Reklam
Temiz Magazin
29 Mayıs 2020

27 yıllık tecrübesiyle Seyhan ERDAĞ yönetiminde sadece Temiz Magazin!

Astrolog Sema Sidar, Sinem Kobal ve Kenan İmirzalıoğlu'nun "nikah haritası"nı çıkardı ve yorumladı! İşte çok konuşulan "yılın evliliği"nin analizi!

Astroloji
17 Mayıs 2016
Astrolog Sema Sidar, Sinem Kobal ve Kenan İmirzalıoğlu'nun "nikah haritası"nı çıkardı ve yorumladı! İşte çok konuşulan "yılın evliliği"nin analizi!

SİNEM KOBAL & KENAN İMİRZALIOĞLU'NUN "EVLİLİK ANALİZİ"

"Yılın Nikahı"  denilen Sinem Kobal & Kenan İmirzalıoğlu evliliğini siz Temiz Magazin okurları ve İmirzalıoğlu çifti için analiz ettim...

Aslında davetiyelerini gördüğüm ilk andan itibaren analizini yapmak istediğim bir tarih ama, düğünün gerçekleştiğinden emin olmak istedim.

 

EVLENMEYİ DÜŞÜNEN OKUYUCULARIM DAHA DİKKATLİ OKUSUN!

Yazımı evlenmeyi  düşünen okuyucularımız daha dikkatli okuyun, düğün tarihi için nelere dikkat etmeniz gerektiğini de  anlatan analiz içeren bir yazı hazırladım!..

Astrolojide, gerçekleşen ya da gerçekleşecek her şeyin, yani her başlangıcın, anın haritasını çıkartarak yorumlayabilirsiniz...

Evlilik astroloji analizlerinde ise, baz aldığımız nokta nikah anıdır. Bir anlaşma olarak düşünülür, kişinin haritalarındaki etkiler ne olursa olsun...

SİNEM KOBAL VE KENAN İMİRZALIOĞLU'NUN NİKAH TARİHİNDE MERKÜR GERİ HAREKETTE İDİ!

Nikah tarihlerinde, Merkür ve Venüs'ün geri harekette olmaması evliliğin sağlam temeller üzerine atılması adına çok önemlidir. Ne var ki İmirzalıoğlu çiftinin nikahı, Merkür'ün retro döneminde gerçekleşti, bu da sıkıntılı bir başlangıç olduğunu gösteriyor...

İŞTE NİKAH HARİTALARI:

 

Kendi haritalarını ele aldığımız zaman, oldukça uyumlu bir çift olduklarını söyleyebilirim; hayata bakışları açısından, ortak noktaları çok, hayattan bekledikleri istediklerinin aynı olduğunu görüyorum...

Evlilik, ilişkiden daha farklı bir kurum ve özellikle astrolojik anlamda yorumlarsak Yükseleni Akrep, Güneşi Boğa, Ay burcu Başak olan bir nikah tarihi!

 

Peki tüm bunlar ne demek?

Kesinlikle tutku ve çekim ilişkide önemli ama, her zaman birbirilerine karşı açık olmak zorundalar.

Güven duygusu bu evliliğin ana teması, birbirlerine bağlayan en önemli etki! 

Merkür'ün retro hareketinin tam evlilik ve ilişkiler alanını temsil eden bölgeye düşmesi  sıkıntılı, bu durum başta belirttiğim gibi, evliliğin temellerini zayıflatıyor!

EVLİLİKLERİNDE 1 BUÇUK YIL SORUN YOK!

Önümüzdeki 1 buçuk yıl boyunca, her şey onlar için oldukça olumlu; fakat bu 1 buçuk yıldan sonra ilişkinin içinde bazı taşlar yer değiştirebilir. Özellikle 2018 yılıyla beraber evlilikte birtakım sıkıntılar gün yüzüne çıkacak, birbirlerine karşı beklentilerini karşılayacaklar.

DÜZEN OTURTTURMADA ZORLANACAKLAR!

15 Mayıs tarihinde  hem Mars hem de Satürn gökyüzünde geri hareketteydi, ilk etapta evliliğe odaklanmada daha doğrusu sabit bir ev paylaşımında problem yaşayacaklar... Bir düzen oturtturma da zorlanacaklar ancak, birlikte sosyalleşerek daha çok dışarıda vakit geçirerek, hareketli ve dinamik tutabilecekleri bir evlilik diyebilirim ne kadar çok seyahat ederlerse o kadar iyi gelecek bir etki.

Evliliğin ikisi için de  farklı etkileri var! Kenan İmirzalıoğlu için duygusal anlamda kendini rahat hissetme, evliliğe daha hazır taraf olurken, evliliğe alışmak  daha kolay olacak ve  ona daha iyi gelecek bir evlilik diyebiliriz. Hayatında hep ertelediği bir olayı gerçekleştirmiş  ve son noktaya noktayı koymuş.

Sinem Kobal için ise durum biraz daha farklı! Hepimizin hayatında oldukça önemli bir dönemi işaret eden Satürn döngüsü dediğimiz ve  28 ile 29,5  yaşında yaşadığımız bir döngüyle evlendi. O yüzden bu kararla, hayatı artık eskisi gibi olmayacak. Hem kariyeri hem de toplum  karşında çizdiği çerçeve artık değişti. Evlikten önce ve sonra diyebileceğimiz Sinem Kobal var artık karşımızda.

SİNEM KOBAL'IN EVLİLİK ADAPTASYONU ZOR OLACAK!

Evliliğe adaptasyonu oldukça zor olacak. Ne kadar dinamik ve hareketli yaşarlarsa o kadar pozitif etkilerle karşı karşıya kalırlar.

2018 yılının tamamı onların evliliği için kalıcı mı geçici mi adına test verdikleri bir dönem olacak. Beklentilerini minimumda tutmaları önemli ama Merkür'ün geri hareketi ile gerçekleşen bu evlilikte görsel olarak sağlam temeller üzerine atılmış gibi gözükse de ince detaylarda zor etkileri var! Bakalım 2018 yılında bu evlilik için onları ve sevenlerini neler bekliyor?

Ne diyelim o zaman onlar ermiş muradına biz çıkalım kerevetine.

SEMA SİDAR SOSYAL MEDYA ADRESLERİ:

İNSTAGRAM: www.instagram.com/semasidar/

FACEBOOK: www.facebook.com/Sema-Sidar-Astroloji-Ve-Ki%C5%9Fisel-Geli%C5%9Fim-Merkezi-1432844233695272/?fref=ts

TWİTTER: twitter.com/Sema_Sidar

Etiketler: 
Kenan İmirzalioğlu
Sinem Kobal
Sema Sidar

Facebook Google plus Instagram Twitter