Reklam
Temiz Magazin
26 Kasım 2020

27 yıllık tecrübesiyle Seyhan ERDAĞ yönetiminde sadece Temiz Magazin!

ASTROLOG SEMA SİDAR'DAN 10 EYLÜL HAFTASININ YORUMLARI VE 10 EYLÜL HAFTASININ BURÇ YORUMLARI

Astroloji
09 Eylül 2018
ASTROLOG SEMA SİDAR'DAN 10 EYLÜL HAFTASININ YORUMLARI VE 10 EYLÜL HAFTASININ BURÇ YORUMLARI

Merhaba Sevgili Temiz Magazin okuyucularım;

Eylül'ü de yarılamak üzereyken, hepimiz için harika bir hafta olması dileklerimle başlamak istiyorum haftanın astroloji yorumuma... 

 

YENİ HAFTAYI GEZEGENLERİN BURÇ DEĞİŞTİRMESİ ŞEKİLLENDİRECEK

Gezegenlerin burç değiştirmesi ve  daha çok  birbirleriyle yaptığı temaslar haftaya şekillendirecek.

Oldukça dolu bir astrolojik gündemimiz var.

Yeni haftanın gündemini paylaşmadan önce, bir noktayı belirtmek istiyorum.

Bugün (9 Eylül’de) gerçekleşen yeni ayın etkileri önümüzdeki 6 gün boyunca devam edecek…

Hayatımızı düzenlemek istediğimiz alanları belirleyip daha detaycı ve titiz olacağız.

Hizmet anlayışımız ve yardımseverliğimiz üst düzeyde olacak.

Hayatımızdan gitmesi gereken durum ve insanları belirleyip, kendimizi geliştirmek istediğimiz alanlara yöneleceğiz.

11 EYLÜL'DE MARS, KOVA BURCU'NA GEÇECEK

Yeni haftanın yeni gündeminde ise ilk olarak 11 Eylül’de Mars; mücadele ve savaş gezegeni Kova burcuna geçiş yapacak ve 16 Kasım’a kadar bu burçta kalacak.

Mars'ın doğası ile Kova Burcu'nun temsil ettiği alanlar çok uyuşmadığından  dolayı gezegen burada tam performansını sergileyemeyip, kendini gösteremeyebilir.

Bize yansımaları ile özgürlüğümüz, alanlarımız ve fikirlerimiz için mücadele edeceğiz.

Farklı olmak çok önemli olacak ve bunun için çok radikal hamleler yapabiliriz, hayatımızdan birden insanları çıkartabiliriz.

Yine sabit fikirlilik çok öne çıkacak, değiştirmek istemediğimiz inançlarımızı düşüncelerimizi fanatik bir şekilde savunabiliriz.

Bireysel mi yoksa grup ile  hareket etmeliyiz, bunun karmaşasını yaşayabiliriz.

MARS, KOVA BURCU'NDA İKEN ZİHİNDEKİ MÜCADELELER ARTIR, HER ŞEYİ KENDİ KAFAMIZIN İÇİNDE ÇÖZMEK İSTEYEBİLİRİZ

Mars Kova Burcu'nda iken zihindeki mücadeleler artar, her şey kendi kafamızın içinde çözmek  isteyebiliriz.

Bizi yoracak ama, bir yerde de  kendi sınırımızı belirlememiz için iyi olacak.

Eğer büyük topluluklarla, kalabalıklarla iş yapıyorsanız gayet olumlu bir etki ve spora başlamak vücudumuzdaki enerjiyi atmak, kafamızda ki düşünmekten çok icraata geçirmek için yine gayet olumlu ve iyi bir etki.

GÜNEŞ, PLUTO GEZEGENİNE OLUMLU AÇI YAPACAK

Haftaya şekillendirecek önemli gezegen etkileşimi ise, Güneş; kimliğimizi, bireyselliğimizi temsil eden gezegenin, Pluto; değişim ve dönüşüm gezegenine yaptığı olumlu açı.

Aynı zamanda yine Jüpiter; şans bolluk bereket gezegenine de temas edecek.

Burada Jüpiter  çok bağlayıcı bir etki yapacak ve kendisi aslında bir nevi  köprü oluşturacak, böylece Güneş, Jüpiter ve Pluto bizim için güç birliği yapacak, aydınlanmamız ve aydınlatmamız gereken alanlara fener olacaklar.

Hayatımızda elde etmek istediğimiz fırsatları elde ederken, neyin yanlış olduğunu gösterip, doğru tarafa yönleneceğiz.

Fırsatlar kendiliğinden gelecek, yalnız bu bize sunulmuş olan şanslar olacak, eşimizi alıp gittiğinizde ya da arkadaşımız da beraber olduğumuzda fırsatlarımızı aynı ölçüde gelmeyebilir.

Daha çok bireyselliğin öne çıktığı bir hafta.

Pluto aktif olduğu için  dönüşüm gerektiren ya da sonlandırılması şart olan konularda rahat bir tavır sergilerken, Jüpiter'de olduğu için bunu fırsata dönüştürebileceğiz.

Haftayı pozitif enerjisi ile dolduran güzel bir etki. Parasal olarak sıkıntı yaşadığınız konulara olumlu yansırken, sonuç elde etmenizi sağlayacak. Sağlık, para ve kariyerle ilgili konular yine ödemeler borçlar adına net bir biçimde fayda sağlayacağız.

VENÜS, URANÜS İLE KARŞI AÇI OLUŞTURACAK

Haftanın devamında ise Venüs; aşk, ilişki ,sevgi gezegeni Uranüs; sıra dışılığı ve isyan temsil eden gezegenle karşıt açı oluşturacak.

Maalesef karşıt açılarda her iki taraftan da birileri bizi çekiştiriyor hissine kapılabiliyoruz.

Karşıtlıklar astrolojide bizi en zorlayan etkileşimlerden bir tanesidir.

Sevgiyi kabul etmede zorluk yaşarken, aşkı ise güvenle karşılaştıracağız. 

Bu anlamda zaman zaman duygusal yönden tatmin olmadan, karşı tarafa ne kadar sahipleniyoruz bunu deneyeceğiz.

İLİŞKİLERDE AYRILIK ENERJİSİ BU HAFTA ÇOK YÜKSEK

İlişkilerde ayrılık enerjisi bu hafta çok yüksek,  aldatılmalar, kandırılmalar artacak... 

Aşk ve sevgide içinize doğan hisler karşınıza çıkabilir, doğruluğunu görebilirsiniz.

Çok normal ilişkiler bizi bulmazken, özellikle cinsel temalar yine bu etkiden dolayı öne çıkacak. 

Eğer hayatınızdaki insanın gitmesi gerekiyor ise, bu zor etkiye dayanamayabilir.

Farklı insanlar ilginizi çekerken, aldatmamaya ve aldatılmamaya dikkat edin. 

Alışverişlerinizi ve  işlerinizi güvenmediğiniz insanlarla yapmamalısınız, borç verilmemesi borç alınmaması gerekirken, güven duygusu her olayın altından kendini gösterecek.

HAFTANIN SON ETKİSİ: MERKÜR

MERKÜR VE NEPTÜN KARŞI AÇI GERÇEKLEŞTİRECEK

Haftanın son etkisi ise  Merkür; iletişim, haberleşme  gezegeninin Neptün; hayal ve hayal kırıklıklarını temsil eden gezegen ile  gerçekleştireceği karşıt açı, yine zor bir etki ile haftayı kapatıyoruz.

Kandırılmaya çok açık olurken, bağımlılıklarımız ile ilgili çok ciddi bir sınav vereceğiz .

Bir yandan da yeni ayın etkileri devam ederken bunlardan kurtulmak için destek alırken, bir yandan bu karşıt etki ile bunun içsel mücadelesi olacak.

Sözel olarak etki altında kalmaya, yönlendirmeye açık olurken, başka insanların ne düşündüğüne kafamızı takabiliriz. Çıkar ilişkilerinde insanların gerçek yüzlerini göremeyebiliriz. Hayalperest bir ruh hali bizi zorlayabilir,  zekamızı deneyimlerimizi hayata yansıtmamız çok önemli.

Kurnaz, aklı  fikri tamamen insanları kandırmak olan kişilerle  kötü tecrübeler yaşayabiliriz.

Yine uyku uyuyabilmek çok zor olabilir, rüyalar bizi çok sıkıntılı ve negatif yönlendirebilir. 

Burada yiyeceğimize, içeceğimize  uykudan önce alacağınız gıdalara dikkat etmelisiniz.

Kafeini ve alkolü çok tüketmemelisiniz.

Yine ilaçların yan etkileri açısından riskli iken, anestezi alırken de dikkatli olunması gerekli.

GIDA ZEHİRLENMELERİNE DİKKAT

Son olarak gıda zehirlenmelerine hafta sonu dikkat etmelisiniz.

ASTROLOG SEMA SİDAR'IN SOSYAL MEDYA ADRESLERİ:

İNSTAGRAM: https://www.instagram.com/semasidar/

FACEBOOK: https://www.facebook.com/Sema-Sidar-Astroloji-Ve-Ki%C5%9Fisel-Geli%C5%9F...

TWİTTER: https://twitter.com/Sema_Sidar

Burçlara etkilerini incelersek:

Koçlar ve Yükselen Koçlar:

Koçlar,  haftaya yönetici gezegeniniz Mars'ın burç değiştirmesi ile başlıyoruz. Bu etki sizi sosyalleştiğiniz kalabalık ortamlarda fikirsel mücadeleye sokarken. Zihninizi toplamak ve konsantre olmak zor olabilir. Hafta başında önümüzdeki bir buçuk aylık sürecin planlamasının yapmanızı ve bu doğrultuda ilerlemenizi tavsiye ederim. Haftanın en güzel etkisi olan Güneş, Jüpiter, Pluto ortaklığı sizi maddi ve manevi olarak tatmin ederken, ödemeleriniz ve borçlarınız adına iş ortamından destek almaya ve sağlıkta  açısından  güçlenme adına  çok olumlu etkileyecek. Venüs- Uranüs karşıtlığı ise gelir kaynaklarınızı belirlemek kalıcı gelir elde etmek adına sizi teste tabii tutsa da, sezgilerinize güvenerek yol alırsanız başkalarının sözlerine değil kendi iç sesinizi dinlersiniz daha rahat edeceğinizi söyleyebilirim.

 

 

Boğalar ve Yükselen Boğalar:

Boğalar, haftaya Mars'ın burç değiştirmesi ile başlıyoruz. Bu etki sizi kariyer alanında etkilerken, iş değiştirmek isteyebilir, iş ortamında yaşadığınız haksızlıklar için radikal kararlar alabilirsiniz. Fakat sabit fikirlilik sizi bir yere götürmeyecek belirtmek isterim, yeri geldiğinde risk alabilmelisiniz. Haftanın en güzel etkisi olan Güneş, Jüpiter, Pluto ortaklığı  aşk, evlilik ve ikili ilişkilerde harika bir dönem sunarken. İş ortamınızda ortaklıklarda fırsatlarla dolu  olurken. Yolculuklardan size yeni fırsatlar getirecek. Özellikle uzun yolculuklar ve yurt dışından  beklediğiniz iş bağlantılarınız varsa, bu hafta elde edebileceksiniz. Burcunuzda ki Uranüs, Venüs ile karşıt açı oluşturacak. Bu etkiden kaynaklı olarak farklı insanlar aşk hayatınıza girmek isteyebilir, ikili ilişkilerde   ortaklıklar da bir yandan destek alırken, sürüncemede olan konular varsa çözümleyebilirsiniz. Aşkta  başkalarının sözlerine çok önem vermemenizi  tavsiye ederim.

 

 

İkizler ve Yükselen İkizler:

İkizler, haftaya  Mars'ın burç değiştirmesi ile başlıyoruz. Bu etki sizi eğitim, uzun yolculuklar, ve yurtdışı ile alakalı konularda kendi fikirlerinizi savunmak ve alanınızı oluşturmak adına  mücadeleye sokacak. Hava grubu bir burç olarak, kendi içinizde fikirsel ayrılıklarınız olabilir, istikrarı yakalamak zor olabilir. Haftanın en güzel etkisi olan Pluto, Güneş ,Jüpiter ortaklığı sizi ailevi konularda karar almaya yönlendirirken, onlardan gelecek maddi ve manevi destek iyi gelecek. Ayrıca kendi işinizi yapıyorsanız beklediğiniz fırsatları  elde edebileceksiniz fakat başkalarının sözlerine   dikkat etmeniz gerekiyor kandırılmaya açık ve seçim yapmanız gereken etkiler de var. Bu yüzden iletişim doğru iletişim kurmak, kendinize güvenmek çok önemli, hafta içinde değişkenlik gösteren kararlar hafta sonuna doğru size maddi kayba sebebiyet verebilir Buna da dikkat etmenizi tavsiye ederim.

 

 

Yengeçler ve Yükselen Yengeçler:

Yengeçler, haftaya Mars'ın burç değiştirmesi ile başlıyoruz. Bu etki sizi finansal konularda yorarken, maddi kaynaklarınız ve onların getirileri için mücadeleniz artabilir. Çok zeki ve taktiksel yol almanız gerekebilir. Haftanın en güzel etkisi olan Güneş, Pluto, Jüpiter ortaklığı size yaşadığınız problemler de kolay çözüm elde etmenizi sağlarken. Kardeşlerinizin, eşiniz destek olabilir. Ama yine de yeri geldiğinde ben diyebilmelisiniz. Ayrıca hayatınızda kimse yoksa bu hafta güzel bir aşk ilişkisine başlayabilirsiniz. Yalnız Venüs ve Uranüs karşıtlığı aşk hayatınızda hiç tarzınız olmayan bir insanla ilişki yaşamanıza sebebiyet verebilir. Biraz farklı insanlarla bir arada olurken, farklı ortamlarda yer alabilirsiniz. Seyahat isteğiniz fazla olsa da, zorunlu olmadıkça yolculuğa çıkmamanızı tavsiye ederim,  yolculukta eşyalarınız kayıp olabilir.

 

 

Aslanlar ve Yükselen Aslanlar:

Aslanlar, haftaya Mars'ın karşıt burcunuzda geçmesiyle başlıyoruz. Bu etki sizi ikili ilişkiler, evlilikler, ortaklıklar ve davalarla ilgili konularda zorlarken. Bu konu başlıklarında  ekstra bir mücadele içinde olup kendinizi gerçekleştirmek adına yoğun bir gayret içinde olacaksınız. Sürüncemede olan ilişkiler bu etkiden kaynaklı olarak bitebilir, daha yapıcı olmanızı tavsiye ederim. Diğer yandan haftanın güzel etkisi Güneş, Pluto ve Jüpiter  ortaklığı sizi en azından finansal olarak güldürüp, aileden gelecek destek ile yaşadığınız sıkıntıları çözümlemenizi sağlayacak. Dikkat etmeniz gereken nokta ise kariyer iş ortamında radikal değişiklikler olabilir, hafta sonuna doğru  farklı bir iş alanına geçebilir, sektör değişimi yaşayabilirsiniz.  Sağlık açısından ise dolaşım sistemi rahatsızlıklarına karşı riskli bir hafta.

 

 

Başaklar ve Yükselen Başaklar:

Başaklar, haftaya Mars'ın burç değiştirmesi ile başlıyoruz. Bu etki sizi iş ortamı, iş arkadaşlarınız ile ilişkilerinizde  kendi alanınızı yaratmak adına mücadeleye sokarken, önümüzdeki bir buçuk aylık süreçte mesai saatleriniz artabilir. Ayrıca yine iş ortamında teknolojik aletlerinizin bozulması işlerinizin aksamasına sebep olabilir. Burcunuzda Güneş, Jüpiter ve Pluto ile çok güzel bir ortaklığa imza atıyor. Bu etki size ben diyebilmeyi aşk, ilişki ve sosyal ortamlarda öne çıkmayı sağlarken. Bilgi ve deneyimlerinizi doğru aktarmak için destek oluşturacak. Hafta sonuna doğru sağlam attığınız adımlar çok önemli burcunuzda ki Merkür Neptün ile karşıt açı oluştururken, insanlar sizi hiç ummadığınız yerden kandırabilir ve beklentileriniz de hayal kırıklığına sebebiyet olabilir. Burada sizin ne istediğinizi bilmeniz bu doğrultuda yol almanız çok önemli.

 

 

Teraziler ve Yükselen Teraziler:

Teraziler, haftaya Mars'ın burç değiştirmesi ile başlıyoruz. Bu etki size ikili ilişkiler, aşk çocuklar ve hobileriniz alanında etkilerken. Çok zeki olduğunu bir döneme başladınız ,bir sonraki adımı planlayıp ona göre hamle yapabileceksiniz. Biraz gelecek odaklı ve geniş çerçeveden  hayata baka bileceksiniz. Fakat yine de kendi alanınızı yaratma adına bir mücadeleniz olacak. Haftanın en güzel etkisi olan Güneş, Pluto ve Jüpiter ortaklığı sizin iş ortamındaki beklentileriniz adına ilk etapta doğru karar verme adına zorlasa da devamında nereden para kazanacağınıza anlayıp, bu doğrultuda radikal hamleler yapabileceksiniz. Yine evinizin içinde tadilat ve tamirat durumları oluşabilir. Diğer yandan bu hafta hastalanmaya açıksınız, buna  özen göstermelisiniz. Gıda intoleransınız çok yüksek bilmediğiniz yerlerde yemek yemenizi tavsiye ederim.

 

 

Akrepler ve Yükselen Akrepler:

Akrepler, haftaya burcunuzun  yönetici gezegeni Mars'ın burç değiştirmesi ile başlıyoruz. Bu etki sizi ailevi konularda, ev, yuva kavramlarında zorlarken. Aile içinde  fikirsel tartışmalar artabilir, kendi isteklerinizi onlara doğru anlatabilmek için daha fazla  gayret içinde olacaksınız. Yine evinizin içindeki elektronik eşyalarda bozulmalar ve sıkıntılar olabilir. Burcunuzda bulunan Jüpiter bu hafta Güneş ve Pluto ile çok güzel bir ortaklık gerçekleştirecek. Kendinizi çok iyi hissederken, seyahatler sonunda gelecek güzel fırsatlar, kalabalık topluluklardan elde edeceğiniz projeler adına olumlu etkileyecek. Hafta sonuna doğru ise uyku düzeni ile ilgili sıkıntılar yaşayabilir, işe motive olmakta zorlanabilirsiniz. Yine ikili ilişkilerinizde hayal kırıklıklarına karşı beklentilerinizi netleştirmelisiniz.

 

 

Yaylar ve Yükselen Yaylar:

Yaylar, haftaya Mars’ın burç değiştirmesi ile başlıyoruz, bu etki burcunuzun  yapısına uygun olduğu için size iyi gelecek, spora yönelebilir, hayatınızda hareket isteyen alanlarda başlattığınız mücadelelerde başarı sağlayabilirsiniz. Hatta kalıcı projelere imza atmak için de olumlu etkileyecek. Haftanın diğer pozitif etkisi Güneş, Pluto, Jüpiter ortaklığı kariyerinizde sonuç almaya, paradan yana yaşadığınız sıkıntıları çözümlemeye ve yeni işi ortamlarını yönlendirecek. Fakat iş ilişkilerinizde özellikle kuracağımız cümleler yapacağınız bağlantılar çok önemli olacak, tutamayacağınız sözler vermemelisiniz, ayrıca güvenmediğiniz insanlar ile iş bağlantıları kurmamalısınız. Diğer yandan evinizin içindeki tesisat ve su ile ilgili problemler oluşabilir.  Yine uyku düzeniniz yatak ve yastık ile ilgili problemlerden dolayı bozulabilir.

 

 

Oğlaklar ve Yükselen Oğlaklar:

Oğlaklar, haftaya  Mars'ın burç değiştirmesi ile başlıyoruz. Bu etki sizi maddi konularda etkilerken, harcamalarınız ve istekleriniz artabilir. Kafanızda çok fazla yeni proje oluşabilir, fakat bunların  hayata geçmesi adına zaman varken, zaman kavramı sizi demoralize edebilir. Parasal açıdan bunu dengelemek adına bir gayretiniz olacak. Burcunuzda buluna Pluto, Güneş ve Jüpiter ile çok güzel bir ortaklığa imza atacak, sizin için güzel bir dönüşüm sürecini başlatırken. Yolculuklar size çok iyi gelecek ve kafa olarak rahat edeceksiniz. Yeni iş bağlantıları oluşabilir, referanstan ziyade burada kendi şansınızı kendiniz yaratmanızı tavsiye ederim. Başka insanların referansı devamında sizin iş kaybetmenize sebebiyet verebilir. Bu yüzden ben deyip yol almalısınız. Yine yolculuklar da kayıp olabilecek eşyalarınıza karşı dikkatli olmalısınız.

 

 

Kovalar ve Yükselen Kovalar:

Kovalar, haftaya Mars'ın burcunuzu geçmesi ile başlıyoruz. Bu etki ile beraber kendi fikirleriniz çok önemli olacak, gereğinden fazla düşüncelere kapıla bilirsiniz ama yine de fikirleriniz ve  yaratıcılığınız öne çıkacak. Başlattığınız mücadelelerde kendinizi daha rahat öne çıkartıp sonuç alabileceksiniz. Haftanın en  güzel etkisi Güneş, Jüpiter, Pluto ortaklığı  sizin iş yükünüzün artmasını sağlayacak, yeni işlerden ekstra kazanç sağlayabileceksiniz. Ayrıca iş ortamınızda yaşadığınız problemler ve maddi sıkıntılar çözümlenecek. Bu etki ile beraber özellikle Salı ve Çarşamba güzel başlangıçlar yapabilirsiniz. Hafta sonu ise borçlarınız, alacaklarınız, para ile ilgili işlerinize dikkat etmemiz gerekiyor. Aile fertlerinin   sizinle borç ve alacak işleri artabilir. Bununla ilgili sınav verebilirsiniz. Sözlerden çok icraatlar önemli olacak.

 

 

Balıklar ve Balıklar Kovalar:

Balıklar, haftaya Mars mücadele gezegenin burç değiştirmesi ile başlıyoruz. Bu etki ile beraber sağlığınızda  ve iş ortamınızda sıkıntılı bir süreç başlıyor. İş yaptığınız  insanlarla daha fazla mücadele için de olabilir. Kendi alanınızı yaratmak için gayretiniz olabilir. Haftanın en güzel etki Güneş, Jüpiter, Pluto ortaklığı ise  seyahatler sonunda gelecek yeni işlere yönlendirirken. Yine ikili ilişkilerinizden maddi destek oluşturacak. Burcunuzda bulunan Neptün ise Merkür ile karşıt açı oluşturacak, bu etki sizi oldukça zorlayacak. Tutamayacağınız sözler vermemelisiniz. Yine sözlerinizden kaynaklı zarar görebilirsiniz. Bir yandan ruhsal olarak iyi hissetseniz de ,diğer taraftan başka insanların problemleri sizi yorabilir. Bir anda  başka insanların sıkıntıları içinde bulunabilirsiniz. Hayalperest ruh halinden uzak durmalısınız ve kesinlikle Çarşamba gününden itibaren bir hafta boyunca alkol almamanızı tavsiye ederim.

ASTROLOG SEMA SİDAR

ASTROLOG SEMA SİDAR'IN SOSYAL MEDYA ADRESLERİ:

İNSTAGRAM: https://www.instagram.com/semasidar/

FACEBOOK: https://www.facebook.com/Sema-Sidar-Astroloji-Ve-Ki%C5%9Fisel-Geli%C5%9F...

TWİTTER: https://twitter.com/Sema_Sidar

Etiketler: 
Sema Sidar
merkür
venüs
neptün
gezegenler
Eylül
Ankara
Bilinçaltı Eğitmeni
Bilinçaltı Terapisti

Facebook Google plus Instagram Twitter