Reklam
Temiz Magazin
22 Ocak 2021

27 yıllık tecrübesiyle Seyhan ERDAĞ yönetiminde sadece Temiz Magazin!

Astrolog Sema Sidar'dan 11 Şubat haftasının ve 11 Şubat haftasının burç yorumları. Yeni haftanın etkileri çok yoğun!

Astroloji
09 Şubat 2019
Astrolog Sema Sidar'dan 11 Şubat haftasının ve 11 Şubat  haftasının burç yorumları. Yeni haftanın etkileri çok yoğun!

Sevgili Okuyucularım, Astroloji meraklıları yepyeni bir haftaya yine birlikte merhaba diyoruz...

Güven odaklı olacağımız bir haftaya başlıyoruz.

Haftanın ilk 3 gününün enerjisi ise  oldukça yoğun olacak, fakat Perşembe günü itibariyle daha rahat bir gökyüzü olacak.

YENİ HAFTANIN İLK ETKİSİ PERŞEMBE GÜNÜN KADAR BASKISI HİSSEDECEĞİMİZ MARS - URANÜS KAVUŞUMU OLACAK

İlk etki Perşembe'ye kadar baskısını hissedeceğimiz  Mars-Uranüs kavuşumu olacak.

Yoğun "isyan" enerjisi ile karşı karşıya kalacağız.

Mars; mücadeleden, uğruna savaştığımız konulardan ve bunu nasıl yaptığımızdan sorumludur.

Uranüs; sıra  dışılığı, isyanı temsil eder. 

İşte bu etkileri temsil eden 2 gezegen bir ortaklık gerçekleştirecekler.

Mars burç değiştirmeden önce bütün gücü ile Uranüs’ten de aldığı desteği de kullanarak bizi  hareketlendirirken, tahammül gücümüzü de zayıflatacak, bu yüzden biraz atarlı olabileceğimiz bir hafta başı bizi bekliyor.

CESUR, RİSK ALAN BİR RUH HALİNE BÜRÜNECEĞİZ

Olumlu yanları da var tabii ki bu etkinin. 

Cesur, risk alan bir ruh haline bürünüp, mücadele etmemiz gereken konularda hamle yapabilecek gücü bulabileceğiz.

ANİ KARARLAR MADDİ ZARARA SEBEP OLABİLİR

Dikkat etmeniz gereken kısmı ise ani vereceğiniz kararlar! 

Kararlar ne kadar güzel  olursa olsun  Mart ayının ortasında maddi zarara sebebiyet verebilir.

VÜCUDUNUZDAKİ HAREKET ENERJİSİ ORTAYA ÇIKARIN

Bu hafta yapılabileceğiniz en iyi şey spora başlamak, vücudunuzdaki hareket enerjisini ortaya çıkartmak.

14 ŞUBAT'TA MARS, BURÇ DEĞİŞTİRİYOR. BOĞA BURCU'NA GEÇECEK

14 Şubat itibarı ile Mars burç  değiştirerek Boğa Burcu'na geçiş yapacak ve  31 Mart'a kadar bu burçta kalacak.

Mars, Boğa Burcu'nda  sıkıntılı bir pozisyonda, zarar gördüğü  durumdadır.

Boğa Burcu güven duygusu, sağlamlık, standart demektir, Mars gezegen olarak hareketi, mücadeleyi ve hırsı temsil eder…

İkisinin temsil ettiği temalar  çeliştiği için Mars Boğa burcunda iken daha garantili şekilde  adım atmamız gerekir.

Risk almamız gereken ve  mücadele etmemiz  gereken konularda ise daha pasif bir enerjiye büründürür. 

Bu süreçte maddi konular  önemli olur! 

Savaşımız  daha çok standartlarımızı, sahip olduklarımızı koruma üzerine olurken daha fiziksel olan için mücadele edeceğiz.

Huzur, sağlamlık, statü önem kazanacak.   

Maddi  imkanlar, para ile ilgili statüler önem kazanacak.

KİLO ALMAYA MÜSAİT BİR SÜRECE BAŞLIYORUZ! ÇOK DİKKAT EDİP, DUYGUSAL AÇLIKTAN DA UZAK DURMALIYIZ!

Bir tık kilo vermek ile ilgili sınav verebiliriz. Duygusal açlık öne çıkacak, istediğimizi elde edememenin sonucu kendimizi mutfakta buzdolabının karşısında bulabiliriz. Kilo almaya müsait bir sürece başladık, çok dikkat etmeli, duygusal açlıktan uzak durmalıyız.

BU HAFTA VENÜS, NEPTÜN VE SATÜRN'ÜN DE ETKİLERİ ALTINDAYIZ

Haftanın geri kalanında ilk olarak Venüs, (sevgi, aşk, ilişki gezegeni) Neptün; (hayal ve hayal kırıklıklarını temsil eden gezegen)  ve devamında Satürn; (kısıtlanma ,ders gezegeni ile) kavuşum açısı gerçekleştirecekler.

Çok güzel bir etki...

Bir kere mantık doğrultusunda yol alabildiğiniz zaman hayallerinize ulaşabilirsiniz.

İlişkilerde, aşkta, sevgide daha kalıcı ilişkiler yaşamak isteyip, gelecek vaat etmeyen ilişkileri sonlandırabiliriz.

UZUN SOLUKLU AŞK DÖNEMİ RESMEN BAŞLIYOR

Uzun soluklu aşk dönemi resmen başladı diyebilirim.

Bu etki güven duygusuna da  vurgu yaparken, oldukça garantici davrandığımız bir  hafta olacak. 

Gökyüzü bizi bu hafta sağlam olmayan adımlardan, bu tarz temalardan her koşulda uzak tutuyor.

 

Çok güven arayışında olacağız...

Ayrıca daha  çalışkan ve programlı olurken, zamanı iyi kullanmak; planlarımız ve projelerimiz için zamanı iyi değerlendirebileceğiz.

Hafta sonuna doğru sanata daha çok ilgili duyabilir, konserlerde, sergilerde,  bu tarz  organizasyonlarda yer alabilir, bunun için para harcayabiliriz.

23 Şubat’a kadar devam edecek bu olumlu etkileşim.

HAFTANIN SON ETKİSİNDE ŞİRON VAR. ŞİRON ASTREOTİ KOÇ BURCU'NA GEÇİYOR VE 2027 YILINA KADAR KOÇ BURCU'NDA KALACAK!

PEKİ BU NE DEMEK?

Haftanın son etkisi ise 18 Şubat'ta.

Şiron diğer bir söylenişi ile Kiron; hayatta yara aldığımız yerleri gösteren, deneyimlerimiz, tecrübelerimiz doğrultusunda da başkalarının yaralarını sarabileceğimiz asteroit, Koç Burcu'na geçiyor ve 9 yıl boyunca, Nisan 2027'ye kadar da  bu burçta yer alacak.

Uzun süre boyunca hayatımızı etkileyecek bu etki ile, gökyüzündeki rehavet enerjisi ortadan kalkarken, başlatma enerjimizi  kullanabileceğimiz, isteklerimizi taleplerimizi başlatarak yol alabileceğiz. 

Koç burcu başımızı, saçımızı da simgelediği için, bu dönemde başımız oldukça hassas olacak!

Saç dökülmeleri, başımıza alacağımız darbeler konusunda daha dikkatli olmalıyız.

Ateşli hastalıklarda daha hızlı bir şekilde ateşimiz yükselebilir.

HAFTANIN ENERJİLERİNİN BURÇLARA ETKİLERİ

HAFTALIK BURÇ YORUMUNUZ

Koçlar ve Yükselen Koçlar:

Koçlar, haftaya burcunuzda gerçekleşen Mars-Uranüs kavuşumu ile başlıyoruz. Bu etki ile beraber oldukça hareketli dinamik, kendinizi değiştirmek istediğiniz  alanlara yönelmek, bireysel olduğunuz  her konuya yeniden başlayabileceksiniz. Sizin için oldukça güzel bir etki tek problem çok sinirli ve gergin bir ruh halinde olabilirsiniz fakat Perşembe günü itibariyle Mars'ın burç değiştirmesi , bu baskıyı bir nebze olsun üzerinizden attıracak. Daha çok gelirlerinizi sabitlemek, standartlarınızı belli bir düzeye çekmek, maddi ve manevi olarak daha rahat bir konuma geçmek için mücadelenizi sürdürmeye devam edeceksiniz. Haftanın sonuna doğru ise Venüs, hem Neptün hem de Satürn  ile çok olumlu bir etki gerçekleştirecek. Böylece korkularınızla yüzleşecek ertelediğiniz konulara başlayabileceksiniz, hayallerinizi gerçekleştirmek için özellikle kariyerde daha sağlam adımlar atacaksınız. Hayatınızda kimse yoksa iş ortamından yeni bir aşka yelken açabilirsiniz.

 

 

Boğalar ve Yükselen Boğalar:

Boğalar, haftaya  Mars-Uranüs kavuşumu ile başlıyoruz, bu etki ile beraber biraz kendinizi nadasa bırakabilirsiniz, hayatınızı daha  uzaktan izlemek, biraz sahnenin dışında yer almak isteyebilirsiniz. Fakat Perşembe itibarıyla Mars’ın burcunuza geçeceği için bu etki tamamen yerini daha güven odaklı ilişkiler hayatınızdaki standartları yükselmek üzerine başlattığınız mücadelelere dönüşecek. Böylece kendi fiziksel görünüşünüz de dahil birçok konuda hamle yapabilecek içsel olarak bu dürtüyü bulabileceksiniz. Fakat duygusal açlığı da açıksınız, spor yapmanız şart, ayrıca muhakkak motivasyonunuzu sağlamalısınız. Son olarak Venüs'ün hem Neptün hem de Satürn ile gerçekleştirdiği olumlu etkileşimli beraber kalabalık ortamlarda kalıcı ilişkiler kurarken. Özellikle sosyal sorumluluk projelerinde yer alabilir bunun için bir yolculuk  gerçekleştirebilirsiniz  ya da kalabalık arkadaş grubunuz ile  sürpriz tatil oluşabilir.

 

 

İkizler ve Yükselen İkizler:

İkizler, haftaya Mars-Uranüs etkileşimi ile başlıyoruz. Bu etki biraz kalabalık gruplara tahammül gücünüzü zayıflatırken, çok fazla insanla bir arada olmak istemeyeceksiniz daha güvenilir arkadaş gruplarına yönelirken bazı insanları hayatınızdan çıkartabilirsiniz. Arkadaş gruplarınızı kategorize ettiğiniz  bir hafta olacak. Mars'ın burç değiştirmesi ise size tamamen kendi iç dünyanıza çekilme , iş ortamınızda ki statünüzü sağlamlaştıran, bu alanda daha konforlu bir düzen kurma adına mücadele etmenize sebep olacak. Daha dengeli olacağınız bir  döneme başladınız. Son olarak Venüs'ün hem Neptün hem Satürn ile  gerçekleştirdiği açılarla beraber ikili ilişkiler, evlilik ,ortaklıklar maddi konular da başkasının finansal imkanların adına  daha girişimci olurken, projelerinizi gerçekleştirmek isteyeceksiniz. Kariyerde çok güzel bir dönem sizin için, hem iş ortamınızı düzenleyip hem de statünüzü yükseltebileceksiniz.

 

 

Yengeçler ve Yükselen Yengeçler:

Yengeçler, haftaya Mars-Uranüs etkileşimi ile başlıyoruz. Bu etki size kariyer alanında riske girme, hamle yapma daha talepkar olma adına olumlu destekleyecek. İş ortamınızdaki insanlara tahammül gücünüz zayıflayabilir ama yine de oldukça verimli bir hafta. Perşembe günü itibariyle Mars burç değiştirecek size kalabalık gruplarda geleceğe dair projeleriniz için maddi imkan oluşturabilecek, daha rahat daha güzel ilişkiler kurma adına yönlendirirken, kalıcı dostluklar önem kazanacak. Venüs’ün hem Neptün hem Satürn ile gerçekleştirdiği olumlu açı ile beraber eğitim konularını yönelebilir. Kendinizi geliştirecek ve gelecek yolunda sağlam adımlar atabileceksiniz. Yine bu süreçte yurtdışı ile alakalı tüm kapılar sizin için açılırken iş imkanlarınızı arttırabileceksiniz. Yine evlilik ve ilişkilerde yaşadığınız problemler de bu süreçte rahat çözülecek.

 

 

Aslanlar ve Yükselen Aslanlar:

Aslanlar, haftaya Mars Uranüs etkileşimi ile başlıyoruz. Uzun zamandır istediğiniz yurtdışı ile alakalı seyahati hayatınıza getirebileceği gibi doğru insanlarla doğru ilişkiler kurabileceğiniz gibi doğru insanlarla beraber katılacağız bir eğitim programı da kariyeriniz de daha yukarıya gitmenizi sağlayacak. Mars’ın burç değiştirmesi ise sizi kariyerde kalıcılığa sağlam adımlarla istediğiniz statüye ve güven duygusunu kazanmanız için bir mücadeleye sokacak. Sonuç odaklı olup, daha fiziksel olanı arzulayan isteyen ve kolay kolay tatmin olmayan bir ruh haline sokabilir. Venüs'ün hem Neptün hem de  Satürn ile gerçekleştirdiği olumlu etkileşim ise sağlık konularında sonuç almaya, estetik ve güzellik için  radikal hamle yapma ya belki minik bir operasyona yönlendirirken. Kalıcı parasal yatırımlara girebilir paranızı iyi değerlendirebilirsiniz.

 

 

Başaklar ve Yükselen Başaklar:

Başaklar, haftaya Mars-Uranüs etkileşimi ile başlıyoruz. Bu etki sizin finansal konularda radikal hamle yapma ya dah önce yaşadığınız krizler konusunda risk almaya ve çözüm odaklı yol almanız için destek verirken. Perşembe günü itibariyle Mars burç değiştirecek işlerinizin uzun yolculuklara yayabilir. Kendinizi geliştirecek bir yolculuğa çıkabilir,  Özellikle ithalat ihracat işi yapıyorsanız yurtdışı üzerinden yaptığınız işlerde yüksek başarı sağlayabilirsiniz. Son olarak Venüs'ün hem Neptün hem de  Satürn ile gerçekleştirdiği olumlu etkileşimlerle beraber aşk enerjinizi çok yukarıda olurken. Hayatınızda kimse yok ise  uzun soluklu, geleceği olan bir ilişkiye başlayabilir yine mevcut ilişkinizde evlilik kararı alarak geleceğe taşır taşıyabilirsiniz. Tüm ikili ilişkilerinizde sağlamlık güven duygusu önem kazanacak bu tarz ilişkileri kuracaksınız.

 

 

Teraziler ve Yükselen Teraziler:

Teraziler, haftaya karşıt burcunuzda gerçekleşen Mars-Uranüs etkileşimi ile başlıyoruz. Bu etki ile beraber ikili ilişkiler, evlilikler ve ortaklıklarda daha isyankar bir ruh halini bürünebilir her şeyi problem haline getirebilirsiniz. Birazcık riskli bir etki sizin için tahammül gücünüz zayıf olacak. Fakat Perşembe günü itibariyle bu zor etki yerini daha güven odaklı ilişkilere yönlendirirken. İlişkilerden ziyade önceliğiniz  parasal durumlar, gelecek odaklı hayata yönlendirecek sizi.  Kalıcı yatırımlarınızı yönelebilir krediler borçlar adına sağlam adımlar atabilirsiniz. Venüs'ün hem Neptün hem de Satürn ile gerçekleştirdiği etkileşim ile  beraber ise  iş ortamına yönelecek, ev iş arasındaki dengeyi oluşturacaksınız. Bu konuda iş yerinize daha yakın bir eve taşınabilir, ev düzeninizi yeniden oluşturabilirsiniz , bu yönde kalıcı adımları atabilirsiniz.

 

 

Akrepler ve Yükselen Akrepler:

Akrepler, haftaya Mars-Uranüs etkileşimi ile başlıyoruz. Bu etki ile beraber sağlıkla ilgili konular önem kazanırken. Günlük işlerinize bir program  otururken, aynı zamanda spora başlayabilirsiniz. Perşembe günü itibariyle ise Mars burç değiştirerek sizin karşıt burcunuz boğaya geçecek ve ikili ilişkiler evlilikler ortaklıklar sizin için esas temel konu başlığı olurken. Hayatla ilgili tüm mücadeleniz, bu konular üzerinde olacak. Bu dönemde kalıcı bir ortaklık gelebileceği gibi yine hayatınızda özellikle ilişkilerinizi belli bir standartta oturtmak için daha fazla çalışacaksınız. Venüs'ün hem Neptün hem Satürn ile  gerçekleştirdiği etkileşim ise sizi kardeşlerinize ,varsa  onların çocuklarına yönelmenize sebep olacak, akraba ilişkilerinizde, kalıcı adımlar atma onlara yardımcı olma adına destek oluştururken. Hayatınızda kimse yoksa yakın çevreniz aracılığıyla güzel bir ilişkiye başlayabilir. Uzun soluklu bir aşkın içinde kendinizi bulabilirsiniz.

 

 

Yaylar ve Yükselen Yaylar:

Yaylar, haftaya Mars-Uranüs etkileşimi ile başlıyoruz. Bu etki aşk , çocuk alanınızı etkilerken. Bu konularda daha isyankâr olabilir. Çok tahammül edemeyebilirsiniz, ayrıca sürpriz bir hobiye başlayabilirsiniz. Kendinize zaman ayırıp, hobilerinize de yönelmek için de ekstra bir fırsat olurken. Mars'ın boğa burcuna geçmesi ile beraber Perşembe günü itibariyle, sağlık konularına yönelebilir. Daha sağlıklı beslenmek için uğraşabilirsiniz. Ama dikkat etmeniz gereken nokta ise bir yandan da iştahınız açık olacak, bir yandan sağlıklı beslenmeye yönelebilir, bir yandan da bunun için daha fazla mücadele etmeniz gerekebilir. Yine sağlıkla ilgili konularda boyun ve boğaz bölgeniz hassaslaşırken. İş ortamındaki standartlarınızı yükseltmek için gayretiniz olacak. Venüs'ün hem Neptün ve Satürn ile gerçekleştirdiği etkileşim ile beraber ise maddeyi kaynaklarınızda sağlam adımlar atacaksın, kalıcı gelirlere yöneleceksiniz, imkanlarınız doğrultusunda daha rahat bir süreç geçireceksiniz aynı zamanda bu sürede evinizin ev ortamını da düzenleyebilirsiniz.

 

 

Oğlaklar ve Yükselen Oğlaklar:

Oğlaklar, haftaya Mars-Uranüs etkileşi ile  başlıyoruz. Bu etki ailevi konular ile aile  ilişkilerinizde daha sinirli bir ruh haline büründürebilir, çok evin içindeki  haksızlıklara tahammül edemeyebilirsiniz. Buralarda biraz gerginlik yaşayacağınız bir hafta fakat  Perşembe günü ile daha rahat bir sürece başlayacaksınız Mars'ın burç değiştirmesi ile beraber ilişkilere, aşka, kendinize yönelebilirsiniz. Güzel bir kurs, hobileriniz ile beraber oldukça rahat bir döngüye başlayacaksınız. Burcunuzda bulunan Venüs'ün hem Neptün ile hem de Satürn'ün  ile olan güzel etkileşimi ise sizin seyahat enerjinizi yükseltip, aşk ilişkiler her konuda daha sağlam adımlar atmaya gerçekçi olmaya, çok çalışıp disiplinle büyük başarılar elde etme adına çok olumlu destekleyecek, kendisi bulacağınız bir hafta diyebilirim.

 

 

Kovalar ve Yükselen Kovalar:

Kovalar, haftaya Mars-Uranüs etkileşimi ile başlıyoruz. Bu etki sürpriz kısa yolculukları hayatınıza getirirken, yolculuklarda mutlu olacaksınız. Kendinizi çok iyi hissederken enerjiniz de oldukça iyi olacak. Fakat bir yandan da aniden sinirlenebileceğiniz etkiler söz konusu. Diğer yandan Mars'ın burç değiştirmesi ile beraber öncelik konunuz ev hayatı olurken, evinizde ilgili minik değişiklikler yapabilir. Biraz daha evden çalışmak isteyebilirsiniz, bir rehavet hali olabilir dikkat etmeniz gerekiyor. Haftanın kapanış etkisi Venüs’ün Neptün  ve Satürn ile gerçekleştirdiği açılar maddi anlamda ki korkularınızın sonlanmasına gelecek adına daha rahat hamleler yapmaya, parasal kaynaklarınızı imkanlarınızı yukarı çekme. Belli bir standarttı oturma adına atıp adına çok olumlu destekleyecek ama iş  ortamınızda ise ilişkileriniz için  riskli bir hafta diyebilirim.

 

 

Balıklar ve Yükselen Balıklar:

Balıklar, haftaya Mars-Uranüs etkileşimi ile  başlıyoruz.  Bu etki ile beraber gelirlerinizi artırabileceğiniz gibi parasal konularda da risk içeren hamleler yapabilirsiniz. Bir yandan da hem mücadele hem isyan hem de tahammül enerjisinde ki üzerinizde baskı, Mars'ın Perşembe günü burç değiştirmesi ile daha rahat bir hal alırken. Perşembeden sonra kardeşleriniz ile olan ilişkileriniz ikili ilişkiler adına daha rahat bir sürece sokacak ve yolculuk enerjinize aktif edecek. Venüs'ün hem Neptün hem de Satürn ile gerçekleştirdiği olumlu açılar ise ben diye bilmenizi parasal anlamda imkanlarınız doğrultusunda rahat yol almanızı aynı zamanda kalıcı adamlar atmanız için destek oluştururken. Gelirleriniz adına hayallerinizi gerçekleştirmek ve kalabalık gruplarda söz sahibi olma adına fırsat yaratacak. Yeni iş ortaklıkları birden fazla insanla iş için bağlantısında olma durumunuz oluşabilir.

Etiketler: 
Sema Sidar
haftalık burç yorumları
Burç Yorumları
Ankara
Bilinçaltı Eğitmeni
Bilinçaltı Terapisti
tarot
jüpiter
satürn
şiron

Facebook Google plus Instagram Twitter