTROLOG SEMA SİDAR'IN SOSYAL MEDYA ADRESLERİ:

İNSTAGRAM: https://www.instagram.com/semasidar/

FACEBOOK: https://www.facebook.com/Sema-Sidar-Astroloji-Ve-Ki%C5%9Fisel-Geli%C5%9F...

TWİTTER: https://twitter.com/Sema_Sidar

Etiketler: 
Sema Sidar

Facebook Google plus Instagram Twitter