Temiz Magazin
13 Ağustos 2022

27 yıllık tecrübesiyle Seyhan ERDAĞ yönetiminde sadece Temiz Magazin!

Astrolog Sema Sidar'dan 11 Ekim haftasının burç yorumları

Astroloji
10 Ekim 2021
Astrolog Sema Sidar'dan 11 Ekim haftasının burç yorumları

 

ASTROLOG SEMA SİDAR

11 Ekim Haftasının Burç Analizleri

 

Koçlar ve Yükselen Koçlar:

Koçlar, haftaya Satürn’ün geri hareketini sonlandırması ile başlıyoruz. Bu etki sizi kalabalık arkadaş gruplarında, sosyalleştiğiniz alanlarda daha güzel ve kalıcı bir ortam oluşturmaya ve geleceğe dair projeleriniz için yatırım yapmaya yönlendirecek gayet olumlu bir etki. Venüs’ün Satürn’e yaptığı olumlu açı ise eğitimle ilgili konularda size destek sağlarken, seyahatler size para kazandıracak. Güneş’in Jüpiter ile yaptığı olumlu açı yine partnerinizle beraber arkadaş ortamlarında rahat hareket edeceğinizi kalabalık grupların, ortaklıklarının size para getireceğini gösterirken, Güneş Plüton zorlayıcı açısı ise kariyeriniz biraz daha ağırlık vermenize ve iş planlamasına odaklanmanız konusunda uyarıda bulunuyor.

 

 

Boğalar ve Yükselen Boğalar:

Boğalar, haftaya Satürn’ün geri hareketini sonlandırması ile başlıyoruz. Bu etki sizi kariyerde daha kalıcı adımlara daha başarılı işlere yönlendirirken, biraz sıra dışı davranmanız risk almanız gerekebilir. Venüs’ün Satürn’e yaptığı olumlu açı ise beklediğiniz mirası ve finansal kaynaklarınızı toparlama açısından size destek sağlayacak. Nakit akışınız hızlanacak. Diğer yandan Güneş’in Jüpiter’e yaptığı olumlu açı ise fazla çalışıp mesaiye kalsanız da işlerin istediğiniz gibi olacağını hatta yeni iş fırsatlarının gelebileceğini gösterirken, sağlık açısından kilo almamaya dikkat etmelisiniz. Güneş’in Plüton’a yaptığı zorlayıcı açıdan dolayı ise eğitimle ilgili konularda kesinlikle son dakikaya iş bırakmamalısınız.

 

 

İkizler ve Yükselen İkizler:

İkizler, haftaya Satürn’ün geri hareketini sonlandırması ile başlıyoruz. Bu etki eğitimle ilgili konularda, yurtdışı ile ilgili yapmak istediğiniz hamlelerde çok destekleyici olacak. Ve fırsatları daha rahat elde etmenizi, bunların uzun vadeli olmasını sağlarken, Venüs’ün Satürn’e yaptığı olumlu açı ise ikili ilişkiler, evlilik, ortaklıklarda fayda sağlayacak. Ayrıca mevcut ilişkinizi daha ciddi bir boyuta taşıyabilirsiniz. Güneş’in Jüpiter ile yaptığı olumlu açı ise yine aşk adına sizi çok güzel desteklerken, bir yandan da, eğitimle ilgili konulardan para kazanabilirsiniz. Güneş’in Plüton’a yaptığı zorlayıcı açı ise para durumuna, kredilere, ödemelere dikkat etmeniz gerektiğini riskten uzak durursanız kazanç sağlayabileceğinizi gösteriyor.

 

Yengeçler ve Yükselen Yengeçler:

Yengeçler, haftaya Satürn’ün geri hareketini sonlandırması ile başlıyoruz. Bu etki ödemeler, borçlar, krediler alanında güzel bir süreci gösterirken, krizleri de çözebileceksiniz. Diğer yandan Venüs’ün Satürn ‘e yaptığı olumlu açı sağlık açısından sıkıntı yaşadığınız konuları çözmenize ve dolaşım yoluyla ilgili problemler yaşıyorsanız bununla ilgili daha iyicil bir sürece sokarken, fazla mesaiye kalabilirsiniz. Güneş’in Jüpiter ile yaptığı olumlu açı ise aileden gelecek finansal desteğe işaret ederken, Güneş’in Plüton’a yaptığı  zorlayıcı açıdan dolayı evlilikle ilgili sıkıntılar gündeme gelebilir. Evlilik ve ilişkilerdeki beklentilerinizi gözden geçirmek, zorunda kalabilirsiniz. Sorumluk bu hafta sizin üzerinizde olacak.

 

 

Aslanlar ve Yükselen Aslanlar:

Aslanlar, haftaya Satürn’ün geri hareketini sonlandırması ile başlıyoruz. Bu etki sizden ikili ilişkiler, ortaklıklar ve evlilikle ilgili karar almanızı ve sorumluluklarınızı yerine getirmenizi isteyecek. Venüs’ün Satürn’e yaptığı olumlu açı ise hayatınızda kimse yoksa uzun vadeli bir ilişkinin başlamasına destek verirken, maddi anlamda da ortaklıklardan fayda sağlayacaksınız. Güneş’in Jüpiter’e yaptığı olumlu açı  ise yine ilişkilerle ilgili size destek sağlarken, seyahatler gündeminize gelebilir. Ayrıca iletişim kanalınızı arttıracağınız bir hafta. Güneş’in Plüton’a yaptığı zor açı ise sağlıkla ilgili konulara dikkat etmeniz gerektiğini söylerken, yolculuklarda gribal enfeksiyonlara karşı  risk altındasınız.

 

 

Başaklar ve Yükselen Başaklar:

Başaklar, haftaya Satürn’ün geri hareketini sonlandırması ile başlıyoruz. Bu etki sağlıkla ilgili konularda ve iş ortamınızda almanız gereken sorumlulukları vurgularken, Venüs’ün Satürn’e yaptığı olumlu açı ise ev ortamında tadilat ve tamiratlarla ilgilenebileceğinizi, aileden gelecek güzel desteğe işaret ediyor. Güneş’in Jüpiter ile yaptığı olumlu açı ise para kaynaklarınızı arttıracak. Ama mesaiye kalıp fazla çalışmanızda gerekecek. Bunun maddi olarak getirisini göreceksiniz. Güneş’in Plüton’a yaptığı zorlayıcı açı ise ikili ilişkiler, çocuklarla ilgili konular ve aşkta bu hafta zorlanacağınızı ve baskı altında kalabileceğinizi gösteriyor.

 

 

Teraziler ve Yükselen Teraziler:

Teraziler, haftaya Satürn’ün geri hareketini sonlandırması ile başlıyoruz. Bu etki size ikili ilişkiler ve çocuklarla ilgili konular, aşkta olumlu etkilerken. Uzun vadeli bir ilişki durumunuz gündeme gelebilir. Artık daha kalıcı adımlar atmak isteyebilirsiniz. Yine hayatınızda çocukla ilgili konularda karar alma ve harekete geçme zamanı. Venüs’ün Satürn’e yaptığı olumlu açı ise kardeşlerle birlikte güzel bir girişimin içinde yer alabileceğinizi, ailedeki ilişkilerin daha güzel olacağını gösterirken, burcunuzdaki  Güneş, Jüpiter’e çok olumlu bir açı yapıyor. Aşk, özel zevkleriniz, kendinize ayırdığınız vakitte çok çok güzel bir etki. Güneş’in Plüton’a yaptığı zorlayıcı açı ise aile ilişkilerinde dengeyi kurmakta zorlanacağınızı gösteriyor.

 

Akrepler ve Yükselen Akrepler:   

Akrepler, haftaya Satürn’ün geri hareketini sonlandırması ile başlıyoruz. Bu etki size aile ve yuva kavramlarından sorumluluk almaya yönlendirirken, ev almak ve yatırım yapmak için 9 aylık önemli bir periyot başladı. Bu konuda para biriktirmeye başlayabilir, projelerinizi isteklerinizi bu yöne doğru çevirebilirsiniz. Venüs’ün Satürn’e yaptığı olumlu açı ise yine para kaynaklarınızı arttırabilmek için size destek sağlayacak. Ailenizde bu konuda yardımcı olacak. Güneş’in Jüpiter’e yaptığı olumlu açı ise zaman zaman içe dönmenize ve sezgilerinizi kullanmanızı sağlayacak. Diğer yandan Güneş’in Plüton’a yaptığı zorlu açı ise kardeşlerle ilgili konularda sıkıntıya girebilirsiniz. Ve bu hafta kimseye kefil olmamalısınız.

 

 

Yaylar ve Yükselen Yaylar:

Yaylar, haftaya Satürn’ün geri hareketini sonlandırması ile başlıyoruz. Bu etki kardeşlerle ilgili konular, yakın çevreniz, komşularınız bu konularda daha güzel bir çevre oluşturmanızı, buradaki ilişkilerinizi toparlamanız için destek sağlarken, sosyal çevreyle ilgili konularda  oldukça hareketli zamanlar var. Satürn’ün Venüs’e yaptığı olumlu açı yeni bir arkadaş çevresi oluşturma adına destek verirken, burcunuzdaki Venüs uzun vadeli ilişkiler açısından da sizi en şanslı burç yapacak. Güneş’in Jüpiter ile yaptığı olumlu açı ise yine yeni bir arkadaş çevresine işaret ederken, geleceğe dair projeleriniz adına sürpriz yolculuklara çıkabilirsiniz. Güneş’in Plüton’a yaptığı zorlayıcı açı ise paraya dikkat etmeniz gerektiğini, yatırımlarınızı daha dikkatli ve kontrollü yapmanız gerektiğini söylüyor.

 

 

Oğlaklar ve Yükselen Oğlaklar:

Oğlaklar, haftaya Satürn’ün geri hareketini sonlandırması ile başlıyoruz. Bu etki sizi maddi konularda daha rahat bir sürece sokarken, bir yandan da yatırım yapmak için sorumluluk almalısınız. Buna göre ilerleyip parayla ilgili süreçlerinizi değerlendirmelisiniz. Diğer yandan Venüs’ün Satürn’e yaptığı olumlu açı ise iş ortamındaki çevrenize dikkat etmeniz konusunda ve kimin size sıkıntı yaratabileceğinizi anlamanız adına destek sağlıyor. Diğer yandan Güneş’in Jüpiter ile yaptığı olumlu açı hem kariyer de statü kazandıracak hem de bunu para durumunuza yansımasını sağlayacak. Fakat burcunuzdaki Plüton’un Güneş’e yaptığı zorlu açıdan dolayı daha çok çalışmak, insanların kurallarına uymak zorunda kalabileceğinizi gösteriyor.

 

 

Kovalar ve Yükselen Kovalar:

Kovalar, haftaya burcunuzdaki Satürn’ün geri hareketini sonlandırması ile başlıyoruz.  

Bu  etki sizin daha kalıcı adımlar atmanız gerektiğini vurgularken, hayatınızı yeniden kurmak için bir şans verecek. Venüs’ün Satürn’e yaptığı olumlu açı ise ne istediğinizi bilerek başlamanızı sağlayacak. Arkadaş  çevresinden tutun, işle ilgili projelerinize kadar farkındalığınızı arttıracak. Güneş’in burcunuzdaki Jüpiter’e yaptığı olumlu açı ile beraber yapmak istediklerinize dair bir eğitim programına dahil olabilirsiniz. Bir yolculuğa gidebilirsiniz. Güneş’in Plüton’a  yaptığı  zorlayıcı açı ise sağlığına dikkat etmeniz konusunda uyarıda bulunurken, herhangi tez yazımı eğitimle ilgili bir projeniz yapmak istedikleriniz varsa, son dakika iş bırakmayın.

 

 

Balıklar ve Yükselen Balıklar:

Balıklar, haftaya  Satürn’ün geri hareketini sonlandırması ile başlıyoruz. Bu etki size sosyalleştiğiniz alanlardan, iş ortamına kadar her konuda karar almaya ve korkularınız ile yüzleşmeye yönlendirecek. Venüs’ün Satürn’e olumlu açısından dolayı ilk yapmanız gereken kariyerle ilgili ne istediğinizi çözmek ve bunu olumlu bir şekilde sonuçlandırmak olacak. Güneş’in Jüpiter’e  yaptığı olumlu açı ise belki burada finansal bir destek alabilirsiniz. Maddiyat ilgili konulara düzen getireceksiniz. Güneş’in Plüton’a yaptığı zorlu açıdan dolayı arkadaşlarınızla ilişkilerinizi, gözden geçireceğinizi yeni bir arkadaş grubu oluşturacağınıza işaret ediyor.