Reklam
Temiz Magazin
15 Ağustos 2020

27 yıllık tecrübesiyle Seyhan ERDAĞ yönetiminde sadece Temiz Magazin!

Astrolog Sema Sidar, Murat Boz ve Aslı Enver'in "aşk haritası"nı çıkardı ve yorumladı! İşte çok konuşulacak "yılın aşkı"nın analizi!

Astroloji
17 Mart 2016
Astrolog Sema Sidar, Murat Boz ve Aslı Enver'in "aşk haritası"nı çıkardı ve yorumladı! İşte çok konuşulacak "yılın aşkı"nın analizi!

Herkese Merhabalar,

"Yılın aşkı" için gezegenler ne diyor, gerçekten yılın aşkı mı; Murat Boz ve Aslı Enver aşkı ne kadar sürecek merak edenler için  doğum haritalarıyla birlikte işte Murat Boz ve Aslı Enver'in ilişki analizi... Öncelikle sizlerle, Murat Boz ve Aslı Enver, haritasını paylaşmak istiyorum, sonrasında da harita üzerinden yorumlarımı yapacağım!

 

Mutlu bir ilişkide Güneş'in ve Ay'ın birbirine yaptığı açılar çok önemlidir. Aslı Enver'in güneşi Boğa burcu, Murat Boz'un ise burcu Balık. İkisinin de  güneşlerinin arasında oldukça uyumlu bir açı var.

Birbirlerini dengelemek, hayata ortak bir bakış açısından bakmak, ortak noktada buluşmak ikisi içinde oldukça kolay!

 

ASLI ENVER'E MURAT BOZ'UN ROMANTİKLİĞİ İYİ GELECEK!

Murat Boz'un romantik duygusal tarafı, Aslı Enver'in gerçekçi yönüyle buluşunca; hayal ve gerçek arasında tadından yenmeyecek bir ilişkiye sahip olacaklar... Hayatı  kurallarıyla yaşamaya çalışan Aslı Enver için, Murat Boz'un duygusal tarafı iyi gelecek.

Ay burçları arasındaki uyum ise birbirine karşı olan duygularını anlatıyor bize ve olaylara tepkilerini gösteriyor... Aslı Enver ve Murat Boz'un "Ay Burçları" arasındaki uyumda güzel... Birbirlerini anlamaları açısından bu durum çok önemli! 

Aslı Enver, genel anlamda detaylara  fazla takılan bir yapıda; ilişkisinde anı yakalamaya çalışmalı, söylenen sözlerden en çok etkilenen kişi olurken; sonda söylenecek sözleri başta söyleyebilir buna da dikkat etmeli.

 

MURAT BOZ ve ASLI ENVER'İN ARASINDA NASIL BİR UYUM VAR?

Murat Boz ve Aslı Enver için, "toprağın  ve su elementinin muazzam birlikteliği" diyebilirim! Murat Boz, su elementinin fazlalığı, Aslı Enver'in toprak elementinden oluşan yapısını besliyor, verimli hale getiriyor. Birlikte yön almalarını, büyümelerini sağlıyor.

İLİŞKİLERİ UZUN SÜRELİ Mİ?

İlişkilerde Satürn'ün uyumu çok önemlidir, bu uyumu da  ilişkilerinde yakalayan çiftin  ilişkileri uzun süreli olacak! 

Evlilik kararı almada ikisi de garantici tavır sergilerken, kararı almalarında hiçbir sıkıntıları yok ama; uygulamakta gecikebilirler.

 

GEÇMİŞİ TEMİZLEYİP BULUŞMUŞLAR!

İkisi içinde geçtiğimiz 2 sene ilişkiler adına  zorlu süreçlere gebe olmuş! Önümüzdeki 6 yıl boyunca ilişkilerinde böyle zorluk olmayacak! Geçmişi temizleyip buluşmuşlar diyebilirim, birliktelikleri bu açıdan kendileri için yeni bir milat oluşturuyor...

 

BİRBİRLERİNE İYİ GELİYORLAR!

Görsel olarak birbirlerine iyi geliyorlar; fakat Aslı Enver'in dikkat etmesi gereken nokta Murat Boz'un yanındaki kadın figürleri; bu kişilere alışması zaman alabilir! Bahsettiğim kadınlar asla "hayran kitlesi" değil. Büyük organizasyonlardaki, konserlerdeki, kadın figürleri!

 

10 MAYIS'TAN SONRAYA DİKKAT!

İlişkileri için mayıs ayına kadar gerçekten yeniden yapılanma dönemi olurken; 10 Mayıs'tan sonraki1 aylık süreç, ilk test dönemi, dikkat etmeliler problemler krizler olabilir! 2017 yılı evlilik kararı almak için onların yanında olacak!

 

BİRBİRLERİNE "MADDİ" OLARAK DA ŞANS GETİRECEKLER!

Enver ve Boz'un "şans, bolluk, bereket gezegenleri ise Jüpiter", toprak elementinde ikisine de  olumlu açı yapıyor!. Doğal olarak maddi olarak birbirlerine şans getirirlerken, para enerjileri de oldukça pozitif bir şekilde çalışıyor. Birbirlerine maddi olarak her zaman getiri sağlayacaklar ve birbirlerine destek olacaklar.

Aslı Enver'i  bugüne kadar yaşadığı negatifliklerden yukarı çekecek bir "aşk" bu! Enver için o yüzden bu "aşk"ın Onun ayrı bir anlamı var! .Eylül ayına kadar üst düzeyde, bu şansı ve söylediklerimi hayatlarında hissedecekler.

 

HARİTALARI DİYOR Kİ, "ZOR BULUNUR BİR BİRLİKTELİK"

Murat Boz ve Aslı Enver'in "aşk haritası" Daha birçok detayda olumlu etkiler sahip iken ikisinin haritası, zor bulunur güzel bir birliktelik.

Astrolog'dan onaylı mutluluklar diliyorum ikisini de...

Sema Sidar'ın sosyal medya adresleri:

İnstagram: https://www.instagram.com/semasidar/

Twitter: https://twitter.com/Sema_Sidar

Facebook: https://www.facebook.com/Sema-Sidar-Astroloji-Ve-Ki%C5%9Fisel-Geli%C5%9Fim-Merkezi-1432844233695272/?pnref=story

Etiketler: 
Murat Boz
Aslı Enver

Facebook Google plus Instagram Twitter