Reklam
Temiz Magazin
24 Ocak 2021

27 yıllık tecrübesiyle Seyhan ERDAĞ yönetiminde sadece Temiz Magazin!

Astrolog Sema Sidar'dan 11 Eylül haftasının ve yeni haftanın burç yorumları

Astroloji
10 Eylül 2017
Astrolog Sema Sidar'dan 11 Eylül haftasının ve yeni haftanın burç yorumları

Merhaba Sevgili Okuyucularım;

Fırsatların ayağınıza geldiği, harika bir hafta olması dileğimle haftanın yorumuna yani, gökyüzü analizlerime başlıyorum.

Bu hafta geçen hafta verdiğimiz müjdeli habere, bir müjde  daha ekleyerek güzel bir başlangıç yapalım, bu hafta Merkür Başak Burcu’na geçiş yaptı, 10 Eylül itibariyle ve 30 Eylül'e kadar bu burçta kalacak.

MERKÜR BAŞAK BURCU’NDA. BAŞAK BURCU, MERKÜR’ÜN KENDİ YÖNETTİĞİ BURÇ OLDUĞU İÇİN, İLETİŞİM VE BAĞLANTILAR ADINA ÇOK GÜZEL BİR DÖNEM BAŞLIYOR.

Merkür, geçen hafta  geri hareketini sonlandırmıştı , bu hafta da kendi yönettiği burca geçerek artık iletişim alanında kurduğunuz bağlantılar adına çok güzel bir dönemi başlattı.

Detaylara önem vererek, duygularınızı düşüncelerinizi girişeceğiniz işlerle çok rahat ifade edebileceğiniz gibi, anlaşmalarınızı rahatlıkla sonuçlandırabileceğiniz güzel bir periyot diyebilirim.

Sadece detayları abartıp  takıntı haline getirmemelisiniz. Bu bazen sizi durdurabilir, anı  yaşamaya ve sadece elinizden gelenin en iyisini yapmaya odaklanırsanız Merkür'ün  bu güzel etkisinden faydalanabilirsiniz.

Kendinizi rahat ifade edeceğiniz, pratik çözümler üretebileceğiniz, olayları çok yönlü  değerlendirebileceğiniz bir süreç bu… Ne diyelim “gelsin büyük anlaşmalar güzel işler diyelim”  :)

 

 

GÜNEŞ İLE SATÜRN ARASINDA BİZE SIKINTI YARATABİLECEK ETKİLEŞİM GERÇEKLEŞECEK!

Bu hafta genel olarak gökyüzü çok güzel etkilere sahip,  sadece bizi zorlayacak  etki var ilk olarak onunla başlayalım.

Güneş ile Satürn arasında bize sıkıntı yaratabilecek, bir etkileşim gerçekleşecek.

Satürn, kısıtlamaları, kalıcılığı, kuralları simgelerken, Güneş de ben dediğimiz alanları gösterdiği için...

Kendi kendiniz ile ilgili konularda bardağın boş tarafından bakabilirsiniz.

Hafta  başıyla beraber başlatmak istediğiniz olayları ertelemeyebilir, son dakikaya kadar geciktirebilirsiniz.

Yine otorite figürleriyle problem yaşama riskiniz var anlaşmazlıklar münakaşalar olabilir. İnatlaşmalar olabilir, başkasına inadına almayacağınız karar alıp, yapmayacağınız hareketler de bulunabiliriz.

 

LÜTFEN KENDİNİZE KURAL KOYARAK YOL ALIN!

Pire için yorgan yakmaya meyilliyiz.

Ben kendinize kural koyarak yol almanızı rica edeceğim, çünkü haftanın geneli o kadar güzel ki bu etkiyi pozitife çevirelim kural koyarak, hatta biraz fazla sorumluluk alarak.

 

HAFTAYI GÜZELLEŞTİREN ETKİ: VENÜS

Haftayı güzelleştiren etki ise Venüs; aşk, sevgi, sanat gezegeni…

Hem Satürn hem de Jüpiter ile o kadar güzel bir etkileşimde olacak ki bize sürpriz aşklar, uzun süreli fırsatlar getirecek.

Hayatın her alanında aşkı yaşayabileceğiz, aşkı yansıtabileceğiz.

Kısaca ne yaparsak çarşamba itibari ile aşkla yapacağız.

 

 

VENÜS VE JÜPİTER HEPİMİZİ POZİTİF BAKIŞ AÇISINA KAVUŞTURACAK!

Venüs -Jüpiter etkileşimi bizi daha sıcak, daha cana yapıya büründürürken, pozitif bakış açısına da kavuşturacak.

Daha iyi yaşama arzusu, daha iyi standartları isterken, fırsatları elde etmek daha kolay olacak.

Fiziksel görüntünüzde radikal değişikler yapmak istiyorsanız bu haftayı değerlendirmelisiniz. 

 

HAYATINIZDA BİRİSİ YOKSA BU DÖNEMDE UZUN SOLUKLU İLİŞKİ BAŞLAYABİLİR.

Eğer hayatınızda biri yoksa, bu dönemde  istediğiniz gibi uzun soluklu güzel bir ilişki başlayabilir ve  partnerinizin maddi imkanları da istediğiniz gibi olabilir.

Parayla ilgili konularda da şanslı olurken, özellikle al-sat, ticaret ile uğraşıyorsanız, satışlarınız artarken; elinizden hızla çıkarmanız gereken satışını yapmanız gereken tüm gayrimenkuller, arabalar, satmak istediklerinizi kolayca satabilirsiniz.

Venüs-Satürn etkileşimi ise  güven duygusunu hayatınıza getirecek, sevgiyi ve sadakati ararken bunu da bulabileceksiniz.

Kalabalık gruplarda değil de, ikili ilişkilerde daha başarılı olacağız…

Daha kuralcı ve gelenekçi bir tavır  içinde de bulunabilirsiniz, çocukça davranışlardan ziyade olgunluk hoşunuza gidecek.

 

ÇARŞAMBA İTİBARİYLE ATILIMLARINIZI GERÇEKLEŞTİREBİLİRSİNİZ!

Ayrıca işlerinizi sağlamlaştırmak istiyorsanız oldukça verimli bir  hafta; çarşamba itibariyle atılımlarınızı gerçekleştirebilirsiniz.

 

CUMA GÜNÜ MERKÜR VE MARS KAVUŞUMU VAR!

Cuma günü itibariyle ise Merkür, Mars ile  kavuşum yapacak.

İletişim gezegeni Merkür ile mücadele gezegeni Mars’ın olumlu etkileşimi, çok hızlı düşünüp kolay cevap vermemizi, zaman zaman  eleştirel bir bakış açısında olmamızı sağlayacak.

Yapacağımız işleri daha kısa sürede bitirme yeteneği, fikirlerimiz, aldığımız kararlar değişken olsa da, girdiğimiz mücadelelerden konuşarak sonuç alabileceğiz; yani kaba kuvvetle, bağırmayla hiç bir zaman çözüm olmayacak.

Daha akıllı  ve olumlu konuşarak daha kolay sonuç alabileceğiz, istediklerimizden.

 

HAFTANIN BURÇLARA ETKİSİ:

BURCUNUZUN YORUMLARI:

Koçlar ve Yükselen Koçlar:

Koçlar, iş ortamında yaşadığınız problemleri artık çözüme kavuşturma vakti; sizin için bu anlamda oldukça güzel ve pozitif etkiler var. Günlük rutin işleriniz artarken,  harika bir programlamayla  üstesinden gelebileceksiniz.

Diğer yandan aşk adına haftanın en şanslı burçlarından biri de sizsiniz, mevcut ilişkinizde gelecek adına yapıcı bir karar alabilirsiniz. Eğer hayatınızda biri  yoksa  gideceğiniz yolculuklardan, katılacağınız organizasyonlardan birisiyle tanışabilirsiniz.

Yurtdışıyla ilgili konularda da oldukça aktifsiniz, hem yurtdışı hem de eğitim konularında iş fırsatları gelebilir bilginiz olsun. Sadece hafta başında harekete  geçme, başlatma enerjinizde tıkanıklık olabilir, işlerinizi ertelememeye özen göstermelisiniz.

 

 

Boğalar ve Yükselen Boğalar:

Boğalar; aşk, ilişkiler, çocuklarınızla ilgili konularda oldukça başarılı, çözümler elde edeceğiniz, iletişim yeteneğinizi aktif bir şekilde kullanabileceğiniz güzel bir hafta başladı sizin için.

Yine ailevi konularda, ev ile alakalı konularda,  ev almak, taşınmak, kredi çekip yeni bir yapılanmaya girmek istiyorsanız da önümüzdeki bir haftayı değerlendirebilirsiniz.

İşyerinizde ya da iş ortamınızda bir terfi, sizi mutlu edecek bir pozisyon, bir iltifat, bir öne çıkma olabilir. İş ortamında sevilmek,  öne çıkmak istiyorsanız  hamle yapıp bu  pozitif etkiyi değerlendirmelisiniz.

Diğer yandan   başkasına borç verme durumunuz oluşabilir fakat bunun için gökyüzü sizi desteklemiyor. Onun yerine kendi borçlarınızı kapatmaya, yatırımlarınızı yapılandırmaya yönelmelisiniz.

 

 

İkizler ve Yükselen İkizler:

İkizler, aile ve yuva kavramlarında yaşadığınız problemleri çözüme kavuşturma, ailenizde  uyumu ve huzuru  bulma adına oldukça olumlu bir haftadasınız.

Diğer yandan evinizde tadilat ve tamirat işleri ile uğraşabilirsiniz, hatta evinizdeki teknolojik aletleri yenilemek için bir girişimiz olabilir.

Aşk adına şanslı burçlardan biride sizsiniz, partneriniz ile   gideceğiniz yolculuklar, ilişkinizi bir sonraki aşamaya; uzun süreli olmasına, belki de evlilik yoluna girmesine destek verebilir.

Hayatınızda birisi yoksa çıkacağınız kısa yolculuklar da, yakın çevreniz ve ya da kardeşlerinizin aracılığıyla hayatınıza güzel ve uzun soluklu bir ilişki  gelebilir.

Ayrıca eğitim ile ilgili, ilköğretimle ilgili  konularda da çocuğunuz için istediğiniz hamleleri gerçekleştirip, istediğiniz sonuçlar elde edebileceksiniz.

 

 

Yengeçler ve Yükselen Yengeçler:

Yengeçler, yolculukların arttığı, iletişim yeteneklerinizi  aktif kullanacağınız bir dönem başladı.

Kardeşlerinizle, yakın çevrenizle ilgili iletişimde sıkıntı yaşıyorsanız artık çözüm zamanı.

Yine iş ortamınızda  ise standartlarınız yükselecek. Daha rahat koşullarda çalışabileceksiniz, bu alanda da düzenleme, sıkıntılarınızın çözümü olacak. Statünüz yükselebilir ve bunun size maddi olarak da pozitif bir yansıması olacak. Gelirlerinizi artırmak, harcamaları düzenlemek sizin için çok önemli. Lüks harcamalarınız bir tık artabilir dikkatli olmalısınız, çünkü sizin için harcama değil, yatırım ve birikim dönemi.

Sağlık ile ilgili de damarlarınıza, dolaşım sisteminize dikkat etmelisiniz. Yine sinek ve böcekler de size problem yaratabilir.

 

 

Aslanlar ve Yükselen Aslanlar:

Aslanlar, maddi konularda inanılmaz güzel bir dönem başladı, gelirlerinizi artırmak, kazançlı yatırımlarda bulunabilirsiniz…

Konuştuğumuz her  konuyu paraya ve gelire bağlamak adına harika etkiler var. Burcunuzda bulunan Venüs'ün  güzel etkileşimleri olacak bu hafta.

Yakın çevrenize ve kendinize fırsatlar dağıtacağınız, hayatınızda aşk yoksa aşkı çekebilecek, yaşayabilecek burçlardan  biri de sizsiniz. Daha net ifade ile  aşk enerjiniz çok yüksek, her şeyi coşkuyla yapacaksınız. Tamamen sizin haftanız diyebiliriz. Sosyalleşebildiğiniz kadar sosyalleşin, hayatınızın her alanında bu sevgi enerjisini yansıtmalısınız. Fiziksel görüntünüzde de radikal bir değişiklik yapmak istiyorsanız gayet olumlu bir hafta.

 

 

Başaklar ve Yükselen Başaklar:

Başaklar, Merkür iletişim gezegeni burcunuzda geçti, tamamen sizi yansıtan bir gezegen olduğu için iletişiminiz, konuşmalarınız, anlaşmalarınız; çevreniz ile kurduğunuz her türlü bağ adına çok olumlu.

Yalnız zihniniz çok aktif olduğu için, çok düşünmekten kaynaklı, unutkanlığa meyillisiniz. Yazarak çalışmak, yazarak programlamak haftayı, bu problemi yaşamamanıza destek verir. Enerjinizi dengelemek adına  ev ortamında vakit geçirebilirsiniz. Evinizde düzenlemelere gidebilirsiniz, sürpriz bir misafir gelme durumu oluşabilir, bu yüzden giderleriniz artabilir. Fakat gelir gider dengeniz o kadar güzel ki  sıkıntı yaşamayacaksınız.

Hafta sonuna doğru  meditasyon, yoga, kitap okuma  gibi aktivitelerde bulunup kendi içinize yönelebilirsiniz.

 

 

Teraziler ve  Yükselen Teraziler:

Teraziler, kendi içinizdeki dengeyi bulmak için spritüel konulara yönelebilir, kendinizle ilgili radikal değişikliklerde bulunmak isteyebilirsiniz. Yeni bir yapılanma dönemi başlıyor sizin için, bunu en iyi hissedeceğiniz yer ise  iş ortamınız, buradaki dengeleri ayarlayamayabilirsiniz. Konsantrasyonunuz biraz zayıf kalabilir, dikkatli olup son dakikaya iş bırakmamalısınız.

Bu arada gideceğiniz kısa yolculuklar artarken, burcunuzda bulunan Jüpiter, Venüs ile çok güzel bir etkileşimde olacak ve bu hafta aşk enerjiniz hayata karşı, aşkınız, sevgi enerjiniz çok yükselecek... Bunun size maddi gelir kaynakları olarak da geri dönmesi de mümkün. Paradan para  kazanabileceğiniz güzel bir periyottasınız. Alım satım işlerinden de  kazanç sağlayabileceksiniz.

 

 

Akrepler ve Yükselen Akrepler:

Akrepler, sizin için sosyalleşme zamanı. Girdiğiniz kalabalık ortamlar, yeni tanıştığınız insanlar, geleceğe dair projeleri gerçekleştirmek adına da size destek verecek.

Diğer yandan maddi konularda sabit bir gelir elde etmek, işinizdeki risk altında olan durumları çözümlemek ve   para anlamında kalıcı bir gelire dönüştürmek için oldukça güzel bir süreç. Hisleriniz de oldukça kuvvetli olacak Çarşamba gününden itibaren.

Karar vermekte sıkıntı yaşadığınız konularda kendi hislerinizi  kullanarak doğru kararlar verebilirsiniz. Çevrenizdeki  insanlar için  fazla para harcama durumlarınız oluşabilir. Maddi konularda bir yandan kazanç sağlarken harcamalarınızı  kontrol altında tutmazsanız problem oluşabilir dikkatli olmalısınız.

 

 

Yaylar ve Yükselen Yaylar:

Yaylar, kariyer adına harika bir haftaya başlıyorsunuz. İşinizde yarım kalan işleri bitirmek, sonuçlandırmak; yeni projelere imza atmak, iş arıyorsanız iş bulmak adına güzel bir dönem başladı.

Bir yandan uzun yolculuklarınız artarken seyahatle ilgili konular ve bunların da size fırsatlar geçirdiği bir haftadayız.

Burcunuzdaki Satürn, Venüs ile  çok güzel bir etkileşimde olacak size eğitim konularında, yurtdışıyla alakalı konularda nakit para akışınızı hızlandırırken oldukça güzel de fırsatlar sunacak gayet güzel bir etki olurken.

Sosyalleşebildiğiniz kadar sosyalleşin, katıldığınız her ortamı kendi enerjinizle lehinize çevirecek de bir enerjide olacaksınız, bunu değerlendirmelisiniz.

Hayatınızda birisi yok ise  kalabalık ortamlardan, girdiğiniz sosyal gruplardan aşk gelebilir.

 

 

Oğlaklar ve Yükselen Oğlaklar:

Oğlaklar,  uzun yolculuklar, seyahatler için harika bir dönem!

Yine eğitim kurumlarında gideceğiniz, kendinizi   geliştirmek adına katılacağınız sertifika programlarında oldukça verimli bir dönem olacak sizin için…  Kısa süreli eğitim  adına gökyüzü size  fırsatlarla dolu bir dönem sunuyor.

Kariyeriniz adına da harika bir yapılanma dönemi, güzel bir atılımla bir taş ile iki kuş vurabileceksiniz, hem işte hem de maddi konularda rahatlama; borçlarınızı kapatma adına da yaşadığınız  handikapları olumlu sonuçlandırabileceksiniz.

Ama kesinlikle borç  para vermemelisiniz, işte bu konu problemli. Gökyüzünün size mesajı, sizin kendi  borçlarınızı kapatma adına, borç vermeniz için değil…

Araba almayı düşünüyorsanız, önümüzdeki 15 gün oldukça pozitif sizin için.

 

 

Kova Burcu ve yükselen Kova Burçları:

 

Kovalar,  maddi konularda, krediler, ödemeler, borçlar konusunda harika bir dönem. Başkalarının maddi olanaklarından yararlanabileceğiniz gibi,  maddi konularda gayet olumlu sonuçlar elde edebileceksiniz.

 

Diğer yandan ikili ilişkiler ortaklıklar ve kalabalık gruplarda oluşturacağınız işbirlikleri adına çok güzel bir hafta, yolculuk enerjiniz de oldukça aktif, uzun yolculuklarınıda artış olabilir. Arkadaşlarınız, sevdiğiniz insanlar sizin seyahat programınıza katılabilir.

Hayatınızda ismi konmamış bir ilişki varsa bu hafta isim koyma haftası sizin için.

Yine partnerinizin de desteğiyle güzel bir yolculuğa çıkabilirsiniz .Bu hafta yeni yerler, yeni insanlar, yeni tatlar tatma haftası sizin için.

 

Balıklar ve Yükselen Balıklar:

Balıklar, iletişim gezegeni Merkür karşıt burcunuza Başak Burcu’na geçti. Merkür size ikili ilişkiler, ortaklıklar,  evlilik konusunda destek veriyor.

Mevcut ilişkinizde evlilik kararı alabilirsiniz.

Çalışma ortamı, iş bağlantılarınız için harika etkiler var. Kalıcı, size kazanç sağlayacak  güzel bağlantılar kurabileceksiniz ve bunlar size  kalıcı gelir sağlayacak.

Önünüzdeki 15 gün vergiler, ödemeler, borçlar konusunda da oldukça verimli bir noktadasınız. Kendinize yatırım yapıp, bir sigorta, bireysel emeklilik dönemini başlatabilirsiniz.

Çarşamba’dan itibaren rüyalarınızda bir artış olabilir, rüyalarınız etkisi altında biraz fazla kalabilirsiniz. Diğer sağlık konusunda mideniz için hassas bir periyot başladı bilginiz olsun, az ve sık yemek yemenizi tavsiye ederim.

 

 

Bol bereketli ,güzel haberler alacağınız bir hafta olsun...

ASTROLOG SEMA SİDAR

 

 

ASTROLOG SEMA SİDAR'IN SOSYAL MEDYA ADRESLERİ:

İNSTAGRAM: https://www.instagram.com/semasidar/

FACEBOOK: https://www.facebook.com/Sema-Sidar-Astroloji-Ve-Ki%C5%9Fisel-Geli%C5%9F...

TWİTTER: https://twitter.com/Sema_Sidar

 

 

Etiketler: 
Sema Sidar
Astrolog
Astroloji
burçlar
gezegenler
merkür
venüs
güneş
mars
başak burcu

Facebook Google plus Instagram Twitter