Reklam
Temiz Magazin
05 Aralık 2020

27 yıllık tecrübesiyle Seyhan ERDAĞ yönetiminde sadece Temiz Magazin!

Astrolog Sema Sidar'dan 10 Temmuz haftasının ve burcunuzun yorumları.

Astroloji
09 Temmuz 2017
Astrolog Sema Sidar'dan 10 Temmuz haftasının ve burcunuzun yorumları.

Merhaba Sevgili okuyucularım 

Haftaya 9 Temmuz'da gerçekleşen Dolunay'ın etkileri ile başlıyoruz.

Dolunay'ın etkileri bu hafta da devam edecek. 

"Dolunay" yazımı Temiz Magazin'in "Astroloji"  sayfalarında bulabilirsiniz, eğer tekrar okumak istiyorsanız... 

Dolunay'ın bu haftaya etkilerini biraz açayım:

Güneş- Jüpiter-Pluto "T-Kare" dediğimiz zorlu açı kalıbının çok büyük bir enerji ile tetiklemesi, ve bu etki hayatımızda mecburiyet değişimleri getirirken, fırsatları elde etmek o kadar kolay olmayacak, isteklerimiz için birden fazla kez hamle yapmak zorunda kalabiliriz, pes etmek yok. 

Kendimiz ile  ruhumuzla yeni bir düzen oluşturmak için de hayat bize önce zorluk sonrada bunu gerçekleştirmek için güç verecek. 

İçimize geri dönmek, ertelediğimiz gerçeklerle yüzleşmek zorunlu. 

Bizim yapmadığımız yıkımları , hayat kendi kuralları ile yapar. Bu yüzden dönüşümü kendiniz yaratın daha kolay olsun, mantık duyguya karşı çıkacak. Ama seçiminiz kesinlikle mantık olsun ki, Aralık'ta şu an yaşadıklarımızın devamı, problem olarak karşımıza çıkmasın.

 

SALI  GÜNÜ GÜNEŞ İLE MARS KAVUŞUM AÇISI GERÇEKLEŞTİRECEK!

Bu hafta Salı günü itibari ile Güneş ile Mars (mücadele gezegeni) ile kavuşum açısı gerçekleştirecek, gökyüzünde birlikte hareket edecekler ve bize daha kararlı bir ruh hali, liderlik yapma isteği ,otoriter yapı hali verirken. Harekete geçmek için ilk anda tetikleyecek bir enerji ihtiyacımız olurken, bu enerjiyi bize duygularımız verecek.  Duygular söz konusu olunca da kırmak ve kırılmak arasında çok ince bir çizgide olacağız, yeri geldiğinde egomuz için karşımızdaki insanları kırabileceğiz. 

Mücadele yeteneğimiz oldukça yüksek ve pozitif olurken, cuma günü itibari ile bu açı çok kuvvetli olacak, aniden duygusuz bir insana dönüşebilirsiniz panik yok geçici bir durum.

Diğer yandan kararlılık ve rekabet ortamı da, insanların duygularımızla oynamasına izin verebilir, bunu bize karşı kullanmak isteyebilirler. 

Bu haftasonu en huzurlu yer, ev ortamı olurken, sevdiğiniz insanlarla misafirlik ve onlarla vakit geçirmek bize çok iyi gelecek.

 

MERKÜR VE JÜPİTER OLUMLU ACI GERÇEKLEŞTİRECEK

Haftayı  olumlu  etkilerle kapatacağız, Merkür (iletişim gezegeni), Jüpiter ile  oldukça olumlu bir açı gerçekleştirecek, duygularımızı - düşüncelerimizi doğru ifade etmek, kurduğumuz bağlantıların olumlu sonuçlanması, yeteneklerimizi kullanabilmek için çok fırsatlar yakalayabileceğiz. 

Bu hafta perşembe itibari ile önemli sunumunuz, mülakatınız, kendinizi  ön plana çıkartmak istediğiniz her platformda yüksek başarı elde edebilirsiniz.

Yine sanatsal faaliyetlerde yer almak, sahnede parlamak için güzel etkiler vark. 

Aşk adına gayet güzel süreçler başlayacak, bu etki perşembe ile başlayıp 6 gün boyunca etkili olacak. Böyle bir fırsat varken, "git açıl konuş sevdiğini söyle" diyorum. 

Astroloğunuz olarak bir de püf noktası vermek istiyorum, bu hafta aşkta mutluluğu yakalamak istiyorsanız, partnerinizin egosunu okşayın gerisi gelir. Sensiz bunu yapamazdım, sensiz olamam sihirli sözcükler. :))))

Haftanın burçlara etkilerini incelersek...

Koçlar ve Yükselen Koçlar:
Koçlar, aile , ev  ve  kariyer konusunda çıkmazlarla haftaya başlayabilirsiniz, bu konularda zıtlıklar oluşacak sizde. Bunun tek çözümü ise destek almak. Size orta yolu bulmak için hayatınızda aile ve kariyer karşıtlığında çözüm sağlayabilmek için partneriniz, arkadaşınız, ortağınız destek olabilir. Özellikle eşiniz ve partneriniz bu hafta sizi doğru yönlendirecek kişi olabilir. 

Çarşamba'dan itibaren yaşadığınız problemlerde  pozitif sonuç alabileceksiniz. 

Hafta sonuna doğru, ilişkiler adına harika bir etki ile karşı karşıyasınız. Mevcut ilişkinizde aşk tazelemek, hayatınızda birisi yoksa evlilik yoluna girecek bir ilişki ve huzurlu bir birliktelik sizi bekliyor.

Boğalar ve Yükselen Boğalar:
Boğalar, yolculuklar arasında git-geller yaşarken, içiniz istemese de yolculukları gerçekleştirmek zorunda kalacaksınız. Bu enerji sizi yorarken, görev ve sorumluluk bilinci ile yaklaşıp çözüm odaklı olursanız, daha pozitif etkiler altında olacaksınız. 

Bu hafta çıkacağınız yolculukları da ertelememeniz lazım. 

Yine gitmek zorunda olduğunuz bir eğitim programı da sizi zorlayabilir. 

Hafta ortasında ise, kardeşlerinizin ve yakın çevrenizin desteği sizi çok rahatlatacak. 

Hafta sonuna doğru ise ev ortamında vakit geçirmek, sevdiklerinizi misafir olarak ağırlamak çok iyi gelecek. 

Sağlık problemlerinde ise boyun ve  omurilik ile  ilgili sıkıntılara dikkat etmeniz gerekiyor, bu hafta su tüketiminiz önemli.

İkizler ve Yükselen İkizler:
İkizler, maddi konularda birtakım çıkmazlarla karşı karşıya kalabilirsiniz, gelirlerinizden daha fazla ödemeniz çıkabilir, bu konuda partnerinizin ya da çocuğunuzun desteği olabilir.Yine siz de kendi içinizde çözüm bulamadığınız konularda, kendinize vakit ayırarak hobilerinize yönelerek rahatlayabilirsiniz.

Hafta ortasında ise parasal konular tamamen çözüme kavuşmuş olacak, istediğiniz gelir düzeyine de gelebileceksiniz. 

Diğer yandan yakın çevreniz ya da kardeşinizin desteğiyle güzel bir birlikteliğe başlayabilirsiniz. 

İlişkiler adına cuma günü itibari ile çok olumlu etkiler altındasınız. Yine cuma günü ile birlikte ailevi konularla ilgilenmek durumunda kalabilirsiniz.

Yengeçler ve Yükselen Yengeçler:
Yengeçler, aileniz eviniz ile ilgili birtakım sıkıntılarınız var, ailenizle partneriniz arasında arada kalıp sıkıntıya girebilirsiniz ve bu çevrenizden de tepki almanıza sebebiyet verebilir. 

Yine ortaklı iş yapıyorsanız , kendi çıkarlarınızı korumanız şart.

Tüm yaşadığınız sıkıntılar için aile büyüklerinizden destek alabilirsiniz, ancak bu şekilde çıkış için destek veriyor gökyüzü. 

Evliliğinizde sıkıntılar varsa hafta ortası ile beraber çözüm oluşacak ama tamamen evlilik kurumundan uzaklaşıp kendinize de dönebilirsiniz. Atacağınız adımlarda bir sonraki hamleyi düşünmelisiniz. 

Hafta sonu ise aniden gelecek maddi gelirler sizi rahatlatırken, ailenizle kurduğunuz iletişim açısından inanılmaz güzel etkiler söz konusu, yine evinizde tadilat ve tamirat işleri ile uğraşabilirsiniz.
 

Aslanlar ve Yükselen Aslanlar:
Aslanlar, iş ortamınızdaki sıkıntılar sizi ruhsal anlamda bunaltabilir, kendinizde motivasyon ile alakalı problemlerle iş ortamında karşılaşabilirsiniz. 

Sizi ateşleyecek, motive edecek bir arkadaş enerjisi ya da yakın çevrenizin desteği ile gideceğiniz bir kısa yolculuk, yaşadığınız problemlerden daha çabuk kurtulmanıza destek verecek. 

Çarşamba'dan itibaren ise kendi iç dengenizi yoluna koyup, daha rahat olabilirken. 

Hafta sonunu doğru ise yakın çevreniz ile çok güzel bağlantılar kurabilir kendinizi öne çıkaracağınız görüşmelerde bulunabilirsiniz. 

Cuma günü itibariyle maddi olarak da daha pozitif etkiler başlayacak.
 

Başaklar ve Yükselen Başaklar:
Başaklar, katılacağınız organizasyonlar, sosyal çevreniz ile aktif görüşmeleriniz, partneriniz ile aranızda birtakım sıkıntılara sebebiyet verebilir. 

Bu hafta çocuğunuzla alakalı  aldığınız sorumluluklar artarken, kendinize vakit ayırmakta zorlanacaksınız. 

Hatta tüm sıkıntılar maddi olarakda bir takım problemler yaşamınıza sebebiyet verebilir.

Çocuğunuza ekstra para harcama durumu biraz sizi bunaltabilir fakat hafta ortasıyla ailenizden alacağınız destek ile problemler çözüme kavuşacak.

Diğer yandan hafta sonuna doğru maddi konularda yeni kaynaklar oluşurken, kariyerinizde olumlu bir gelişme olması adına, (terfi gibi)

cuma gününden itibaren devam eden 5 gün oldukça pozitif etkiler altında olacaksınız.
 

Teraziler ve  Yükselen Teraziler:

Teraziler, kariyer ve ev, aile düzeniniz konusunda sıkıntı yaşayacağınız bir haftaya başlıyorsunuz. 

Geçen hafta bu konuda yaşadığınız sıkıntılar devam ederken, etkileri bu hafta da burcunuzda devam edecek. 

"Ben" diyebilmek, kendiniz için ne istediğinizi bilmeniz çok önemli olurken... Kendi  çıkarlarınızı düşünerek yaşadığınızın sürece problemlerden kurtulabilirsiniz. 

Çarşamba'dan itibaren işteki problemlerinizi yüzde 80 çözerken, ikili ilişkilerinizde de olumlu  sonuçlar elde edebileceksiniz. 

Hafta sonundan itibaren ise sosyalleşeceğiniz,  yeni insanlarla tanışabileceğiniz  organizasyonlarda yer alırken, bu sizi yeniden yapılandıracak çok olumlu bir enerji. Hafta sonunda imkanlarınız el verdiğince dışarı da olup, sosyal ortamların içinde yer alın, yeni kapılar açılsın.
 

Akrepler ve Yükselen Akrepler:

Akrepler, mecburi bir şekilde çıkmak zorunda olduğunuz yolculuklar sizi zorlayacak ve hatta bunun için ruhsal anlamda kendinizi baskı altında hissedebilirsiniz. Yine  mecburi zorunluluklardan kaynaklı  ikili ilişkilerinizde sıkıntılar yaşayabilirsiniz. 

Hafta ortasıyla beraber daha rahat enerjilerle karşı karşıya kalacaksınız, hatta Çarşamba'dan itibaren kendinizi daha pozitif hissederken, eğitim programlarınızı okulla ilgili işleriniz de bir düzene girebilecek. 

Perşembe itibari ile  sezgileriniz ile yol almanız  önemli sizin adınıza, hafta sonu arkadaşlarınız ile katılacağınız  sosyal ortamlar ve onlarla çıkacağınız yolculuklar , tatil planı size çok iyi gelecek kalabalık toplumluluklar organizasyonlar size ekstra fırsat getirecek bilginiz olsun..
 

 

Yaylar ve Yükselen Yaylar:

Yaylar, kendi gelirleriniz ve giderleriniz  arasında evdeki hesap çarşıya uymayabilir, ödemelerinizi düzenlemeniz şart çarşambaya kadar, daha sonra konuda istediğiniz fırsatlar oluşurken. 

Kalabalık gruplar, sosyal ortamlar da size maddi konularda fırsat sağlayacak, destekleyecek ve çıkış yakalamanıza yardımcı olacak. Diğer yandan  hafta sonuna doğru  sosyalleşmek, yeni insanlar ile tanışmak, onlarla birlikte ilerisi için ortaklıklar yapmak  adına gökyüzü yanınızda olurken, geleceğinizi inşa etmek adına çok uygun bir hafta sonu olacak. 

Bu arada yurtdışı  ile ilgili işler de başarı sağlarken. 

Uzun yolculuklar alanınızda aktifleşecek, valizini şimdiden hazırlayın.
 

 

Oğlaklar ve Yükselen Oğlaklar:

Oğlaklar,  siz ve evliliğiniz arasında yani ben ve ikili  ilişkiler açısından bazı sıkıntılar yaşayabilirsiniz ve özellikle aşırı duygusallıktan kaynaklı  problemler ilişkilerde orta noktayı bulmanızda zorluk çıkartırken,  ilişkideki sıkıntılarla ilgilenmekten kendinize vakit ayırmak da zorlanabilirsiniz. 

Burcunuzda  gerçekleşen dolunayın etkileri bu hafta sizi gerçekten  enerji olarak zorlayacak ancak işlerinize ve kariyere odaklanarak sıkıntılardan kurtulabilirsiniz, çarşambadan itibaren evdeki problemleri daha net çözebilecesiniz. 

Diğer yandan maddi  kaynaklar açısından iletişim yönünüzü, zekanızı kullanarak fırsatlar oluşturabileceksiniz. 

Bu hafta hayatınızda yeni bir düzen oluşuyor, lütfen şartları siz belirleyerek yol alın. Şimdi bu düzeni kuramazsanız Aralık'ta mecburi kurulacak.

Kovalar ve Yükselen Kovalar:
Kovalar, iş ortamınıza  odaklanma probleminiz bu hafta da devam ediyor, özellikle tatil ihtiyacı sizi iş ortamına, işle ilgili konulara odaklanmakda zorlaştırsa da, artı  sağlık problemleri de üstüne gelebilir, mide problemlerine  lütfen dikkat edin. 

Çarşamba'dan  itibaren özellikle sizin duygularınıza daha çok hitap eden ve ihtiyaçlarınızı karşılayan insanlarla karşılaşıp daha mutlu olabileceksiniz.

Hafta sonuna doğru ise ikili ilişkiler, ortaklıklar ve partnerinizle çıkacağınız yolculuklar açısından harika bir etki ile karşı karşıya olacaksınız.  

Uzun  yolculuklar adına fırsatlar oluşurken, bir yine katılacağınız  eğitim ve kültürel organizasyonlar  sizi çok olumlu etkileyecek. 

Cuma gününden itibaren aşk adına güzel bir dönem başlayacak, hayatınızda birisi yoksa her an girebilir.

Balıklar ve Yükselen Balıklar:
Balıklar, kalabalık  ortamlarda vakit geçirmeniz, sosyal hayatınızda ki hareketlilik, partneriniz ile aranızı açabilir ancak bir hediye, bir jestle gönlünü alabilirsiniz. 

Kalabalık arkadaş grupları ve partneriniz arasındaki dengeyi sağlamanız  ilişkinizin devamı için önemli iken. Çarşambadan itibaren ise sıkıntılı süreci çözüme kavuşturabileceksiniz. Hafta sonu iş ortamında revizyon, işinizde çalışma saatlerini düzenleme, yeni bağlantılar oluşturmak adına olumlu etkileri değerlendirebilirsiniz.  Yalnız bu hafta fazla mesai durumunuz var ve programlı olmanız şart. Sağlıkla ilgili olarak da cumartesi ve pazar risk altındasınız , özellikle sırt ve kas ağrılarına dikkat etmelisiniz. Sporda da sakatlanma riskiniz var, profesyonel destek almadan spor yapmayın.

Hayallerinizi gerçekleştireceğiniz  harika bir hafta diliyorum…

 

 

Facebook Google plus Instagram Twitter