Reklam
Temiz Magazin
07 Haziran 2020

27 yıllık tecrübesiyle Seyhan ERDAĞ yönetiminde sadece Temiz Magazin!

Astrolog Sema Sidar ve 4 Nisan haftası burç yorumları!

Astroloji
06 Nisan 2016

Haftanın görünümü;

Herkese Merhaba, bu hafta oldukça hareketli! İlk olarak Venüs, Koç Burcu'na geçiş yapacak ve 30 Nisan'a kadar bu burçta kalacak!

Venüs Gezegeni; sevgiyi, aşkı, sanatı, o yaşayış biçimimizi gösterir. Koç Burcu'nda  zararlı bir yerleşimde; 30 Nisan'a kadar özellikle kadınlarla alakalı sıkıntılar yaşayabileceğimizi gösteriyor! Bu dönemde  ilişkiler hakkında ani kararlar verip, bir ilişkiye başlayabileceğimiz gibi ani bitişler açısından hayatınızda önemli bir süreç.

Aşkı ve sevgiyi hoyratça yaşayacağız, romantizmden uzak ilişkilerimiz olurken, o ilişkileri çabuk tüketeceğiz. Sevgi   sözcüklerini geri planda bırakacağız. Kendi isteklerimiz konusunda  bencil olurken, "ben" kelimesi başrolde olacak! Partnerinizle, arkadaşlarınızla  bile farkında olmadan bir rekabet içinde olabilirsiniz.

Haftanın en önemli olayı, 7 Nisan'da Koç Burcu'nda gerçekleşecek "yeni ay."

"Yeni Ay"ın hayatımıza getireceklerini, detaylı bir şekilde, "yeni ay" yazımda yazdım; fakat genel olarak yeni başlangıçları hayatımıza getireceğini; belirteyim! Yeni Ay; yeniden yapılanma dönemi olurken; "kalk, hareket et" dönemini başlatacak ve enerjimizi başlatmak istediğimiz alanlara yönlendirecek. Lider vasıflarımız ile ben buradayım diyeceğiz.

Haftanın burçlara etkisi ise şöyle; lütfen sadece burcunuzu değil, yükselen burcunuzu da okuyun. 

Koçlar ve Yükselen Koçlar:

Koç Burçları yeni başlangıçlar için inanılmaz güzel bir dönem, Venüs burcunuza  geçiş yaptı. Yeni Ay burcunuzda gerçekleşti.  Kendi sınırlarınızı  aşmak, kendinizi yeniden  keşfetmek için bu hafta gökyüzü sizinle. Diğer yandan fiziksel değişim için  spora başlayabilir, bireysel bakımlarınıza yönelebilirsiniz. Görsel olarak değişim zamanı, hayatınızda birisi yoksa 30 Nisan'a kadar aşk her an hayatınıza gelebilir. Dikkat etmeniz gereken konu öfke kontrolünüz, tahammül gücünüz oldukça zayıf. "Ben" kelimesinin kullanım dozunu ayarlamalısınız.

 

 

Boğalar ve Yükselen Boğalar:

Boğalar iç sesinizi dinleyerek yol alma zamanı, tüm bildiklerinizi, projelerinizi hayata uygulamanız için fırsatlar ve yeni başlangıçlar bu dönemde hayatınızda olacak... Ruhani bir büyüme dönemi de diyebilirim. Yeni Ayın gerçekleştiği ve sizi tetiklediği alandan da kaynaklı olarak spiritüel konulara ağırlık verebilir, çalışmalarınızı arttırabilir, girişimlerde bulunabilirsiniz. İş ortamınızda yaşadığınız sıkıntılara ise  dikkat etmeniz gerekli. Çalışma arkadaşlarınızda da problem olabilir, sakin olduğunuz  takdirde, bu sizi yeni bir başlangıca yönlendirebilecek. Uygulama yeteneğiniz, kişisel becerileriniz bu hafta  üst düzeyde, değerlendirmelisiniz.

 

 

İkizler ve Yükselen İkizler:

İkizler, aşk adına dikkat etmeniz gereken bir hafta; sosyal yaşantınıza ağırlık vermeniz, partnerinizi ihmal etmenize sebebiyet verecek. İlgisizlik ilişkinizde sıkıntı yaratabilir, dikkat! 

Hem sosyal hayatınız hem de partneriniz ile olan ilişkilerinizi dengelemeniz size artı katacak. Kariyer açısından kalabalık gruplarla büyük projelere imza atabilirsiniz. Eğer iş arıyorsanız arkadaş çevreniz ve tanıdıklarınızın vasıtasıyla her an yeni bir işe başlayabilirsiniz, iş konusundan desteklenen dönemdesiniz. Önümüzdeki 1 / 2 aylık dönemi programlamak ve  gelecek odaklı planlar yapmak için Yeni Ay'ın pozitif enerjisinden faydalanabilirsiniz.

 

 

Yengeç ve Yükselen Yengeçler:

Yengeçler kariyer açısından iş değişikliğiniz gündemde olabilir, mevcut işinizde yeniden yapılanmak kendinize yeni bir dönemi başlatmak için harika bir dönem. Pluto'nun etkisinden kaynaklı, ilk olarak bir kriz döneminiz olurken iş ortamınızda, fakat devamında  yeniden yapılanmayı da getirecek. Sakin olup duygusal olarak değil, tamamen mantık çerçevesinde karar vermeniz gereken bir hafta! Bu da size verebileceğim püf noktası olsun! Eğer bekarsanız iş ortamınızdan hayatınıza girecek yeni bir aşk her an gündeminizde yer alabilir.

 

 

 Aslanlar ve Yükselen Aslanlar:

Aslanlar uzun yolculuklar, yurtdışı bağlantıları, eğitim konuları; Yeni Ay ile birlikte hayatınıza girecek ve oldukça hızlı hareket edip karar vereceksiniz. Hızlı her karar verme durumu sizi hatalara sevk edebilir buna dikkat ediyoruz! Yeni Ay'ın şans getirdiği burçlardan birisi de sizsiniz. Eğitim alanında projelere imza atarken; üniversiteyle ilgili projelerinizi, tez yazımı, ödev başlangıcı için başarılı olabileceğiniz bir süreç, değerlendirmelisiniz. Yeni Ay'ın Koç Burcu'nda gerçekleşmesi sizi öfke kontrolü konusunda sıkıntıya sokarken dikkatli olmalısınız.

 

 

Başaklar ve Yükselen Başaklar:

Başaklar başkalarından elde edeceğiniz finans kaynakları açısından harika bir dönem. Kredi çekmek, kredi kapatmak, mevcut borçlarınızı yapılandırmak, çevrenizden beklediğiniz ödemeleriniz varsa bunları toparlamak adına Yeni Ay'ın enerjisi yanınızda. Miras açısından sonuç almayı beklediğiniz bir durum varsa, bunun için de yine tetikleyici etki var.  Sağlık açısından ise dikkat etmelisiniz, minik operasyon yaşayabilirsiniz. Baş ağrılarınız artabilir. Çalışma ve dinlenme saatlerinizin dengesini doğru kurmalısınız. Aksi halde hastalıklara yatkın bir süreçtesiniz.

 

 

Teraziler ve  Yükselen Teraziler:

Terazi Burçları, ikili ilişkiler ve evlilik açısından yeni fırsatlar getirecek  Yeni Ay size. İlişkiler konusunda yapıcı olmaya, mevcut durumlara bir son verip yeni bir yön çizmek için destekleyecek. Problemli bir ilişkiniz varsa Yeni Ay'ın etkisiyle bitebilir  ama problemsiz ilişkiniz varsa evlilik kararı alacağınız bir dönem. Bu konuda ya hep ya hiç kafa yapısına sahip olacaksınız... Arkadaşlık ilişkilerinizde size fayda getirmediğini düşündüğünüz ilişkiler sonlanacak, kendiniz yol alacaksınız. İş kurmayı düşünüyorsanız önümüzdeki bir  haftalık süreç gayet uygun.

 

 

Akrepler ve Yükselen Akrepler:

Akrepler sağlık bakımından risk altında olduğunuz bir dönemdesiniz. Özellikle migren açısından tetiklenirken, çok fazla bilgisayar, telefon ekranına bakmamaya, bilgisayar ortamından uzak durmaya çalışırsanız, durumu kontrol altında tutabilirsiniz. Diğer yandan iş ortamında yeniden yapılanma dönemi; iş değişikliği, işinizde ortam değişikliği gündemde... Bu konuda yeni başlangıçlar olacak... Kendinize yol arkadaşı almak, bir can dostu sahiplenmek için inanılmaz güzel bir dönem; size uğurlu gelecek bir evcil hayvan edinebilirsiniz.

 

 

Yaylar ve Yükselen Yaylar:

Yay Burçları bu haftanın aşk açısından en şanslı burçlarından birisi de sizsiniz.

Özellikle aşk ve flört anlamında oldukça olumlu etkiler var. Yine çocuk sahibi olmayı düşünüyorsanız,  Yeni Ay'ın etkisiyle bu güzel gelişme hayatınızda olabilir. "Henüz çocuk düşünmüyorum" diyorsanız, dikkat etmelisiniz, hamilelik riskiniz var. Diğer yandan özellikle hobilerinize yönelebilir, kendinize gelir kaynağı yaratabilirsiniz. Diyete /  spora başlamak, yaza hazırlık için de fırsat yakalayabileceksiniz. Fırsat diyorum, yakın arkadaşınızın bire bir desteği sizinle olacak.

 

 

Oğlaklar ve Yükselen Oğlaklar:

Oğlak Burçları; aile ve yuva konusu bu hafta Yeni Ay tarafından  tetiklenecek. Bu dönemde taşınma durumunuz, yeni ev alma durumunuz, özellikle evinizle ilgili yapmanız gereken tadilat işleri için gökyüzü sizin yanınızda olacak. Bu konuda yeni başlangıçlar hayatınızda olurken... Aileniz ile vakit geçirip, onlara göre plan program yapmak zorunda kalırken, mevcut ailevi problemlerinizde yaraları sararken, akılcı çözümleriniz işe yarayacak.

 

 

Kovalar ve Yükselen Kovalar:

 
Kovalar, Yeni Ay sizi kardeşlerinizle ilgili konularda aktif hale getirecek, yakın çevreniz, kardeşleriniz, kardeşiniz, kuzenleriniz ile  oldukça sosyal bir hafta, onlarla beraber kısa yolculuklara katılabilir ve kendinizi rahatlatmak adına  fırsatlar yakalayabilirsiniz. Bu  hafta iletişim yönünüz çok kuvvetli olacak ve bununla beraber yeni iş bağlantıları sağlayabileceksiniz, paraya dönüşmesi içinse Nisan sonunu beklemeniz gerekebilir.

 

 

Balıklar ve Yükselen Balıklar:

Mali açıdan Yeni Ay'ın en şanslı burcu sizsiniz, bu dönemde yeni gelirler elde ederken; gelirlerinizi araba alarak değerlendirebilir, mevcut aracınzı karlı bir şekilde satabilirsiniz.

Maddi olarak yeni gelir kaynakları oluşurken; maaşınıza zam, iş ortamınızda daha iyi koşullar oluşacak... Gelir / gider dengesini sağlayabilecek, hatta bu anlamda yeni başlangıçlara imza atacaksınız. Sağlık açısından dişlere dikkat; operasyon geçirebilirsiniz

Hepinize mükemmel; her şeyin yolunda gittiği huzurlu bir hafta diliyorum.

Facebook Google plus Instagram Twitter