Reklam
Temiz Magazin
28 Eylül 2020

27 yıllık tecrübesiyle Seyhan ERDAĞ yönetiminde sadece Temiz Magazin!

Astrolog Sema Sidar'dan 10 Ağustos haftasının burç yorumları

Astroloji
10 Ağustos 2020
Astrolog Sema Sidar'dan 10 Ağustos haftasının burç yorumları

 

Koçlar ve Yükselen Koçlar:

Koçlar, haftaya Merkür’ün Uranüs ile yaptığı zorlu açı ile başlıyoruz. Bu etki sizi maddi konularda karar alma adına doğru yönlendirirken, kendinize ayırdığınız vakitteki para kazanma ve çalışma programına dikkat etmeniz gerekiyor. Parayla ilgili konularda ani kararlar kesinlikle vermemelisiniz. Diğer yandan çocuklarla ilgili konularda harcamalarınız artabilir. Bu da Ekim ayına kadar ekstra ödeme demek olabilir. Haftanın diğer etkisi burcunuzdaki Mars’ın Merkür ile olan uyumlu açısı, mücadelenizi rahat sonuçlandırabileceğinizi ve birçok konuda akılcı konuşmalar yapabileceğinizi gösteriyor. Hayatınızı yavaş yavaş yeniden oturtmaya başlıyorsunuz. Yine burcunuzdaki Mars, Pluto ile çok zorlu bir açı yapıyor, iş ortamında yaşça büyük erkek figürlerine dikkat etmeniz gerekli, kariyerde büyük dönüşümler değişimler olduğunu gösterirken sakin kalmanız çok çok önemli ki tolere edemeyeceğiniz sonuçlar oluşmasın. Son olarak haftayı Uranüs’ün geri hareketi ile bitiriyoruz burada temel konumuz para olacak riskli yatırımlar için hiçbir destek yok iken, gelirlerinizi sabitlemeniz gerekli.

 

 

Boğalar ve Yükselen Boğalar:

Boğalar, haftaya Merkür’ün Uranüs ile yaptığı zorlu açı ile başlıyoruz. Uranüs burcunuzdan bu açıyı gerçekleştiriyor, kendinizle ilgili konularda karar alabilirsiniz. Ailenizle gerilebileceğiniz gibi onlara ben demek isterken başkalarının kararlarına boyun eğmek zorunda kalabilirsiniz. Evle ilgili konular bu hafta canınızı sıkabilir. Merkür’ün Mars ile yaptığı olumlu açı ise daha çok o kendi korkularınızla yüzleşmenizi sebebiyet verecek, belki profesyonel destek alabilirsiniz. Mars’ın Pluto ile yaptığı zorlu açı ise seyahatler, yolcuklar, eğitimle ilgili konularda mecburi kararlar almanıza neden olurken, özellikle yayıncılık ve haberleşme ve ilgili alanlarda fırsatları elde etmek adına tırnaklarınızla zorlanarak hamle yapacağınızı gösteriyor. Kolay bir etki değil.  Son olarak burcunuzdaki Uranüs geri harekete başlıyor. Buda hayatınızda nerede yaşamak ne yapmak nasıl ilerlemek istiyorsunuz bunla ilgili karar almanızı sağlayacak, yeni bir hayat düzeni başlıyor diyebilirim sizin için.

 

 

İkizler ve Yükselen İkizler:

İkizler, haftaya Merkür’ün Uranüs ile gerçekleştirdiği zorlu açıyla başlıyoruz. Bu etki çok fazla içe dönmenize sebebiyet verebilir, çünkü yakın çevreniz sevdikleriniz sizi bu hafta biraz yanlış anlayacak sizin her konuştuğunuzu abartılı bulabilirler.  Bu açı doğru iletişim kurmanızı engelleyecek Merkür’ün Mars’a yaptığı olumlu açı ise bu sorunların üzerinden arkadaş çevrenizin desteği ile gelebileceğinizi , kalabalık güzel gruplarla yeni arkadaşlıklar kurabileceğinizi gösteriyor. Arkadaşlarınız ile aranız güzel iken, kardeşleriniz ile olan iletişiminizde bu hafta sıkıntı var. Diğer yandan Mars’ın Pluto’ya yaptığı zorlu açı ise maddi konularda, krediler, ödemeler, borçlar da problem yaşamanıza neden olurken. Çok fazla borçlanamamalısınız ayrıca maddiyatta tutamayacağınız sözler vermemelisiniz.  Son olarak haftayı Uranüs’ün geri hareketi ile kapatıyoruz, iş ortamınıza ve sağlığa dikkat etmelisiniz, gereksiz riskler den uzak durmalısınız. Ayrıca meditasyon ve yoga size çok iyi gelir.

 

 

Yengeçler ve Yükselen Yengeçler:

Yengeçler, haftaya Merkür’ün Uranüs ile yaptığı açı ile başlıyoruz. Bu etki size sosyal çevredeniz ile ilgili farklı bir yöne yönlendirirken, maddi imkanlardan, paradan kaynaklı arkadaşlarınızla aranız açılabilir. Onlar yüzünden gereksiz para ödemesi yapabilirsiniz maddi konularda biraz daha dikkat etmeniz gerekli. Merkür’ün Mars ile gerçekleştireceği olumlu açı ise kariyer adına oldukça güzel bir haftaya işaret ederken, doğru insanlarla iş bağlantısı yapabileceksiniz ve gelirlerinizi yükseltebileceksiniz. Diğer yandan Mars’ın Pluto’ya yaptığı zorlu açı ise evlilikle ilgili sıkıntı veriyor, evlilik iş ortamı sizi baskı altına sokabilir, paradan kaynaklı gerginlikler olabilir. Son olarak Uranüs geri harekette olacak, sizin yeni bir sosyal çevre edinmenizi sağlayabilir, güvenmediğiniz insanları hayatınızdan çıkartacaksınız bir de geleceğe dair ne istediğinizi algılayacak ve buna göre bir hayat kurmaya yöneleceksiniz.

 

 

Aslanlar ve Yükselen Aslanlar:

Aslanlar, haftaya burcunuzdaki Merkür’ün Uranüs ile yaptığı zorlu açı ile başlıyoruz. Sizin hayatla ilgili daha keskin kararlar almanıza özellikle kariyerle ilgili beklentilerinizi netleştirmenizi belki kalıcı bir iş bulmanızı sağlayacak ama bunu zorlanarak daha fazla gayret göstererek yapacaksınız. Merkür’ün Mars ile yaptığı olumlu açı ise size güzel bir yolculuk getirecek eğitimle ilgili konularda harika etkiler var. İletişim yeteneklerinizi çok aktif ve güzel biçimde kullanabileceksiniz. Mars’ın Pluto’ya yaptığı zorlu açı ise sizin iş ortamınıza dikkat etmeniz gerektiği konusunda uyarıyor, iş ortamında çok fazla sorumluluk almak zorunda kalabilirsiniz sıkıntılar olabilir. İnsanların egosal problemleri sizin canınızı sıkabilir, hareket etmek karar almak zorunda kalabilirsiniz, yine eğitimle ilgili konularda kesinlikle son dakikaya iş bırakmamalısınız. Son olarak haftayı Uranüs’ün geri hareketi ile kapatıyoruz, bu etki sizi kariyerde etkilerken, iş ve paraya kafanızı takabilirsiniz ama riskten uzak hamleler yapmalısınız.

 

 

Başaklar ve Yükselen Başaklar

Başaklar, haftaya Merkür’ün Uranüs ile yaptığı zorlu açı ile başlıyoruz. Bu etki sizi eğitimle ilgili konular, yurtdışı, seyahat buralarda zorlu etkileyecek. Yolculuklarınızda rötarlar, aksamalar olabilir. Ruhsal açıdan korkularınızla yüzleşmelisiniz, maddi konular dışında özellikle çocuklar ilgili, konular aile sizi zorlayacak. Merkür’ün Mars’a yaptığı olumlu açıdan dolayı para konusunda istediğiniz desteği bulabileceksiniz. Finansal konularda güzel bir dönem, beklediğiniz yatırımı alma adına fırsat bile doğabilir fakat Mars’ın Pluto ile yaptığı zorlu açı çocuklarla ilgili konular, kendinize ayırdığınız vakit buralarda bunaltacak, konular sizi bunaltacak ve gelecek adına endişeleriniz artabilir. Son olarak haftaya Uranüs’ün geri hareketi ile kapatıyoruz.  Bu etki sizi yine eğitim ve yolculuklarda etkileyecek, belli bir süre başka yerde yaşamak için radikal bir karar alabilirsiniz. Yaşam standartlarınız ekstra gayret gösterebilirsiniz.

 

 

Teraziler ve Yükselen Teraziler:

Teraziler, haftaya Merkür ve Uranüs arasındaki zorlu açı ile başlıyoruz. Bu etki maddi konularda sizi sıkıntıya sokarken krediler, ödemeler, borçlar da daha kararlı olmanız lazım çevrenizdeki insanların kafanızı karıştırmasına izin vermeyin, yine çevrenizden kaynaklı gereksiz yatırımlar sizi yorabilir, çok mantıklı gitmeniz gerek para konusunda. Haftanın diğer etkisinde Merkür ve Mars arasında çok güzel bir görünüm var, özellikle evlilikteki problemlerin üstesinden gelebileceksiniz. Partneriniz eşiniz sizi çok doğru anlayacak aynı zamanda bu etkiyle beraber yine ikili ortaklıklarda şanslı bir dönem olduğunu söyleyebilirim. Mars-Pluto arasındaki zorlu açı ise sizi aile ve yuva kavramların da etkileyecek, onlarla gereksiz mücadeleler ve gereksiz iletişim içinde olabilirsiniz gergin olacak bir döneme başladınız. Yine ev değişimi, radikal bir lokasyon değişimi gündeme gelebilir. Son olarak haftayı Uranüs’ün geri hareketi ile bitiriyoruz. Bu etki sizi maddi konularda etkilerken gereksiz yatırımlar için riskten uzak durmalısınız.

 

 

Akrepler ve Yükselen Akrepler:   

Akrepler, haftaya Merkür ve Uranüs arasındaki zorlu açı ile başlıyoruz. Bu etki sizin ikili ilişkiler ortaklıklar ve kariyer de etkileyecek. Ailenizdeki problemler işinize yansıyabilir yine ailedeki yanlış anlaşılmalar, ilişkilerdeki sıkıntılar kariyerde istediğinizin yapamamanıza sebebiyet verebilir. Merkür’ün Mars ile yapacağı uyumlu açı ise kariyerde zorlansanız da iş ortamında arkadaşlarınızın desteğinin size iyi geleceğini, yine sağlıkta hafta başında ses tellerinde problemler yaşayabilirsiniz. Mars’ın Pluto ile yaptığı zorlu açı sizi kardeşlerle zor bir sürece sokuyor, yakın çevreniz kardeşleriniz onlarla maddi konularda mücadele edeceğinizi gösterirken, bir yandan da yolculuklarda problemler çıkabilir sürekli seyahat programı yapmak, mecburen seyahatlere gitmek zorunda kalabilirsiniz. Haftanın son etkisi Uranüs’ün geri hareketi olacak, evlilik ve ikili ilişkilerde etkileyecek, sürüncemede olan ilişkiniz bitebile bilir, güven duymadığınız her ikili ilişkiydi bu dönemde sonlandıracaksınız.

 

 

Yaylar ve Yükselen Yaylar:

Yaylar, haftaya Merkür’ün Uranüs arasındaki zorlu açı ile başlıyoruz. Bu etki sizi iş ortamı ve yolcuklarda etkileyecek, eğitimle ilgili konular yolcuklar burada problem olurken yine sağlıkta da mide ve boğazla ilgili problemler olabilir dikkat etmelisiniz. Merkür’ün Mars’a yaptığı olumlu açı ise aşk adına size çok güzel bir döneme sokuyor. İlişkiler aşk ve mutluluk adına oldukça güzel etkiler altında altındasınız, hayatınızda kimse yoksa çok güzel bir ilişkiye başlayabilirsiniz. Mars’ın Pluto ile yaptığı zorlu açı ise özellikle para kaynaklarında etkileyecek ve lütfen harcamalarınızı yazarak yapın.  Son olarak haftayı Uranüs’ün geri hareketi ile kapatıyoruz ki bu etki çalışma ortamınız ve sağlıkta etkileyecek. Yeni bir çalışma düzeni oluşturabileceğiniz gibi günlük rutin işlerinizde güvenmediğiniz insanlarla kesinlikle iş yapmayacaksınız, güven çok önemli olacak sizin için.

 

 

 

Oğlaklar ve Yükselen Oğlaklar:

Oğlaklar, haftaya Merkür ve Uranüs arasında gerçekleşen zorlu açı ile başlıyoruz. Bu etki çocuklardan kaynaklı parasal sıkıntılara yine çocuklarınızla iletişim problemlerine de sebebiyet verirken kendinize vakit ayırmak da zorlanabilirsiniz. Bu da size ekstra baskı sokabilir. Merkür’ün Mars ile yaptı olumlu açı ise ailenizin yaşadığınız zorluklara destek olacağını ve aile ortamının size iyi geleceğini, evle ilgili girişimlerinize destek olacağını söyleyebilirim. Burcunuza bulunan Pluto’nun Mars’a yaptığı zorlu açı ise maddi sorunlar açısından daha fazla efor sarf etmeniz gerektiğini gösteriyor, tutumlu olmanız gereken bir dönem. Son olarak haftayı Uranüs’ün geri hareketi ile bitiriyoruz, bu etki sizi aşk ilişkiler ve çocuklar ilgili konularda etkileyecek uzun zamandır istediğiniz bir eğitime gidebilirsiniz güvenmediğiniz ilişkide de önemli kararlar alabilirsiniz, hayatla ilgili konularda değişim dönüşüm zamanı olduğunu belirtmek isterim.

 

 

Kovalar ve Yükselen Kovalar:

Kovalar, haftaya Merkür’ün Uranüs ile yaptığı zorlu açı ile başlıyoruz. Bu etki sizi aile, yuva kavramlarında etkilerken, evlilikle ilgili sıkıntılar oluşabilir. Eşinizin ailesi ya da sizin ailenizden kaynaklı problemler evliliğinize yansıyabilir. Merkür’ün Mars’a yaptığı olumlu açı ise yakın çevreniz ve kardeşlerinizle sıkıntı yaşadığınız problemlerin üstesinden geleceksiniz. Diğer yandan Mars’ın Pluto’ya yaptığı zorlu açı ise içe dönmenize kendinizi sorgulamanıza, korkularınızla yüzleşmenize sebebiyet verecek ama bunu biraz daha parasal konularda yapacaksınız. Parasal konularda karar alma zamanı.

Son olarak: haftayı Uranüs’ün geri hareketi ile bitiriyoruz. Bu etki sizi ev, yuva ve aile konularında etkileyecek, güvenmediğiniz standartları düşük bir alanda yaşıyorsanız hem orayı hem de çalışma performansından memnun olmadığınız eşyaları değiştirebilirsiniz.

 

 

Balıklar ve Yükselen Balıklar:

Balıklar, haftaya Merkür ve Uranüs arasındaki zorlu açı ile başlıyoruz. Bu etki sizi sağlık ve kardeşlerle ilgili konularda etkileyecek sağlığınız bozulabilir takviye gıda almalısınız. İş ortamında da iş yükünüz çok artacak daha fazla çalışmak zorunda kalacaksınız, gideceğiniz kısa yolculuklarda problemler artabilir. Elektronik cihazlarınız bozulabilir. Merkür’ün Mars ile yaptığı olumlu açı ise para kaynaklarınızı arttıracak, parada yaptığınız mücadelelerde olumlu sonuç verecek.  Mars’ın Pluto ile yaptığı zorlu açı ise arkadaş çevrenizin değişeceğini, arkadaşlarla ilgili problemlerin olabileceğini gösterirken. Ocak ayına kadar yeni bir sosyal çevre kuracaksınız tabi bunu da zorlayarak yapacaksınız. Son olarak Uranüs geri hareketi ile haftayı kapatıyoruz. Bu etki de sizin seyahatler, geleceğe dair istekleriniz de güven duygusunu masaya yatıracak, güvenmediğiniz herkesi hayatınızdan çıkartacaksınız.

ASTROLOG SEMA SİDAR 

Etiketler: 
Sema Sidar
burçlar

Facebook Google plus Instagram Twitter