Reklam
Temiz Magazin
09 Ağustos 2020

27 yıllık tecrübesiyle Seyhan ERDAĞ yönetiminde sadece Temiz Magazin!

Astrolog Sema Sidar'da 12 Aralık haftasının ve burçların yorumu.

Astroloji
12 Aralık 2016
Astrolog Sema Sidar'da 12 Aralık haftasının ve burçların yorumu.

Herkese merhaba, gökyüzü yavaş yavaş zorlu etkiler altına girmeye başladı.

Haftanın ilk önemli olayı 14 Kasım'da 22 derece İkizler Burcu'nda gerçekleşecek olan Dolunay.

Etkisini bir hafta kadar hayatımızda hissedeceğiz.

14 KASIM'DA İKİZLER BURCU'NDA DOLUNAY GERÇEKLEŞECEK

 Dolunay gerçekleştiği sırada hem Jüpiter hem de Mars ile olumlu açI yapmasına rağmen gökyüzünde oluşan Uranüs-Pluto-Jüpiter T-karesi artık hayatımızda sorgulama yapmamız gereken konulara zorlayıcı ve tetikleyici bir etki yaratacak. Bu yüzden duygusal anlamda olumlu fakat hayatA bunu yansıtma açısından gayet göstermemiz gereken bir dolunay diyebiliriz.

Yine İkizler Burcunun teması olan konular aktif olurken; iletişim, basın, yayın ve özellikle konuşma diyaloglarının çok önemli duruma geleceği  bir dolunay olacak. 

Yazarak bir şeyleri icraata çevirmek planlamak, programlamak çok önemli olacak.

Dikkat etmemiz gereken konu değişken duygusal tavırlarımız; ne kadar uzak durursak bu tavırdan ve akılcı davranırsak, sonuç o kadar pozitif olacak... 

Kendinizi parlatmak için ekstra bir çaba içinde olacakınız ve bunu çok isteyeceksiniz. Geri planda dursanız bile, düşünce ve konuşma anlamında ön plana çıkmanız şart. Gökyüzündeki diğer oluşumlarla beraber  ruhumuza içsel anlamda bir sihirli değnek dokunacak ve ertelediğimiz konular bir bir gün yüzüne çıkacak ve aktif olarak dediğim gibi iletişim, yazı, ilköğretim konuları, kardeşleriniz ile ilgili konularve düşünce gücümüz, düşünce yapımız ortaya çıkacak.  

Mars'ın da (mücadele gezegeni) bu işin içinde olduğunu düşünürsek  artık fikirlerinizi düşüncelerinize sahip çıkma zamanı kendi özgürlüğünüzü alanınızı koruma zamanı diyebiliriz. Dipnot: 29 Kasım'da başlattığınız ve devam eden bir hafta içerisinde yaşadığınız olayların meyvesini sonuçlarını bu dolunay ile hayatınıza yansıtabileceksiniz.

 

GÜNEŞ / SATÜRN KAVUŞUMU DA ETKİLİ OLACAK

Haftanın  bizi etkileyecek diğer bir oluşumu Güneş-Satürn  kavuşumu, genel olarak yurtdışı ile ilgili konularda, iletişim konularında, yine öğretim, özellikle üniversite ve okulla ilgili konular, işle ilgili yatırımlarda  kalıcı sonuç almamızı sağlayacak.

Net fikirleri olan bu hafta kazanacak ne istediğinizi netleştirmeniz kısaca çok önemli.

Aynı zaman yaşça büyük erkek figürlerinden  fayda görebileceğiniz, destek alabileceğiniz bir hafta. Konuşmak, babanız ya da patronunuz ile ya da görüşmek istediğiniz yaşlı bir büyüğünüz varsa muhakkak bu hafta bu insanlara açılımda bulunabilirsiniz.

Bana her konuda sosyal medya hesaplarım üzerinden ulaşabilirsiniz:

iNSTAGRAM: www.instagram.com/semasidar/

FACEBOOK: www.facebook.com/Sema-Sidar-Astroloji-Ve-Ki%C5%9Fisel-Geli%C5%9Fim-Merke...

TWİTTER: https://twitter.com/Sema_Sidar

 

Burçları incelersek;

Koçlar ve Yükselen Koçlar:

Koçlar, dolunay sizin kısa yolculuklar alanınızı tetikleyecek ve bu anlamda yakın çevrenizi de yanınıza alarak yolculuğa çıkabilirsiniz. Aynı zamanda yeni başlangıçlara adım atmak adına oldukça güzel bir hafta. Fayda sağlayacağınız diğer bir konu ise eğitim konuları, muhakkak hem çevrenize bu konuda destek verebilir hem de kendinizin gitmesi gereken bazı eğitim durumlarını rahatlıkla sonuçlandırabilirsiniz. Dikkat etmemiz gereken konu ise agresif tarafınız ön plana çıkabilir ve sevdiklerinizi kırabilirsiniz buna dikkat edin çünkü kırgınlıklarınızın telafi olmayabilir. O yüzden davranışlarda dikkat edin.

 

 

Boğalar ve Yükselen Boğalar:

Boğalar, dolunay maddi konuda yeni fırsatlar getirirken  gelirlerinizi arttırabilir. Sonuç odaklı yatırım yapabilirsiniz. Dikkat etmeniz gereken konu ise  iş ortamı, parayı ve gelirlerinizi arttırma çabasında işlerinizin yoğunluğu artarken plansız ve programsız olan çalışma sistemi sizin müşteri kaybınıza  sebebiyet verebilir dikkat edin. Eğitim hayatı söz konusu olan boğalar ise  disiplinli davranmanız size başarı getirecek. Fayda sağlayacak olumlu etki yaratacak diğer bir konu ise ödemeleriniz bu hafta fazla gelir elde  edip fazla fazla ödeme yapabileceğiniz bir etki varken. Borç verme dönemi değil tekrar belirtmek istiyorum sizin için.

 

 

İkizler ve Yükselen İkizler:

İkizler, dolunay burcunuzda gerçekleşiyor kasım sonunda yaşadığınız ve  başlattığınız olayların, olumlu  sonuçlarını alabileceksiniz. Bu hafta fikirleriniz  yeni bir tarza bürünebilir, kendinizde revizyona gidebilirsiniz. Bu anlamda hayatında da bazı dostluklar da eliminasyona uğrayabilir. Yeni başlangıçlar ve en önemlisi kendi hobilerinize yönelmek için harika bir etki. Fayda sağlayacağınız diğer bir konu ise ödemeleriniz, yapılandırma kredi çekip bir düzene oturtma ve parasal anlamda kendinizi garanti altına alırken. Burada hafta başında kendinizi güçsüz hissetseniz de fiziksel olarak, perşembeden itibaren  pozitif enerji ile karşı karşıyasınız.

 

 

Yengeç ve Yükselen Yengeçler:

Yengeçler, dolunay sizi biraz halsiz ve yorgun bırakabilir enerji olarak. Güne odaklanmakta  zorlanabilir ve konsantrasyon eksikliği yaşayabilirsiniz. Özellikle aile içindeki bazı durumların istediğinizin dışında gerçekleşmesi de sizi sıkıntıya sokacak. Kariyer aile ev ve sorumluluklar arasında bir gitgel durumu oluşurken. Kariyer ortamında da sakin olmanız, iletişiminize önem vermeniz planlı gitmeniz çok önemli dolunayın size yansıttığı  zorlayıcı etkiyi bu şekilde  kırabilirsiniz. Bu hafta sizin için anahtar kelime disiplin.

 

 

Aslanlar ve Yükselen Aslanlar:

Aslanlar, dolunay sizi gerçekten çok olumlu etkileyecek ve konuşmak, düşünmek, paylaşmak, sosyalleşmek sizin için önemli olacak. Sizinle  aynı fikirde insanlarla paylaşımda bulunmak ve onlarla geleceğe dair plan yapmak adına oldukça pozitif etkiye sahipsiniz. Dikkat etmeniz gereken konu ise sosyal ortamlarda harika etkiler varken, iş ortamında  bazı sıkıntılar var özellikle işle ilgili ekstra yol durumunuz mevcut şartları değiştirip hareket etmeniz gerekebilir. Bu sizi zorlayacak bir etkiye sahip o yüzden yol durumunu ve atacağınız adımları netleştirmeniz önemli.

 

 

Başaklar ve Yükselen Başaklar:

Başaklar, dolunay sizi kariyer  açısından çok olumlu destekleyecek. İşinizdeki başarılar  maddi durumunuzu yukarıya çekmek için fırsat verecek. Fakat paranın geldiği gibi gidecek bir etkisi de var. Planlı harcamalar daha fazla kar sağlamanıza yardımcı olacak. Aile ve yuva kavramlarınız üzerinde de önemli bir etki var. Özellikle yaşça büyük erkek figürleriyle aile içinde yaşadığımız problemleri çözecek ve daha rahat edebileceğiniz oldukça pozitif bir hafta. Çocuğu olan başaklar onların sağlık problemlerini ilgilenmek zorunda kalabilir, problemlerini çözümleyebilirler.

 

 

Teraziler ve  Yükselen Teraziler:

Teraziler, uzun yolculuklar iletişim eğitim anlamında sizi olumlu tetikleyen bir dolunay etkisi var. Özellikle sürpriz  yolculuklar açısından fayda sağlarken. İkili ilişkilerinize , partneriniz ile olan konuşmalarınıza dikkat etmelisiniz. Onunla  fikir ayrımına düşebilirsiniz. Ev ile maddi konularda da sıkıntılarla karşı karşıya kalabilirsiniz. Maddi anlamda da beklentilerinizle ilgili yeni bir gelişme ve parasal anlamdaki kazanç sağlamak için olumlu etki varken, hayatınıza yeni bir düzen kurma zamanı diyebilirim sizin için.

 

 

Akrepler ve Yükselen Akrepler:

Akrepler, finansal anlamda ödemeler anlamında sizi olumlu etkileyecek bir dolunay diyebilirim. Fakat verdiği sözleri tutmayan yakın çevreniz ile  maddi konulardan kaynaklı karşı karşıya kalabilirsiniz. İş ortamınızda gelirlerinizi yukarı çekerken dikkat etmeniz gereken konu ise ilişkileriniz, iş ortamındaki ilişkiler ve yaşayacağınız bir takım sağlık problemleri işlerinizin aksamasına sebebiyet verebilir. Yaşayacağınız en küçük sağlık sorununda ve bu hafta doktora gitmenizi şiddetle öneriyorum devamında operasyon geçirmeniz gereken bir probleme dönüşebilir, erken önlem almanız önemli.

 

 

Yaylar ve Yükselen Yaylar:

Yaylar, dolunay  sizin karşıt burcunuzda gerçekleşiyor. Sizi ikili ilişkiler, aşk ve evlilik açısından  çok destekliyor. Bu dönemde ciddi bir ilişkiye başlayabilir veya gelecekle ilgili çok ciddi kararlar alabilirsiniz. Geleceğinizi planlamak maddi olarak da beklentilerinizi netleştirmek adına fayda sağlarken. Sosyal ortamlara dikkat edin kalabalık gruplarla iş yapmak olumlu etkilemeyecek, ama iki ilişkiler ve ortaklıklar açısından bu hafta daha olumlu sonuç alacaksınız. Kalıcı başarılar elde etmek adına sizin için çok olumlu bir hafta.

 

 

Oğlaklar ve Yükselen Oğlaklar:

Oğlaklar, iş ortamını, günlük  yaptığınız rutin işleri ve sağlık alanınızı tetikleyecek dolunay. Bu hafta sorumluluklarınız artabilir. Ama koordinasyon ve iş paylaşım yeteneğinizle beraber olumlu sonuç alabilirsiniz. Diğer olumlu etki ise işte yaşadığınız problemleri çözümleyebileceksiniz fakat yapıcı tavrınız olmazsa iş değişikliğine gitmek zorunda kalabilirsiniz. Üstleriniz ile yaşadığınız problemi  yaşça büyük erkek figürünün aracılığıyla beraber iş yerindeki çözümleyebilirsiniz. İş arayan oğlaklar sizin için  kariyerinizde yeni bir planlama dönemi diyebilirim.

 

 

Kovalar ve Yükselen Kovalar:

Kovalar, aşk ve ilişkiler adına harika bir dolunay etkisi sizinle olacak. Özellikle  fikirsel anlamda sizinle aynı enerjiye sahip iletişimi kuvvetli partner adayı bu dönemde hayatınıza girebilir. Yine partnerlerinizle yaşadığınız problemleri çözebilirsiniz. Dikkat etmeniz gereken konu ise yolculuklar; yolculuk sonucunda  halletmeniz gereken işler  son derece önemli. Önemsiz işler bu hafta sizin için önemli duruma gelebilir, iş olarak omuzlarınızda yük olabilir.  Yeni girdiğiniz  güzel bir arkadaş grubu  sosyal ortam sizi gelecekte ileriye taşıyacak çok pozitif bir etkiye sahip akılcı davranabilirsiniz.

 

 

Balıklar ve Yükselen Balıklar:

Balıklar, dolunay aile ve yuva kavramlarında tetikleyecek ve önemli ciddi bir karar alabilir. Ev ve aileyle ilgili güzel gelişmeler yaşayabilir. Maddi anlamda borçlarınızı ödemek için fırsat kollarken  daha fazla gayret göstermeniz  söz konusu. Nerede gayret orada sonuç diyebiliriz. Yeni bir arkadaş grubu yeni bir sosyal ortamda size destek verebilir. Mevcut arkadaş grubunuzda radikal bir değişime gidebilirsiniz. Aynı zamanda kariyer açısından kalıcı ve güzel bir adım atabilir geleceğe dair güzel bir projede yer alabilirsiniz fakat dikkat etmeniz konu ise son dakikaya iş bırakmamak.

 Evrenin tüm güzel enerjilerinin sizi bulması dileğiyle...

Etiketler: 
Astrolog
Astroloji
burçlar
gezegenler
Astrolog Sema Sidar
Sema Sidar
Burç Yorumları
dolunay
ikizler burcu
ikizler burcunda dolunay
Bilinçaltı Eğitmeni
Bilinçaltı Terapisti
Ankara

Facebook Google plus Instagram Twitter